DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone kúria

Go down 
+5
Cybergyík
Amethysta
Michelle Sinistresang
Bisur
Vadmacska
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2011 3:01 pm

Fenébe túl sokan vannak, de milyen jó, hogy nekem is vannak társaim. Bisur taktikája elég jó, talán az lenne a legjobb, ha elterelném a figyelmüket, hátha addig Michelle is tud valami maradandót alkotni.

Fogaimat összeszorítva lövök ki a fedezékemből, de csak a puskámat rakom ki, a szonárral elméletben úgyis átlátok az asztalon és a szemüveg kijelzi, hogy hova célzok. Most már a mellkasukra célzok, ott a legkönnyebb eltalálnom őket.

Gyerünk, Bisur, gyorsabban! Nem tudom, hogy meddig bírja ez az asztal. Öld már őket!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2011 4:12 pm

Bisur puha talpal érkezik a földre, és zajt sem csapva lopakodik sikeresen az egyik fegyveres mögé. Az ép kezével megfogja a férfi nyakát, és egy erőteljes rántással el is roppantja azt. A férfiből egyből elszáll az élet, kiesik a kezéből a fegyver, amit már nem tud megakadályozni Bisur. A test csendesen zuhan a földre, nem így fegyvere. Kettes is arra kapják a fejüket, és meglátják az emberi árnyékot. Még sikerül felkapni a 9mm berettát, és egy asztalt felborítva fedezéket csinálni magának mielőtt, a rá irányuló fegyverek lőni kezdtek volna. Az asztal nem a legbiztosabb fedezék, de megteszi míg egy golyó át nem üti a fejedet.
Michelle próbál látatlanban árnyékokat szilárdítani, de mivel nem tudja hova, és mit is kellene ezért nem sok sikert ér el vele. Stalker biztos kézzel lő ki a fedezéke mögül, és észrevehető ő is, hogy az ellenség nem olyan buta mint amennyire hiszi. Ők is fedezék mögül lőnek, de még így is sikerül egyet leszedni közülük. Csapatmunkátoknak köszönhetően már csak tizenketten vannak. Stalker szemüvegén keresztül látja, hogy ketten lövik Bisur fedezékét, csak hogy két társuk közel tudjon menni, és rajtaüthessenek a nindzsán. Őt magát öten lövik, és ugyanazt a taktikát használják, mint társuknál. Ketten fedezékről fedezékre közelednek, de talán már nem is lesz rájuk szükség, mert a faasztal hamarabb forgácsolódik porrá, mint hogy odaérnének.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeVas. Május 01, 2011 2:35 pm

Odalentről lövöldözés hallatszik, de mindenképpen oda kell mennem. Na nem a bajtársiasság, vagy egyéb hülyeség miatt. Hiszen egyszer mindannyiunkkal elszámol a halál, és amikor a jeges hideg megdermeszti a csontjaikat már nem fog számítani az egész semmit... Azonban nekem még feladatom van... Ellenben jelenleg itt van dolgom, és ha már elvállaltam ezt a szerencsétlen küldetést, hát legyen.

Visszamegyek oda, ahol a többiek harcolnak, de előtte magam elé sűrűsítek árnyakból egy pajzsot, hogy a kósza golyók ne az én irhámat lyukasszák át. Amikor látótávolságba érek és már látom az ellenséget, a sötétségből ezernyi tűt szilárdítok, és az ellenségre zúdítom. Kicsiny de halálos fegyverek ezek, főleg ha sündisznószerűen teleaggatja az ember az ellenséget vele. De már néhány is elveszi ezeknek a mocskoknak a kedvét attól, hogy itt lövöldözzenek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 11:23 am

Picsába! A fegyvert elfelejtette megfogni, ideje taktikát váltani, lássuk olyan hülyék vagytok-e, mint Zöld Pofa. Felveszem az egyik már üres tárat és kicsit a földhöz kocogtatom, hagy hallják a fémes csengést, majd elhajítom egyenesen az engem lövők mögé.

- GRÁNÁT!!! KÉT VAKOND MEGY FELÉD! - üvöltöm el magamat, remélve, hogy Bisur rájön, hogy a vakond nem egyenlő a gránáttal.

Ha abbahagyják a tüzelést, akkor gyorsan elindulok az engem körbevenni próbáló emberek felé. A M4A1-et a hátamra rakom és a pisztolyom kapom elő. Ha nem vesznek észre, akkor az elsőnek a torkát bezúzom, míg a másodiknak közvetlen a fejéhez nyomom a pisztolyom és elsütöm. Ha észrevesznek, akkor balra vetődök és közben megeresztek egy-egy lövést a szívük irányába, majd fedezéket keresek.

Ha nem jön be a gránátos trükk, akkor megpróbálom az engem bekerítőket lelőni vagy Bisuron segíteni valahogy, esetleg, ha valamelyik ellenem hibázik, akkor megpróbálom azt kihasználni, egy halálos lövés formájában.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 3:53 pm

Belopakodok az egyik őr mögé, és egy hirtelen mozdulattal elroppantom a nyakát, majd elkapom a testet.
~ Ez az! Sima ügy...
Majd egy nagy koppanást hallok, leesett a fegyvere, egy pillanatra megdermedtem, de felkaptam a fegyvert és egy fa asztal mögé húzódtam. Minden fele golyók záporoznak, szorult a helyzet.
~ Na most légy okos, ezek a golyók nagyon veszélyesek. Messze van az ellenfél. Nincs más út, menekülni kell, majd később támadni. Jó terv, csak a kivitelezés lesz necces.
Ezután még egy keveset várok, addig más fedezék után nézek, majd ha találok egy elég közelit akkor egy ugrással oda próbálok ugrani. Ha messzebb van, akkor egy bukfenccel próbálkozok. Előtte persze kettőt lövök a plafonba, hogy legyen némi időm.
Ha sikeresen elértem az egyik fedezéket, megyek a következőre, igyekszek hangtalanul, eltűnni az ellenség szeme elöl. Mindig sötétebb helyeken próbálom meghúzni magam.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 4:27 pm

Az egyik meglepetés éri az ellenségeiteket a másik után. Először egy repülő gránát okoz riadalmat nekik, ami egy ilyen szűk helyen, biztos pusztulást okoz minden itt tartózkodó számára. A következő meglepetés a fekete massza, ami feltűnik előttük.
A már menekülni szándékozó fegyveresek asztalon, széken keresztül bukdácsolva, próbálnak a lépcsősor felé rohanni. Nem törődnek azzal, hogy az egyik asztal mögött éppen Bisur próbál új fedezéket találni. Éj Hölgye képessége most már hatékonyabb. A tűk, mint halálos darazsak darabolják darabokra a nagy darab férfiakat. Az utolsó hat férfi arccal borul a földre, és már csak az utolsókat rúgják. A lány szívét vérvörös öröm tölti el a látványtól, a sötétség mint életető erő veszi körül, majd a szemét is eltakarja. Az ismerős környezetben élvezi a helyzetét, végül nem is veszi észre hogy eszméletlenül zuhan a földre.
Stalker megállapítja semmilyen reális esélye sincs, hogy utolérje vagy kikérdezze az ellenfeleit. Nem marad más lehetősége, mint tüzelni. Két menekülőt hátba is lő, mikor észreveszi női társa képességének megnyilvánulását. A tűk már repülnek felé, de még utolsó pillanatban sikerül elugrani a tűzvonalból. Már csak négyen maradtak, akik menekülhetnek. Kettő még nem érte el Bisur fedezékét, egy épp felette akar átugrani, egy pedig már el is rohant mellett, hogy elérje a szerinte biztonságot jelentő lépcsőt, és azt ami mögötte van.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeKedd Május 03, 2011 9:51 pm

A kivitelezés mégse olyan necces, minden szépen megy. De nem hitegetem magam, tudom, hogy társaim rengeteget segítenek. Látom az el-eldőlő, lelőtt, szét darabolt embereket. De én tovább haladok.
~ Ez Michelle műve lesz elsősorban, azt sejtem.
Van elég időm fülelni az egyik fedezék mögött, nagyjából be tudom tájolni magam. Közben ellenőrzöm a fegyverem, van-e benne töltény.
~ Jól van gyertek csak... picinyeim. Elszórakozok én veletek.
Majd megpróbálok egy hirtelen mozdulattal fel pattanni rejtekemből... a fölöttem elugrót ha lehet, megpróbálom megragadni és csúnyán megsebesíteni, ahol érem. Majd ha lőni próbálnak akkor próbálom fegyveremmel likvidálni őket, ha erre nincs idő, akkor lebukok fedezékembe megint. De ha tudom lelövöm mindkettőt. Ha ez sikerült akkor az utolsó után rohanok, ha nem érem el akkor rászegezem a fegyvert és rá kiáltok:
- Megállni!
Ha lég gyors tudok lenni, akkor hátulról megragadom mind két kezét berúgom a térdét, már ha tudom. Ha nem akkor csak megpróbálom lefogni. Nem feltétlenül ölök meg mindenkit, csak próbálom harcképtelenné tenni őket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 6:24 pm

Barmok... de legalább hatalmas előnyhöz jutottam és sokan meg is haltak, de valakit még mindig ki kéne hallgatni legalább azt megtudhatnánk tőlük, hogy mi van a terem másik oldalán lévő ajtón túl.

Figyelve arra, hogy se Bisur golyói, se Michelle árnyai ne találjanak és megpróbálok lábon lőni két fickót, ha sikerül és nem tűnik veszélyzónának a hely, akkor oda is sétálok hozzájuk.

A fegyverüket elrúgom tőlük, vagy ha a kezük ügyében, van akkor egy felszólítás után megpróbálom vállon lőni a fegyvertartó(ka)t. Ezután elkezdem kikérdeni őket.

- Mi van azon az ajtón túl? - bökök a fentebb említett ajtóra - Kérlek ne spórold le a részleteket.

Gépfegyveremet mindvégig rajtuk tartom, ha valamelyik valamilyen türkkel próbálkozna, akkor megy a lövés a vállukba.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 11:33 pm

Érzem, hogy végre kezdek formába lendülni. Látom ahogy az árny vérrel vegyül, ahogy a sötétség fájdalmat és vért, a vér pedig halált szül. Annyira gyönyörű az egész... Szinte úgy érzem, eggyé válok az árnyakkal, mintha sötét táncba hívnának, hogy tartsak velük. Olyan szívesen folytatnám, úgy lenne kedvem megmutatni ezeknek a szerencsétleneknek, mi a művészet, hogy mit lehet faragni árnyakból, hogy milyen csodákra képes a sötétség, amit a fény nyomorult talpnyalói ésszel felérni képtelenek...

Azonban az árnyak egyre sűrűbbek és sűrűbbek, magukhoz szorítanak, akár kiéhezett szerető egy hosszú viszontlátás után. Olyan mintha vízben lennék, olyan vízben, ami tömény energiából áll, mintha a víz lenne az életem, vagy talán inkább a halál. Vajon ilyen érzés teljesen elmerülni a halálban? Átlépni egyik létből a másikba?

Ahogy mindent elborít a sötétség már nem is érdekel a dolog. Belesimulok az árnyak karjaiba, hagyom hogy ők takarják el a szemeim, akár az anya a gyermekének, ha a világ valami olyan látását kényszeríti rá a csemetére, amire kicsiny elméje még nem érett meg. Még érzem, ahogy a homlokom a padlón koppan, de aztán semmi. A sötét szerető, a gondviselőanya, a kedves testvér ölelése túl szoros lesz, magával ragad. Már a padlót se érzem magam alatt a világ szövete szétfoszlik és pedig a sötét űrbe zuhanok, ahol minden hideg, kietlen és örök... Vajon ilyen érzés istennek lenni?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 12:03 am

Stalker és Bisur egyszerre cselekszenek. A két gyilkológép szinte szinkronban lévő mozdulatokkal csapnak le. Bisur karmaival földre viszi áldozatát, és még tud egyet rúgni mielőtt a gyomrába maró karmok meg nem adják neki a kegyelemdöfést. Eközben lövések zaja tölti ki a helyiséget, és ketten lábukat fogva, fájdalomtól ordítva fetrengenek a földön. Stalker gyakorlott mozdulatokkal teszi őket fegyvertelenné. Végül az utolsót egy "Megállj!" parancs dermeszti sóbálvánnyá. Bisur ép kezében a fegyver meg sem rezdül, csak odasétál az áldozatához, és harcképtelenné teszi. Aki a földön fekve masszírozgatja sérült végtagjait.
Stalker kérdésére, gyors és egyenes választ kap.
- A főnök ki más lenne. Ott az irodája, és ha találkoztok vele, igen csak bajba lesztek. - A mondandóját egy elnyújtott kacajjal fejezi be. Talán vészjósló lenne, ha nem több lyuk lenne rajta, mint az átlag embereken. Harmadik társatok eközben eszméletlenül fekszik a padlón, erről pedig csak Stalker értesül a szemüvegéből.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 9:26 pm

- Bajban? Na ne röhögtess engem. A tied ez a kettő Bisur. - körbenézek a teremben és meglátom Michellet, amint a földön fekszik.

Odasétálok hozzá és elkezdem megvizsgálni, először megnézem a pulzusát, aztán golyó ütötte nyomokat és vágásokat keresek, ezután megpróbálom valahogy felkelteni, pofozgatom egy kicsit, körbenézek, hogy van-e valami vegyszer a környéken, amit felismerek és tudom róla, hogy jó ájulás ellen. majd szólok Bisurnak.

- Michelle-lel van egy kis gond. Mit csináljunk vele?
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeVas. Május 08, 2011 10:36 am

Minden megy mint a karikacsapás, kiugrok a fedezékemből és elkapom az egyik fickót felszakítva az oldalát. Stalker is aktivizálódik, ellövi a másik kettő lábát, úgy működünk együtt, mint egy jól olajozott gépezet. Az utolsónak van esze, megáll, így nem szerez sérülést, majd Stalker vallatni kezd.
~ Hát jó... nyilván nem alaptalan amit mond. Majd a főnököt kikérdezzük, nyilván ők nem tudnak semmit.
Kezemben lévő berettára tekintek, és úgy érzem, most nem kell nagy vérontás, csak minden menjen gördülékenyen. A harcképtelenné tett emberek fejére próbálok célozni, majd lőni és így likvidálni mindet. Ezután el is dobom a pisztolyt, nem kell már, de ha esetleg nem tudom így elintézni őket, akkor rájuk ugrok és karmommal a fejükre mérek egy erőteljes ütést. Persze figyelek arra, hogyha szökni akarnak, akkor ezt ne engedjem, hanem megpróbáljam lelőni őket, vagy közelharcban likvidálni. Ezután hallom csak Stalkert.
- Itt már csak nem hagyhatjuk. Gondolom tudsz szájon át lélegeztetni...
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeVas. Május 08, 2011 3:45 pm

A nő teste eszméletlenül fekszik a férfi karjaiban. Egészen törékenynek és aprónak tűnik így. Látszik, hogy a bőre mennyire betegesen sápadt, egy leheletnyi barnaság nincs rajta, csontfehér, akár egy halott. Azonban a szemei egyszer csak felnyíltak és egészen izzó arany tűzzel lángoltak. A hangja mély volt, amikor megszólalt és mintha mindenhonnan jött volna, mintha az árnyakból egyszerre több helyről is fölhangozna.
- Hol vagyok? Mi ez a hely?
A testéből árnyak szivárogtak elő, egybefonódtak a szobában terjengő árnyékokkal, és mint fekete erek úgy pulzáltak és hullámoztak. Ha megérintették az ereket érezték, milyen hidegek azok. A nő még egyszer körbenézett a szobában, mire az arcára hideg mosoly ült ki.
- Ez nem az én időm még igaz?
Aztán ismét elájult, csak a fekete kötelek, amik a semmibe vezettek tartották meg a testét.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 09, 2011 12:14 am

Stalker élesztgetési kísérete sikerrel jár, és talán egy belső hang, vagy a házas élet nem engedi, hogy engedelmeskedjen társa Bisur hívogató javaslatának. Éj Hölgye egy mély sóhajjal ébred, a szemi furcsa színt vesznek fel. Annak, hogy ezt látja az ex-kommandós felemás érzelmek kezdik hatalmukba keríteni. Egyrészt a megnyugvás, hogy nem ketten kell befejezniük a küldetést, a másik pedig hogy ez már nem emberi szemek. Nincs azaz isten, hogy ilyen szemei legyenek átlagos embernek.
Biuósur eközben társaitól messze egyenként kivégzi a tehetetlen, és harcképtelen férfiakat. Egyik másik állatias nyüszítéssel adja tudtotokra nem ilyen véget tervezett magának, míg van aki elég férfi hogy egy hang nélkül tűrje az élete végét. A művelet nem tart sokáig és megállíthatatlanul hajtódik végre. Nem sokkal később, Bisur ott áll, mint a halál hírnöke, egyedül hullákkal körülvéve.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeKedd Május 10, 2011 2:25 pm

~ Tehetetlen alábbvaló dögök. Most megadom amit érdemeltek, az örök nyugalmat.
Elkezdem kivégezni az embereket, néhány nyüszít, mint egy állat, ezt szánalmasnak tartom, de csak egy grimaszt vetek mielőtt lelőném őket.
~ Nagyon szép ez így. Nem kell semmi felesleges cifra, nyúzás, karmok. Elég csak ennyi, a kevesebb néha több.
Hamarosan végzek ezzel, körbenézek maradt-e valaki, akit kihagytam, vagy alaki elbújt. Esetleg ha fentről meglepetés érne, akkor igyekszem gyorsan fedezékbe vonulni majd tüzet nyitni onnan. De ha nem történik semmi, átkutatok 1-2 őrt... hátha van náluk valami fontos. Ezután Stalkerék fele veszem az irányt, közben szemügyre veszem a terepet, hátha találok valami használhatót, ha esetleg nagyobb lenne a baj, mint hittem.
- Mi van vele?
Kérdezem nyugodtan, de én is megvizsgálom a szememmel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 11, 2011 8:31 pm

A nőnek a szeme kínyilik és még sötétben is látom, hogy valami nem stimmel velük, de mivel csak egy szemmel látom őt, a másik még mindig szonár módban van. Fekete izék csapnak ki belőle, amikor hozzámér az egyik hirtelen hideg önti el a bőrömet, annak a területnek a környékén, ahol hozzámér. Bisur kérdésére felnézek, a nőt otthagyom az árnyak már megvédik őt.

- Elájult, pár pillanatra magához tért, aztán megint elájult Hagyjuk itt, remélhetőleg már nem jönnek odafentről emberek. Nekünk a küldetésre kell koncentrálnunk. - miután befejezem a mondókámat elindulok a főnök ajtaja felé, a még mindig bekapcsolt szonárral.

Először szonárral figyelem meg a szobát, aztán a hőlátó üzemmóddal. Az ajtó elé még véletlenül sem fogok állni, hiszen azon könnyen átlőhetnek. Az esetleges információ közlöm Bisurral, úgy hogy a bent lévők lehetőleg ne hallják.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 11, 2011 10:23 pm

Minden annyira bizonytalan és sötét... az egész világ elolvad, majd egy sötét tér beszív magába mindent...

Egy idő után fölülök és körbenézek. Egyedül vagyok. Illetve látom a társaim távolodó hátát. Habár mit vártam? Az ember gyarló állat szánalmas teremtmény, aki csak az önnön boldogságát és jólétét hajkurássza nap nap után. Hogy sajnálom-e ezért? Francokat! Rohadjon el a fényben! A nap égesse le a csontjairól azt a nyomorult húsát! Én nem leszek semmi rossznak élrontója, ha a szánalmas sárban tocsogó lények ezt akarják, hát tegyék!

Felültem és csak néztem. Rápillantottam a kezeimre és figyeltem, amint a vékonyka árnyékcsápok visszahúzódnak a bőröm alá. A fehér hámréteg maga alá temette az éjfekete árnyakat. Nem mozdultam, nem szóltam. Valami nagyon sötét és nagyon hideg ült a mellkasomon. Felnéztem a plafonra, de ott is csak a sötétség volt... Hirtelen a nap illatát éreztem az orromban. Egy pillanatra mintha honvágy féleséget éreztem volna, aztán az egész szertefoszlott és csak a sötétség maradt. Néztem a többieket, de még mindig nem mozdultam. Magamnál voltam, de valami furcsa volt.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Május 12, 2011 2:37 pm

Senki sem zavarja meg a triót, talán csak a földön csordogáló hihetetlen mennyiségű emberi vér. Bisur elővigyázatossága feleslegesnek bizonyul, úgy látszik nem akarnak lejönni, a felsőbb szobából. A kutatása során elég sok mindent talál, természetesen fegyvereket (hat darab kis kaliberű félautomata pisztoly, és 8 darab automata sorozatlövő), és egy köteg használtai tárgyat, rágógumi, öngyújtó, cigaretta, körömvágó csipesz, óvszer, injekciós tű, egy kis heroin, nagyon sok kokain, egy kissé lyuggatott, és véres ruhadarabok, kulcsok, zsebkendő, stb
Stalker könnyedén átlátja a helyzetet a szemüvegének köszönhetően. Az ajtó mögött egy meglepően nagy szoba található, be van bútorozva minden földi jóval, és két ember tartózkodik benn. Az egyik egy asztal mögött ül, a másik az ajtóra tapasztja a fülét, és talán hallgatózik. Éj Hölgye csak ül tovább és próbálja kipihenni magát, és a lelki megrázkódtatásait.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Május 12, 2011 10:15 pm

Odamegyek Bisurhoz és halkan a fülébe suttogom

- Két ember van bent, nagy szoba. Az egyik az ajtónál hallgatózik, a másik az asztala mögött üldögél. Michelle kéne ehhez a melóhoz - ránézek a lányra, aki már ott üldögél. - Már felébredt, szólok neki, aztán mehet a banzáj, emlékezz! A főnöknek élve kell maradnia, legalábbis addig, ameddig ki nem szedjük belőle a szükséges információt.

Odasétálok Michelle-hez és lehajolok hozzá.

- Jól vagy? Még szükségünk lenne az erődre. Az ajtó mögött ott egy fickó, valahogy ártalmatlanítanod kéne. A lényeg, hogy egyben maradjon az alak. Rajta kívül még egy ember van bent egy asztal mögött. - hozzá is suttogva beszélek, nehogy meghallja a hallgatózó.

Ha esetleg előjönnének és megtámadnának minket, én az egyik még jó állapotban lévő asztal mögé ugrok be és a gépfegyveremmel viszonozom a támadást.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 6:28 pm

Michelle kezdett ébredezni, én még ott maradtam mellette, Stalker addig elment felderíteni. Hamarosan vissza is tért, majd közölte a fejleményeket.
~ Rendben van hát... nyilván az egyik a főnök... neki biztos van fegyvere, a másik pedig a talpnyalója. Ő feláldozható, ezek úgyis kiskaliberű fegyverek. Michelle meg pihenhetne, így is eleget tett értünk.
Megfogtam Stalker vállát, majd kicsit meg is húzta, persze karom mentes kezeimmel.
- Szerintem hagyjuk Michellet, csak elbánunk kettővel. Megyek előre, fedezz.
Ezután felszedek egy kiskaliberű fegyvert, leellenőrzöm, szerzek hozzá muníciót.. Majd lopakodva az ajtó fele veszem az irányt, remélhetőleg Stalker fedez. Majd ha az alak még mindig az ajtónál hallgatózik, egy tárat eresztek az ajtóba.
Hogyha nem akkor karmaimmal szétszedem a zárat az ajtón, majd oldalra vetődök a falhoz, ezután lendületet veszek és oldalról betöröm azt, majd a fegyvert előre szegezem.
Ha esetleg lövések, támadások érnének, megpróbálok elhajolni, és fedezékbe vonulni.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Május 14, 2011 10:06 am

Csak pislogok az alakokra, akik körülöttem beszélnek, össze-vissza motyog mindegyik, láthatóan nem tudják eldönteni mit is kéne tenni. Végighallgatom, ahogy beszélnek, de nem válaszolok egyiküknek sem, tekintve hogy két teljesen ellentétes dolgot javasolnak. Amikor Bisur megindul az ajtó felé, elkapom a karját mégis, ha sikerül.

- Szerintem éppen eleget gyilkolásztunk ma már ahhoz, hogy elég vért kapjon az éjszaka, talán most más lenne a jobb megoldás.
Ha felhagy az akciójával, hogy ismét porig romboljon mindent, egyszerűen, habár a lehető leghalkabban odalopakodok az ajtóhoz. Ha nyitva benyitok, illetve ha befelé nyílik csak beszólok az ajtón.

- A főnökhöz küldtek, azt mondták jöjjek ide. - Hangot váltottam, tudtam mi az a hang, ami selymesen simít végig a gerincen akár a bársony, amitől kocsonyás lesz az ember térde és más fizikális változásokat idéz elő, elég sokszor használtam ezt a hangot hogy beeresszenek. Ha a fickó mégsem úgy cselekszik ahogy akarom úgyis meg tudjuk még ölni. Ellenben azt hiszen jobban járunk, ha ő enged be minket.
Ha az ajtó zárva, árnyakat folyatok be a kulcslyukon és ott kulcsot csinálok belőlük. Csak ha kinyílt akkor mondom el a szöveget újra.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Május 14, 2011 9:30 pm

Engeditek, hogy újra a triótok női tagja akciózzon. Stalker láthatja, hogy az ajtónálló még mindig fülel. Éj Hölgye odamegy, és megpróbálja elváltoztatni a hangját, de csak nevetséges eredménnyel jár. A hangutánzás nincs a képzettségei között, ezt mindannyian le tudjátok szűrni az elkövetkezendő cselekményből. Stalker látja, de már cselekedni nem tud. Az ajtó mögött álló férfi, az övéből egy pisztolyt húz ki, és az egész tárat beleereszti.
Éj Hölgye csak árnyainak, és reflexeinek köszönheti, hogy nem halt meg még. A golyók, mint halálos darazsak vágódnak ki a fából, és csapódnak a testébe. Négy darab hatol bele a lányba, kettő a jobb karjába, egy a mellkasába, és egy csípőn találja. A vére patakokban folyik, míg sikolyok között zuhan a földre. A társainak reagálni nincs idejük, csak nézik ahogy megtörténnek az események. Az ajtónálló most már hangját is hallatja.
- Ezt kapjátok ki, ti ****, elmehettek a ****. Itt nem fogtok átjutni, kevesek vagytok ****, ti hozzám. - A férfi hangja harci hévtől átitatva szól mindannyitokhoz. Úgy látszik új erőre kapott az ellenállás, a lenti embereket el tudtátok intézni, de egy balul sikerült fogás miatt, egyikőtök súlyosan megsebesült. A férfi újratáraz, majd hátrébb áll, de fegyvere a lyuggatott ajtó felé néz most már. Mindenre elszántan, várja a következő kísérleteteket.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 8:41 pm

Én lőttem volna, de Michelle megfogta a karom és én leálltam, ahogy ő kérte. Rossz döntés volt, de ezért nem nekem kellett megfizetnem. Amikor Michelle oda ment az ajtóhoz, azt hittem, hogy majd egy árnyékos trükkel elintézi a bent lévőket, ehelyett szép szóval próbálkozott.
~ Ezt nem hiszem el, te jó ég! Elment az esze az ájulástól??? Nem lett volna szabad hagynom...
Nem tehettem semmit, lövések érkeztek az ajtón túlról, eltalálták Michellét, aki a földre zuhant. Elhúztam a szám, több lövés nem érkezett.
~ Még, hogy nem jutok át?!!! Mit képzel ez a pondró!
Egyenesen az ajtó lé állok és a gépfegyverrel belesorozok egy tárat az ajtóba, márha tudok. Ha újabb lövések érkeznének, hasra vetem magam. akcióm előtt még intek Stalkernek, hogy fedezzen. Igazából csak fedező tüzet akarok nyitni, össze-vissza lövöm az ajtót.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 16, 2011 4:51 pm

Jelzel Bisurnak, hogy húzódjon hátra, míg én a szonárt használva megpróbálom kilőni az ajtónál álldogáló ember két vállát, hogy ne tudjon lőni többet. Miután lőttem jelzek Bisurnak, hogy még ne rohanjon.

- Nyugi kell egy túlélő is. - Óvatosan az ajtó mellé mozgok, lehetőleg úgy, hogy ne tudjanak rám lőni.

Miután bepozícionáltam magamat, megint megvizsgálom a helyet, ha úgy tűnik, hogy biztonságos intek Bisurnak, hogy mehet, ha nem, akkor elmondom neki, hogy mi az esetleges veszélyforrás.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 16, 2011 10:06 pm

A fenébe...
Nincsenek gondolatok, nincsen világ. Az árnyakat szikrázó fényesség váltja föl... de ez a fényesség, ez az undorító szikrázás nem kintről jön, mintha a szemhéjam világítana... ráadásul a világ olyan bizonytalan. Hallom a lövéseket, és egy sikolyt, egy nő sikolyát... talán az enyém lenne?

Érzem, ahogy a földnek vágódom, a fejem nagyot koppan. A vér, az a meleg bársony végigfolyik ismét rajtam, de ez most a saját vérem, nem másé... Szép kis este, ma mintha rám járna a rúd...
Köhögök néhányat, ebbe fullad a kuncogás, amit az egész helyzet abszurd morbidsága miatt préseltem elő magamból. Aztán látom, hogy jönnek az árnyak. Kinyújtom feléjük a kezem. Nézem, ahogy bebújnak a bőröm alá, majd beborítják azt. Igen, így jó lesz...

Gyertek még többen...
Hamarosan teljesen elborítanak, tudom, a gubóban vagyok, és itt is maradok, amíg kell... de vajon meddig kell? Nem is tudom... mindent elnyel a sötétség... de a sötétség jó, meggyógyít...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone kúria - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone kúria
Vissza az elejére 
4 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Falcone birtoka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: