DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Gotham Enyészet - Divide et impera!

Go down 
+22
Gid Lucione
Kártyás ember
Amethysta
Védelmező
Greed
Michael White
Sylvian Kervin
Robin
Tigra
Merry Winter
Mammon
Demolition Captain
Zoey Redbird
Bisur
Michelle Sinistresang
Duncan MacFarlane
Kétarc
Teodor Black
Adam Stamford
Maverick
Hatred
Vadmacska
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 3:10 pm

Hát meg kell mondanom legszívesebben azt, mondanám, hogy "Nem!!!"- de hát mivel szegény Macskanőék meg vannak szorulva, és nélküled nem lenne ki mellettük küzdhetne, na meg akkor a tökéletesen kitalált történet se jönne át az egyik oldal nélkül. Szóval jöhetsz, de ez lesz az utolsó alkalom: Elhagyott irodaépület.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 10:41 pm

Na hát akkor ezt is meg kellett élnem. Vége a harmadik fejezetnek, és a kigondolt korszaknak már csak a vége van hátra. Csak egy gyors csattanó, amit szeretnék minél hamarabb letudni. Maximum egy hónapon belül, úgyhogy tessék felszívni magatokat, a nyár előtt még egy nagy hajrá.
Akkor kezdem egy gyors összegzéssel. Sajnos nem úgy alakultak a dolgok, ahogy szerettem volna. Elég sok volt a hiányzás, és csak a jó szívemnek köszönhetitek, hogy nem végeztem ki a fele társaságot. Ez alól persze van kivétel, ők tudják magukról. Ettől eltekintve jól szerepelt a társaság, egész jó megoldásokat láttam, és volt pár meglepetés is, aminek örültem. Az akcióitok, cselekedeteitek következményeit az epilógusban elolvashatjátok. Remélem még közelebb kerültetek, a nagy talányhoz. Ki is a személy, aki mindenki életével játszik, és ilyen dolgokra volt képes. Erre fény fog derülni a következő fejezetben, aminek a címe Utolsó vér.
Na akkor a jutalmazások, mivel csak végigküzdöttétek a dolgot, ezért mindenki kap valamit, akinek sok hiányzása volt, az csak egy kis csekélységet, úgyhogy ne tessék nekem panaszkodni, mindennek megvan az oka.
Akkor a hiányzók, kik önhibájukon kívül nem tudták befejezni.
Mammon: Cerberus, és Pöfeteg mai naptól fogva Gaztevők, és ráadásul kap még 1 kreditet is.
Duncan MacFarlane: mostantól törvényen kívüli.
Jöjjenek a többiek:
Kártyás Ember: mostantól Gaztevő, és felírhatja szövetségesei közé A Római Birodalmat. Plusz a felszerelés (fegyverek kivételével) és 5000$
A Karmester: mostantól Gaztevő, és felírhatja szövetségesei közé A Római Birodalmat. Plusz a felszerelés (fegyverek kivételésvel) és 5000$
Amethysta: A Don támogatását élvezi, ezért kétheti fizetése 200$-al több lett, és felírhatja szövetségesei közé A Római Birodalmat, és igaz jelölni nem tudom, de nagy löket a politikusi karrierjében.
Michael White: 2 kredit a jutalom, mivel így is elég híresség csak egy kis vállveregetést kap, na meg szövetségesként felírhatja Batmant. Plusz a csáklyakilövő, amit Batman adott lízingbe.
Cybergyík: 2 kredit jutalom, mostantól bűnüldöző, és szövetségesként felírhatja Batmant. Plusz a csáklyakilövő, amit Batman adott lízingbe.
Védelmező: 2 kredit jutalom, mostantól bűnüldöző, szövetségesként felírhatja Batmant. Plusz a csáklyakilövő, amit Batman adott lízingbe.
Mivel most már az Alfa Szövetség összes tagja hírhedtebb, mint a mezei önbíráskodók, ezért az is kap egy szintnövelést.
Végül, de nem utolsó sorban Cardas: 1 kredit jutalom, mostantól törvényen kívüliekhez tartozik, és megkapja a macskanő kasztot, minden velejáróval, na meg a Tolvajok Fejedelmének szövetségét.
Na ezen kívül ha valós kritikát akartok a játékotokról tessék csak nyugodtan Pm-ezni nekem, szívesen küldök választ bárkinek.
Végül akkor jöjjön a fekete leves. Mivel az utolsó fejezet elég körülhatárolt lesz, és nem tudok olyan indokot, amiért olyan játékosok is részt vennének rajta, akik eddig nem folytak bele a korszak fő sodrába, ezért behatárolom kik jöhetnek. A többiektől előre is elnézést kérek, kapnak helyette másik kalandot. A következők játékosok jöhetnek: Mammon, Duncan, A Karmester, Kártyás Ember, Alfa Szövetség, Cardas, Bisur, Elektrominátor/Fehér Villám. Na ennyi.
A kaland három napon belül elkezdődik, addig is a szokásos módon tessék jelentkezni, nem fogjátok megbánni. Vagy Május 12.-én kezdődik, az Utolsó Vér fejezet. Benne végre lezáródik egy paktum következtében a bandaháború, és a városban, még ha nem is teljesen úgy, mint ahogy számítanak rá az emberek, de béke lesz.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 09, 2012 9:05 am

Jelentkezem a következő felvonásra friss macskanőmmel, Feliciával. Wink
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 09, 2012 11:10 am

én is jelentkezem Karmesterrel a kalandra
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 09, 2012 11:31 am

Jelentkezek Védelmezővel. (jelentkeznék Ling-el is, de ő kalandon van)
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 09, 2012 2:59 pm

Akkor, hogy csapattársaimmal nehogy valami baj legyen, mert hát nélkülem amúgy se teljes a csapat. Én is akarok jönni, ha addig lezárul a magánkalandom. Dr. Löket készen áll.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 09, 2012 4:25 pm

Ebből én sem maradhatok ki. Ha Löket vigyázik mindenkire, akkor őt is meg kell védenie valakinek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Május 10, 2012 10:01 pm

Köszönöm a lehetőséget. Jelentkezem én is, NJK-mal együtt, ha lehetséges.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 8:48 am

Természetesen én is mennék. Smile
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Május 12, 2012 5:50 pm

Na akkor mindenki elfogadva. Az első körökben még jelentkezhet, aki még nem tette (igen Kártyás Ember rólad van szó) A különleges körülményeknek megfelelően nem háromnaponta, hanem négy naponta fogok kört váltani, aki késik annak bármennyire is szeretnék nem fogok tudni kegyelmezni.
A prológust a Városházán találjátok.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeVas. Május 13, 2012 1:03 pm

Késve, de én is jelentkeznék! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeVas. Május 13, 2012 1:06 pm

Na akkor a jelentkezést lezárom, kivéve ha véletlenül be nem esne Mammon és Duncan. Szóval irány játszani még három napotok van írni.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 23, 2012 7:18 pm

Na végre sikerült lezárnunk ezt is. Az Epilógust már olvashatjátok is, ami talán nem meglepetés, de újabb bábú került fel a táblára. Az oldal nagy dolgokon ment keresztül, és csak sokat tanultunk a korszakból, főleg én. Annyi biztos nem fogtok még egy éves kalanddal találkozni itt.
Mindenki játékával meg voltam elégedve, ez persze nem igaz, de csak higgyétek ezt. Első dolog, ami inkább az első két fejezetben való részt vetteknek szól, de azért a többire is teljesen igaz. EZ NEM EGY SIMA TÖMEG KALAND VOLT. Ez korszak kaland, itt a gondolkodást díjazom, itt a saját ötletek, és cselekedetek megvalósítása a lényeg. Nem holmi agyatlan birkaként való parancskövetés. Az első fejezetben megakadályozhattátok volna, hogy Méregcsók átvegye az irányítást, és üldözhettétek volna Harley Quinn-t. A második fejezetben Pingvin terveit húzhattátok volna át, és rájöhettetek volna hogy Joker keveri a lapokat. A harmadik fejezet főképp az első kettőre épült, így már a bohócért nem szállhattatok ringbe (ez teljességgel az én hibám, elszámítottam magam) ettől függetlenül leredukálhattátok volna a nagy családok tagjait, és nem holmi csatlósokat, vagy elkaphattátok volna a keresztapát, és keresztül húzhattátok volna a nagy tervet. Ám ezt sem tettétek meg. A negyedik fejezet csak egy rövid csattanó volt, csak azt arattátok, amit vetettetek.
Na akkor mindenki, aki részt vett az utolsó fejezetben, kap +2 kreditet. Ezen felül Bisur még megkapja a törvényen kívüli rangot is.
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 24nka6s
A korszak következményei nem kicsik, a a két maffiacsalád, kik évtizedek óta uralkodtak a városon, teljesen összeomlott. A kisebb bandák, most újra vezető nélkül kezdenek el marakodni a nagyobb területekért, új korszakot hozva ezzel a város életére. Nem szebb, nem jobb, de Joker és nagy tervei még nem értek véget, a nevető árny, damoklész kardjaként lebeg a város felett. Egy okos játékosnak könnyedén megtalálhatja a számításait, bármelyik oldalon is játszik.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gotham Enyészet - Divide et impera!
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Gotham Gazette
» Gotham City
» Gotham Kékfény
» Gotham Múzeum
» Gotham Katedrális

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Szabályok, Információk :: Kalandok :: Korszak Kalandok-
Ugrás: