DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Magán kaland

Go down 
+58
Lucy Connor
Árnyvadász
Dante Libraio
Kapucnis
Aiden Carter
Queen Tartana
Sid Barret
Alexander Haeger
Devon Artheis
Evans
Joquinn
Daniel Allen
Justin Williams
Lupin
Vash
Aileen Crusad
Tigra
Hood
Airie
Night-hunter
Védelmező
David Kiss
Friedrich Hollowitz
Lángnyelv
Mobster
Kurt Bozek / Griff
Abakura Ryuu
Madárijesztő
Daren Shadhon
Fehér Villám
Kevin Chase
Andrew Ottway
Zöld Íjász
Kassidy
Alex Mercer
Tyson Chandler
Keisha
Demolition Captain
Lidérc
Halálcsapás
Kártyás ember
Kétarc
Gorgiasz
Greed
Alfred Pennyworth
Ruby Bailey
Sylvian Kervin
Robin
Bruce Bendingfield
Cybergyík
Éjdémon
Mammon
Batman
Gid Lucione
Amethysta
Teodor Black
Maverick
Vadmacska
62 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Greed

Greed


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 34

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 12:26 pm

Ha lehet akkor én is jelentkeznék egy magán kalandra.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2011 6:06 pm

Ha megfelel, akkor el vállalak. Bár melózok, így három naponta tudok írni neked, plusz attól függ milyen fáradt vagyok meló után, ugye. Ha így jó lesz írj Pm-t, amiben kérhetsz is miről legyen szó a kalandodban.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 2:03 pm

Most már lesz időm írni, úgyhogy szeretnék kérni egy magánkalandot, amiben az egyetem oldok meg valami rejtélyt. A jövő héten lehet, hogy csak ritkábban tudok írni, de utána már minden nap.
Vissza az elejére Go down
Gorgiasz

Gorgiasz


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. Aug. 13.

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 1:58 pm

Szeretnék egy magán kalandok kérni, ami az aktuális korszak kaland következő fejezetéig befejeződik .(Mert, ha jól értem akkor lehet, majd ismét jelentkezni a korszak kalandra)
Azt jelezném,hogy kezdő vagyok,de lelkes. Smile Napi szinten tudok posztolni. Egyedül a hétvégéken lehet fennakadás. De 3 napos távolléttel nem kell számolni.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 12:02 am

Üdvözöllek az oldalon Gorgiasz, mint újdonsült mesélő, engem ért a megtiszteltetés, hogy első magánkalandodat levezényeljem, persze ha neked is megfelel. Naponta több körváltás is lehetséges, a jövőhéttől viszont napi egyre lesz időm, az is estefelé. Természetesen ez nem tart csak két hétig, utána meglátjuk, de addigra a Korszak is lehet véget ér.

Nincs más hátra, mint hogy írj nekem egy PM-et amiben leírod, milyen stílusú kalandot szeretnél játszani, mennyire legyen reális, mennyire "fantasztikus".

Ha ez megvolna, holnap írom is a mesélői reagot.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 1:37 pm

Gorgiasz a kalandod a mai napon elindult, itt. Jó szórakozást.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 9:53 pm

Én is szeretnék kérni egy kis bevezető kalandot, amiben valahogy kijutnék Arkhamból Very Happy Gorgiaszhoz hasonlóan én is a korszak kaland aktuális fejezetének végéig szeretnék végezni. Napi szinten tudok posztolni Smile
Vissza az elejére Go down
Halálcsapás
Huligán
Huligán



Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Aug. 17.

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 3:20 pm

Szia Kártyás ember! Szólíthatlak Cardman-nak? Smile
Ha gondolod, én lemesélhetek neked egy kezdő kalandot, ha nagyon ráállunk, napi 2-3 postot is lezavarhatunk egy nap. Írd le ide, vagy PM-ben, hogy mit szeretnél, én felkészülök, és kezdhetünk is.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 4:32 pm

Hali!
Nyugodtan, igazából, amióta a Kártyás Emberről a Cukros Bácsira asszociálok, azóta már megbántam a névválasztást...Very Happy
Célom csupán annyi lenne, hogy valahogy kijussak Arkhamból, hogy milyen úton-módon, az nekem édes mindegy.Smile
Vissza az elejére Go down
Halálcsapás
Huligán
Huligán



Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Aug. 17.

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 3:20 pm

Jól van, megkapod a... lehetőséget, hogy kijuss. Persze a végeredmány csak rajtad múlik. Pár nap felkészülési időt kérnék, azután kezdhetünk . Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lidérc

Lidérc


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2011. Aug. 25.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ahol szükség van rám

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 11:03 am

én is szeretnék részt venni első magán kalandomon. Nagy részt a mesélőre bízom az eseményeket. Annyi kérésem lenne, hogy a végén találkozzak Maverickkel. (Már megbeszéltük)
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 4:02 pm

Üdv Lidérc, holnap tudom a mesélésed elvállalni, mivel Maverick kalandját én viszem, így ideális lesz a találkozásotok.

Robin
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 12:40 pm

Lidérc a kalandod a mai napon elindult, itt. Jó szórakozást.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2011 11:01 am

Régen írtam már ide és én is nagyon szeretnék egy kis kalandot. Nagy izgalommal várom a mesélők jelentkezését. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2011 2:26 pm

Mesélésre készen állok! Smile

Írj egy PM-et, hogy milyen jellegű mesét szeretnél, meg majd a részleteket is megbeszéljük.
Vissza az elejére Go down
Ruby Bailey
Civil
Civil
Ruby Bailey


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2011. May. 26.

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 04, 2011 8:42 am

Üdv! Mivel látom, hogy nem mostanában lesz a hőn áhított tömegkalandom, ezért szeretnék magánra jelentkezni. Persze csak akkor vállaljatok el, ha tudjátok, hogy nem lesz mondjuk a közeljövőben tömegkaland, mert akkor sikítok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 04, 2011 5:30 pm

Ruby a magánkalandod addig tart, amíg akarod, maximum, ha kezdődik valami tömegkaland, akkor gyors fagyasztjuk a magánodat. Smile
Ha így megfelel írj PM-et, milyen típusú játékot szeretnél, és állok szolgálatodra.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 10, 2011 5:42 pm

Helló! Elektróval szeretnék magánolni, ha valaki elvállal egy kalandra.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 12, 2011 10:00 pm

Nos mivel senki nem vállalkozik rá, elvállallak, írj egy üzenetet amiben leírod mit szeretnél játszani, milyen műfajban, és mehet a menet.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 5:27 pm

Na akkor sikerült ide is eljutnom xD Kérnék szépen Robin tőled egy magánkalandot, és mivel van még időm és erőm, van valaki, aki szeretne velem csak úgy kalandozni mesélő nélkül?
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 5:50 pm

Nos, szerkesztenem kell előző hozzászólásomat, hiszen tényleg lehet magánkaland mellett társasági életet élni más játékossal egy kötetlen kis mese folytán. Így Keisha kérek tőled egy PM-et, amiben leírod milyen stílusban szeretnél játszani, de gondolom visszaolvasgattál ebben a topicban is, így tudod miről van szó. Smile
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 1:19 pm

Van két NJK karakterem, akik eléggé unják magukat. Bár nem fontos, de örülnék vagy egy-egy vagy egy közös magánkalandnak számukra. Nem hajt a tatár, így nekem nem szükséges a napi reag heti 2vel is beérném.
Egy szelíd blökiről, és egy ártatlan kislányról lenne szó, akik szívesen keverednének valami véres mészárlós kalandba. Minél véresebb, annál jobb. Tehát ha van mesélésre vállalkozó staff akkor örülnék neki.

Ha időközben kedvemre való tömeg/korszak kaland kezdődne, akkor szükség szerűen szeretném ha gyorsan szabaddá tudnának válni a karaktereim.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 4:06 pm

Na akkor úgy néz ki enyém lesz a megtiszteltetés. Stolidust úgyis a kezem közé szerettem volna kapni. Pm-ben küld meg mit is terveztél. Egybe vagy külön menjenek, vagy külön kezdjék, de végül egybe végezzék, vagy bármi ami azt a démoni agyadat nyomja.
Vissza az elejére Go down
Tyson Chandler
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tyson Chandler


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Dec. 21.

Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 25, 2011 10:54 am

Szeretnék két karakteremnek két magánkalandot kérelmezni.
Egy NJK és egy JK várja vállalkozó kedvű mesélőjét. Már amennyiben van ilyen Smile .
Gondolom a többit PM-ben...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 25, 2011 1:32 pm

Üdv!

Mesélésre készen állok! Bane

Írj egy PM-t, hogy milyen mesét szeretnél!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magán kaland - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magán kaland   Magán kaland - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magán kaland
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» ??? kaland
» Red Alert kaland
» ??? kaland avagy amikor nem akarod tudni...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Szabályok, Információk :: Kalandok :: Aktuális Kalandok-
Ugrás: