DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Michael White otthona I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Michael White otthona I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Michael White otthona I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Michael White otthona I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Michael White otthona I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Michael White otthona I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Michael White otthona I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Michael White otthona I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Michael White otthona I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Michael White otthona I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Michael White otthona

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitimePént. Márc. 18, 2011 8:05 pm

Egy emeletes ház egyik legfelső emeletén él Michael White anyjával és húgával és néhány állattal egy lakásban. A lakás egyszerű, olyan dolgok vannak, amik minden más otthonban is megtalálhatók.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitimePént. Márc. 18, 2011 8:29 pm

Phil látogatása teljesen felkavart. Éjjel alvás helyett inkább elmentem egy őrjáratra pár órára, hátha lefáradok. Kb. 3 órát kint rohangáltam, de hazaérvén még legalább 1 órán át nem aludtam. Aztán délig ki voltam ütve. Reggeli/ebéd után próbáltam tanulni egy dolgozatra, de nagyon nehéz volt, nem bírtam kiverni Philt a fejemből. Hétfőn lemondtam a Sarah-val való keddi talimat, amit sajnáltam, de muszáj volt, valamint tovább tanultam. Kedden megírtam a dogát, ami azt hiszem, jól sikerült, de nem szívesen bocsátkozom találgatásokba ilyen dolgokról. Hazaérve a suliból nem csináltam semmit, csak pihentem: aludtam, olvasgattam, néztem ki a fejemből. Muszáj volt ellazítanom magam, mert nem tudtam, mi vár rám, ha Phil megjön.
23:57. Az ajtó bezárva, már felvettem a ruhám, az ágyon ülök. A kardom az ágyon mellettem. Várom Philt. Vajon mit kéne mondanom, ha megjön? "Helló"? Nem, az elcsépelt. Kínáljam meg valamivel, pl kólával? Nem is rossz ötlet, iszok egyet, mielőtt megjön, lehet rögtön indulunk. Kinyitom az üveget, majd felhúzom a maszkom, hogy ihassak. Mire leteszem az üveget, helyreteszem az álarcom és visszafordulok, már ott áll a szobában Phil. Még csak nem is hallottam. Pont 0:00.
- Órát lehetne hozzád igazítani - mondom, hogy leplezzem izgalmam. Vajon mit fogunk csinálni?
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitimePént. Márc. 18, 2011 8:54 pm

-Siettem. - mondja komoran, majd körülnéz, és folytatja - Indulni kéne! Remélem hasznosan töltötted az idődet, és nem leszel olyan lekvár, mint legutóbb. Kövess!

Mondja, majd kiugrik, és elkezd nagyon gyors sebességgel ugrándozni a háztetőkön. Pár másodperc múlva lelassít, és beszélni kezd hozzád, de közben tovább halad:

- Edzeni megyünk. Sajnos változott a terv, ezért holnap reggelre már otthon leszel. Ez azt jelenti, hogy sietni kell, és három napos edzéstervet egy nap alatt kell befejezni. Ha vége lesz, megállod a helyed a kardod nélkül is, bárkivel szemben.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitimePént. Márc. 18, 2011 9:21 pm

Phil elég komor, s már sürget is, hogy menjünk. Még jó, hogy most ittam egy picit. Phil már ugrik is ki az egyik közeli épületre. Abban a pillanatban felkapom a kardot és utána iramodok. Csak úgy kapkodom a lábaimat, hogy lépést tudjak tartani vele. Majd kiszakad a tüdőm meg a lábam. Egy idő után kissé lassít, így én is lassíthatok.
- Edzeni megyünk. Sajnos változott a terv, ezért holnap reggelre már otthon leszel. Ez azt jelenti, hogy sietni kell, és három napos edzéstervet egy nap alatt kell befejezni. Ha vége lesz, megállod a helyed a kardod nélkül is, bárkivel szemben.
Azta... mikor aludtam volna? Nem tudom, mit csinál napközben, de nekem suli van, tanulni kék... De ez tök mindegy, hisz lerövidült az egész... 1 napra. Hogy fogom teljesíteni ezt a 3 napos edzést 1 nap alatt? Még alig ismerem Philt, de szerintem eléggé szopatós lesz. Kard nélkül, fhű... Bár csak nem halok bele. Remélem.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 12:27 pm

Phil egy pár másodpercig némán néz előre, majd egy szempillantás alatt kiveszi a kardodat a kezedből, és milliméter pontossággal visszahajítja a szobádba. Ezután megint egy gyors mozdulattal a nyakába kap, és elkezd futni a város határa felé, egészen a messzi hegyekig. De közben így szól:

- Ne aggódj, a kardodat nem fogják megtalálni!


//Folytatás: Gotham City - Külváros - Dombságok-hegységek //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Michael White otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael White otthona   Michael White otthona I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Michael White otthona
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Michael White
» Michael White
» Keisha vs. Michael White
» Vájár - Michael White - A nagy fellépés
» Aiden Carter otthona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Régi Gotham-
Ugrás: