DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Egyéb területek, utcák, terek I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Egyéb területek, utcák, terek I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Egyéb területek, utcák, terek I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Egyéb területek, utcák, terek I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Egyéb területek, utcák, terek I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Egyéb területek, utcák, terek I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Egyéb területek, utcák, terek I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Egyéb területek, utcák, terek I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Egyéb területek, utcák, terek I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Egyéb területek, utcák, terek I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Egyéb területek, utcák, terek

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Egyéb területek, utcák, terek Empty
TémanyitásTárgy: Egyéb területek, utcák, terek   Egyéb területek, utcák, terek I_icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 8:40 am

Minden olyan helyszín, mely nem kiemelt fontosságú, így például utcák, terek, esetleges leszállók stb.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Egyéb területek, utcák, terek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb területek, utcák, terek   Egyéb területek, utcák, terek I_icon_minitimeKedd Feb. 11, 2014 7:34 pm

Nem vagyunk egyedül


Az étteremben üldögélve - ahol rendes földi étel is kapható az egyre szaporodó ember lámpások miatt - a gyűrűd jelezni kezd, pulzál, és halk csipogást hallat. Amint felfigyelsz rá, egy gépies hang tudatja veled a jelzés okát:
- 2814. szektor Zöld Lámpása. Az Örzők feladattal bíztak meg. Vissza kell térned a szektorodba és egy különös konvergenciát felkutatni az általatok Mars-nak nevezett bolygón. - fejezi be végül.
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Egyéb területek, utcák, terek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb területek, utcák, terek   Egyéb területek, utcák, terek I_icon_minitimeKedd Feb. 11, 2014 10:50 pm

A gyűrű töltöttsége mellett figyelnem kellett a gyomros telítettségére is. Ugyanis nemcsak a mágikus gyűrűknek volt szüksége energiára hanem a legtöbb élő organizmusnak. Ez a kitűnő ötlet nem az én fejemből pattant ki hanem a gyűrűm tanácsolta. Mivel egy mindentudó bizsu díszelgett az ujjamon se perc alatt megtaláltam az éttermet. hozzám hasonlóan másoknak az az ötlete támadt, hogy bekap valamit. Ahogyan végignéztem újdonsült harcos társaimon nagyon reméltem, hogy egyikük sem emberevő. A választék olyan sokszínű volt, hogy fogalmam sem volt arról melyiket is válasszam ráadásul nem tudtam melyiket lehet fogyasztani. Így ahhoz fordultam aki vagy ami idáig mindig segített nekem.
-Választanál nekem egy ételt?-
-A Föld melyik országából származol?-
-Magyar országból.-
-99-es kérjük.-
Erre kaptam egy hatalmas szelet rántott húst és valami főzelék félét. Nem éppen királyi étek volt ám szerettem és lehetett volna rosszabb is. Leültem az egyik üres asztalhoz és boldogan falatozni kezdtem. Miközben eszegettem arra gondoltam elkérem az étlapot és egy szabad pillanatomban kiválogatom mik azok amik számomra is fogyaszthatóak. Sajnos a boldog falatozgatás nem tartott sokáig ugyanis a gyűrű jelezte, hogy "üzenetem érkezett". Megtudtam melyik szektort kaptam meg és nagyon örültem, hogy a szülő bolygóm és ebbe tartozik. El kellett mennem a a Marsra kivizsgálni egy különleges eseményt. Rossz szokásomhoz híven a hús maradékát beletömködtem a számba majd a tányért elintézve elindultam a már jól ismert naprendszerbe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Egyéb területek, utcák, terek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb területek, utcák, terek   Egyéb területek, utcák, terek I_icon_minitimeCsüt. Feb. 13, 2014 9:22 pm

A táplálkozás befejeztével gyűrűd indulásra késztet. Senki nem állja utad, a lámpások jönnek, mennek, az Örzők pedig a szokásos helyükön - a termükben - irányítják és intézik a dolgaikat, vagy bármit is csinálnak. Végigrepülve elhagyod a központi forrást, majd kilépsz az Oa légköréből és egyenesen a mélyűr felé veszed az irányt, és egyenesen a szektorod felé tartasz, hogy felderítsd mi történhetett a vörös bolygón.

//Ha nem lenne tiszta, a lámpások nem repülnek keresztül az univerzumon, és nem is kapcsolnak fénysebességre. Megtehetnék, csak a gyűrű nem bírja sokáig azt a sebességet, így egy féreglyukat nyitnak, azon keresztül jutnak el "A"-ból "B"-be. //
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Egyéb területek, utcák, terek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb területek, utcák, terek   Egyéb területek, utcák, terek I_icon_minitimePént. Feb. 14, 2014 3:08 pm

Újonc lévén nemigazán volt gyakorlatom a gigantikus méretű utazásokban. Igaz egyszer már átutaztam a fél világűrt azonban akkor nem én irányítottam. Segítségre volt szükségem egy bölcs tanácsadóra elérhető közelségben.
-Még csináltam hasonlót mint naprendszerek közti utazás. Megkérhetlek, hogy ismét segíts ki engem. Mint tudod mint mikor kirántottál a szobámból.-
-Igen.- jött a válasz.
Testemet rögtön körbe vette az a különös fény és nagy sebességgel elhagytam a bolygó légkőrét. Nagyon reméltem, hogy nemsokára nekem is menni fog az ilyesmi. Ezúttal nem rémültem meg sem a sebességtől sem az űr végtelen sötétségétől. Úgy véltem ezúttal sokkal simább utam lesz. Vártam, hogy megint megjelenjen az a hatalmas fekete lyuk amiről a gyűrű mesélt nekem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egyéb területek, utcák, terek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egyéb területek, utcák, terek   Egyéb területek, utcák, terek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egyéb területek, utcák, terek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek
» Blackgate börtön - egyéb helyszínek
» Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok
» Paris sziget - Utak, terek, sikátorok, hidak
» Utcák, sikátorok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Egyéb területek :: Oa-
Ugrás: