DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 A Robinson park

Go down 
+18
Joquinn
Lupin
Airie
Kártyás ember
Zöld Íjász
Michael White
Abakura Ryuu
Kevin Chase
Madárijesztő
Tyson Chandler
Night-hunter
Amethysta
Matt Dent
Emily Bluebell
Batman
Bruce Bendingfield
Kétarc
Vadmacska
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 8:21 pm

A föld remegése egyre csak erősödött, és lassan már a három frissen érkezőn is látszott, hogy alig alig bírják tartani egyensúlyukat, de ekkor akik tudtak, a levegőbe emelkedtek, így nem volt rájuk hatással ez a geológiai incidens. Airie is a levegőbe emelkedik mindenével együtt, ám a kráter alján ott marad Lupin és Kártyás ember, és ők érzik legjobban a probléma forrását, valamint ők lesznek az elsők is, aki a levegőbe repülnek - noha nem önszántukból és nem képességeikből adódóan, majd egy gyönörű ívet leírva Ramireztől néhány méterre érnek földet, és ezt követően Kártyás ember eszméletét veszit. Őket követi rögtön egy nagy adag földkupac, valamint egy fém tárgy is, ami úgy néz ki, minet egy űrhajó, ám eléggé fel van szaggatva. A hajót pedig egy órási árny alak tartja, ami jóval nagyobb a jelenlévők bármelyikénél.
- Végig itt volt eltemetve? - fortyant fel Zod, majd még mielőtt bárki reagálhatna, köpenye alól villan a keze, amelyben egy gyűrű szerű valamit tart. Az árny alak felé indul, és egy mozdulattal ráhelyezi a fejére a tárgyat, amitől az egyszerűen eldobja a hajót.
- Jax, Ursa, köszöntelek az Új-Kryptonon. - mondta sejtelmesen, majd előllépett, mögöte pedig egy órási szürke lény állt, melynek testéből itt-ott csont tüskék meredeztek ki több helyen is.
A Robinson park - Page 6 DOOMSDAY
Jax-Ur és Ursa mind a ketten Zod mellé állnak, és úgy néz ki, hogy a férfin is van egy hasonló fejpánt, és úgy tűnik, most Zod irányítja ezt a szörnyeteget. A kék ruhás, akik hozzájuk hasonló képességekkel rendelkezik, szinte azonnal neki esik a szürkének, majd végig tarolnak mindent, így elsodorják Airie-t, aki ettől elejti a zöld kődarabot, és az lehullva darabokra törik. A két fél nem igen törődik a bunyón kívül mással, így mikor valahogy fordulnak, Ramirez kerül az útjukba, de a sebességük miatt nem igen tud kitérni, így könnyen földre kerül, és az egyik karja elég természet ellenes szögbe fordul, ami elég tiszta jele annak, hogy ez bizony eltört, ezen kívül a páncéljának mellkasi része teljesen összeroncsolódott, a bal lába pedig egy igen komoly nyílt törést szenvedett el, amiből groteszk módon bukkant ki a csont.
- Úgy sem győzhetsz, Kal-El, sokkal erősebb nálad, és most én irányítom. Jobban teszed, ha feladod, és mellénk állsz! - mintha meg sem hallotta volna. A szürke és a kék groteszk és morbid, de egyszerre fennséges tánca bejárta a Robinson Parkot, és épp a Kal-El-nek nevezett került fölénybe, és püfölte a földbe a szürke szörnyeteget, mikor elsodorták Lupint. A szürke tüskéi igen komoly sérüléseket okoztak, egy átment a jobb karján, egy másik pedig az oldalát lyukasztotta ki.

Jo erre a felfordulásra ér oda. Szuperképességek nélkül nem egyszerű az út, és idefele jövet még két huligánba is belefutott, akik ki akarták csinálni. A küzdő felektől nem messze állt meg, épp Zod és kompániája mögött.

//Igen, most mindent megkaptatok, amit eddig nem. Ez van akkor, ha kihagytok dolgokat a postokból. Hajrá!//
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 6:20 pm

A föld remeg, de először még nem érzem meg, mert az idegen lények elemzésével foglalkozom, ami végzetes hiba. Csak akkor eszmélek fel, mikor a közelemben zuhan a földre két alak. Azonnal körültekintek, és látom a magasba emelkedő szétszaggatott idegen űrhajót és a lényt, ami tartja. Zod valamilyen telepatikus szerkezettel átveszi az irányítást a szürke mutáns idegen felett. Még mielőtt bármit tehetnék a kék ruhás idegen, Kal-El neki veti magát az lénynek. Figyelem a csatát, de amikor a közelembe érnek még így sem tudok időben lépni, elsodornak és az érőhatástól a földre kerülök.
Különös érzés, mert először nem is érzem a fájdalmat, csak sivár hidegséget és pár másodperccel később is csak furcsa bizsergés áraszt el. Végignézek magamon, hogy ellenőrizzem a testem és ekkor veszem észre a súlyos sérülésre, nyílt törésre utaló jeleket, valamint a páncél károsodását. Egyik kezem és lábam használhatatlan, a mozgás nehezemre esik, nincs ami megvédjen a további sérülésektől. A lehető leggyorsabban realizálom a helyzetet és felmérem az esélyeim. Még egyszer a két harcoló félre tekintek és megpróbálom megállapítani az irányukat, pályájukat, hogy később ezzel számolhassak. Arcomon az elmosódott festék és a vér furcsa végzetes kettősséget alkot. Összeszorítom a fogaim majd azokon át nagy és egyenletes lélegzetvételeket próbálok venni. Egyelőre felkészülök, hogy képes legyek a megmaradt végtagjaimmal, ha korlátozottan is de gyorsan mozogni.
~ Ebben a világban már senkit nem lehet kiismerni... mindenkinek van még egy titkos kártyája. De ez természetes, erre már felkészültem. Egy őrült világban élünk. Ha már itt tartunk hol van az én titkos kártyám?
Meglököm magam egy kicsit a kezemmel és próbálom egy mozdulattal próbálom elérni a táskát, amiben a fegyver van. Egy gyors mozdulattal próbálom feltépni a zárat és elővenni az idegen technológiával működő fegyvert. Leellenőrzöm fél kézzel, hogy rendben van-e, használható, és ha tudom akkor élesítem. Nem kockáztatom meg, hogy az idegenek idő előtt észrevegyenek, ezért ha a fegyver tűzképes akkor azonnal használom. A célpontom Zod és a mellette lévő társai, lehetőleg úgy célzok, hogy mind a hármat sebezhesse a találat, és mindenképpen legyen találat. Ha valamilyen támadás érne, megpróbálok oldalra fordulni és arrébb gurulni a földön, másra nem vagyok képes, de váltott pozícióból ismét tüzelhetek, lehetőleg a támadóra.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimePént. Okt. 04, 2013 6:55 pm

A fájdalom teljesen megbénítja, s ahogy földön fekszik végiggondolja a lehetőségeket s dühe minden pillanatban nőtt. Ostoba módon annyira lekötötte, hogy a tábornokot figyelje, hogy még a földrengést is eki tulajdonította, így a furcsa, félelmetes gigász érkezése váratlanul érte s harca a kék sráccal komoly sebesülésekkel látta el...
Mély lélegzetet próbált venni, ám vért öklendezett fel, s mozdítani akarta jobb karját ám az zsibbadtan, görcsösen feküdt, ekkor vette észre karja s teste sérülését.
Nem engedte, hogy a kétségbeesése átvegye rajta az erőt, helyette lehunyta a szemét, s életének legszebb álmát amit valaha álmodott felidézve, valamiről ami titok mindenek előtt, s abból minden jó érzést elszívva energiává alakította, ami legalább annyira elég volt, hogy mozgásra bírja testét, s felkelvén felmérje a helyzetet.
A kék fazon még mindig a szürkével harcolt, miközben a három jómadár minden figyelmükkel őket lesték. Ahogy figyelte a jelenetet szemet szúrt neki a Zod nevűt s az új lényt összekötő kapocs, a sapka... Fölfogván a dolgokat. a kövét "sirató" Airie felé kiállt:

- Vörös úrnőm! A tábornok gaz csellel el akarja bitorolni birodalmad s ehhez még démonokat sem rest bevetni! Gonosz koronájával irányítja a fenevadat! Ha megszerzed oly erő birtokába kerülsz mely segít majd a jövő háborúiban! S ne búslakodjon a csodálatos tróncukra miatt! Majd én összeszedem a darabokat, s létrehozom belőle azt ami téged illet, egy igaz trónust!
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 10:30 pm

/Lupin megkérlek ne írj semmi olyat amit a karakterem NEM csinál.../

Úgy látszik még időben röppentem feljebb a levegőbe, mikor ugyanis olyasmi történt, amire nem teljesen számítottam, legalább is nem teljesen úgy, ahogy én azt elképzeltem vagy elvártam. A föld megemelkedett, néztem ahogy Hold úr és Eric bukfencezik egyet a levegőben s repülnek benne, mint valamilyen könnyű tárgyak, melyek le lettek söpörve az asztalról. A föld mintha felrobbant volna, kezemmel védtem meg arcom, nehogy én is kapjak egy adag földkupacot, szerencsére nem történt így. Ujjaim közt tartottam a zöld nyalókát, mely fényesen és zölden izzott kezemben. Vagyis csak a nyalóka fejét, mivelhogy a törzse leszakadt róla, avagy teljesen más volt, mint aminek én először hittem. Nem örültem ennek egy kicsit sem, érezni kezdtem, ahogy a düh lassan kezd felfele kúszni és én már felkészültem arra, hogy Shai Hulud fejét lepörkölöm a testéről, de szörnyülködve, vagy talán inkább meglepődve, de az is lehet hogy mindkettő egyszerre néztem azt a nagy lényt, mely felemelkedett a kráterből és valamit tartott a kezében. Az a valami úgy nézett ki, mint valamilyen furcsa repülő. Elfogott hirtelen a vágy, hogy én azt akarom, amit a kezében tart, de miután eldobta és az még jobban megrongálódott, eltöprengtem azon, hátha mégsem akarom annyira. De mi ha meg lehet javítani? Egyszerűen kell nekem az a repülő. Hogy mire, még nem tudom. De ki fogom találni és akarom.
Ahogy azon morfondíroztam, mire is lehetne jó nekem az a repülő, észre sem vettem, hogy a szörnyeteg és egy piros ruhás alak már egymásnak is ugrott mint a kutyák s pont felém tartanak. Épp abban a pillanatban néztem feléjük, mikor azok már nekem mentek s én a levegőbe akaratlanul hánytam pár bukfencet, ezzel dezorientálódtam pár másodpercre. Mire sikerült összeszednem magam végre, azt láttam, hogy a csodaszép csillogó nyalóka, ami valójában úgy látszik kő volt, darabokra tört. Keserű szomorúság öntött el, csalódottság, hogy ebből bizony már trónszékem nem lesz. Nem baj, úgy is túl kicsi volt hozzá, egy hangyának épp elegendő. De a szilánkok csak zölden izzottak, csillogtak tovább a földön. Túl szépek voltak...
Hold úr hangja ugrasztott ki varázslatos látványukból, de hangja távoli volt és ebben a pillanatban nem is nagyon érdekelt. Egyszerűen legyintettem mondandóját és s most kivételesen nem is kapott tőlem több reagálást vagy bármilyen más fajta választ. Csendre intettem könnyedén, egyáltalán nem volt kedvem hallgatni most őt. Főleg mikor láttam, mennyire sebezhető egy személy. Leengedtem magam a kövekhez s ismét visszakapva eredeti alakomat gyorsan kezdtem felszedni a kő darabjait hátizsákomba, közben ügyeltem arra, nehogy nekem menjenek ismét, mert ha így történik, gyorsan ismét felveszem tűzformámat és feljebb repülök.

- Jó lesz gyorsan lelépni. A nyomorult léghajók biztos észreveszik a tüzemet meg ezt a csetepatét... - mondom magamnak hadarva, csak hogy jobban sürgessem dolgomat - Ebből lesz csak a szép jogar. Nem úgy mint abból a nyalókából. Csak a dedósoknak van olyan! - jelentettem ki magamnak diadalmasan, szemeimben csillogott a zöld fény, s én már el is képzeltem, milyen pompás lesz egy ilyet a kezemben tartani és uralkodni vele. Ha sikerült összeszedni az összes zöld törmeléket, megpróbálok minél gyorsabban lelépni onnan, hisz nincs kedvem rendőrkézre jutni. Hírekből pedig felismerem Supermant, ki egy hős, ki olyanokat kap el mint én. Annak se akarok a kezébe kerül... Jó lesz minél hamarabb és gyorsabban lelépni innen...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeVas. Okt. 06, 2013 10:40 pm

Egyáltalán nem volt egyszerű ide jutni, az ember azt hinné, hogy a házak teteje teljesen üres, de ló*aszt. Úgy tele van huligánokkal, méghozzá pofátlanokkal, mint léggyel a sz*r. Mintha Gotham összes idiótáját odadobták volna, hogy nesze Jo csak azért is feltartunk téged, ha már valami érdekeset akarsz végignézni. Nem szokásom nagyon megizzadni, mint ahogy most sem, de alaposan lihegtem és kezdett kivörösödni az arcom. Elég hideg van, ezért remélem nem fázok meg. Nincs kedvem az ágyat nyomni. Megérkeztem a Robinson parkba, s lám talán pont a fináléra. Egy kráterből mászott ki egy szörnyeteg, úgy látszik Superman egyből neki is ment. A fél társaságot letarolták, még jó hogy én elég messze állok. Előttem még három fura alak valamilyen szerkóban, ami talán Supermanére hasonlít. Utálom azt az alakot. Egy tűz lény, már meg sem lep, aztán egy félig bohócsminkes alak, egy ismeretlen férfi és ahogy elnézem még a holdfejű dilinyós is itt kötött ki. Szép este mondhatom. Az emberek annyira nem kötnek le, sokkal inkább a harcot figyelem. Nem megyek oda, nem kérdezek semmit, meghúzom magam az egyik fa árnyékában, hisz ki tudja mikor jönnek a rendőrök, mikor világítják be az egész parkot azok a nyomorult léghajók. Tekintetem kicsit elszakítom a harctól, a tűzlény egy csajjá változik, aki valamit mintha szedne a földről. Még ilyen távolságból is látom, hogy valamilyen zöld kövek azok, eléggé hasonlítanak azokra, melyeket az én imádnivaló de kicsit eszelős professzorom talált. Jó lenne erről még többet megtudni, de kötve hiszem, hogy a jelenlévők közül bárki is tudna erről, hisz nem láttam volna, hogy bárki is felfigyelt volna ezekre a kövekre, kivéve a csajt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 08, 2013 11:34 am

A két gigász csatája még folyik, úgy néz ki Zod és társai igencsak élvezik a helyzetet.
- Elég! Add fel Kal-El, csak közelebb kerülsz a megsemmisüléshez. Pocsékba megy az amúgy is értékes kryptoni élet. Nem érsz el ezzel semmit, Kal-El. Vagy mondjam inkább azt, hogy Clark Kent? - földi inkognitójának említésére a kék ruhás felkapja a fejét és dühös tekintettel mered Zod-ra, amiért ilyen nyomorult módon felfedte kilétét. Épp elrugaszkodna és a tábornok felé vetődne, mikor Doomsday oldalról elkapja, és a földba tiporja. Ramirez mellett suhannak el, aki épp a fegyverrel bajlódik, és fél kézzel így is elég nehéz a beállítás, most azonban valamit nagyon félrekattinthatott a fegyveren, mert az szinte rögtön elsült, méghozzá világoskék színben, mely egyenesen a sérült Lupint találja el, aki Airie-val van elfoglalva. A fény nyomán Lupin eltűnik és csak egy vékony füst csík marad a helyén. Doomsday és Superman harca pedig tovább folyik. Az egyetlen lehetőség valóban a Zod fején lévő fejpánt, ahogy Lupin és Ramirez remekül kiszúrták.

//Lupin, sajnos, nem sajnos, te is megjárod a Fantom Zónát, következő postod már oda írd!//
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 3:34 pm

Az idegenek nem törődnek velem így a fájdalomtól ugyan lassan de sikerül magamhoz venni a fegyvert és élesíteni azt. Fél kézzel nehéz forgatni, ezért valamit elrontok a beállításon, amitől a fegyver valamilyen nagyobb energia szintre kapcsol és magától elsül. Nem tudok időben célozni, ezért csak az egyik itt lévőt, a holdfejűt találom el, aki rögtön eltűnik.
~ Fantasztikus az ereje, még többet energiát képes egy pontba koncentrálni, ezzel nagyobb megsemmisítő hatást elérve. Később hasznos lenne tanulmányozni az energiaforrását, ezzel a technológiával szinte minden működtethető lenne, nem csak fegyverek, de gépek is.
Sok időm azonban nincs a tudományos megközelítésen gondolkodni. Ha most nem teszek valamit, nem lesz lehetőségem később, lemondok a nagy pusztítással járó támadásról. Megragadom a fegyvert, próbálom valahogy megtámasztani magam a törmeléken, épp kezemmel a testemhez szorítani a fegyvert, majd a Zod fején lévő irányítót célzom, szépen pontosan a célkeresztbe helyezem, majd visszatartom a levegőm, és amikor eljön a megfelelő pillanat lövök.
- TA-DA! - kiáltok fel hangosan is, a lövés előtt.
Az első lövés ha sikerül, akkor rögtön egy második támadást is indítok, hogy azzal védjem magam az esetleges támadások ellen. Véget kell vetni a harcnak és akkor a kék ruhásnak van lehetősége legyőzni őket, ami most közvetetten az én érdekem is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 19, 2013 3:49 am

Ramirez, köszönhetően képzettségének, sikeresen ellövi a Zod fején található szerkezetet, ám meglepetésére - vagy épp nem arra - Zod egésze eltűnik, ahogy az imént Lupin is tette. Jax-Ur és Ursa értetlenül állnak, ám hamar kiszúrják a sérült embert, kezében a kryptoni fegyverrel. Ursa féktelen haragra gerjed, és látod, ahogyan szeme vörösbe fordul, majd egy vöröses-naracs színű sugár tör ki belőle, épp feléd száguldva. Eközben Doomsday kap egy igen erőteljes bal horgot Superman-től, és mielőtt elérne Ursa hőlátása, a szürke szörnyeteg felfogja azt. Ilyen közelről is érzed, mekkora hő lehet a támadásban, mert egy pillanatra igencsak felszökik a hőmérséklet, és ha ez eltalál, valószínű, hogy ropogósra sülsz. Superman kihasználja a kínálkozó alkalmat, megragadja Doomsday grabancát, és kilő, mint egy puska golyó, az ég felé. Jax-Ur és Ursa, tekintve, hogy Zod kámforrá vált, hirtelen úgy döntenek, hogy véget vetnek a színjátéknak és eltűnnek a "színpadról".
- Még találkozunk, emberek! - szűri ki a fogai között Jax-Ur, látszólag ő a dühösebb, majd egymás után, Superman-hez hasonlóan eltűnnek a horizonton, ki tudja hová.


Vége


Uff, ennek is végére értünk, bár nem így terveztem lezárni, de látom sokan már mintha unták volna, szóval nem húztam tovább, és nem akarom feltartani a kaland indulásokat. Na akkor nézzük sorba:
Lupin: Jelenleg a Fantom Zónában, ám ha onnan megszöksz, 2kr üti a markodat.
Kártyás ember: 1kr.-et ítélnék neki, de tekintve a Társalgóba írt gondjait, sajnos ez elúszott, illetve Mesélői NJK lett belőle.
Airie: Nos, nem volt semmi, megnyalogattál egy fincsi kryptonit darabot, plusz összetörték a trónodnak szántat is, így elég kellemetlen a helyzet. A végére már ki-kimaradtál, szóval marad a 3kr.
Vash: Magánéleti gondok miatt sajnos idő előtt kiesett a kalandból, így nem tudom értékelni.
Joquinn: Fuh, neked sem volt könnyű dolgod, inkább távolból szemlélő voltál a végén, illetve a vége felé. 1kr.
Andrew Ramirez: Nos, ha jól tudom, nem igen maradtál le egy körről sem, ha utolsó utáni pillanatban, de megvoltak a postjaid. 3kr.et ítélek, plusz megkaptad a fegyvert, amit aljas módon elloptál :Dvalamint kapsz kettő (2) darab ökölnyi méretű kryptonit követ, amit belátásod szerint felhasználhatsz.

U.i.: Bárkinek bármi észrevétele, gondja, problémája, óhaja, sóhaja van, PM-ben megtalál.

U.i. #2: Rami neked megy egy PM a fegyverről a pontosítások érdekében.
Vissza az elejére Go down
Ra's Al Ghul
Admin
Admin
Ra's Al Ghul


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2013. Sep. 07.
Tartózkodási hely : Mind1 csak legyen Lázár verem közelében

A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2015 8:24 pm

1. Fejezet
A Zöld

A Robinson Park mindig is egy különleges hely volt, sok csatát megélt már a város szuperbűnözői s Batmanék között, mégis mindig megőrizte igazi pompáját. A Hatalmas terület egy része kellemes köztéri park hangulatát igézi, ám a fele, egy hatalmas kiterjedésű terület olyan, akár a dzsungel. Poison Ivy rendezte be itt birodalmát, egy menedékhelyet mindenkinek ki tiszteli a természetet. A GCPD szemében ez nyílt titok, sose beszélnek róla ám tudják, hisz amióta itt van drasztikusan megcsappant az utcán a hajléktalanok éhezés s fagyás általi halálozása. Most mégis, eme csodás zöldellő paradicsom maga volt a halál.
A park szinte eltűnt s helyén mocsár terült el végig, egy pokoli ingovány, mely körülölelte  Méregcsók "erdejét". A nem túl biztonságos, nyálkás talaj, s a bugyborékoló, ki tudja milyen mély mocsárból felszálló mérgező gázokban dús köd, sokban emlékeztetett a Gyűrűk urából oly jól ismert Holt Lápra, s egy pillanatra még legbátrabbakban s megállíthatja az ütőeret.
Ám nem ez volt a legkülönösebb, hanem maga az erdő, ahonnan sírás hangjai szálltak felétek a bent rekedtektől. A fák a ingadoztak remegtek, majd mintha valami kitépte s elhajította volna őket felszálltak az égbe, a szélrózsa minden irányába, (többségében felétek szálltak) ám különös mód a kis fás erdőcske ugyanolyan átláthatatlan és sűrű maradt.

/Nos azt csináltok amit akartok, ügyeskedjetek s csináljatok ugyanolyan szép postot mint korábban Very Happy. Megjegyzés: A távolságtól vagy a ködtől nem látjátok egymást s bizony a park különböző részein vagytok/
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimePént. Márc. 13, 2015 10:59 pm

Belepakolom az összes fegyveremet a páncél tárolóiba és ami nem fér oda azt a vadászgépbe. Utána felszállok a birodalmi csillagvadásszal és nagy sebességgel veszem célba a Robinson parkot. Nem szórakozok, alacsony magasságban teszek néhány kört a park erdősége felett és körülnézek. Közben a kommunikátort és a navigátort maximumon tartom, hogy pontosan navigáljak és minden nemű kommunikációt elcsípjek, valamint pilótaként a gépből kinézve a páncél sisakjának többsávos letapogatóját is igénybe veszem.
~ Az egykor nagy és híres Robinson park. Micsoda romhalmaz. Ideális egy zombiapokalipszis díszletének. Hehe. Egy mocsár az egész. Ráadásul még más hangulata is van...
Az erdőből a levegőbe kirepülő fák keltik fel az érdeklődésem, nagy részt felém tartanak, ezért rögtön rájuk irányítom a figyelmem. Feltűnik, hogy direkt irányulnak felém és hogy az erdő nem lett gyérebb, de ezzel most nem foglalkozok. Ezek Méregcsók árvái, tudom mire kell számítanom.
A vadászgép védőpajzsát maximumra állítom és nekilátok manőverezni. Próbálom a fákat elkerülni, főleg felettük vagy alattuk íven elrepülni. Oldalra csak akkor kerülök ha muszáj. Arra figyelek, még hogy ne kerüljek bele a sűrűjébe, mint egy aszteroida mezőbe, mert akkor kizárt hogy könnyen kijutok. Inkább marad a felül-alul technika, amíg beválik.
Ha a kitérés sikeres, magasabbra repülök, teszek egy kört és ráfordulok a területre, ahonnan nagyjából érkezett a támadás. Majd csökkenteni kezdem a magasságot és rárepülök a célpontra. A pajzsról a sugárvetőkre irányítom az energiát, és a tűzgombra csúsztatom az ujjam. Elmosolyodom. Valami még hiányzik. Gyorsan a digitális rendszeren berakok egy ide illő számot. Legszívesebben még kirepülnék és az ide illő mintát is ráfesteném a gépre. De nem rontom el a szürke fém csillogását. Végül lenyomom a gombot és megsorozom az erdőt. Amennyire csak lehet. Szét akarom szedni az egész dzsungelt, mint vietnámban. Ha újabb légvédelemmel, vagy más trükkel, kinyúló indákkal, életre kelő fákkal vagy bármi ilyesmivel próbálkoznának az ellenséges oldalról, megpróbálok kitérni és a magasba emelni a gépet, biztonságos távban manőverezve.
Vissza az elejére Go down
Aladdin
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Aladdin


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2015. Jan. 29.

A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 3:24 pm

A taxis le is gombol rólam nem kevés suskát. Nem tudom miért emelkedtek meg ennyire az árak, de ha már elhozott, akkor nem reklamálok. Valamilyen arab bevándorló lehetett, aki szerintem száz százalékosan tudott angolul, de úgy viselkedett, mintha múlthéten kezdte volna a tanulást.
Miután kiszálltam, szemügyre vettem a park sanyarú kinézetét. A közepén természetesen még mindig dzsungel volt, de körülötte annyira „lápos” lett a környezet, hogy bejutni oda nem lett volna könnyű, még egy tankkal sem. Elszomorított a látvány, amihez már több száz éve ehhez foghatót nem láttam. Akkor is egy nagy vulkánkitörés utáni tájat láttam, és a láva egyik percről a másikra tűnt el. Nem csak emberek, állatok és növények vesztek oda, de az egyik kedvenc gazdám is. Rátalált egy templomra, amiben benne volt egy állítólagos ősi tudás egész könyvtára. Mikor egy kristályt a kezébe vett a főteremben, a vulkán kitört és ő csak állott és a kezében lévő kristályt bámulta. Amikor sürgettem, csak annyit mondott, hogy: - Mehetsz. Elengedlek. Már nem kell a szolgálatod.
Én azt hittem, hogy elment az esze, de nem akartam én is oda veszni. Több tonna láva alatt eltemetve, egy kis templom járatában. Hány ezer év kellett volna ahhoz, hogy rám találjanak, vagy ki tudja egy résen szivárogni.
De az már a múlt. Most a jelenre kell koncentrálnom. Csak sajnos az én koromban ez már nem megy olyan könnyen. A gondolataimból sírás hangjai zökkentettek vissza, ami az erdőből jött. Bizonyára a bent rekedtektől jöhetett. De vajon mi ijeszthette meg őket ennyire?
Amikor közelebb akartam jutni a lápon keresztül, a fákat valakik vagy valamik kitépték és elkezdték dobálni őket kifelé az erdőből. Először azt hittem, véletlenül csinálják, de amikor az egyik majdnem eltalált, akkor rendesen megijedtem. Épp hogy le tudtam előle bukni, és már jött is a második. Félre ugrottam, de még így is egy ág felhasította a nadrágomat. A mocsárba estem és tiszta sár lettem. Alig tudtam kitörölni a szememből a sarat már jött is a harmadik fa.
- Na, ilyet nem játszunk! – Teljesen felidegesítettek. Füsté változtam, és lassan de biztosan elkezdtem szivárogni az erdő felé. Na így próbálj meg benne kárt okozni egy kis fapálcikával.
A fák, ha még mindig felém jöttek, a fekete füstből lévő testem legfeljebb csak egy kicsit visszataszította a becsapódáskor keletkező légáramlat, de megállítani úgy se tudtak. ~Kiderítem, hogy ki akar távol tartani az erdőtől. És azt is hogy miért.
Vissza az elejére Go down
Ra's Al Ghul
Admin
Admin
Ra's Al Ghul


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2013. Sep. 07.
Tartózkodási hely : Mind1 csak legyen Lázár verem közelében

A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeKedd Márc. 17, 2015 2:09 pm

Ramirez tüzet nyitott, s a fák sorban dőltek a porba,  vagy aprítódtak faforgáccsá. Hatalmas pusztítást vittél véghez, s mikor leülepedett a por megláttad mi történik a kis erdő közepén. Azonnal felismered a hírekből jól ismert alakokat. Először a zöld hölgyet, vörös hajjal, ki oly sok káoszt teremtett már, Poison Ivyt, ám most valahogy fura volt. Bőre szürkésebb, haja se oly élénk, arcán pedig a rettegés érzete, ahogy hol feléd, hol a felé közeledő iszonyat felé nézett. A nő körül mindenütt hatalmas ágak rejtekében  gyerekek, s felnőttek, mindenki ki eddig az erdejének gyümölcseit élvezte. Úgy tűnik éppen hogy meg tudta menteni őket s magát a golyózáporodtól.
Ekkor tűnik fel a másik alak,  kezében egy hatalmas fával s csak úgy elhajítja valamerre hogy ne legyen útban. Ő volt hát ki hajigált. Őt is felismered, a hulla fehér bőrt, fehér hajat, fekete rongyos zakót s  a hatalmas testet. Hitelen feléd néz s elvigyorodik.
- Grundy köszöni repülő embernek. Repülő ember Grundy barátja! - Majd beleütött a földbe, s a gombák hirtelen szaporodni kezdtek, felfalván a földre került fákat, spórákat juttatva a levegőbe amik megtámadták Ivyt aki hatalmasat ordított fájdalmában.
- A szürke győzni fog, elpusztítja a zöldet! - Majd a monstrum megindult, hogy összezúzza a nőt.

Alladin döbbenten nézte az eseményeket melyeknek szem és fültanúja is volt.
Láttad a pusztítást, majd  Grundyt és Ivyt. Mindkettő gonosz a hírek szerint, most mégis döntés előtt állsz.
Mit tesztek, csak figyeltek továbbra is, vagy segítetek az egyik félnek? csak rajtatok áll.
Vissza az elejére Go down
Aladdin
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Aladdin


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2015. Jan. 29.

A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2015 8:33 pm

Ahogy füstként közeledtem a hajigáló felé, észrevettem egy repülő járművet, ami úgy szétszedte a lövedékeivel az erdőt, hogy csoda egyáltalán találtam benne túlélőket. Úgy látszik, el akarta pusztítani a fákkal zsonglőrködő szörnyet, de egyáltalán nem törődött, hogy ártatlanoknak is árthat ezzel. Remélem, nem eleve a szörnnyel van, mert akkor itt nem nagyon tudok segíteni.
Ahogy jobban körülnézek, nagy megdöbbenésemre Poison Ivy menthette meg az erdőjárókat a golyózáportól. Én eddig nem sok jót hallottam róla, és én úgy gondoltam volna, a növényeket mentené meg inkább, mint az emberek életét. Vajon megváltozott és jó útra tért? Nem egy emberrel megtörtént már, hogy a gonoszságot lecserélte a jóra, de azért nem bíznák meg nagyon benne. Kinézetre nagyon beteges volt mintha a kór, ami megfertőzte a föld vizeit rá is hatással lenne.
De a legjobban a nagydarab zombi rémített meg. Megölni egyedül nem tudom, de talán elterelhetem a figyelmét, míg az emberek biztonságosabb területre mennek.
Felvettem a földről egy farönköt, amit nem rég aprítottak le az egyik nagyobb fáról. Az egyik vége eléggé hegyesen tört szét, így jobb híján ezzel a rögtönzött fegyverrel kell beérnem. Épp rá akartam már rontani a behemótra, amikor valamilyen gombatámadással Ivy-ra rontott. Fájdalmában akkorát ordított, hogy a az összes állat elszaladt volna, persze csak ha maradt volna itt egy is.
- Elterelem a figyelmét, addig meneküljenek! – kiáltottam oda az emberekhez.
Átváltoztam füsté és nekiindultam egy eleve elvetélt küldetésre. Ha sikerül, füstként beborítom a fejét, hátha kizökkentem így a tombolásából. Aztán többször megkerülném, hátha kitudom fárasztani. Ebben az alakban nem tudok neki ártani, de szerencsére ő se nekem. És végül, ha megfelelő alkalmam lesz rá, visszaváltozok a háta mögött, és beledöföm a karót a jobb achilles ínába. Bár kétlem hogy egyáltalán kárt tehetek benne, de ha kis időre is, de fel kell tartanom, nehogy halálos áldozatok legyenek ennek a monstrumnak a tombolásától. Ha ez se jön be, csak megpróbálok neki zavarni, de sok mindent úgy se tehetek. Közben végig imátkozok, nehogy a repülős alak, a szörny mellett álljon.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2015 4:02 pm

Lenyomom a piros tűz gombot és a vadászgép sugárvetői egyszerre kezdenek tüzelni. Ahogy lecsapok az erdőre mindent széttépek. A fák szétforgácsolódnak, a levelek megsülnek, egészen a talajig tarolom az egészet. Nem fogom vissza magam, ha a világ úgyis véget fog érni, akkor pusztítok! Természetesen mint mindig vannak meglepetések! Nem is lenne azok nélkül vicces az élet.
Lassan végignézek a csatateren és felmérem a helyzetet.
~ Hehe. Ezt elszúrtam. Poison Ivynak kellett volna segítenem, de azt hittem ő támadott meg, erre pont őt támadom meg, amikor Grundy ki akarja nyírni. Milyen humoros! Annak a megölésében segítek, akinek a segítségére szükségem van.
Ahogy látom Grundy még spórákkal is támad. Tehát ez lehet az egyik oka, amiért az ételek megromlanak. Remek. Duplán a rossz oldalra tettem mint tétet. Ráadásul még egy füst alak is közbe lép. De megesik az ilyesmi. Ideje javítani a helyzeten!
Megpróbálok egy nagyobb sugárlövedéket a rohamozó Grundy és Ivy közé lőni, hogy a kisebb robbanás szétvesse őket. Már ha van erre időm. Ha nincs, akkor automatikusan a második lépés jön, amit akkor is megteszek ha a lövedéket már kilőttem. A repülőt automata pilótára rakom, közösére. Aztán a páncél hajtóművével kirepülök a pilóta fülkéből. Egyenesen bezuhanok Grundy és Ivy közé, ha szerencsém van a már kialakult kráterbe. Nagy robajjal akarok érkezni, erős fegyverekkel a kézben.
- Elég! Ramirez mondja, állj Grundy! Senki ne mozduljon!
Ha minden jól megy akkor a két lény között állok. Egyik kezemben egy robbanó lövedékekkel töltött M16-os, a másikban egy szintén robbanó lövedékes Ak47-es gépkarabély. Az egyiket az egyikre, a másikat a másikra fogom. Igazából reménykedem benne, hogy Grundy megáll és hallgat rám. Nagyon nincs kedvem egy újabb csetepatéhoz ilyen helyzetben. Főleg egy ilyen ellenféllel. Hiába vagyok felkészülve. Állok és feszülten várom mi is fog történni.
Ha Grundy megáll, akkor minden rendben. Beszélgetünk egy kicsit, mindenki a maga szintjéhez mérve. Ha azonban nem áll meg, vagy bár megáll de a füstalak neki támad és ettől újra megőrül akkor, jöhet egy régi taktika. Fogd a nőt és fuss. Felkapom Ivyt és próbálom arrébb vinni mielőtt meghal, lehetőleg repülve vele.
Vissza az elejére Go down
Justin Williams
Huligán
Huligán
Justin Williams


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2013. Jul. 12.

A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Márc. 23, 2015 9:55 pm

Az utcán tartott kellemetlen végződésű uzsonna után úgy döntöttem, hogy mégsem indulok egyből a parkba. Valamiért volt egy olyan késztetésem, hogy magamhoz kell vennem a fegyvereimet. Így hát ösztönömnek eleget téve hazasétáltam. Ott átöltöztem. Alulra egy fekete, sportos térdnadrágot, fölülre egy fekete ujjatlan felsőt vettem és kivételesen a fejemre egy baseball sapka került. Hosszú hajamat copfba fogtam és azt átvezetve a sapka hátulján vettem fel azt. 10mm-es pisztolyomat a nadrágom hátuljába tűztem a derekamnál, zippzáros zsebeimbe pedig a póttárakat tettem. Úgy döntöttem, hogy a kaszámat ezúttal nem viszem magammal, mivel úgyis megidézhetem. A gömbömet egy másik zsebembe tettem, Fagymarást pedig elolvasztottam, hogy később akármikor elő tudjam hívni. Ezzel az öltözködés toposzt le is zárhatnánk. Ez után a tükörhöz sétáltam és megcsodáltam magamat benne, mintha csak valami hiú leány volnék. Most mit kell meglepődni? A vámpíroknak is van tükörképük, legalábbis az én fajtámnak, azt pedig igazán tudnom kell, hogy miként is festek, ha emberek közé tolom a képemet. Azzal viszont tökéletesen elégedett voltam, ami a tükörből nézett vissza rám. Egy tökéletesen ártatlan fiúcskának néztem ki, aki éppcsak most lábalt ki a kamaszkorából. Persze ruházatom nem takarta el izmos testalkatomat, de hosszú hajam és az a nevetsége sapka ellensúlyozta az egészet. Valami kacsák voltak rajta, szóval még azt sem lehetett volna rá mondani, hogy értelmesen néz ki. A fegyver ugyan nem illett viszonylag ártatlan külsőmhöz, de ez a kis szépséghiba könnyen magyarázható azzal, hogy Gotham veszélyes hely lett manapság. Miután végeztem saját magam hülyítésével és a cuccok elrakásával, gyorsfutásban megeredtem a park felé. Ha úgy számoljuk, hogy emberként a sprintem 20-25 km/óra volt, akkor könnyen megtudhatjuk, hogy ebben az esetben a hatszoros sebességemmel durván 120-150 km/órával mozogtam. Természetesen ez a sprintem. Így hát még a korlátozott értelmi kapacitással rendelkezők is könnyedén rájöhetnek, hogy nem tartott sokáig odajutnom. A mocsárban viszont kellemes meglepetés fogadott. Az egész olyan volt, mintha egy horrorfilmből vágták volna ki, ami egyből el is nyerte a tetszésemet. De nem ez volt a legjobb. Ón, nem. Hanem a sírás. A sikolyok. Megannyi rémült szív és összetört, elveszett lélek jajveszékelő hangjai. Zene volt fülemnek ez az agónia, így hát mosolyogva sétáltam, miközben felrémlett a fejemben egy dalszöveg, ami valamelyik áldozatom elméjéből került át a fejembe. Egy ismeretlen nyelven volt, de valamennyit abból i átszívtam, így értettem a szavak jelentését. Ennek hála tökéletesen tisztában voltam vele, hogy mit éneklek, mikor a szavak elhagyták a számat.
-"Pusztuljon el, Rohadjon szét, Égjen el már, A Földön minden, ami szép" - ezt a nagyszerű, kedvnövelő refrént ismételhetve haladtam egyre beljebb az ember számára igencsak baljóslatú mocsárba, miközben a nyamvadt ízületeim miatt átkozódtam magamban. Nem tartott sokáig és találtam is valamt. Méregcsók, pár emberke, egy szürke marha, a már jól ismert Ramirez meg valami másik fickó. Hm, lehet, hogy ebbe nem kéne beleavatkoznom, de nem bírom ki, egy kis gonoszkodás nélkül. Körbenéztem méregcsók emberei között, mivel a szürke fickót nem találtam finomnak így látatlanba se, Ramirezzel meg nem akartam kikezdeni. Ebben az esetben csak a könnyű préda érdekelt, aminek a vérével megnyugtathatom fájó tagjaimat. Úgy láttam, hogy míg maga Méregcsók egyáltalán nem olyan lédús nőszemély, mint amilyennek mondják, egykét embere igazán megérett már a disznóvágásra. És úgy döntöttem, most én leszek a böllér. Így hát a nagy harcot elkerülve egyelőre valamelyik emberre fentem a fogam. Aztán ha sikerül megkaparintanom, akkor letesztelem magam az ismeretlen pasas (Aladdin) ellen. Ha valaki megpróbálná meghiúsítani a tervemet, azt természetesen könyörtelenül megkínzom és megölöm.
Vissza az elejére Go down
Ra's Al Ghul
Admin
Admin
Ra's Al Ghul


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2013. Sep. 07.
Tartózkodási hely : Mind1 csak legyen Lázár verem közelében

A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeKedd Márc. 24, 2015 9:00 pm


Oly bizarr s természetellenes volt az egész szituáció, ám valahogy eme káosz forgatagában senki nem lepődött meg a dolgok alakulásán. A groteszk láp egyre csak pöfögte magából a mérgező gázokat, s az életben maradt emberek (bizony sok holttest is hevert szerteszét, ám egyértelmű, hogy nem Ramirez okozta vesztüket) fuldokoltak a méregtől, a különös levelekből szőtt maszk ellenére, amit feltehetőleg Ivy adott nekik. A menekülők zsebe tele volt, amint léptek kiszóródott némi mag, s ki tudja mily növények rejtőznek bennük. Ha Méregcsók ennyire védelmezi őket, akkor talán a jövő reményei.
Pamela (Ivy) látta az emberek, s a növények szenvedését, mégsem tudott ellene tenni semmit. Érezte amint a rothadás őt is eléri, ereje gyengül, élete halványul, s ironikus mód Batmant, vagy egy másik hőst várt, ki megmenti, s bizony szeme, még az elképesztő pusztítás ellenére is, mit a löveg okozott felcsillant a segítség látására.
Ramirez és Alladin váratlan támadássorozata szinte tökéletes egységet alkotott. A lövedék megállította a spórák előrenyomulását, s míg Ramirez felkapta a nőt, Alladin elterelte Grundy figyelmét, s a vádlira mért csapás is hatásos volt, ugyanis a monstrum megbicsaklott s térdre esett.
Szó nem volt hatásos a jelen helyzetben, Alladin ide vagy oda, a zobi mintha a szokásosál is tébolyultabb lett volna.
- Repülő ember, Füstös ember, Zöld nő, meghal. - Szögezte le mondandóját s valahogy lábra evickélt, s s agresszíven gombákat növesztett egész testén melyekből mérgező füst szállt szanaszét, melynek valószínű már bőrrel érintkezése is veszélyes. Majd először Alladint próbálta meg lerázni magáról, majd Ramirezék után eredt.
Ivy elképesztőmód megkönnyebbült a segítség láttán, s ugyan érezte hogy egyre gyengül, még vörös haja is rózsaszínre váltott immár, ám a könnyebb mozgás végett minden erejét latba vetve zöldellő mezővé változtatta a mocsár egy jelentős részét a biztonságos betonútig, melyen a civilek ha ügyesek megmenekülhetnek. Eközben senki nem vette észre a közeledő sötét árnyat, ki váratlanul jelent meg s kapott el pár szerencsétlent.
Justin azonnal belemélyesztette a fogait az egyik áldozatába, nem gondolva rá, hogy eddig bizony az, egy mérgező, spórákkal teli mocsárban álldogált, s hogy menyire "ízletes" volt a korábbi falat amiben csak feleannyi káros anyag vegyült.
Ahogy egyet hörpintett a vérből szemei tágra nyíltak, végtagjai elernyedtek, s egész testében érezte amint bőre redőiből gomák nőnek szanaszét majd azokból spórák a szélrózsa minden irányába, a belsőszerveibe is, aminek hatására valami megváltozott benne.
Csöndesen a földre rogyott, aminek hatására a többi ember kik látták egyik társuk Justin általi bukását csak még inkább menekülni kezdtek. A vámpír szájából, szeméből orrából ömlött ki a vér ám az egész csupán másodpercekig tartott majd hirtelen fény gyúlt az elméjében.
Ahogy szanaszét nézett máshogy látta a világot, pontosan látott minden spórát s érezte a rothadást maga körül, ám valamiért csodásnak tűnt, sőt még az előbbi borzalmas vér utóíze s fenségesnek hatott. Bőröd újra kisimult semmi jele nem volt a korábbi gombáknak, ám tested belsejében érzed, hogy ott vannak még. A rothadást látod bármerre nézel, láthatatlan szörnyeket melyek falják a világot. Ott vannak mindenütt s téged szinte társukként üdvözölnek. Grundy is feléd néz, s nem lát ellenséget, s Ivyék felé veti az irányt.
Te pedig tökéletesen megérted a pusztítás szükségszerűségét, szürke nagyszerűségét, s belátod, hogy az élet újrakalibrálásához halálra van szükség. Eme tudás birtokában folytatod utad, előre.


Justin 1. fejeztének a címe megváltozott: " A Szürke"
Vissza az elejére Go down
Aladdin
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Aladdin


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2015. Jan. 29.

A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeVas. Márc. 29, 2015 8:58 pm

Úgy látszik kicsit meg tudtam ingatni a behemót élőholtat. Bár nem nagy teljesítmény, de már ennek is örülök. Bár igaz, hogy egy időre lelassítottam, de nem hiszem, hogy sokáig így tudnám tartani. És erre meg gombákat kezd növelni magából, amik valamilyen mérgező füstöt bocsátanak ki. Vajon képes vele ártani nekem? Mert nem vagyok ember, így a legtöbb méreg nem hat rám, de lehet hogy ez mágikus, ami ellen nincs jobb védelmem mint egy egyszerű embernek.
Alapos megfontolás után inkább messzebb mentem a károsan füstölgő rothadó izomkupactól és távolból próbáltam tovább segíteni a kimenekítésben. Pontosabban minden a kezem ügyébe kerülő kis követ, faágat és pontosabban bármit amit elbírtam hajítani öt méterre (vagy amennyire a fűst terjed) eldobni, és közben ügyeltem, nehogy túl közel kerüljön hozzám és elkapjon, vagy nekem dobjon valamit.
Vajon most miben van benne ez a förtelem nagy izé, és kitől kaphatta ezt a förtelmes erőt, ami megrontja a természetet. Mert nagyon kétlem, hogy egyedül tett volna erre az erőre, bár már elég sok rosszat halottam róla eddig a hírekben. Megpróbálok összpontosítani, hogy mágikus eredetű-e a hatalma, hogy legalább képbe legyek az ellenfél erejének forrásával.
- Siess kicsit jobban, mert nem tudom meddig vagyok képes visszatartani. - kiáltok oda a fegyveres alaknak, aki Ivy-t próbálta valamilyen "biztosabb" helyre vinni. Sajnos nagy kételyeim vannak-e felől, de azért nem bánnám ha sikerülne. Eléggé lestrapáltan néz ki szegény, ami nem is csoda, hisz az előbb mérgezték meg.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeVas. Márc. 29, 2015 11:14 pm

A dolgok úgy alakulnak ahogy azt sejtettem. A lövedék megállítja a támadást, de feldühíti Grundyt, ami után nincs visszaút. Heh. Főleg, hogy a füst alak meg is támadja Grundy fejét, de remek elterelés, nagyon szép. És még beszél is. Ez kezd egyre jobb lenni. Biccentek neki egyet a vállam fölött átnézve, aztán neki is látok a dolognak.
~ A fogd a nőt és fuss még mindig remek taktika. Egyszerre kiszámítható és váratlan. Sose tudod mikor vetik be. Vagy csak én élvezem ennyire, mindegy is.
Felkapom Ivyt és menekülni kezdek vele. Közben látom, hogy Grundy teste gombákat növeszt és spórákat áraszt, ahogy elpusztul a környék, a mocsár, aztán Méregcsók lehel az egészbe egy kis életet. A halál jobban tetszik, de most nem azon az oldalon állok. Ha látom, hogy Grundy utánam ered akkor váltok taktikát. Ideje beizzítani az ionrakétákat és felrepülni.
- Tarts ki.
Kiválasztok egy közepes sebességet és nyíl egyenesen felrepülök az ég felé. Próbálom olyan gyorsan, hogy egy ellenség se érhessen el, de Méregcsók feje se repüljön le. Száz méter magaslati levegő nem árthat, vagy esetleg kétszáz. A lényeg, hogy Grundy ne tudjon utánunk ugrani és ne tudjon semmit utánunk dobni. Ha mégis próbálkozik, elkezdek véletlenszerűen és gyorsan cikázni. Megpróbálok kitérni minden elől, ami közel ér hozzám és nemes egyszerűséggel elmenekülni. Nem szép, de most ez a jó döntés. A lényeg hogy a levegőben maradjak.
- Remélem jól tudsz főzni. Jössz eggyel.
Lehet túl sok sorozatot nézek mostanában... Hehe.
Vissza az elejére Go down
Justin Williams
Huligán
Huligán
Justin Williams


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2013. Jul. 12.

A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 16, 2015 8:40 pm

Ramirezék nagyon szépen magukra vonták a figyelmet. Kedvem lett volna tapsolni, de inkább mégsem tettem. Akármennyire őrült és kiszámíthatatlan ragadozó vagyok is, de tartom magam a szabályhoz, miszerint a ragadozó már csak akkor fedheti fel magát a préda előtt, ha biztos a célpont. Miközben én gyorsan közeledtem az egyik finomnak kinéző emberke felé, a szürke lény gombákat növesztett. Persze ez nem igazán fogott meg, elvégre egy gombákkal teli mocsárban voltunk. Hamar, észrevétlenül jutottam a célpontomhoz és egy pillanattal később már a vérét szívtam. Sajnos annyi eszem már nem volt, hogy belegondoljak, vajon mennyi mérgező cucc is lehet a vérében. Az első korty után köptem is ki a fenébe a borzalmas ízű trutyit, de akkor már késő volt. Térdre rogytam és éreztem, hogy az egész testemből gombák nőnek ki. Aztán mire pislantottam egyet, már el is tűntek, de éreztem, hogy ott vannak még. Asszem az ilyen helyzetekre mondják, hogy gombás lettem. Ha legközelebb egy gyógyszertár közelében járok, majd megkérdezem, hogy van-e valamilyen orvosságuk testgomba ellen. Persze mint minden rosszban, ebben is volt valami jó. Most már megértettem, hogy mire megy ki ez az egész. Az pedig csak természetes, hogy jó vámpírhoz méltón segítek Földanya tervében és örömmel megcsapolom az emberiség létszámát. Eléggé elvetették a sulykot ezzel, hogy így tönkretették szerencsétlen bolygónkat és az teljesen jogosan akar bosszút állni rajtuk.
- Legyen hát! Szívesen segítek bosszúd beteljesítésében kedves bolygóm! - kiáltottam, miközben féltérdre emelkedtem térdelésből. A rothadás már szinte társának tekintett, amin nem tudtam meglepődni. Elvégre már rég meghaltam és ha nem lennék vámpír, már én is rég elrothadtam volna. Felismervén benne társamat, odaszóltam a nagy szürkének.
- Te menj a repülő fickó meg a zöld nő után! Én addig elintézem a füstös férfit. És nyugalom! Estem már el máskor is a harcmezőn, de fel tudok állni segítség nélkül is. - vicceltem el a mondandóm végét, miközben felálltam. Most már nem éreztem magam rosszul, sőt, igazán jól voltam. Végre minden összeállt.
- Te leszel az első, akit a rothadás útjára küldök. - közöltem Aladdinnal teljesen nyugodt hangon, miközben kiejtettem a Fagymarás szót és megjelent kezemben a jégkard. Rég vívtam már, épp ideje volt használni szeretett fegyveremet. Ha valamiért a szürke nem foglalkozna a parancsszerű kérésemmel, akkor is Aladdinra támadok. Ha pedig akadályoznak, akkor először azzal próbálok végezni, aki az utamba áll. Ramirezzel minden esetre nem akarok megküzdeni. Ez esetben inkább egy hátraarccal próbálkozok meg.
Vissza az elejére Go down
Ra's Al Ghul
Admin
Admin
Ra's Al Ghul


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2013. Sep. 07.
Tartózkodási hely : Mind1 csak legyen Lázár verem közelében

A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 7:33 pm

Grundy felvont szemöldökkel figyelte Justin "parancsát" s meglepő mód értette a viccet, ám nem indult el Ivyék után, sőt vigyort nyomva széle szájára megjegyezte:
- Zöld nő halott...

- Köszönöm - Mondta Ivy Ramireznek.- Köszönöm a reményt.
Nem is oly régen, még meggyilkolta volna a férfit ily arcátlanságért, ám azóta oly sok minden történt, s gyenge, egyre száradtabb szeméből  gyantás könnyek hulltak.
Felordított, ahogy a korábbi gombék elkezdték kifejteni a hatásukat, s Pamela Isaley teste megvonaglott, s elkezdett rothadni. Természetellenes gyorsasággal, még élve indult meg a bomlás. A nő rettegve Ramirez elkerekedett szemébe nézett, majd mielőtt a bármit is tehetett volna erőt vett magán, s ajkát Rami ajkára tapasztotta. Az általában mérgező csók, forró volt s hosszan tartott, s az élő terminátor egész testében érezte a változást, amint a nő elharapott nyelvéből a növényi nedvek végigáramolnak rajta az agyáig. Hirtelen megértetted, hogy háború dúl, öt elem háborúja, a Rothadás és a Halál küzdelme az élet három parlamentjével, s megértetted, hogy a Zöld kiválasztott. Immáron látod a titkos háborút magad körül, a rothadás láthatatlan démonait, s tudod, ha nem akarod a totális pusztulást, meg kell védened a megmaradtakat. Vagy áruló leszel, a pusztulás oltárán, csak rajtad áll.
Ivy ekkor ellökött magától, s meglepetésedben nem tudtad tartani. Miközben zuhant lefelé, spórákat küldött Alladin felé, mik ellepték egész lényét s őt is megajándékozta a tudással látással, s a döntés jogával.
Majd vége lett. Ivy mikor a földre ért már halott volt. Vége lett Batman egyik legnagyobb nemezisének, egy  szupergonosznak, ki hősként hallt meg.

Justint jókedvre derítette Grundy mondata, majd a halál látványa, ám ahogy Grundy, ő is tudta, hogy immáron Alladin és Ramirez is ügyük ellenségévé válhat. A zombi meglepő inteligenciról téve tanúbizonyságot, elégedetten kitárja a kezét s maga felé int.
- Csatlakozzatok. Kérdés?

Eközben odasétál a nő teteméhez, s fejére teszi lábát. Vagy úgy jártok, mint ő s látjátok, hogy arra készül, hogy összetapossa a kobakot.
Justin ne várja meg a választ s Alladinra ront támadásaival (Ahogy írta)
Két lehetőségetek van, a szürke s a zöld, az élet s a halál.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm

Elkapom Méregcsókot és kirepülök vele a veszélyzónából. De az igazság az, hogy már elkéstem. Különös érzés, nem kifejezetten vicces vagy érdekes, inkább csalódott. Még soha nem késtem el ilyen csúnyán saját magamhoz képest. A nő már haldoklik és nem tudom megmenteni, ehhez nem képeztem ki magam eléggé és nincs hozzá felszerelésem. Én a fegyverekre koncentrálok, és általában csak fegyvert építek, nem tudok vele mit kezdeni. Szemem láttára leheli ki a lelkét, miközben még élve foszlásnak indul.
~ Felettébb csúnya halál. Valamilyen gombának a spórája lehet, köze lehet az élelem gyors romlásához.
Mielőtt tovább gondolhatnám a dolgot Ivy megcsókol. Nem is nagyon tudok mit tenni, mint visszacsókolok és repülök vele tovább. A növényi nedvei elérik az agyam és hirtelen minden világos lesz, mindent megértek. Látom a láthatatlan háborút és a háttérben mozgó szálakat. Aztán Méregcsók kiesik a karjaim közül, lezuhan és meghal. Eggyel kevesebb Gotham nagy nevei közül.
Azonnal megfordulok a levegőben és a páncéllal magam Grundy felé kezdem irányítani. Közben az élőholt óriásnak úgy tűnik megjött az esze.
~ Érdekes felvetés. Meglepő, hogy nem a halál vagy a rothadás választott ki, hanem pont a zöld, az élet. Az utóbbi időben pont eleget pusztítottam, itt az ideje, hogy egyensúlyba hozzam a tetteim. Karma meg ilyesmik. Ehehehehehehehe!
Az jobban érdekel, hogy Justin is az ellenség sorai között van, ő erősebb és a szövetség tagja. De ha nem akarom a teljes világot elpusztítani, akkor ideje egy kis csatának.
- Általában egy oldalon állunk, de ez a helyzet most más. Itt az event, ideje kihasználni!
Egyértelműen Grundy felé veszem az irányt teljes sebességgel. A kezeimmel is manőverezek. Alulról, jobb ívről közelítem meg. Hagyom, hogy Grundy megpróbáljon ütni felém, vagy védekezően mozdítsa a karját, akkor hirtelen a jobb alsó ívről felfelé irányítom magam és vagy a karja mellett vagy az egész óriást megkerülve térek ki. Legalábbis nagyon nagy sebességgel megpróbálom. Egyszóval az alsó ívből kilövök. Nem szórakozok, amint Grundy arcával egy magasságban vagyok a levegőben mintha a hátamra feküdnék, megfordulok és a jobb lábammal próbálom teljes erőből arcon rúgni. A nanoborításon kívül még az éppen maximumon égő ion-rakéták kék lángja is éri a pofáját, ráadásul egy tonnás erővel.
Ha ez sikerül már veszem is elő és élesítem a tapadós plasztik gránátom, második meglepetésként próbálom rácsapni a testére. És amilyen gyorsan jöttem úgy távozok is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Robinson park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Robinson park
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Sheldon park
» Park környéki lakónegyed
» Vernon emlék park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Robinson park-
Ugrás: