DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 A jövő Gotham Cityben

Go down 
+4
Andrew Ramirez
Tigra
Védelmező
Madárijesztő
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 12:14 am

A dolgok sajnálatos módon úgy alakulnak, ahogy én azt előre gondoltam, Bane felhasználja a nőt, hogy védje magát, így nem engedhetem meg magamnak, hogy lőjek, ami jelentős hátrány. Főleg, hogy felém dönget az izomkolosszus, közben repülnek körülötte a tárgyak, amiket félrelök. Nem pánikolok, egy lehetőségem van, még pedig az, hogy beviszek neki egy lövést, az biztosan hatni fog.
Oldalra futok, kvázi el a fenébe Banetől, hogy oldalba kerülhessem, vagy akár hátba és onnan adhassam le a lövéseket, oldalára, lábára. Más esetben egy fedezéket igyekszem találni, akármit ami mögött el lehet bújni, meg lehet úszni Bane egyik erős csapását. Hogyha ezek közül nem lehetséges egyik sem, akkor nem fogok hezitálni és elkezdem sorozni az ellenfelet, a karmos nő meg majd előbb, utóbb lemászik róla, ha meg túl közel ér, akkor biztosan betalál egy két lövés. Ezúttal figyelek, hogy ne használhassa társam ellenem, ha hozzám akarja vágni, nem restellek arrébb ugrani és a ravaszt meghúzni,
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 5:38 pm

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Emerald_Empress_2_www.kepfeltoltes.hu_
A jövő Gotham Cityben - Page 2 463px-Emeraldemp

Areena Császárnő:

[hmm....látom ahogy Bane-hez esik szolgálúja ám ő könnyűszerrel felfogja.....bizonyára most támadni fog.....de ekkor egy nagy fájdalmat érzek a lábamban....]

-ÁÁÁÁÁáá....[ordítok fel s lenézve a goth csajt látom hogy szurkál......]....te megörűltél??....mégis mi a fenét csinálsz??.....

[sajnos mivel vérzik a lábam fedezékbe kell vonulnom......és persze barátnémnak is lecke jár.....megfogom hát pillekönnyű fejét és egy mozdulattal az erőm segítségével kitépem a helyéről......ha a elővenne bármiféle fegyvert egy könnyű mozdulattal erőm segítségével megpróbálom a fegyvereit testébe szurni....vagy elcsorbítani hogy ne tudja használni őket...s ha lefegyvereztem jöhet a nyaktépés...ha feje a kezemben lesz Bannek dobom....ha Bane közben felém jönne megfogom a lányt és neki dobom de még akkor sem eresztem ha nekidobtam had játszon vele Bane.............közben pedig megpróbálom-e szavakat mondani...]

-Kérem Bane úr.....mi egy oldalon állunk.....mindketten tudjuk hogy rosszúl kezdtem...lérem bocsásson meg.....magnak és nekünk sem jó ez a harc......gondolja meg...
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2012 12:09 pm

Hát ez az egész nem úgy alakul, ahogyan elterveztük. Ahhoz képest, hogy Jokert kéne keresnünk, most itt verekszünk egy alvilági vezérrel, és nem is infóért, hanem lehetőleg a saját életünkért. Alise kisasszony ötletes megoldását sajnos tönkre vágom, pedig nem volt szándékomban, sőt, örültem is volna egy békés végkifejletnek. Ezt a csapamunkát még gyakorolni kell.
Rávetem magam Bane-re, és szívni kezdem az energiáját. Testem minden porcikáját átjárja a mámorító érzés, mely nem akar apadni, csak jön és jön. Fantasztikus, még senki sem nyújtott számomra ennyi energikus örömöt! Csak az a baj, hogy nem gyengítem le őt, meg se kottyan neki. Le kéne szállnom róla, de nem megy. Az energia úgy vonz, és én nem akarom, hogy elmúljon ez az érzés. Egyre erősödöm, minél tovább maradok Bane karján, és testem felhevül. Még pár másodperc, és a mindenemet borító, bőrszínű festék is lepereg, és felbukkan valódi, fehér bőröm.
Bane Ramizez felé veszi az irányt, ő pedig nem tud védekezni, mert én akadályozom. Valamit tennem kell. Elég energiát csapoltam már, és az erőm megnövekedett, talán elég lenne egy támadáshoz. Bár nagyon rossz érzés elszakadni a forrástól, de meg kell tennem, ha meg akarom menteni társamat - természetesen nem azért, mert kedvelném vagy olyan nagy csapatszellemű volnék, hanem mert a jövőben még hasznosnak bizonyulhat.
Ha minden jól megy, karmaimat kirántom Bane-ből, és őelé vetem magam a földre, majd belemarkolok egyik lábába, miközben ő Ramirezt próbálja nyakon csípni. A lendülettől talán orra bukik, vagy célt téveszt, legrosszabb esetben az én testemben bukik el. Az ő tőle nyert energia remélem annyira ellenállóvá teszi a testemet, hogy Bane rúgása ne zúzzon péppé. Hát, kockázat nélkül nincs győzelem.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 21, 2012 1:37 pm

Érzem ahogy kedves barátom mélyen és könnyedén siklik bele Areena lábába. Nem pont ez volt a célpont, de mivel a seb elég mély, így bizony ha nem fogja orvosolni, elég valószínű hogy... Ördögi mosoly húzódott arcomra. Egy olyan mosoly melyet édesanyámtól tanultam el. Voltak akik eme mosolyt az Ördög Szeretőjének hívtak. Hogy miért? Egyszerű. Bájos és elegáns, mégis magában hordozza az emberiség minden sötétségét és romlottságát.
Areena ordítása füleim számára csodaszép ének, gyönyört hozva elmémnek. Eufórikus érzés tölt el, mikor látom a vörös vért kibuggyanni Areena szinte tökéletes testéből. Kihúztam drága barátomat, s elengedve a nőt, már ott volt másik kezemben is kedves testvére. Mivel elengedtem Areena-t, éreztem ahogy keze fejemre nehezedik. Láttam szemeiben szándékát, s én is elég gyorsan reagáltam. Két barátommal azonnal csuklóját és kezét támadtam. Gyors vagdalások, szinte teljes erőmből, jó hogy le nem vágom szinte karját. Igyekszem minél mélyebbre hatolni velük, hogy simogassák a kirurgus acélból készült pengék bájos csontjait. Reménykedek hogy a fájdalom és vérveszteség kellőképpen legyengíti őt ahhoz, hogy ne tudjon teljesen erejére koncentrálni.
Érzem ahogy ereje segítségével próbálja belém állítani két barátomat. Én se vagyok puhány, így minden izmom megfeszül az akaratól s egyszerűen megpróbálom a két pengét Areena karjába állítani úgy hogy kiálljon belőle a másik felén. Próbálom ezt a műveletet karjának közepén elvégezni, elvégre ott van az ütőér. És ha azt eltalálnám...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 22, 2012 2:18 pm

//Cardas, Airie mondta mit szerettél volna, de csak már a reagom megírása után. Ha legközelebb ilyen történne, írd le a reagodban érthetőbben, vagy legalább nekem szólj, ne admintársamnak. Smile //

Ramirez nem igen tud Bane oldalába kerülni, de még csak mögé sem, a két lábon járó tank mindent félrelök, ami az útjába kerül, így ütése majdnem eltalál téged, de Claire időben engedi el a nagy darab férfit, teljes erejéből felfogva annak lábát. Mivel a lány elég energiát szívott el tőle, s mivel Bane elég energiát adott le, felbírja venni vele a versenyt, a vezér saját lendületének köszönhetően borul fel, s mivel meg lett fosztva vagy erejének felétől, sajnos nem szakította át a szemközt lévő falat fejével, inkább a fal adott egy pofont neki, amitől mély álomba szenderült. Úgy néz ki, ez a Bane elődjéhez képest, nem volt valami erős, vagy lehet túl sok energiát szívott ki belőle a lány, végül is ez mindegy, a lényeg, hogy padlóra küldte őt. A szobában már hűlt helyét látjátok Chappell-nek, a riasztó viszont megszólal.

Eközben Alise és Areena egymással hadakoznak, Areena ereje véges, nem tudja egyszerre a borotvát tartó kezeket, és a fejet is manipulálni, így az egyik borotvát sikerül elcsorbítania, míg a másik tövig hatol bal karjába. A fájdalomnak köszönhetően koncentrációja alábbhagy, így Alise fájdalmai is enyhülnek, bár pár roppanás nem igen segített nyaka gémberedettségén állítani. Az egyik pengéje elhajlott, míg a másik használható, kérdés Areena mit reagál a vérző sebére, mi talán komolyabb, mint a lábán lévő sérülés.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 4:12 pm

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Emerald_Empress_2_www.kepfeltoltes.hu_
A jövő Gotham Cityben - Page 2 463px-Emeraldemp

Areena Császárnő:

[hmm....nagyszerűen alakulnak a dolgaim most ugy néz ki se lábam se kezem....gyönyörű kaland...se kezem se lábam...pompás.....na de mit is tegyek....eleve nem értem miért támadt rám dehát biztos zizi a csaj....most hogy látom egy pengéjét.....nem tudok mást tenni mint megpróbálom megfogni a kezeit s hátrafele húzni majd kitörni őket sőt kihuzni testéből......ha időközben a fegyverével csinálna valamit egyből a fegyvert megcéloznám elvenném tőle s belé dőfném....s mindegy hova döfődik utánna egyből kitörném a nyakát.......megpróbálom]
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 02, 2012 8:02 pm

Bane olyan mint egy tank, mindent letarol maga előtt egyszerűen túl nagy ahhoz, hogy kitérjek előle, nem, hogy a hátába kerüljek. Sajnos így már számomra csak a tüzelés alternatíva marad, de ezt szerencsére a társam is tudja, ezért elengedi Banet, a lába elé esik, az óriás belerúg elbukfencezik és a fal kiüti. Hát ez gyorsan lement.
- Köszönöm a támogatást. - mondom oda az életelszívósnak
Közben reflex szerűen fejemet hátra fordítom, majd testem is fordul, ekkor pillantom meg a két dulakodó, csatázó nőt, persze rögtön célra tartom a puskám, ujjam a ravaszon, de nem tudok azonnal lőni.
~ Van nekem az a régi szabályom, hogy nőt nem bántok, csak ha nagyon muszáj vagy önvédelem. Ez egyik sem, a helyes az lenne ha megvárnám mi sül ki... de nem tudom.
Eldőlt, ha tudom szépen megcélzom Areena testét illetve fejét célra tartok, fegyverem hármas sorozatokra van állítva ügyelek, hogy ne a Hölgyet találjam el és lövök. Ha kell többször is megismétlem ezt, a lényeg, hogy hatástalanítsam, nem számít ha kiürül a tár, vagy netán engem is megtámad.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 05, 2012 7:30 pm

Érzem ahogy csigolyáim eltávolodnak egymástól a nyakamon, undorító roppanás fut végig rajtam s én felkiáltok a fájdalomtól, mely sokkal nagyobb talán mint kéne, hisz drága édes pengém hirtelen elhajlik Areena-nak köszönhetően. Érzem ahogy mellkasom felemelkedik az indulattól, s én haragomban, minden erőmet megfeszítve felé lépek, hogy minél szorosabban kerüljek hozzá. Eközben egyik kezemben még mindig azt a pengét tartom mely a nő kezéből kifelé kukucskál, magammal húzom, ezzel remélhetőleg felmetszve egész alkarját s ha nem akad meg valamelyik csontjában akkor egészen fel válláig. De nekem ez a mozdulat egyben nem elég, s mindezek által ha közelebb kerülök a nőhöz, elhajlított pengémet megpróbálom alulról állába akasztani mint valami kampót, hogy egészen szájába hatoljon. Ha ez netán sikerül, erőteljes rántást mérek az elhajlított pengémmel, megrohamozva vele fogsorát és állát.
Mindezt oly gyorsan teszem, amilyen gyorsan csak képes ilyesmire egy dühvel teli nő, egy olyan nő mint én, kinek egyébként lágy mozdulatai varázslatosak és bájosak. Most is megtartom eme mozdulatokat, hisz minden izmom úgy mozog mint egy tökéletes gondolat. Egyszerre és precízen, mintha nem is lennének csontjaim. Arcom talán félelmetesen nyugodt, egyenesen a nő szemeibe nézek. Bár arcom nem árul el hirtelen egyetlen érzést sem, szemeim hidegebbek mint a jég.
- Ha nem állsz le... Szinte azonnal elvérzel... - utalok neki a már lábán és karjára ejtett két korábbi sebre. Csak rajta áll hogy folytatja e a harcot és elvérzik, vagy menekülőre fogja, hogy mentse életét.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 06, 2012 1:21 pm

//Amethysta te valahol mindig keresed a bajt. Very Happy//

Areena és Alise küzdelme kezd elfajulni, látszódik, hogy itt utolsó vérig megy a csata. Areena megragadná ellenfele karjait, de azt továbbra is kalimpál a késekkel, és ismét felsérti annak karját, mire már Alise sem bírja tovább, bal karja hatalmas roppanással adja meg magát. Már éppen elgyengülne a fájdalomtól, mikor Areena testét golyózápor éri, Alise még épp el tudott ugrani, bár a fájdalom miatt térdre is rogy, de Ramirez segítségével megmenekült a biztos és fájdalmas haláltól. Areena számára sajnos eddig tartott a kaland. (Írj fel magadnak 1 kreditet) Immáron hárman vághatnak neki az épületet őrző testőrség bosszújához vezető útnak, azonban míg Alise és Areena küzdöttek egymással, Claire szemei megakadtak azon a titkos bejáraton, ahonnan Bane rontott ki. Úgy néz ki, mint egy kisebb titkos iroda, kis tv-kkel, amik a területen lévő kamerák képeit vetíti ki. A szoba közepén van egy asztal, fiókokkal, de semmi más. A kis szobát lámpa világítja fejetek felett, bár Alise éppen sebeit, és törött karját ápolja, talán találtok valami értékes információt benn, míg ide nem ér a testőrség.

//Amethystának sajnos véget ért a kaland, de vigasztalódj 1 kredittel.//
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 12, 2012 7:02 pm

Érzem ahogy drága barátom mint egy puha, szinte szétolvadt vajban, úgy siklik Areena karjában testemmel együtt, bár eme haladás hamar véget is ér. Areena bal karomat megragadja, azt melyben drága megmaradt késemet tartom, nem adom meg magam, érzem ahogy szorításának fájdalma kúszik fel kezemen, egészen vállamig, majd a nyakizmokba kapaszkodik, végül eléri az agyam s én ilyenkor sikoltok fel a fájdalomtól, bár a hang hamarább jön, mint ahogy számat tátanám, kezem hatalmas roppanásban adja meg magát a nő félelmetes erejének, érzem ahogy csontom elszakad a másiktól, búcsúzóul megtáncoltatja izmaim egy részét, majd a fájdalomba megkapaszkodva szinte kitör karomból, mintha meg akarná tudni, mi is folyik itt valójában. //majdnem nyílt törés//
Elmémben látom ahogy a világ kezd elsötétülni s a testem sem engedelmeskedik nekem, megrökönyödik, meghajlik a föld felé, s én ösztönös sikolyt hallatva már térdelek Areena hullája felett. Törött karomat a másik tartja támaszpont ként, hogy ne lógjon csak úgy a levegőben. Térdemen támasztom meg, hangosan lihegek, olykor még fel-fel sikoltok, de már jóval halkabban, inkább csak magamnak. Eddigi érzéstelen, felszínes arcom most undorító fájdalmat öltött magára, visszatükrözve azt, amit érzek. A fájdalom nem hagy alá, nem enyhül, ugyan úgy lüktetve ostrom engem. Pengéim a földön, az egyik elcsorbítva hever karnyújtásnyira tőlem, másik jó barátom Areena kezében nyugszik még mindig.
A többiekre pillantok megtompult elmével, látom hogy Bane már nem lesz akadály s társaim is életben vannak, bármilyen más sebesülés nélkül. Ramirez volt az, ki elhozta Areenanak a gyors halált, köszönet kép biccentek neki, szemeimben láthatja hogy az adósa vagyok. Kicsit lihegek még, testem próbálom lenyugtatni és a lélegzetemet is regulázni, lehunyom szemem hogy összeszedjem magam.
Pár másodperc múlva, mikor a fájdalom is nagyon lassan enyhülni látszik, Areena köpenyére állok s épp kezemmel megpróbálom leszakítani róla, majd átdobom nyakamon, egyik végét fogaim közé véve másikat épp kezemmel csomót kötök rá, majd törött karomat bele helyezem, hogy megtartsa és ne kelljen a másik kezemmel fognom. Utána kihúzom a pengémet Areena karjából és a nő ruhájába törlöm saját vérét. Megszentségtelenítésnek számít e vagy sem, nem különösebben érdekel, elvégre neki köszönhetjük a kényelmetlen helyzetet, nem érdemli meg hogy bármilyen szinten sajnáljam őt, vagy megadjak neki akárcsak egy fikarcnyi tiszteletet. Elrejtem a pengét ruhám ujjába, ahol speciális zsebek vannak, majd a másik, elcsorbítottal is ugyan ezt teszem. Felállok nyugodtan, és a többiekhez megyek.
- Elnézést kérek a kellemetlenségért - szólalok meg szinte doromboló, mégis nyugodt hangon. Arcom ismét felveszi a nyugodt víz tükrét, szemeim semmit mondóak. Állok babaarcú tekintettel és a többieket figyelem, hogy mi is most a további terv.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 12, 2012 11:24 pm

A lövések szépen betalálnak és a zöld hajú nő gyorsan kimúlik, eldől csattan a földön majd szépen folyni kezd belőle a vér. Félmosoly húzódik a számra, mint mindig amikor valakit lelövök. Hölgy elég erős fájdalomnak mutatja jelét, és úgy tűnik egyik karja használhatatlanná vált, rohannék segíteni de úgy tűnik intézi magának. Nem tudom a társaimmal, vagy azoknak titulált személyekkel mindig nagyon toleráns és segítőkész voltam, nem hagytam őket hátra a bajban, segítettem nekik, megbíztam bennük, lehet, hogy rossz szokásom, lehet a mostani társaimban mégse kellene bíznom, hiszen egy már végül is elárult ha úgy veszem. Közben a fegyverem tárát ellenőrzöm, majd Banehez megyek és elkezdem átkutatni, hátha valami fontosat találok nála, irányító, kommunikátor vagy ilyesmi, és ha találok valamilyen eszközt a művelethez akkor meg is kötözöm és a venom ellátását is igyekszem meggátolni, akár a csövek elvágásával is, nehogy további bajt okozzon. Remélhetőleg addig a csapat harmadik tagja az irodát fésüli át, én addig fegyveremmel készenlétben állok, hogyha jönnének őrök akkor leszedhessem őket, fedezékként pedig Bane testét igyekszem használni. Figyelem a helyeket ahonnan jöhetnek és lassan ide-oda mozgok fegyveremmel ha feltűnik egy-egy ember akkor nem szórakozok lövök, lehetőleg szívre vagy fejre. Hogyha minden rendben megy akkor még a számat is kinyitom.
- Ha az nem lesz helyre rakva rendesen -mutatok a sérült nő karjára- nem forr össze vagy rosszul forr össze és használhatatlan lesz, legrosszabb esetben elhal. Ha akarja én meg tudom csinálni, pár ilyet már intéztem.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 10:59 am

Nem nyílt a törés, a felkaron adta meg magát a csont a reá nehezedő nyomásnak, de Areena köpenyével úgy, ahogy megtámasztod azt, és úgy tűnik kibírja, míg orvosi ellátásban nem részesülsz, vagy míg Dr. Ramirez meg nem nézi.
Bane-nél Andrew nem talál semmit, igazából a szűk sztreccs ruhába nem igen lehet belepakolni sok mindent, a folyadék szállítására szolgáló vezetéket pedig elvágja, ezzel megakadályozva, hogy újult erőre kapjon.
Claire eközben felforgatja a kis irodát, s mikor már Alice karját próbáljátok helyre pakolni, ő már egy papírral a kezében hagyja el a kis szobát, arcáról mintha dermedtség tükröződne.
Meg tudtátok, hogy a macskanő állt a rablások mögött, és célpontja nem volt más, mint STARRO, és talán már a JLA bázisa felé tart.

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Starro5

A következő állomás tehát a hősök bázisa, hol talán már kezdetét vette a harc, vagy éppenséggel az őrület.


//Off: Tervezgessetek, építsetek fel egy stratégiát, adok rá pár kört, mivel ketten vagytok, jó eséllyel hárman, ha Cardas visszatér a szabijáról, így fontoljátok meg mit léptek.//
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 3:37 pm

//elnézést, ha kissé esetlen reag Smile //

Az irodában rábukkantam pár igen érdekes információra, azonban úgy érzem, hogy ezek még távolabb röpítenek eredeti célunktól – mégis mi köze lehet a Macskanőnek a JLA-hoz, és főleg, azoknak mi közük van Jokerhez? Akárhogy töröm a fejem, semmi logikus magyarázattal nem tudok előrukkolni, csak egyetlen megoldás maradt: követni a nyomokat, még ha azok látszólag ki is vezetnek bennünket a szokványos terepről. Egyértelmű, hogy hova kell mennünk, csak az a kérdés, hogy mégis mi módon?
Szerencsére engem nem igazán ismerhet a hősök ezen brigádja, jó sokáig voltam távol az eseményektől. Másik két társamról sem feltételezném, hogy szerepelnek a nyilvántartásukban, de hát ki tudja. Viszont, ha a Macskanőt ellenséges szándékok vezetik a JLA bázisra, akkor, ha megakadályozzuk tervében, bármi is legyen az, jó pontot szerezhetünk a hősök szemében, és lehet, hogy egy szép kis összeesküvés közepén találjuk magunkat. Azonban sietnünk kell, ha azt akarjuk, hogy ne maradjunk le semmiről, ezért társaimhoz fordulok, és megtudakolom, melyikük tud a leggyorsabban az említett helyszínre röpíteni bennünket - ugyanis nekem nincs sok befolyásom, még.
Viszont a Hölgy megsérült, és nem a karcolás kategóriába értendően. Ez hátráltatna bennünket. De megérte, a másik „Társunk”, a zöldfülű igen kényelmetlen helyzeteket volt képes előidézni, szerencsére későbbiekben már nem okoz gondot. Bane-től elég fölös energiát szívtam el a harc során. Ha a Hölgy is beleegyezne, megpróbálnám a lopott életerő egy részét átadni neki – ilyet még nem igen csináltam, és biztos nem kellemes érzés, de hát Jokert minden áron el akarom kapnunk – vagyis kapnom, a végén agyamra megy ez a csapatjáték. Ha beválik, talán sikerül csökkentenem a sérülés mértékét, mivel én is képes vagyok regenerálódni, hála az energiának.
A STARRO azonban némi aggodalomra ad okot. Mire akarja használni a macska őt? Hát, ez majd csak akkor derül ki, ha odajutunk. És nincs szó semmi trükkről. A JLA biztonsági rendszere elég fejlett lehet ahhoz, hogy ellenőrizze a hamis személyazonosságunkat vagy álcánkat, akkor pedig nagyobb bajban lennénk, mint korábban. Ha csak így mennénk oda, akkor véleményem szerint eredményesebbek lennénk. Talán a ruhánkat kéne egy kicsit színesebbé varázsolni, hogy jobban passzoljon a hősök által megszokotthoz. Bár – ha a Macskanő előbb ér oda, mint mi, akkor már nem is kell a bejutáson morfondírozzunk, ő már kiegyengetné előre az ösvényt. Én azt tanácsolom társaimnak, hogy késlekedés nélkül induljunk el, és annál kevesebb trükköt vessünk be, amennyire csak lehet. Ha odaérünk, majd kiderül, mi lesz a következő lépés. Meghallgatom őket is, mit javasolnak, elvégre ők bizonyos téren tapasztaltabbak lehetnek nálam.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 5:38 pm

Kiderül néhány fontos információ Banen kívül Macskanő, STARRO és a JLA is bekerül a képbe, ezzel teljesen megkeverve a lapokat.
~ Mi köze van Macskanőnek vagy az óriáscsillagnak vagy a JLA-nak Jokerhez? Talán Joker ezúttal valami nagyobba akarja vágni a fejszéjét és az egész csak egy nagy elterelés...
Időközben Hölgy karjának meggyógyítására is érkezik egy ajánlat és úgy tűnik ha sikerül a dolog akkor ezzel sem lesz gond, de ez még nem biztos. Alice arcát fürkészem.
~ Figyelem már egy ideje ezt a nőt, kívülről hideg nagyon hideg, zavarba ejtően, mégis megjelenése és hangja enyhe gyengédséget sugall, ami elgondolkodtat, vajon van egy szív odabent vagy csak egy gonosz lélek lakozik a testben. Törékenynek látszik, de csak látszik az előbb Areenával is felvette a harcot és most már annak se mutatja jelét, hogy fájna a karja. Általában ha ránézek valakire, szinte rögtön leolvasom róla, hogy kicsoda ő valójában, de most... Fogalmam sincs, teljesen összezavar, kiborít, lenyűgöz, szemébe nézek látok valami különöset, hallom a hangját megváltoznak a gondolataim még az illata is tetszik pedig minden illatot utálok. Nem tudom ezt hova tenni, de azt hiszem jobb ha leellenőrzöm a fegyverem, mert már feltűnő lesz, hogy bámulom.
Leellenőrzöm a fegyverem majd kijárat után nézek és ha kell akkor megyek előre és a fegyveremet tüzelésre készen tartom.
- Szükségünk lesz egy járműre is, Banek biztosan van, valamint a JLA-hoz nem lehet csak úgy besétálni, legalábbis ha emlékeim nem csalnak. Fejlett a védelmi rendszerük. Viszont ha már STARRO odaért akkor nem lesz nagy gond, főleg ha segítünk is. Engem halottnak hisznek, így nem hiszem számítanának a megjelenésemre.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 6:34 pm

Ramirezben ismételten felfedezni vélem a rejtett Úri embert, akit oly nagyon takar lelke mélyén. Én mégis látom, tudom hogy ott lakozik, elvégre már virágot is hozott nekem, melyről tudom, egy egész kutatói bázist kellet leigáznia, vagy talán ennyire jó a lopásban? Eszembe jut a virág, mely most hajamban találta becses helyét. Fekete hajamban, melyből a tincsek kicsit rakoncátlanabbul lógtak ki a kelleténél, elvégre pár perce harcoltam csak. Tesz egy igaz megjegyzést kezemet illetően, én nem tudok mást csak igazat adni neki.
- Igen, ez így igaz. De számtalanszor tört már el a csontom s forrt össze, ez miatt sem aggódom - válaszolok neki nyugodtan, elvégre mikor anyám tanított, nem csak a karom tört el, majd forrt össze újra orvosi ellátás nélkül, hanem testemben már számtalan csont járt így. Mégis tökéletesnek látszom, mintha soha életemben nem csináltam volna semmi mást, csak testemet és modoromat finomítanám, hogy egyszer tökéletesen lépjek a világ színe elé. S lám, így is lett. Évek alatt formálódtam, s most, szinte tökéletes vagyok. Már csak egy valami hiányzik, a másik pengém, mely ugyan olyan gyönyörű lenne, mint annak drága testvére. Sajnos annak már alig veszem hasznát, de mégis, mint egy kampó még jól jöhet. Elvégre... nem olyan nehéz beleakasztani valakinek alulról az állkapcsába. Csak... ügyesnek kell lenni.
Claire odalép hozzám s kezét törött karomra helyezi. Érzem ahogy lassan átjár rajtam az élet, kisimítja azokat a ráncokat, melyek talán nem léteznek még, de születésükön gondolkodnak, ahogy testem mintha megfiatalodna s jobban kivirágozna, már ha ennél jobban lehet. Érzem minden porcikámat, minden sejtemet újjá születni. Arcom lágyan felragyog s halk sóhaj rebben ki ajkaimon, melyeken festésem úgy néz ki, akár a pók lábai, amely épp most akarna számon keresztül kimászni belőlem. Csontom érzem ismét összeforr, bár fájdalommal jár, de nem olyan naggyal, melyet ne tudjak magamban elfojtani.
Észreveszem közben Ramirez tekintetét. Ó, hogy azok a férfiak! Mily egyszerű elnyerni szívüket, elég ha egy bájos mosolyt engedünk meg feléjük s illatunk körbeöleli őket. Mégis tudom, már az elejétől fogva, hogy Ramirez az a fajta férfi, ki szint úgy mint én, nem mutatja ki érzéseit, s lehet túl mélyen tartja őket bezárva. Egy igazi Úriember. Tekintete számomra behódoló, bár ezt nem mutatom ki, csupán láthatja rajtam azt az apró mosolyt, mely nem illemből, hanem érzésből fakad. Egy kellemes mosoly, mellyel jelzem neki, számomra is kellemes a társasága, legalább annyira mint neki. Eme mosoly csak egy apró szikra, nem tart sokáig, szinte azonnal meghal ahogy megszületett. Nem tartom fontosnak, hogy bárki más érzékelje ezt, elvégre Ramireznek szánt ajándék volt. Csak neki, csak itt és most, melyet talán már soha többé nem fog megkapni tőlem senki más. Elkezdi fegyverét bámulni, mire én halkan kuncogok fel elmémben, majd szintén Claire-re nézek.
- Nagyon szépen köszönöm hölgyem a segítséget. Ön nélkül sokáig eltartott volna mire rendbe jön. Valóban lenyűgöző hatással van rám a képessége. Örök fiatalság... tökéletes test... bizonyára sok nő megirigyelné, többek közt én is - szólalok meg hálásan végre, bár mosolyom ismét olyan felszínes, csak az illem miatt ereszkedett rám, mint eddig volt. Végighallgatom amit Ramirez mond, s kicsit elbizonytalanodom elmémben. Soha életemben nem halottam Starro-ról, a Macskanő is csak amolyan emlékfoszlányokban van meg.
- Önt halottnak hiszik? Szóval rendelkezik némi információval ezekről a személyekről és helyről? Mert ha igen, akkor kérem ossza meg velem, esetleg velünk. Művésznőként nem igazán foglalkozom az ilyesmivel, amit most bár sajnálok. Mr. Bane-nek biztos van valamilyen gyors közlekedési eszköze a garázsban vagy az épület körkényén- fejtem ki gondolataimat, majd Ramirezt és Clairet előre engedve én utolsóként haladok mögöttük. Kezemben a pengém, ha netán támadásra kerülne sor, tudjak védekezni vagy netán támadni vele.

Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 2:53 pm

Claire segít Alicenak, így semmi perc alatt ismét mozgatni tudja karját, ami pár perccel ezelőtt irdatlan fájdalmak közepette jelezte törött mivoltát. Míg a beszéddel foglalkoznak, Ramirez kiötli merre tovább, de sietniük kell, ugyanis a riasztó végül jelzett, és az őrök is mozgásba lendülnek. Az Irodából kiérve a hátsó kapu felé veszik az irányt, hiszen a bemenetel során több őrt láttak, mint csillagot az égen, és talán arra is lesz egy garázs, amiben találnak valami járművet.
Sietniük kell, hiszen nyomukban az őrség, és az sem biztos, hogy a hátsókaput sem védik. A folyosókon nem találkoznak őrökkel, ami furcsa, de végül megtalálják a garázsba vezető ajtót, s egyetlen valamire való járművet lelnek ott, amit viszont védenek. Ahogy kilépnek az ajtón a géppuska ropogás ijeszti vissza őket a folyosóra, de mielőtt fedezékbe húzódtak volna, Ramirez látta, hogy négy fickóval van dolguk, mindegyik kezében egy egy géppuska.
A jármű egy nagy terepjáró, igen masszív, gallytörővel az elején, mi mással lehetne jobban megközelíteni egy bázist, mint egy hasonló csodával.
Előtte azonban át kell jutni az őrségen, s ha nem haladnak, hamarosan két tűz között találják magukat.


//Off: Legközelebb konkrétabban írjátok le merre mentek tovább, vagy ha csak stratégiai, egyéb megbeszéléses kört akartok, akkor szóljatok, és nem váltok kört. //
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 12:44 pm

A riasztó bekapcsol, mi pedig hátrafelé vesszük az irányt. A folyosó végén megpillantjuk jutalmunkat, egy tökéletes járműben. Azonban csak egy pillantást vethetünk rá, a fegyvertűz a folyosón tart bennünket. Sietni kell, ha nem akarjuk, hogy mögénk is ellenség kerüljön. A négy fickót, ha elintézzük, onnan sima ügy. Viszont a Hölgy gyógyítása túl sok energiába került, a regenerálódásom már nem annyira erős. Bár lehet, nem halnék bele, nem tudom, de harcképtelenné tehetnek. Hacsak nem jutok erőforráshoz. Ramirezhez fordulok:
- Le tudná szedni az egyiket? Persze kettő is megteszi, csak ne nyírja ki őket. A lényeg, hogy ne támadjanak. Ha sikerül, akkor kiugrom, és rávetem magam a sérültre. Ha meglőnek, az nem számít. Csak el kell érnem azt, aki a földre került. Az életenergiájának hála lesz elég erőm megküzdeni velük, anélkül, hogy kinyírhatnának. Velem lesznek elfoglalva, így maga lőheti őket. Hölgy… - fordulok hozzá. – elnézését kérem, de ebbe a tervbe nem lesz fontos szerepe. Csak figyelje, hogy jön-e mögöttünk az ellenség – remélem, a Hölgy nem annyira túlbuzgó, hogy veszekedni támadjon kedve. De talán hallgat rám, amiért meggyógyítottam.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 10:28 pm

Ésszerűen hátul megyünk ki nem a labirintusban kezdünk el tévelyegni hamarosan nyakunkon lesznek az őrök, mert a riasztó már megy egy ideje, ezt mindenki tudja. Út közben beszélek, válaszolok Hölgy kérdéseire.
- Igen a Bukás után három helyen eltörték a hátam, két irányba a nyakam is aztán szó szerint hidegre tettek, az állítólagos hősök, nem tudják hogy még mindig élek. Egyébként Macskanő egy latexruhás profi tolvaj, ostort, karmokat, közelharci fogásokat használ, van egy egész csapata hozzá hasonló nőkből, nem tűnnek annyira veszélyesnek, mégis azok. Starro pedig egy hatalmas tengeri-csillagra hasonlít, intelligens idegen létforma, fizikai ereje nem lebecsülendő, de ennek ellenére fő fegyvere a szeme, amivel képes másokat irányítani. A JLA ellensége. A JLA-nak pedig az űrben van a bázisa, de van egy földi bázisuk is, onnan fel lehet teleportálni az űrbázisra. Ennyi röviden. Remélem kielégítő volt a válasz.
Közben elérünk egy garázshoz hasonló helyre, ahol van egy épp jármű, de sajnos négyen őrzik, így nem lesz könnyű a jármű elkötése. Cardas felhoz egy tervet, ami egész jónak tűnik, de vannak hibái.
- Nincs sok időm ebben a helyzetben célozgatni, valamint ez nem sima lövedék, .45-ös kaliberű robbanó, behatolás után általában a testben felrobban szép nagy kárt hagyva maga után, harminc darab már szétszedi a falat is majd a mögötte megbújó ellenfelet is. Nem tudom csak leszedni, de nem megölni őket, sajnálom. De igyekszem, csak tereljék el a figyelmüket, ha kérhetem.
Lassan kihajolok majd kilépek a folyosórol becélzom az egyik illetőt és tüzelek, a lényeg, hogy megsebesüljön és elessen, aztán rögtön visszabújok a folyosóra és esetleg csak a fegyvert kitartva sorozok, de azt óvatosan nem akarom a járművet is szétlőni, a lényeg hogy az ellenség fedezékbe vonuljon amíg újra előlépek. Remélem addig Clair is teszi a dolgát.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 11:46 am

A kalandot a felmerült problémák miatt lezárom. A társaság fejenként két kredit boldog tulajdonosa.

Claire, Andrew és Alice eljutottak a bázisra, ahol sikeresen vették Starro elpusztításának akadályát, kezdetben a JLA ellen fordulva, de miután rájöttek Starro eltüntetésének módjára, már könnyűszerrel hatástalanították az idegen életformákat. Joker meglépett, a csapat elkésett, de legalább Starro hódításának elejét vették.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





A jövő Gotham Cityben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A jövő Gotham Cityben   A jövő Gotham Cityben - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A jövő Gotham Cityben
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» A jövő Gotham Cityben
» Gotham Gazette
» Gotham Gazette
» Gotham City
» Gotham Kékfény

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Alternatív kalandok és szabad kalandok :: Egyéb alternatív világok helyszínei-
Ugrás: