DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Magán kaland

Go down 
+58
Lucy Connor
Árnyvadász
Dante Libraio
Kapucnis
Aiden Carter
Queen Tartana
Sid Barret
Alexander Haeger
Devon Artheis
Evans
Joquinn
Daniel Allen
Justin Williams
Lupin
Vash
Aileen Crusad
Tigra
Hood
Airie
Night-hunter
Védelmező
David Kiss
Friedrich Hollowitz
Lángnyelv
Mobster
Kurt Bozek / Griff
Abakura Ryuu
Madárijesztő
Daren Shadhon
Fehér Villám
Kevin Chase
Andrew Ottway
Zöld Íjász
Kassidy
Alex Mercer
Tyson Chandler
Keisha
Demolition Captain
Lidérc
Halálcsapás
Kártyás ember
Kétarc
Gorgiasz
Greed
Alfred Pennyworth
Ruby Bailey
Sylvian Kervin
Robin
Bruce Bendingfield
Cybergyík
Éjdémon
Mammon
Batman
Gid Lucione
Amethysta
Teodor Black
Maverick
Vadmacska
62 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 10:40 am

Főkarakteremnek szeretnék kérelmezni egy Túlvilági magánkalandot. Részleteket az engem elvállaló kedves mesélőnek PM-ben küldöm.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 12:03 pm

Akkor enyém vagy Very Happy mármint rám marad a kínzásod.
Vissza az elejére Go down
Alex Mercer
Civil
Civil
Alex Mercer


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Jan. 07.

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 7:10 pm

Frissen megérkezve kérnék egy magánkalandot. A kérelmeket részletezem PM-be ha lesz valaki aki bevállal.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 8:29 pm

Mivel az utóbbi napokban befejeztem pár kalandot, és mivel én ellenőriztem az előtöridet, elvállalom a mesélésed. Na írd meg az ötleteidet. Smile
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeVas. Feb. 05, 2012 3:53 pm

Hli friss játékos vagyok, szeretnék magánkalandot kérni:). ha valaki elvállal, röviden vázolnám neki pmben a terveimet:)
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Feb. 06, 2012 7:17 pm

Akkor jöhetnek a kalandötleteid! Smile
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2012 4:15 pm

Na hát sikeresen túl vagyok Robinon xD A csodafiú jól megdolgozott, és bár minden percét élveztem, most új kihívásokat keresek. Lenne-e egy mesélő a láthatáron, ki elszórakoztatna engem, míg Alfa Szövetséges társaim a városra támadó gonosz hordákat fékezik meg?

Egy szóval kérnék egy magán kalandot, ha elvállalna valaki. xD
Vissza az elejére Go down
Zöld Íjász
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zöld Íjász


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2012. Mar. 29.

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2012 4:21 pm

Asszem, akkor debütálnom kell. A részleteket PM-ben megbeszéljük, ha van ötleted, akkor oszd meg velem Wink
Vissza az elejére Go down
Andrew Ottway
Huligán
Huligán
Andrew Ottway


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 05.

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimePént. Ápr. 20, 2012 2:49 pm

Első kalandomra jelentkeznék! Remélem akad pár mesélő akinek van még egy hely játékra.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimePént. Ápr. 20, 2012 11:17 pm

Engem ér a megtiszteltetés, hogy bevezethetlek a DC Univerzum csodálatos világába. Smile Írd meg nekem mit szeretnél, és akkor akár kezdhetjük is a kalandot.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimePént. Ápr. 27, 2012 9:31 am

Alkalom adtán, ha lesz valaki szabad, vagy affinitása, szeretnék egy magán kalandot, amiben előrébb lendítem Kevin-t a tervei, vágyai, álmai után.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimePént. Ápr. 27, 2012 5:39 pm

Elvállalom, de akkor írj nekem PM-et arról mit szeretnél csinálni, és kezdjük is.
Vissza az elejére Go down
Fehér Villám
Huligán
Huligán
Fehér Villám


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Mar. 25.
Tartózkodási hely : Gotham CIty

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 28, 2012 9:45 am

Ich möchte eine Abenteuer bitten...
nah, jó, ezt hagyjuk, Very Happy Szeretnék egy magánkalandot kérvényezni az újra élő karakteremnek. Smile
Vissza az elejére Go down
Zöld Íjász
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zöld Íjász


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2012. Mar. 29.

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 28, 2012 9:58 am

Ha küldesz nekem egy PM-et az ötleteiddel, kívánságaiddal, akkor bele is vágunk.
Vissza az elejére Go down
Daren Shadhon
Civil
Civil
Daren Shadhon


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2012. Mar. 16.

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Május 12, 2012 5:23 pm

Na akkor én is szeretnék kérni egy magánkalandot drága nehézfémgyűjteményemnek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Május 12, 2012 5:46 pm

Akkor végre szárnyaim alá vehetlek.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeKedd Május 15, 2012 11:44 am

Szeretnék én is indítani egy kalandot, mivel még kezdő vagyok, bármilyen kaland jöhet. Úgy értem a mesélőre bízom a döntést.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeKedd Május 15, 2012 12:20 pm

Na akkor enyém vagy. Ma még reményeim szerinte nekikezdünk a kalandnak.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 22, 2012 10:45 am

A megmaradt, kihasználatlan karaktereimnek kérnék egy nem túl gyors, de annál nehezebb kalandokat. Griff, Gorgon, CAG, nincs kikötésem ki vállalhat, csak terveim a jövőre nézve.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 22, 2012 11:16 am

én elvállallak, pm-ben írd meg kb mit szeretnél
Vissza az elejére Go down
Mobster
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Mobster


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 10.
Age : 25
Tartózkodási hely : Kecskemét

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 5:15 pm

Szeretnék egy magánkalandot, nekem mindegy hogy ezen belül milyen legyen. Még kezdő vagyok.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 9:57 am

Üdv, én is kérnék egy magánkalandot, amiben valamilyen úton-módon becsatlakozhatnék Joker bandájába, vagy rájuk találhatnék, vagy ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 12:38 pm

Szeretnék lebegni jó és rossz oldal között, a dolog jó része már megvan mivel összebarátkoztam Cybergyíkkal, de a "rosszalkodás" ideális volna mert túlzottan nem faggatózó és az egyéjszakás sorozatgyilkosságról sem tud. Szóval ha egy igazi (pszichopata előnyben) gaz alkat aki megérti Lángnyelv gyűlöletét, felfigyelt a kb egy évvel ezelőtti gyújtogatásra és az összefüggésekre, esetleg érdekes volna ha időnként részt vehetnék az emberiség megleckéztetésére irányuló kisebb zűrökben, főleg ha a rendőrségnek is kijut belőle. Most nem igazán szeretnék a "válassz a jó és rossz között" dilemmával szembesülni/foglalatoskodni, mert karakteremnek egyébként is más a rossz és más a jó

Egyszóval egy kis kaland kellene barátot/barátokat szerezni és esetleg el is végezni egy kis gyújtogatást (na persze előtte valamit enni is jó lenne). Nem bánom ha a kaland hosszú, tele van párbeszédekkel és előrejutáshoz jelentéktelen kitérőkkel, vagy ha maga a feladat csak 5%-át teszi ki a kalandnak. A lényeg az események folyása és a jellemfejlődés nem pedig a jutalmak és erősödés. Klassz történet elegendő és az sem baj ha más is jönne játszani
Vissza az elejére Go down
Mobster
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Mobster


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 10.
Age : 25
Tartózkodási hely : Kecskemét

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 1:27 pm

Ha nem bánod lángnyelv, én csatlakoznék, hogy találkozzanak a karaktereink. Még kezdő vagyok, és első bevetésemen jó lenne, ha találkoznék veled, de ha csak nem baj.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 6:19 pm

Hm, ez egy fogós kérdés mert a te karaktered , igaz? Csak mert most rossz dolgokba keverednék bele, hacsak nem lehet valahogy megoldani. Meglátjuk mit mond rá egy mesélő hátha
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magán kaland - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magán kaland
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» ??? kaland
» Red Alert kaland
» ??? kaland avagy amikor nem akarod tudni...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Szabályok, Információk :: Kalandok :: Aktuális Kalandok-
Ugrás: