DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Gotham Városi Rendőrség

Go down 
+11
Kétarc
Ruby Bailey
Alfred Pennyworth
Demolition Captain
Mammon
Hatred
Michael White
Maverick
Duncan MacFarlane
Zoey Redbird
Vadmacska
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 3:26 pm

Hogy miket nem kér ez a Duncan. Elég egyértelmű, hogy mit akar: összeakarja ugrasztani Falcone-t és Maroni-t. Nem is nagy hülyeség. Akkor gondolkodjunk, kit láttam ma bent Falcone bérencei közül? Lássuk csak, három fazon, aki kiakarta nyírni Duncant a színházas balhé után. Asszem láttam ma az egyiket. Ja, Arnold Flesst! Az egyik legnagyobb szemétláda az őrsön. Megkeresem az asztalát, ha nincs ott, akkor megnézem a pihenőt, a kávézót. Ha nincs egyik helyen sem, akkor visszamegyek az asztalához és várok kb. 10-15 percet. Ha nem bukkan fel, akkor elindulok a rádió központ felé. Talán a kocsijában furikázik valahol.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 11:32 pm

Fless-t az íróasztala mögött találod meg. Éppen, csak hogy nem alszik, ami mostanában az "éjjeli műszakjai" miatt elő szokott fordulni. A gépe előtt görnyed, és egy fél fánk lóg ki a szájából. Nem figyel senkire, csak a monitort bámulja, és pötyög a billentyűzeten. Mikorra közelebb lépsz meglátod, hogy jelentést gépel. Igaz ha lehet gépelésnek nevezni az egy ujjal való ütögetést. Végül csak feltűnik neki, hogy nézed, és feléd fordul.
- Na mit szeretnél Zack? Valami gond van? Csak tán nem egy ügyedben kellek neked? - A pofátlansága határtalan, hát még az egója. Köztudott hogy tévedhetetlennek hiszi magát, és mindenkinél magasabb rendűnek. Ezért ha nem boldogul valamivel, másra sózza, és csak a kis világában létező dolgokkal foglalkozik.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 3:30 pm

Szerencsémre ott ül az asztalánál a kiszemelt szócsövem. Na akkor kezdődjék a színjáték.

-Hey Arnold, lenne egy ügyem a számodra. Most kaptam egy fülest, mi szerint Maroni ma este ki szeretné fosztani a Katonai bázis fegyverkészletét. Körül kéne nézned a környéken, mennyi igaz ebből? Ha tényleg ott találod Maroni-ékat, akkor hívj erősítést.

Ha neki áll kérdezősködni, hogy miért ő menjen, miért nem én megyek, ezt válaszolom neki.

-Három oka van ennek. Egy: nyakig úszom a papír munkában, így nincs időm szét nézni. Kettő: Nem kedvellek, ezért téged küldelek ki egy kis túlórára. És három: Mert ez nem kérés, hanem parancs, őrmester!

Remélem nem akadékoskodik, és felismeri az esélyt, hogy még több kenőpénzt zsebeljen be Falcone-tól az információért.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 12:22 am

Zack tervei beválni látszanak, Fless szemei felcsillannak a kínálkozó alkalmon. Utána azonnal meg is próbálja elrejteni az érzelmeit, látszólag nem tud róla, hogy lebuktatta a lelkesedése.
- Jól van Zack ezt átveszem. Nagy ügynek tűnik, majd egyszer meghálálom ha tudom. - Mondja, és már nyúl is a telefonja után. Még nem tárcsáz csak néz téged, hátha akarsz még valamit az orra elé nyomni. Ha lefordultál akkor tárcsáz, és elkezd telefonálni.


Előzmény: Falcone Birtoka

Az út beszélgetéssel telik, és talán új tervek kovácsolásával is. Ezen kívül semmilyen zavaró tényező nem avatkozik be az utatokba. Megérkeztek, és egy utcával leparkoltok a rendőrkapitányságtól. Aranyszem csak egy pillanatig legelteti szemét Holdfényen, és azonnal el is veti az ötletet, a lőtt sérülése túl sok kérdést vetne fel.
- Sárkány? Na hogy döntöttél? Mennyire leszel fehér, vagy szürke? - Teszi fel a végső kérdést, mai eldöntheti a további sorsodat.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 11:51 pm

Úgy látszik bekapta a horgot. Szerencsére nem kezdett akadékoskodni.
-Ha találsz valamit, ne kezdj el hősködni, hívj erősítést.-úgyis azt fogja mondani, hogy nem talált semmit, vagy hogy későn ért oda, ezért nem látott senkit. Mindegy, a dolgát elvégezte. Remélem sikerül, amit Duncan tervez. Na vissza a papírmunkához.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 1:37 am

Alig, hogy kimondom, már úton is vagyunk a Hármassarok felé.
- A rendőrség nem minket "keresett", így biztonságban vagyunk. – Kezdi Aranyszem. – Ha pedig tényleg jók közé akarsz tartozni, dönts el egy dolgot. Együtt dolgozol-e a rendőrséggel, vagy sem. Ha igen, akkor sok nehézségtől szabadítod meg magadat.
A szavai gondolkodóba ejtenek. Az úton a társaim dumálnak, én nem is igen figyelek rájuk, csak magamban gondolkozom. Csak úgy kavarognak a fejemben a gondolatok, egyikbe belekezdek, s egy másikkal folytatom.
Eddig meg voltam győződve róla, hogy a jó oldalon állok. De ahogy beszélt… talán igaza van. A legtöbb dolog felett nem hunyok szemet, legyen az bármi a zsebeléstől a gyilkosságig. Vannak a szememben főbűnök, leginkább ezekre megyek rá, s volt már olyan, hogy együtt működtem másokkal azért, hogy elkapjam a náluk még rosszabbakat, ez meg akár rossz fényben is tűntethetne fel. De nem a hírnév számít a legjobban nekem. Persze, jó maga ez a tudat, hogy sokan szeretnek, de nem ezért csinálom elsősorban a közszereplést, hanem hogy az emberek bízzanak bennem, könnyebben leggyűrhessek bizonyos akadályokat, mint az önkéntes-ellenesség a zsaruk részéről is. Persze, nem egy „nemzet hőse”-címre pályázom, olyan szerintem sosem lehetek, egyszerűen nem vagyok elég jó. Legalábbis még nem. Majd talán egyszer, de kétlem.
Szóval most… mi legyen? Eddig is voltak dolgok, amit nem tettem volna meg, magam nem igazán hágtam volna át a törvényt, legalábbis nem állt szándékomban. Ok, birtokháborítás az ma is megvolt… de ez más tészta, legalábbis azt hiszem. Azt pedig továbbra is vallom, hogy a nagy halat kell hajtani, ez pedig nálam az adott pillanatbeli veszélyt jelenti. Igenis van olyan helyzet szerintem, hogy együtt kell működni egyes esetekben egy kisebb rosszal. Ilyen volt annó a Tolvajok fejedelme. Együtt működtünk, hogy legyűrjünk egy elmebeteget. Részemről ennyi volt. Ha később találkoztam volna velük, nagy valószínűséggel nem néztem volna ölbe tett kézzel, hogy kirabolnak valamit vagy hívom el randira az egyiküket, hanem megpróbáltam volna elkapni őket. Azóta sem találkoztam eggyel sem, így nem is tudtam mit tenni a bandájuk ellen. Ha esetleg pedig újra egy hasonló helyzetbe kerülnénk… nem zárkózom el a fegyverszünettől nyomós indok esetén. De azt hiszem, ez nem szürke terület. Úgy gondolom, még Batman is belemenne egy esetleges ilyen alkuba, sőt talán hasonlóan is gondolkozik.
Észre sem veszem, hogy megérkeztünk, csak mikor Aranyszem újra hozzám szól. Zavartan nézek rándulok vissza a valóságba, s próbálok újra ráhangolódni a történésekre.
- Igyekszem fehér lenni, amennyire csak tudok – felelem. Közben azon jár már a gógyim, mégis mire készülhetünk.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 2:17 pm

Aranyszem kiszáll a kocsiból, és még vár egy pillanatot, hogy megmozdul-e Sárkány vagy sem. Ha igen akkor vezeti az orránál fogva, mint egy kiskutyát, és jelzi neki, hogy ne törődjön a rá szegeződő pillantásokkal. Belépnek az épületben, és az addigi zsongás lassan elhal. Csak a bűnüldöző(ke)t figyeli mindenki, majd mikor nem is vesznek az embertömegről tudomást, mindenki folytatja a dolgát. Egy-két káromkodás még hallatszik, de ez csak a bűnözői élet velejárója, mikor megpillantják az őket elkapó maszkosokat.
Az út az első emeletre vezet, itt már nincs se nyüzsgés se meglepődés. Igaz néhányan megnézik Sárkányt (ha jött), de nem állítják meg. Minden jel szerint Aranyszem bejáratos ide. A maszkos egy pillanatra megáll, és látványosan kiválasztja a mai áldozatát.

Zack láthatja fél szemmel, hogy Fless nagyban telefonál, majd lecsapja a kacslót. Felpattan, és már rohan is. Útközben kapja fel a kabátját, és nem is törődik a két maszkos bűnüldözővel, akik éppen feljöttek az emeletre. Aranyszem az egyik, a másik Sárkány. sárkányról még csak hallott, de Aranyszem sokat segít a rendőrségnek, és néha betoppan egy kis viszonzást kérni. Éppen most is ezen lehet, mert a színpadias fellépése közben, látványosan körbejáratja a szemét. Bármennyire is húzódik mindenki Zaan hadnagyot szúrja ki magának. Magabiztosan megközelíti, és az asztala előtt megáll.
- Üdvözlet Weston százados. Üdvözlet Zaan hadnagy. Kellene a segítségük egy igen kényes ügyben, de csak ha önök is úgy gondolják, hogy szükséges a segítségünk. - Ezzel elkezd várakozni. Ugyanazzal a színpadiassággal, és túlmímeléssel, mint amivel mindig is idegeire ment az egész testületnek.

Ha Sárkány nem követi Aranyszemet, akkor csak csendben hallgathatja Holdfény újra elkezd varázsolni, és csak mormol és mormol. A sofőr, akinek eddig még nem derült ki a neve, pedig a műszerfalon található gombok között matat.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 2:47 pm

Fless telefonál egyet, majd gyorsan távozik. Ahogy a távozó Arnold után nézek, meglátok két különös alakot belépni. Aranyszem és Sárkány. Előbbit már többször láttam itt, utóbbiról csak hallottam. Vajon mit akarnak? Talán infót kérni, viszonzásul az eddigi segítségért. A francba erre néz. Ne gyere ide, ne gyere ide, a fenébe idejön! Remélem nem akar bele rángatni valami zűrbe.
-Mint látja, kicsit sok dolgom van, de azért meghallgatom, hogy mit akar.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 9:32 pm

Aranyszem azonnal kipattan, hogy válaszoltam neki. Egy pillanatra megrökönyödöm, de én is így teszek, majd követem be az őrsre. Közben kissé izgatott vagyok. Amikor utoljára itt jártam, egy kész romhalmaz volt, tele halottakkal. Egész jól kipofozták azóta a helyet. Az idegeskedésem másik oka, hogy nem tudom, mégis mit fognak szólni hozzám a zsaruk. Persze, néhánnyal találkoztam már, annyira nem is volt súlyos a dolog, valakivel jól kijöttem. De... ez akkor is más. És ott van még ez az "előbb szitává lövünk, aztán kérdezünk" dolog. Pont mikor egy elég kényes jelenet jár az eszembe, szól Aranyszem, hogy ne is foglalkozzam az érdeklődőkkel. Nagy levegőt veszek, majd próbálok szót fogadni.
Belépve minden idegszálam az égnek áll. Marha sokan megbámulnak minket és sokkal kényelmetlenebbül érzem magam, mint odakint. Folyamatosan azt mondogatom magamnak, hogy "nyugi, higgadj le" és ezekhez hasonlókat. Eltelik pár másodperc, míg megnyugszom. Legfőképpen Aranyszem látványa segít: ahogy itt mozog, mintha csak haza járna. A magabiztossága lassan átragad rám. Végül észre veszem, hogy már nem is igazán figyelnek ránk. Szinte hallom, ahogy egy szikla zuhan le valahol bennem, és innentől tényleg sokkal jobban érzem magam.
Követem Aranyszemet az emeletre. Tényleg egész jó lett ez a hely. Felérve színészkedik egyet, majd kibök magának egy zsarut, valami Zaan hadnagyot. Őt még sosem láttam, legalábbis nem rémlik. Alig láthatóan vállat vonok és követem.
- Jó estét, uram - szólok oda neki, hogy ne legyek annyira tuskó. Egyelőre nem merek bővebben megszólalni, hagyom, hogy Aranyszem fogalmazza meg a dolgot. Ő jobb az ilyesmiben. Talán leckét kéne vennem majd tőle.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 11:31 pm

Aranyszem egy sanda pillantást vet, "kollégájára, aki éppen a nagy monológja kezdetébe szólt bele. A hirtelen jött rosszallás azonnal abba is marad, és újra a hadnagy tölti ki minden figyelmét.
- Naszóval... Kaptunk egy fülest miszerint meg akarják látogatni Aleksandra Lyubochka írónőt. Ezt mi meg fogjuk akadályozni, de jó lenne, ha tudnánk hol is tartják őrizet alatt. - A fel nem tett kérdés feltétetett. Zack pedig valami ellenállhatatlan késztetést érez arra, hogy elmondja nekik azt, amit tud. Az ellenállhatatlan pedig most tényleg azt jelenti. El akarja mondani, hogy a bírónőt, a családjával együtt a külvárosban lévő villájukba helyezték el, a bírónő külön kérésére. A testület ellenkezése ellenére, mivel a ház szinte védhetetlen, és csak hat rendőrt tudtak kiutalni melléjük.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 12:32 am

Aranyszem nem teketóriázik, egyből a tárgyra tér. Egy bírónő hollétét firtatja, akit megakarnak támadni. Persze, biztos a Falcone tárgyalás miatt.

-A bírónőt a családjával együtt, a külvárosi villájukban helyezték el. Itt a cím.-ezt meg mi a fenéért mondtam? Ezt az infót nem lett volna szabad kiadnom. De végül is Aranyszemben meg lehet bízni. Vagy még sem? Késő bánat, már kiadtam az infót. Bár ha tényleg megakarják őket támadni, kevés lesz az a hat ember. Szükségük lehet a segítségre. Felsóhajtok. Ennyit a nyugis napról. Előveszem a fiókból a szolgálati fegyveremet és három tartalék tárat.

-Magukkal tartok!-jelentem ki ellentmondást nem tűrő hangon. Kérdőn nézek Westonra, szavak nélkül kérdezve, hogy "jössz te is?"
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 9:01 am

Na basszus, már megint rosszul csináltam valamit... Nem érdekel! Köszönni minimum fogok. Nem csak egy ajtónálló vagyok, a francba már...! Mondjuk ezen érzésemet biztos nem is érzékeli Aranyszem. Áh, felejtsük akkor meg el...
Viszont ez nagyon könnyen ment. Nem értem. Talán bevetett valamilyen Jedi elmetrükköt?Vagy mi a fene? Esetleg ennyire jó haverok? Érdekes.
Na de jönni akar ő is. Sőt, még egy rendőrt akar magával hozni. Hát, felőlem, engem nem zavar, talán még a hasznunkra is válhat a dolog. Bár nem tudom, Aranyszem mit fog ehhez szólni.
Ennyire együtt még sosem dolgoztam zsaruval, talán ez előre lendíti az ő körükben is az elfogadtatásomat.Mindenesetre érdekesnek ígérkezik a dolog.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 11:17 pm

Zaan hadnagy társa Weston a kérdő pillantásra, csak széttárja a karját, és jelzi hogy ő nem hallott semmit. Sőt nem tud semmit, és nem is fog, kivéve ha parancsot kap rá. Így magára maradt a rendőr a maszkosokkal. Aranyszem a kijelentés után leesett állal latolgatja mit is kellene tennie. Végül beleegyezik.
- Jól van hadnagy, örülünk hogy velünk tart. Nagy szolgálatot fogunk ma véghezvinni, a testület büszke lesz ránk. - Kifele menet még megjegyzi, hogy ha nem zavarja a rendőrt akkor az ő kocsijukkal mennek. Ha beleegyezik, akkor elenged egy nagy sóhajt Aranyszem. A kocsi már a bejáratnál vár, és ha beszálltok, akkor azonnal a gázra is tapos a sofőr.

Ha saját kocsival akar menni Zack akkor csak annyit mondanak neki, hogy próbálja tartani a tempót. Ezzel bepattannak a kocsiba, kivéve ha Sárkány a rendőrrel akarna utazni, és elindulnak a külváros felé.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 11:31 pm

Szerencsére nem akadékoskodik egyik maszkos sem. Talán tudják, hogy úgyis hiába tennék. Intek egyet Westonnak búcsúzóul, majd elindulok kifelé az álarcosok nyomában. Odakint egy igen drága verda várja már a hősöket. Aranyszem megkérdi, jó lesz-e a kocsi, vagy jövök a sajátommal.

-Felesleges, menjünk együtt.- beszállok a kocsiba, mire azonnal repeszteni kezdünk a külváros felé.


//Szerk.: Lehet, hogy hülyén fogalmaztam meg, de Aranyszem autójába pattanok be. Smile//


A hozzászólást Duncan MacFarlane összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 12, 2011 12:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 9:06 am

A másik zsaru nem akar jönni. Már arra számítok, hogy akkor ez sem fog, de nem visszakozik. Aranyszemnek szerintem nem tetszik annyira az ötlet, de mégsem állja az útját. Ő tényleg több hasznunkra válhat, mint az a riporternő. Kár, hogy annyira nem szép. Egyből a különböző akciófilmek híres zsarui jutnak az eszembe és gondolatban próbálom eldönteni, vajon kihez hasonlít a legjobban.
Kiérve a főnök felveti, hogy menjünk az ő kocsijával. Én is erre szavazok, hiszen baromi gyors a járgány és előbb odaérnénk, s rendőrünk bele is egyezik a dologba. Be is szállok utánuk és már száguldhatunk is.


A hozzászólást Michael White összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 13, 2011 9:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 11:17 pm

//Én értettem Very Happy , ne törődj Sárkánnyal nem ész karakter.//

Mindannyian beszálltok a sötétített kocsiba, és Zack-et talán meglepheti, hogy már vannak bent. Holdfény és egy szinte teljesen néma és arctalan női sofőr hangtalanul fogadja a rendőr jelenlétét. Róluk a rendőr ég semmit, vagy csak szóbeszédet hallhatott. Annyit láthatnak, hogy a bűnüldöző varázsló egy sárga dobócsillagszerűséget forgat az ujjai között. Egyszer eltűnik az ujjai között, csak hogy egy teljesen másik ponton feltűnjön.
Aranyszem szállt be először a kocsiba, őt követte a rendőr, és végül csak hogy biztonságban legyen mindenki Sárkány zárta a sort. A kocsi elindult a rendőr által megadott cím felé, amit Aranyszem mondott el a sofőrnőnek. Tíz perc zötykölődés után, Aranyszem elkezd kutakodni a kocsi rejtett zugaiban, majd egy fecskendőt húz elő. Benne zavaros világoskékes folyadék. Csak egyetlen szót mond Sárkánynak, mielőtt ráveti magát a rendőrre, és próbálja beledöfni a nyakába a vegyszert.
- Fogd le! - Zack láthatja, ahogy Holdfény a kezében tartott játékszerrel megcélozza őt, és dobásra készülődik.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 11:46 pm

Odabent még egy fickó ücsörög az utastérben. Valami maszkos igazságosztó lehet, bár még sose hallottam róla. Egy dobócsillagszerűséggel játszadozik. Miután Sárkány is beszállt, elindulunk úti célunk felé. Épp valami társalgásfélét próbálnék kezdeményezni, amikor is Aranyszem, némi keresgélés után, elővesz egy fecskendőt. Ami még nem lenne baj, ha nem belém akarná szúrni. Odaszól Sárkánynak, hogy fogjon le, a dobócsillagos pedig megcéloz fegyverével. Na most légy okos Zack!
A legfontosabb a fecskendő elkerülése. A lábammal kirúgok Sárkány felé, talán sikerül visszalöknöm az ülésre, egy kis időnyerés céljából. Közben egyik kezemmel megpróbálom megragadni Aranyszem fecskendős kezét, a másikkal pedig magam felé rántom az álarcos "hőst", hogy takarjon a csillagos elől. Teljes erőmből megszorítom Aranyszem karját, remélve, hogy elejti a fecskenőt.

-Mit akar ez jelenteni? Miféle hősök vagytok ti?-kiáltom harc közben.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2011 9:30 am

//Baszus, félreolvastam valamit, bocsi. Embarassed Javítom is. Smile//

Sofőrünk gázt ad, zötykölődünk is egy darabon úticélunk felé. Elég hülyén érzem magam ebben a nagy csöndben és közben feszélyez is a dolog. Mindenesetre próbálok úgy tenni, mintha jó lenne a kuss. Néha tényleg jó, csak valahogy most zavaró. A feszültségemet az ablakon való kibámulással próbálom csitítani.
A szemem sarkából látom, hogy Aranyszem elkezd kutakodni valami után. Ekkor már újra befele figyelek, hogy jobban láthassam, mégis mit keres. Egy fecskendő? Mégis minek? Drogos és itt akarja nekem belőni magát? Vagy valami erőnövelő szer? Egyfajta szteroid?
Nem... a zsarunak szánja. Na de miért? Mi a fene folyik itt? Válaszokat akarok, de csak ha ennek vége. Biztos jó okuk van erre, csak nem tudom, mégis mi. Jó lett volna, ha beavatnak, csesszék meg.
Lendülök is, hogy elkapjam a férfit, mikor felém rúg. Megpróbálom elkapni a lábát és azzal visszanyomni az ülésre, hogy így tartsam lefogva a kopót. Ha ez megvan, egyik kezemmel próbálom így visszatartani, míg másikkal azt a kezét próbálom lefogni, amibe Aranyszem a tűt akarja döfni.
Ha sikerül az "akció", elengedem a hadnagyot és megkérdezem:
- Mi a franc volt ez az egész?!
Ha esetleg nem tudnám kivédeni a rúgását, újra nekiindulok és a társamat tartó kezét próbálom megszorítani, hogy eleressze, majd kicsvarom a kaját, így próbálva leszorítani. Eközben a lábaimmal és a kezemmel igyekszem az esetleges támadásokat hárítani.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 10:37 am

Az események hirtelen, és érthetetlen fordulatot vesznek. Aranyszem lendül, és megpróbálja a rendőrbe vágni az ismeretlen vegyszerrel teli tűt. Zack-nak sikerül elkapni a zöld jelmezest, és maga elé rántani. A "dobóholdcsillag" (majd valami nevet ki kéne neki találni) hátba találja, és azonnal megjelenik a homlokán. Aranyszem elkezd káromkodni, és találomra csalapál a tűvel. Látszólag megvakult.
Sárkány felé rúgó lábat sikerül elkapnia, és visszaszorítani Zack-et az ülésbe. A kérdéseikre választ nem kapnak, de már nincs is idejük rá. Aranyszem tűt tartó keze, fél milliméterre kerüli el Sárkány nyakát, és végül a rendőr mellkasában állapodik meg. Holdfény megszólal.
- Eltaláltad, de minek? - A szer belekerül a tisztviselő véráramába, de semmilyen méregre utaló jelet, vagy bármilyen változást nem érez.
- Legközelebb vigyázhatnál a fegyvereiddel, most vaksiskodtok itt jó ideig. Zaan hadnagy elnézést a közjátékért. - Nem látó szemével próbál a rendőr felé nézni, de nem túl sok sikerrel, így csak nekiveti a hátát az ülésnek, és a semmibe réved. - A szer nemsokára kifejti a hatását, nem hinném hogy fog valami változást érezni, de nem biztos. - Tárja szét a karjait, ami kicsit komikusnak hat, így nem látón. Mire befejezi a mondatot, már tudod miről beszélt Aranyszem. Mintha a rózsaszín köd eltűnt volna szemeid elől, és gondolkodni is tisztábban tudnál. A világ élénk színei, és újfajta árnyalatai eltűnnek, és rád tör a valóság szörnyű komorsága. - Ez az állapot már vagy két hónapja tarthat maguknál. Már szerintem tudja, de Méregcsók betört a rendőrségre az újjáépítés után, és átvette maguk felett az uralmat. Szerencsénkre a rendőrségi munkájukat nem szüntette be, csak rávette magukat egy-két dologra, hogy elősegítse a bandaháborút. - A "holdsarló" eltűnik a homlokáról, ezzel újra elkezd kotorászni az autó egyik rejtett fiókjában, miközben eltűnteti a fecskendőt.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 1:05 am

Hiába kapálózok, végül legyűr a túlerő. Az ismeretlen dobócsillagát még sikerül elkerülnöm, de csak ennyi a sikerélményem. Sárkány a leszorítja a lábamat, (baromi erős a fickó) Aranyszem pedig belém vágja a fecskendőt. Nem érzek semmit, nincs hányingerem és nem szédülök. Mi a fene lehetett akkor a fecskendőben? Aranyszem elnézést kér, majd el kezd magyarázni arról, hogy Méregcsók irányítása alatt álltam. Előjön egy emlékkép: a gyönyörű hölgy belibben a rendőrség ajtaján, közben az asztalomon lévő virágból valami por terít be. Eddig mintha egy rózsaszín napszemüvegben figyeltem volna a világot. Ám Aranyszemnek hála elmúlt a "bűbáj".
-Hát, kösz hogy felszabadítottál.-mondom Aranyszemnek. Ekkor veszem észre, hogy valami nem stimmel vele. Mint ha nem látna. Most már értem, hogy miért mondta azt, hogy "vakoskodhat". És az a dobócsillag okozta ezt? Ki a fene ez az ismeretlen?
-Mi volt az a sárga izé, amivel eltaláltad Aranyszemet?-kérdezem a maszkos idegentől.-Egyébként a nevem Zack Zaan, téged hogy hívnak?
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 6:54 am

Sikerül elkapnom a hadnagy lábát és odatapasztani az ülésre. Aranyszem közben viszont megvakul, mint a testőrök Vittiéknél, így majdnem felnyársal azzal a fecskendővel. Nem is értem, honnan tudta, hogy jó helyre talált be. Bár nagy valószínűséggel Holdfénytől. De úgy tűnik, ő sem tudott semmit erről a titkos hadműveletről, bár lehet, hogy csak a szer hatását bekerülésének mellékhatását nem ismerte.
Kíváncsian és idegesen fordulok Aranyszem felé, aki végre elkezd magyarázkodni is. Aha, értem... de közben elönt a méreg. Az érzések, amiket oly sokszor próbálok elnyomni, nehogy megőrüljek, újra fellángolnak, miközben eszembe jut egy-két hasonló szituáció a suliban. Az ujjaim megremegnek. Kezd betelni a pohár.
- Elmondanád, miért nem tudtál szólni előre?! - kérdezem élesen. Kezd nagyon elegem lenni, hogy teljesen hülyének néznek, pedig csak félig vagyok az. - Ha egy csapat vagyunk, akkor miért nem tájékoztatsz? Nem vagyok egy agyatlan baka, még ha sokszor úgy is tűnik.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 10:48 pm

Holdfény valami meghajlásfélét produkál a rendőrtiszt felé, és egy szisszenéssel zárja a mozdulatsort.
- A nevem Holdfény. Én is bűnüldözőkhöz tartozok. Ez pedig az egyik varázslatom volt. - Mondja nem túl szószátyáran, ezt a hírt, ami talán meglepi a rendőrtisztet. A város tele van furcsaságokkal, de talán még a mágiáról nem halhatott eddig. Végül Aranyszem abbahagyja a kutakodást, és egy gyógyszerespiklinek látszó műanyag tárgyal a kezében fordul vissza.
- A kérdéseidre a válasz ebben található. - Nyújtja át a rendőrnek. - Napi hármat kapjon be ebből étkezés előtt, ha szolgálatban van, vagy huzamosabb ideig tartózkodik az őrsön. Elvileg ennek semlegesítenie kellene a feromonok hatásait. - Ezzel felmérgesített társa felé fordul, és csak fél szemmel figyeli, hogy mit csinál a rendőr az adagjával. - Eddig nem nagyon viselkedtél máshogy, mondjuk ezt nem sértésnek szántam. Nélküled nem nagyon tudtuk volna túlélni az előző órát. Amúgy megmondanád nekem melyik időpont is lett volna neked a legjobb? Mielőtt még nem mondta Zaan hadnagy, hogy velünk akar jönni, mert akkor még én sem tudtam. Vagy akkor mikor együtt jöttünk ki az épületből? Esetlen a kocsiban magyaráztam volna el? - Holdfény nem szól egy szót sem a társalgásba, csak meglőtt karját szorongatja, és mormol csendesen valami litániát. Talán hogy enyhítse fájdalmát, vagy régi elfojtott dolgok kerültek a felszínre, a nem épp fojtott hangon történő társalgás alatt.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 11:56 pm

Szóval Holdfény. Valami varázslatról beszél. Na ne már, ez egy rossz vicc akar lenni? Kinek képzeli magát, egy álarcos Merlinnek? Biztos valami trükkel csinálta, valami energiafegyverrel. Mindegy nem firtatom tovább a fegyvertárát.
Aranyszem közben hozzám vág valami gyógyszeres dobozt. Azt mondja ez megvéd Méregcsók bűbájától. Ez még jól jöhet. Utasításokat ad a gyógyszer használatáról, mint valami háziorvos. Mi lesz a következő, felír egy receptet?

-Úgy lesz, doktor úr!-Elrakom a zsebembe a tablettákat.
Sárkánynak nem tetszik, hogy rá kellett támadnia egy zsernyákra, ezt szóvá is teszi Aranyszemnek. Úgy tűnik a másik kettő eddig lekezelően bánt vele, és ezt most megunta. Ebbe nem szólok bele, ez az ő dolguk. Hátradőlök az ülésben, és várom az út végét.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 10:15 am

- Mondjuk mikor idefele kocsikáztunk, tökéletes lett volna! Teljesen mindegy, hogy akart-e jönni velünk vagy sem, nem tudtam róla, sőt nem hiszem, hogy mások tudnának róla, pl Genzo vagy Maverick! Ember, az egész rendőrséget manipulálják és nem szólsz? Eddig fogjuk rá, hogy megbíztam a zsarukban, de mi van, ha ezen kevesek egyike csak úgy múló szeszélyből ettől a szartól hátulról fejbe lő?! Sőt, van egy olyan érzésem, hogy az az előbbi lövöldözés is pont emiatt volt! Igaz, nem tudom, pontosan, hogy miért, de szinte tudom! Szóval igen, mielőtt a rendőrségre értünk volna, azelőtt kellett volna szólnod, b@szd meg!
Elegem van, de marhára. Tudom, nem vagyok egy nagy szám, mint hős, de ettől függetlenül, idegesít ez az egész. Egy csapat vagyunk basszus, és mint ilyenek, bíznunk kell egymásban. Én pedig egyre kevésbé bízom. Még Hatrednél is inkább éreztem bizalmat, mint ebben a pillanatban vele. Utálom, ha kihasználnak. "Nélküled nem nagyon tudtuk volna túlélni az előző órát"... Ok, ezt nem tudom, igaz-e vagy sem, de ha az, és ha ilyen szempontból rám bízzák magukat, akkor az egész dologba miért nem avatnak be?
Nagy a kísértés, hogy jelezzek a sofőrnek, álljon meg és kiszálljak. De nem teszem, ahogy abból a mondatából lejött, szükségük van rám (ja, mint egy agy nélküli, irányítható zombira...). Ettől függetlenül nem hagyom őket a szarban, számíthatnak rám. Bár lehet, hogy a hangnemem miatt amúgy is repülök. Ha nem Aranyszem, akkor a sofőr tesz ki szerintem. Ha ez lesz, akkor még nem tudom, mihez kezdek: követem-e őket vagy sem, vagy mi lesz. Ez még azt hiszem, a jövő zenéje, szóval inkább nem próbálok meg ezen filózni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 11:06 am

Aranyszem csak megvakarja az állát, és erősen gondolkodik mit is lehetne mondani ennek a felbőszült hősnek, hogy lenyugodjon. Sárkányra néz folyamatosan, és nem kommentálja Zack válaszát semmivel.
- Na jó. Szóval az ügy úgy áll, hogy sajnos nem a rendőrség "állapota" a legnagyobb bajunk most. Igaz, hogy nagyban megnehezítik a dolgunkat... Nem vádolni akarok, nem tehetnek róla a rendőrök. - Néz az egyetlen testületi tagra a kocsiban. - Az elmúlt időben is ugyanúgy végzik a munkájukat mint eddig, sőt talán még boldogabban is, egy-két kivételtől eltekintve. Ha lehet Zaan hadnagy akkor maradjon is ez így. Az ellenségünk bárki is legyen az, hihetetlen dolgokat művel a városban. A nagy B most is azon van, hogy levadássza az értelmi szerzőt. Na szóval a rendőrség végzi a munkáját, csak valahogy a nagy bűnbandák cselekedeteit nem akarja sehogy sem meggátolni, sőt előre akarja mozdítani a vérontást, mint láthattad a Falcone birtokon is. - Zaan-ban a birtok neve hallatán felrémlik egy emlék, a mai eligazításról. A felügyelő a Jackson Davies őrnagynak, a GYRE vezetőjének azt a feladatot adta, hogy füstölje ki a túszejtőket a birtokról, és mindenkit hatástalanítson. Amit ő is tud mit jelent, mindenki ellenségnek számít, aki élt és mozgott a birtokon. - A rendőrség problémájával is foglalkozni fogunk, de beláthatod nincs arra lehetőség, hogy egyenként lefogjuk az összeset, és tűt döfjünk belé. Na meg persze nem minden testületi tag, olyan.... mint Zaan hadnagy. - Mosolyog a rendőrre, miközben homlokát ráncolja. Látszólag észrevette a dolgot, hogy valami szörnyű dolog járhat a rendőr eszében.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gotham Városi Rendőrség - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Városi Rendőrség   Gotham Városi Rendőrség - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gotham Városi Rendőrség
Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Gotham Városi Rendőrség
» Gotham Városi Rendőrség (ki lehet egészíteni)
» Gotham Városi Bíróság
» Gotham Városi könyvtár
» Gotham City

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Hármassarok-
Ugrás: