DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Arkham elmegyógyintézet - Cellák

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeVas. Május 13, 2012 7:26 pm

Bár nem teljesen érzékelem, mégis a fák árnyai lassan megnyúlni látszanak. Hosszú sötét kezeik felénk kúsznak éhesen, ahogy a nap ragyogó fénye egyre haloványabban dereng a magas égbolton. Még bár nem jelentek meg a csillagok, de még a hideg esti szellő sem köszöntött be, még mindig ugyan olyan lágy melegséggel simogatta arcomat mint eddig, mégis tudtam, hamarosan ennek a napnak is, mint oly sok másnak, véget ér. Valahol belül a szomorúság s bánat lappangott. Akkor is, ha láncra vertem őket oly eldugott helyen lelkem összetett labirintusában, de úgy látszott mint minden más életemben, ők is megtalálják hamarosan az igazi, egyszerű és gyors utat felém, hogy könyörtelenül hatalmukba vethessenek s megéreztessék velem, eme vigadalom s boldogság csak múló dolog, akár oly sok minden amit eddig láttam. Múló dolog... Bár nem akartam elismerni, mégis erre kényszerültem. Szívem enyhén húzódott össze, mikor láttam Vörös Lovagom tekintetét. Oly aggodalmas volt, tétova, mint akinek nem akaródzik kérdésemre válaszolni. Arcom átadta magát a ráncoknak, melyek csak akkor futottak ki rá, amikor kétségbe voltam esve. Valamilyen oknál fogva máskor nem gyötörtek, máskor nem mutatkoztak. Csak most, hogy fiatal koromat megcáfolják s egy idős hölgynek nézzek ki, aki elvesztette arcának összes bájos vonását. Hogy öreggé és csúffá tegyenek arra a pár másodpercre, amíg szívem mellkasomban fájdalmasan szorul össze, nem engedvén a dobogásnak. Hallgattam szavait, melyek ezerszer és ezerszer adták vissza magukat elmémben. Halk sóhaj, egy lágy, szinte lehelet, melyet talán ki se adtam, de mégis megszületett. Elmém tán fel sem fogta azokat, miket mondott nekem, pedig oly sokszor visszhangoztak elmémben. Szemeim kissé elkerekedtek, nem akartam elhinni. Ha ő teremtette eme világot számomra, hogy szabad lehessek, miért? Ki ő és miért? Művész... Eme szót párszor megforgattam számban. Művész... ó de sokszor hallottam mégis olyan mintha egyszer sem, de jelentését sosem fogtam fel. Művész. Egy olyan személy, ki csodálatos dolgokat alkot a szürke világnak. A művész, ki saját elméjének rabszolgája s mégis szabad benne. A művész, kit nem ostromol a világ törvénye, azok az elvárások s normák, melyek minden ember életében benne vannak. Szóval ez lennék én? Művész? A saját elmém művésze?
Végignézek a díszes társaságon, ahogy vágyakozva pillantok mindenkire külön s külön. Nem akarom itt hagyni eme csodaszép helyet, eme csodaszép lényeket, eme csodaszép boldogságot. Hol lehetnék szabadabb és boldogabb mint itt? Hát hol? Ott kinn a nagy világban? Ahonnan ide kellett menekülnöm? Tekintetem fájdalmasan vettem le róluk, majd a poros földet néztem lábaim alatt. Egy aprócska fűszál, alig volt látható, mégis ott volt. Csendben és óvatosan bújt elő a földből, hogy új életre kelthessen, növekedjen. Új élet... Hát talán ez lenne az oka mindennek? A szabadság egy új élet kezdete. Felpillantok s tekintetem azonnal eltűnik mélyen Thomas szemeinek messzi ölelésében. Hallom a nyuszi óráját, ó édes szerelmem! De valami már rég nincs rendben. Elhalkult az óra lágy s kellemes ketyegése, ez helyet inkább valami rosszabbat, rémesebbet hallok. Nem tudom bár mi az, de érzem lelkemben, hogy azonnal indulnunk kell utamra, mely itt ezek szerint nem állhat meg, hogy elmém utolsó leheletéig vigadjak és táncoljak boldogan másokkal. Mély sóhaj, ahogy mellkasom megemelkedik s lágyan csapódik neki a ruhának, mely vele együtt tágul s ismét összehúzódik, megkapva eredeti alakját s formáját. Eme sóhajom valóban túl nehéz volt, el kellett hát hagynom mindezt, mégpedig gyorsan. Minden csak rajtam állt s bár szívesen maradtam volna itt örökre, mégsem tehettem. Csupán egy mód volt erre tudtam jól, álmaimban s emlékeimben ismét s ismét visszatérek majd, hogy felfedezhessem jobban ezt a csodaszép világot, hogy új nagyszerű kalandokban legyen részem, hogy új barátokra leljek.
Eltekintettem Thomas gyönyörű szemeitől, majd a vendégekre néztem. Szemeim szomorúak voltak, de mégis az őszinte boldogság lángja pislákolt bennük. Egy mosoly, kedves és barátságos mosoly derengett arcomon. Nem illedelmes, hanem olyan mint egy gyermeké, aki barátaival szemez és agyában egy újabb csínytevés tervei zakatolnak.
- Én... nem akarlak titeket itt hagyni de muszáj. Köszönöm szépen a kellemes fogattatást. Sosem foglak benneteket elfelejteni. Remélem még... találkozunk valamikor és ismét együtt szórakozunk majd - köszönök el tőlük, hangom enyhén megremeg ahogy nehezen válogatom szavaimat.
- Minden jót! - mondom végül s Thomasba karolok lágyan. Karom alig érezhetően fonódik az övé köré, ahogy haladunk fekete lovához, mely mint az éjszaka sötétsége úgy áll nyugodtan helyén. Lépteim akár a pillangók tánca, oly könnyűek voltak. Szinte táncoltam a levegőben. Vállába kapaszkodok ahogy felsegít izmos lovára s én elpirulok lágyan.
- Induljunk hát... - mondom neki halkan. Látni rajtam, nem akarok elmenni, fáj minden másodperc amit még itt töltünk. Szemeimmel a társaságot figyelem mindaddig amíg el nem indulunk.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 14, 2012 4:52 pm

A lovagoddal karjaitokat összefonva sétáltok el a ménig. Az asztalnál ülők áhítattal nézik, ahogy ügyesen felsegít Thomas a fekete lóra. Aki úgy áll ott, mintha csak szoborból lenne. Megvárja míg elhelyezkedsz a marján, és meg nem barátkozol az új helyzettel.
A kezeiddel megérzed a forró állati testet, a kényelmes nyerget, a puha szőrt, és a gyönyörű sörényt, ahogy a fel-feltámadó szél borzolja.Az állat halkan prüszkölve tűri, ahogy gazdája is megüli. A nyeregben mögéd ül, karjait köré fonja a derekadnak, és megfogja a kantárt. Mint a királyok, előkelően, egy kézzel int az itt maradottaknak.
- Üdvözlet erdei állatok. Vigyázni fogok hercegnőtökre, és most uratok legyen veletek. - Megböki az ló oldalát, ami a mozdulatra két lábra ágaskodik, és hihetetlen sebességgel elkezd nyargalni. A távolban a lemenő nap fénye bevilágítja a világot. Ez tényleg az, alkonyul. Minden vörösben pompázik, és ha hátra nézel láthatod, ahogy a világ szélei, ahogy a sötétség birtokba veszi, kezd eltűnni.
Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Y12e1
Kis nyuszi bátran rohan mellettetek, és csak egy pillanatig sem hunyászkodik meg. Távolban már látod a célt. A nyargaló lovon, ülsz, az ezüst hercegeddel, és egy kunyhó felé veszitek az irányt. A nagy puszta közepén van, olyan mint álmaid meséiben a kedves házak, ahonnan csak jó dolgok bukkanhatnak elő.
A ló megtorpan a kunyhó előtt, belülről édes sütemény illata száll az ég felé. Éjszakai fények kezdenek el felragyogni, amiben sajnos nem gyönyörködhetsz eleget. Thomas gyengéden, ám ellenkezést nem tűrve betessékel a házba. Aggodalmasan tekint ki az ajtón, miközben beengedi a kis nyuszit. Végre kattan a vastag fa zár, és e benti barátságos levegő nyomban felmelegíti a szíveteket.
A beltér nem nagy, és nem is gazdag, de éppen elég arra, hogy barátságosnak találhasd. Egy kandalló melyben békésen pattog a tűz, mellette kőből konyha, amin valamilyen ínycsiklandozó étel rotyog éppen a fazékban. Egy hosszúkás fa asztal, és két végén egy-egy kényelmesnek tűnő fotel. Ám nem a modern világi, ez igazi bőrből van, és bélése valamilyen növény. Puha és illatos.
Kis nyuszi azonnal a kandalló felé veszi az irány, és átfagyott végtagjait melengeti, míg Thomas állva várakozik, és néz téged, mire is szánod el magad. Van minden, amit csak kívánhatsz, ezt te is tudod. Némaságba burkolózott megmentőd, pedig csak egy szavadra vár hogy teljesíthesse minden kívánságod.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Május 24, 2012 9:06 am

Ülök a fekete ménes hátán, érzem minden izmának rezdülését magam alatt, ahogy kicsit próbálok elhelyezkedni. Megigazítom hosszú vörös köpenyemet, nem szeretném hogy útban legyen, hogy netán Thomas ráülve húzza azt nekem. Egyik oldalam felére söpröm, majd elrendezem, hogy ne legyen ott össze-vissza, mégis meg kell adnom a módját az egésznek, ha én vagyok a Vörös Hercegnő, mint nemrégiben, ezen a pompás találkán kiderült. Soha életemben nem ültem még lovon, kissé bizonytalanul kapaszkodok, de bízom mint Thomasban úgy lovában is. Ujjaim lágyan futnak végig az állat nyakán, sörényét óvatosan megérintve, nem szeretném őt semmilyen hirtelen mozdulatokkal provokálni, csupán érezni szőrét ujjaim alatt. Éjsötét sörénye számomra puha és finom tapintású, legalább olyannyira kellemes érzéssel tölt el, mint Drága Szerelmemet magamhoz ölelni.
Felül a férfi is, könnyedén s mint egy igazi király, úgy ül a lovon. Talán sok minden nem úgy van mint először gondoltam, lehet nincs is Vörös Királynő s kastélya már csak a múlt enyhe töredéke, vagy saját fantáziám szüleménye az egész. Igen, az utóbbi sokkal valószínűbb, hisz hogy lehetséges lenne mindez, amit itt láttam s átéltem, a Szabó és a beszélő állatok, a nyuszi és a találka. Nem is vagyok egészen biztos abban, hogy Alice is igazi volt e, vagy csak újabb hosszú napot töltöttem el saját elmém bebarangolásában. Most úgy döntök, még egy apró ideig nem foglalkozok ezzel, Thomas karjai mikor derekam köré fonódnak én ismét csak elpirulok lágyan, egy szégyenlős mosoly húzódik arcomra, ahogy fogadom a gyenge és kellemes törődést, azt az odafigyelést, amit eddig sosem kaptam meg senkitől, egyetlen szerető anyától sem, nem még hogy férfitól. Elköszön s én már csak intek fájó szívvel az állatoknak, érzem ahogy nem vagyok képes elbúcsúzni, szavaim bennragadnak torkomban, nem engedik el a hangszálak. Talán jobb is így, hisz a búcsúzás számomra mindig is fájdalmas volt, szint úgy mint most, de mégis, valahol mélyen kellemes melengetést érzek, a boldogság lángját ahogy fellobbant bennem, s hosszú ideig, történjen tán bármi is, de nem fog kialudni. A ló felágaskodik s én erősebben kapaszkodok, megérzem jobban Thomast hátam mögött, így lenyugszok, ismét biztonságban érzem magam. Tudom, jó kezek közt vagyok, vigyázni fog rám, óvni minden bajtól.
A ló vágtája, patájának dobogása kellemes dallamra emlékeztet, ahogy nehezen esnek patái a puha földre s az mint a dobszó, úgy verődik vissza ritmikusan. Lassan leszáll a nap az égről, átadva helyét a százezernyi csillagnak, a fekete tündöklő égboltnak, s a kerek holdnak, ki mint jó pásztor juhaira, úgy vigyáz a csillagokra. Sötét narancssárga színbe burkolja magát az ég, már a napot sem látni a horizont mögött, mégis sugarai hosszan nyúlnak még vissza, ahogy álmosan igyekeznek itt maradni, de a közelgő sötétség egyre jobban elnyomja őket. Hátra nézek s lassan kúszik felénk, nyújtóztatja csendben sötét karjait, hogy mindent körbeöleljen. Már megjelentek az első csillagok is az égen, apró fénypontok a messzi távolban. S mi haladunk, vágtázunk a természet pompás színjátékában, hogy új történéseknek legyünk részei.
A távolban megpillantok egy aprócska kunyhót, olyan mint egy mesebeli kunyhó, melyben többnyire egy kedves, idős nénike lakik, ki minden arra járót szívesen befogad, étellel s ággyal kínálja. Pont ehhez a kunyhóhoz tartunk, némán figyelem ahogy nagyobbodik, mégis megtartja apró kinézetét. Megáll a ló, s Thomas lesegít róla. Feltekintek az égre, ahol már a csillagok sokasága ragyog felettünk. Egész éjjel elbámészkodnék, de tudom hogy nem lehet, így bemegyek a házba. Kellemesen meleg és barátságos, de mégis üresnek látszik. Az illat megcsapja lágyan orromat, bár nem vagyok éhes, a találkán alaposan befaltam minden földi jóból, amit csak el tudtam képzelni. Szétnézek, figyelem a nyuszit ahogy végtagjait melengeti, majd óvatosan beljebb megyek. A kőből készült konyhát figyelem, majd végül Thomas felé fordulok. Arcomon látni, nem igazán értem, hogy miért vagyunk mi itt. Reméltem egyből megmondja, elmagyarázza, de szótlan maradt, így nekem kellett kinyitnom a szám.
- Miért hoztál ide? És ki is vagy te valójában? - kérdezem tőle érdeklődve, kicsit nekitámaszkodok az egyik konyhabútornak és őt figyelem.
- Még mindig az Arkhamban vagyok, és ez mind csak a fejemben történik, vagy már elhagytam azt a helyet és ez a valóság? - teszem fel nehezen a harmadik kérdést, számomra ez elég fontos kérdés, már azóta bennem lappang amióta itt vagyok.
- Azt mondtad ki akarsz szabadítani. Mégis hogyan leszek szabad? Miért teremtetted nekem ezt a világot? Miért akartál onnan kihozni? Hisz... elég lett volna besétálni és máshogy elintézni. Miért pont így? - hangom roppant kíváncsi, egy percre sem veszem le tekintetem Thomasról. Minden részletet tudni akarok, hogy összerakjam fejemben a képet, hogy megértsem a dolgokat. Tudom hogy talán úgysem fog sikerülni, de megpróbálni meg kell...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Május 24, 2012 11:33 pm

Thomas egy pillanatig sem gondolkodik a válasz előtt. Csak szélesre húzza száját a mosoly, és hegyesebb szemfogai kilátszódnak. Talán csak örül, hogy nem dőlsz be mindennek előszörre, vagy hogy érdekelnek a miértek. A válasz sem várat sokat magára.
- Sok névvel illettek már hosszú életem során. Thomas Rogers, Tom, Vörös Vadász, Drakeros. De ezek csak nevek, a fontos mi van belül. A szív a fontos, és hogy miért dobog. - A második kérdés, már egy kicsit elgondolkoztatja. Talán csak nem tudja mit feleljen, vagy pontosan tudja a választ, csak nem akarja megosztani veled. Nem tudod, de mielőtt még szavakba is önthetnéd kételyeidet, válaszol rá.
- Mondjuk úgy, hogy anarchista vagyok. A fennálló rendszer ellen harcolok. Vannak céljaim, amiket el akarok érni, de kell ennél több. Valami fontosabb, amiért érdemes folytatni, nem csüggedni, nem feladni. Amiért a halál sem nagy ár. - Mélyen a szemeidbe néz, és úgy érzed a lelkedbe lát, egészen a szívedig. Sárga szembogátalan szemével végig mér, lassan, kényelmesen. Vágyakozással telve. Ám mielőtt még kínosan is sokáig tenné ezt elfordul. Az egyik szekrény felé veszi az irányt. Kinyitja, és leveti régies ruháit, mely az eltűnt világhoz illett. Egy sokkal modernebb, sokkal kihívóbb világhoz öltözik fel. Harci díszt ölt, amiben szembe nézhet vele.
Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Daredevil1flat
A fejére felhúzza a maszkot, és most már tényleg úgy néz ki mint a pokol bugyrai közül feltörő démon. Mint egy pokoli rémség, aminek vörös bőréből, kikandikál a csont fehér arc. A csont fehér arcról pedig továbbra is a megnyugtató mosoly sugárzik.
- Ez soha nem csak a fejedben történt. Minden igaz volt, mindent azzá tettem. Csak érted, csak a boldogságodért, hogy biztonságban tudhassalak... Már szabad vagy, az ajtó Gotham Citybe nyílik. Az elmegyógyintézet cellája, rég elmaradt mögötted. Miért így? Hát, mert nem volt csodálatos? Érted tettem, be kell vallanom. Kicsit meg is erőltettem magam. De jó okom volt rá. Meg akartam nyerni a szívedet, hogy támaszom lehess a nehéz pillanatokban. - Kissé félszegen mondja ezt, talán túlságosan is. Az eddigi magabiztosság, egy pillanatra elpárolog belőle. Ám a szemeit nem veszi le rólad, amit mond a lehető legigazabbnak tartja. E felől semmi kétséged nem kellene, hogy legyen.
Közben a kandallóban tovább pattog a tűz. Egykedvűen, nyugodtan, úgy mintha nem nagy forduló pontja jönne el életed folyamának. Közben kis nyuszi már megfordult. Hallgatja beszélgetéseteket, egyszer rád, másszor a lovagra néz. Már nem reszket, nem fázik, és nem is fél. Tudja itt biztonságban van, és talán azt is sejti, mi vár rá.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimePént. Május 25, 2012 9:37 pm

Figyelmesen hallgatom végig szavait, minden egyes mondatot átfontolva és elemezve, hogy ténylegesen megértsem azt amit mond. Ujjaimmal kicsit izgatottan dobolok a konyha bútorán, ahogy ajkaimba harapva próbálok megérteni mindent. Ismét Thomasra nézek, tekintete számomra teljesen lélekbehatoló, érzem ahogy sápadt arcomon kifut a pirulás, így viszonylag emberibb színt kapok. Hosszú másodpercekig bírom ezt így, igyekezve minél jobban megőrizni emlékeimben mint tekintetét, úgy az érzéseket is amik eltöltenek engem ilyenkor. Az izgatott bizsergetés ágyékom tájékán, az a furcsa meleg szégyen, amely végigfut testemen és begyökerezi magát az agyamba. Elpillantok tőle, kicsit el is fordítom fejem, arcomra lágy mosoly húzódik s saját ajkaimba harapok. Talán túlságosan is beléjük harapok, érzem vérem keserű ízét, azt a csípő fájdalmat ami ott dereng alsó ajkamon.
Ismét ránézek, lélegzetem kissé eláll ahogy testét pásztázom szemeimmel. Átveszi ruháját egy teljesen másmilyenre, egy olyanra ami nem illene abba a világba ahonnan hozott ide. Mint pokolfajzat, ki elhagyta a pokol mély bugyrait, csak azért hogy velem lehessen. Hosszan nézem őt, forró szenvedélyes érzés tölt el engem mikor ebben a ruhában látom Thomast. Még sosem éreztem ilyet, de azt hiszem ilyen érzés a szerelem. Bár ebben nem vagyok teljesen biztos, így inkább nem bízok ebben a megállapításban.
- Milyen technológiát használtál ahhoz, hogy Arkham falait, hogy termeit ilyen dolgokra varázsold? Azok akikkel találkoztam, igazi emberek voltak, s csak én láttam őket így? Vagy hogy... mégis hogy? - kérdezem tőle, majd kissé elgondolkodom. Furdal a kérdés, hogyan volt minderre képes. Majd gyorsan hozzáteszem:
- Nem... kérlek ne mond el. Szeretném csodás álomnak tudni az egészet, úgy akarok rá emlékezni, mint egy gyönyörű álomra, melyet te alkottál nekem. Nem akarom ezt a szép csodát lerombolni az igazsággal - válaszolom neki egy kedves mosollyal, majd közelebb megyek hozzá. Mellkasát óvatosan érintem meg ujjaimmal, felnézek rá.
- Nagyon jól áll neked, bár sajnálom hogy ebben nem látom az arcodat... - mondom neki halkan, oly halkan mintha ki se mondtam volna - Olyan gyönyörűek a szemeid. Remélem minden álmomban kísérni fognak - mélyen szemeibe nézek, s hosszan elhallgatok.
- Ha kilépek az ajtón, már a városban leszek... odakint, szabad. Bevallom félek, mert nincs hova mennem, nincs senkim. Nem tudom mi lesz velem, de remélem nem lesz rosszabb mint itt bent - pillantok az ajtó felé, hangom szomorú, mélyen szomorú. El kell hagynom ezt a világot, ahol olyan jól éreztem magam s tudom, már nem jövök ide vissza többé.
- Miért pont értem tetted? Hisz rajtam kívül oly sok nő jár a világban. Miért pont az én szívem akartad boldoggá tenni? - nézek fel rá ismét, testem lágyan simul az ő testéhez, érzem a melegét, ahogy szíve dobban. Lehunyom szemeim.
- Nem akarok innen elmenni. Azt szeretném hogy itt maradjunk. Mi ketten. Ha kimegyek a világba, találkozunk még? - kérdezem tőle halkan, lehunyt szemekkel simulok jobban hozzá.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Május 26, 2012 6:15 pm

Thomas közelebb lép hozzád, kínosan lassan, mintha csak nem tudná mit is akar pontosan csinálni, felemeli a kezeit, és lágyan megfogja vállaidat. Közelebb húz magához, és mélyen a szemeidbe néz. A maszkból ilyen távolságra már szinte átfúr a sárga szempár.
- Ez mind varázslat. Érted hoztam létre, hogy végre a négy fal fogságából újra szabadon szárnyalhass. Kikkel találkoztál, csak az út nehézségei voltak. Ha rosszul döntesz örökre ott ragadtál volna, de így, minden a lehető legsimábban ment. Találkoztunk és csak ez a fontos... - Elhallgat és lassan körbehordozza tekintetét a helyiségen. Mintha csak azt fontolgatná mekkora áldozatba is fog kerülni neki mind az, amit érted tesz.
- A ház itt fog állni neked. Csak te fogod megtalálni, és csak te járhatsz be. Itt maradhatsz, és mehetsz is. Kint Gotham City vár, mint ahogy engem is. Nekem mennem kell, dolgom van. Túl sok, hogy itt maradjak, de hidd el, mindent azért teszek, hogy újra találkozhassunk. Lángoló szíved úgy vonz engem, mint az éjjeli lepkéket a lámpa fénye. Mindig meg foglak találni, és te is tudni fogsz rólam. - Ezzel a nyuszihoz lép, ki mintha csak aludna földön fekszik. Ám tudod, hogy ez már annak a jele, hogy a rád bocsájtott álom véget ért. A kis nyuszi is, mint ahogy a többi lény is eltűnt, és csak az álmaidban maradhatnak fent. Thomas lehajol hozzá, és mintha csak búcsúzna tőle, hosszan simogatja puha hasát.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 30, 2012 9:37 pm

Teljesen beleremegek minden egyes szóba amit kimond Thomas. Hangja oly lágy számomra, lélekbe hatoló és szívbe gyökerező. Minden egyes pillantását úgy habzsolom magamba, mintha már soha többé nem találkoznánk annak ellenére, hogy mást mond. Megannyi, sőt ezernyi kérdés szárnyal még elmémben. Miért pont engem választott és miért pont csak most. Miért lobbant fel szíve olyannyira irántam, hogy mindezt kockáztassa. Annyi miért lappang bennem, de tudom, nincs most idő arra, hogy a legapróbb részletig szétbontogassam ezt a dolgot. Érzem és tudom, még találkozni fogunk, s akkor, talán majd akkor ideje lesz arra, hogy minden kérdésemre választ adjon. Enyhén ajkaimba harapok, felszakad egy kicsit a bőr, de vérem nem bújik ki alóla.
- Én nem tudom neked hogy meghálálni azt hogy segítettél nekem. Nincs olyan dolog ami megtudná fizetni a szabadság árát. Csupán az örök hálám az, amit nyújtani tudok, és segítséget, bármikor amikor csak kelleni fog neked. Amíg mellkasomban dobog szívem, addig mindig segítek neked, bármiben is keljen. A szavamat adom - mondom neki kicsit komolyan. Arcomra ismét kifut a vörös pirulás, amitől emberi színt kapok ismét.
- Talán csak egy dolgok tudok most neked adni... - mondom habozóan, mintha nem lennék teljesen biztos abban, hogy tényleg meg akarom e csinálni, vagy talán megakarom s csak féllek, hogy fog rá Thomas reagálni. Remegő ajkaimat közelebb húzom az övéihez, s lágy csókot hintek rájuk ha engedi. Soha életemben nem tudtam hogyan kell megcsókolni valakit, de még csak nem is láttam hogyan kell csinálni, mégis ösztönös volt minden, őszinte. Ajkaimat lágyan érintettem az övéihez, alig pár rövid másodperc töredéke múlt el, mikor ismét visszahúztam őket. Figyeltem ahogy elmegy a nyuszihoz, kedvesen simogatja pocakját. Szomorú tekintettel figyelem őt, majd ismét megszólalok.
- A személyes dolgaimat megtalálom valahol? Mármint azt az egy bőröndöt amivel az intézetbe jöttem és a nyuszimat. Én nagyon féllek kimenni innen. Nem tudom hova mehetnék vagy mit csinálhatnák. A rendőrök keresni fognak engem? - teszem fel a komoly kérdést, sok függ a válaszon. Hogy bujdosnom kell e vagy szabadon mozoghatok, mennyire kell óvakodnom másoktól. Látni arcomon, hogy ez az utolsó kérdés amit felteszek, s utána már csak búcsúzni fogok, utána már elengedem Thomast s én egy új kezdetbe lépek.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 2:32 pm

Átöleled, de mielőtt még ajkaitok össze érne, Thomas erőteljesen átöleli derekadat, és magához húz. Forró leheletét az arcodon érzed, vágyakozó szemeit pedig testeden. Magához húz, gyengéden, és mégis ellenkezést nem tűrően. Ajka résnyire nyílik, és követelőzően a tiédet keresi.
Hosszú forró csókot ad. Szinte felfalnak a vágyai, oly vadul kezd bele, mintha csak a belsődet akarná felfalni. Élvezet járja át egész lényedet, és egy kis fájdalom is. Pokoli érzés, mégis kéjes, ahogy egy démont csókolsz. A pokoli belső átjár, új lángoló virágok ébrednek benned. A csók végeztével vér serken ajkadból, csak egy csepp, de akkor is sikerült kiharapnia szádat, veszélyesen hosszú szemfogaival. Talán öntudatlanul, talán teljesen indokoltan, újra csókot lehel szádra, de most csak gyengédet, lágyat, mintha csak egy törékeny tojás lennél, amelyik egy rossz mozdulattól megtörhetne. A vércseppet élvezettel fogadja magába lovagod, és utána a nyuszihoz siet.
Közben tested egyre jobban felforrósodik, talán csak a csók miatt érzed, de hamar rájössz nem így van. Körülötted a levegő száraz lesz, és érzed hogy ennek te vagy az oka. A bőröd lassan felhevül, és egész tested lángolni kezd. Fényesen akár egy csillag, és a tűz nem csak védelmezően körülvesz, hanem engedelmeskedik is neked. nem úgy mint eddig, sokkal teljesebben, sokkal élvezetesebben, szinte mindent meg tudsz vele tenni, amit csak képzeleted kíván.
Valamiféle rituálét végez el rajta, egy pentagrammát, vagy valami ahhoz hasonlót rajzol a plüss állatra, végül odanyújtja neked. Első látásra semmi nem változott a kedvenceden, ám jobban megnézve láthatod, hogy ez nem így van. Vöröses vibrálás veszi körbe, és a szemei is élénken világítanak.
- Megbűvöltem... Fogd, és tartsd magadnál mindig. Mágiát bocsájtottam rá, hogy ha szükséged lenne rá, azonnal megvédhessen. Egy pajzsot fog köréd vonni, ami megvéd egy ideig. Csak a legvégső esetben használd... Ha veszélyben lennél a nyúlon keresztül tudni fogom, és segítségedre sietek... A személyes tárgyaid a szekrényekben vannak, pár ruhával együtt. Remélem jó szemmel választottam, és a méretek is megfelelnek. - Lassan elfordul, és befejezi a készülődést. Az ajtóhoz lép, csak résnyire nyílik ki, és máris berobban a város zaja. Az eddigi idilli csendet, most megszakítja az autók dudálása, a riasztó vijjogása, és a végtelen emberi zsivaj.
- A rendőrség keresni fog, de nem hinném, hogy most már bármi is megakadályozhatna téged bármiben is. - Csalafinta mosolyt enged meg magának. Még egyszer vágyakozva mér végig téged, és kilép az ajtón. Csak egy pillanat az egész, de már nem látod. A lovagod úgy tűnt el a életedből, ahogy megjelent, titokzatosan, és mégis rövid ismertségetek alatt, hatalmas űrt hagyott benned, amit kis ajándékaival enyhít egy kicsit.


//Kalandod véget ért. Jutalmad a bűvölt kisnyuszi, mely egy 5 percig tartó védőaurát tud köréd vonni, ami a legtöbb átlagos lövedéket, és a gyengébb mágikusakat fel tudja tartani. Ám az 5 perc leteltével ugyanennyit kell pihentetni, hogy használható legyen. Remélem élvezted a játékot, be kell vallanom ilyen játékosom még nem volt. Ennek pedig örülök.//
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 7:49 pm

Mikor édes szerelmem hasán valamit rajzol, kissé gyanakodva figyelem az egész műveletet. Aggódom mi fog most történni drágaságommal, milyen dolog történik vele, hisz Thomas testét ezt nem látom igazán. Közelebb lépek hozzá, lágyan nyalom le ajkaimról azt a vércseppet ami az első után buggyant ki halkan. Íze keserkés volt kissé, de érdekes, szinte eufórikus érzés futott végig testemen. Mintha ez tudná életem minden vágyát teljesíteni. Eme érzés lassan futott végig testemen, egyre jobban felhevülve. Éreztem ahogy forrósodik, mégis inkább kellemes volt számomra. Összeráncolt homlokkal bár, de lehunytam szemeim egy pillanatra, hogy sokkal jobban át tudjam magam adni ennek a gyönyörnek. S igen, már érzem.
Elmémben felmerül a gyerekek halálsikolya, ahogy előttem rohannak s a lángok teljesen elnyelik őket. Ahogy felcsapnak s már az intézet falait sem lehet kivenni a lángtengerből. Ó igen, pontosan akkor éreztem eme gyönyörű érzést magam körül. S én tudtam, én tudtam mindvégig, nem álmodtam azt ami akkor történt velem. Testem mint most, akkor is úgy lángolt mint a fényes nap, mely sugarainak olyan tökéletesen parancsol, tökéletesebben már nem is lehet. Nevetés, először csak halk, majd egyre erősebb nevet mászik ki torkomon. Tépi és cincálja hangszálaimat, mint egy őrült, egy igazi lángoló őrült, úgy nevetek.
- Tudtam! Tudtam hogy nem álmodtam! - nevetek hangosan, szinte torkom szakadtából, érzem ahogy a falak akaratlanul is párszor visszadobják nevetésem, ezzel csak növelve az egészet. Mellkasom emelkedik, majd lenyugszik, ahogy izgalomtól teli veszem a levegőt. Szemeimben a vad láng ég, s most szó szerint is. Arcomon, azon a bájos arcomon most az ördögi vigyor, akár a démonok is megirigyelhetnék az enyémet! Kezeimet feljebb emelem, hogy jobban tudjak bennük gyönyörködni. Oly csodaszép, oly csodaszép! Mélyen veszem a levegőt, mégis nyugtalanul, izgatottan. Még pár hosszú másodpercig gyönyörködöm saját erőmben, érzem ahogy testem lassan lehűl, kialszanak a lángok s én ott állok ismét sértetlenül. Nem tudom Thomas varázslata e még vagy a ruha ilyen, de sértetlennek látszik.
Tekintetem ismét a férfire emelem, ki Drágaságommal kezében lép hozzám s átadja azt nekem. Ujjaim lágyan fúródnak a nyuszi puha bundájába, kellemes vibrálása enyhén bizsereg ujjaim alatt, ahogy bőrömmel érintkezik. Figyelem szemeit, ahogy élénken világítanak. A nyuszi tekintete olyan mint egy mély alagút, nem vagyok képes megtalálni a végét, oly hosszúra nyúlik, oly magával ragadtató. Ajkaim eltapadnak egymástól ahogy az érzések kiülnek rám. Milyen pompás ajándék Lovagomtól! Elmosolyodom boldogan, gyermeki ártatlan mosoly ez. Utoljára akkor mosolyogtam így, azon a napon, mikor édesapámtól megkaptam a nyuszit, amit most kezeimben tartok. Képtelen voltam bármit is mondani Thomas szavaira. Szerettem volna, de nem tudtam. Ajkaim nem hallgattak rám, egy hangot sem alkottak hangszálaim torkomban. Nézem ahogy az ajtó felé lép, szíven nagyot dobban, érzem ahogy beléje hasít a magányos fájdalom. Résnyire kinyitja az ajtót s ahogy belopja magát a kinti zaj, én ijedten pillantok az ajtóra, majd Thomas-ra. Ezernyi apró félelem szurkálta éles tűjét belém. Csak mikor összeszedtem magam, vettem észre hogy Thomas már itt a házban. Eltűnt, oly gyorsan, mint amilyen gyorsan megjelent életemben. Tudtam, hogy nem látom őt utoljára, mégis fájt az az üresség, amit bennem hagyott.
Nem tudtam sírni, pedig szerettem volna. Nem tudtam utána rohanni, megfogni a kezét és visszarántani, pedig szerettem volna. Csak álltam ott egyedül a kis kunyhóban, éreztem ahogy a csend és a falak rám nehezednek mint egy kalitka. Nem akartam kimenni a világba, hisz nagyon féltem. De itt se akartam maradni. Tudtam jól, idő után ez se lenne jobb hely egyedül mint az a cella, amiben oly sok évig laktam. Egy újabb börtön lenne ez számomra. Mély levegőt vettem, majd Drágaságomra pillantottam egy kedves mosollyal.
- Nos szerelem, vár minket a kinti világ - mondtam neki lágyan. Leültettem őt az egyik fotelba, amíg én átöltözöm. Bőröndömet az egyik szekrényben megtalálva felnyitottam. Ezernyi emlék és érzés rohant végig rajtam, de nem akartam ezeknek most utat engedni. Levettem szép új ruhámat, gondosan elraktam a bőröndbe. Majd kivettem azokat, amiket Thomas vett nekem. Sokáig tanakodtam, mit is vegyek fel. Végül egy kényelmes rövid farmer nadrágnál és egy cicát ábrázoló pólónál maradtam, amiről úgy gondoltam, nem túl feltűnő. Felvettem a nyuszimat, majd a bőröndöt amit szerencsére tudok magam után húzni. Odaléptem az ajtóhoz. Mély levegőt véve kinyitottam és kiléptem az igazi világba...

//Folytatás: Gotham Központ//

/Köszönöm szépen a remek kalandot! Nagyon élveztem./
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 11:12 am

Tükör korszak kaland kezdő reag Airie részére


Lefüleltek, és elkaptak. Noha a gyilkosságok nagy részéről nem tehetsz, a város gyarkolatilag vadászott rád, mióta megszöktél az Arkham elmegyógyintézetből. Most pedig, egy nagyobb terv érdekében visszatértél, ám erre még te sem számítottál. Új cellát kaptál, mondjuk, hogy takaros, a falak titánból ötvözetből vannak, melyek ellenállnak a hőnek, oxigén pedig csak minimális van, egy maszk formájában a szádon, és épp csak annyi, hogy életben tartson, de kábult állapotban. Úgy látszik, az egyszerű emberek is tanulékonyak, és valószínűleg mióta utoljára itt jártál, számtalan hozzád hasonlóval volt dolguk, és az új helyzetek új ötleteket szülnek, melynek itt az egyik eredménye. A cella nem nagy, két ember éppcsak kényelmesen elfér benne egymással szemben, egyetlen ajtó van csak, melyen az ápolók járnak ki és be. Nyikorogva nyílik ki a rácsos ajtó, melyen egy öltönybe öltözött, barna hajú alak lép be. Dr. Leroy Reeves. Még nem találkoztál vele, de hallottad a többi ápolótól, hogy nem rég került ide, és igencsak érti a dolgát.
- Hello, Airie. - köszönt, és megáll veled szemben. - Hogy érzed magad, mit érzel pontosan? - kérdezte rögtön, kertelés nélkül, majd érdeklődve figyelt, közben picit csavart a palackon, mely az övére volt erősítve. A kevés oxigén miatt rajta is egy maszk volt, ami biztosította őt, hogy nem fog megfulladni idebent.

//Ép elmével gondolkodsz, beszédre is képes vagy, csupán olyan, mintha égtelenül el lennének zsibbadva a tagjaid.//
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2014 7:08 pm

Rongybaba. Pont így érzem magam. Nem jó, de nem is rossz. Lehetett volna rosszabb is. Elkaptak, de ez csak a terv része volt. Bár nem gondoltam volna, hogy ennyire óvatosak lesznek. Valójában csapdába tudtak csalni. Tudtam róla, engedtem, de nem könnyítettem meg nekik. Feltűnő is lett volna. Ha csak úgy besétálok a kapun, tárt karokkal, vidáman, felkiáltva: Vissza jöttem! Nem. Ez nem így ment. Csak egy dolog zajlik fejemben. Csak egy gondolat kering bennem. Tükör. Magamat látom magam előtt. Hát nem bizarr dolog? Látom magam, ahogy maszkot viselek, mely segít lélegezni. A tükörben ott vagyok én, ahogy karjaimat és lábaimat zsinórok rángatják. Mint egy rongybaba. Fájnak, zsibbadtak, nem bírok mozdulni, ha csak aki mozgat, nem dönt úgy, hogy most épp meg kéne mozdulnom. Báb vagyok valaki más kezében. Valaki más húzza a nótát, nem én. Felmordulok eme gondolaton, eme ráébredésnél. Hát ki vagyok én, hogy ezt hagyom?
Arkham, imádom ezt a helyet. Hol máshol lehet ennyi izgalmasat látni, hallani, átélni, ha nem pont itt? Gotham jelképe. Még ha nem is akarja ezt bevallani. Arkham a világ kicsiny mása, mégis a közepe. Elmosolyodom lágyan, ahogy belép valaki. Felemelem fejem s érdeklődve nézem azt a férfit. Márkás öltöny, jó arckép. De meddig? Ismét csak elmosolyodom, akkor is ha idegen. Még nem láttam őt sosem. Jön a kérdés, melyet már szívből unok. Hogy vagy? Hogy érzed magad? Jól aludtál? Kit érdekel? Engem ugyan nem.
- Hol van Alyce Sinner? Hol van a dokotornőm? Magával nem beszélek. Csak vele - sziszegem halkan és gorombán. Én? Nem... Ő. Összehúzza szemeit, nem hisz ennek az alaknak. Én sem. Hiába szimpatikus, tudom miért küldték. Mert férfi. Semmi másért. De nekünk nem kell. Olyanok vagyunk mint egy falka éhes farkas. Csak egy zsákmányra vágyunk. Alyce Sinner fejére.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 29, 2014 9:23 pm

A férfi megáll egy biztos távolságra.
- Sajnálom, ha csalódást okoztam, de Ms. Sinner-nek most épp más dolga van, engem kértek fel, hogy amíg nem végez, helyettesítsem. - foglalta össze velősen a történteket. Kezét a maszkhoz emelte, kicsit, mintha igazított volna rajta, de igazából felmérte a helyzetet, majd visszatette. Nem így fogja lelőni a slussz-poént. Közelebb lép a lányhoz, és visszább vesz az oxigénjéből, majd az őt fogva tartó béklyókat lazítja meg némiképp.
- Tudja, Airie, mi a vicces? - teszi fel a kérdést, és egy kis hatás szünet után már mondja is rá a választ. - Csak annyi oxigént kap, amennyi életben tartja, és az infúziójában is van egy képességblokkoló folyadék a szokásos sós lé mellett, de biztosan érzed. Na most a csattanó az, hogy a szintjét senki nem méri, senki nem figyeli. - "mostmár"; de ezt nem teszi hozzá. Mielőtt bejött ide, lekapcsolta a cella biztonsági rendszerét, így bárki, aki rá akar nézni, csak azt fogja látni, amit eddig is.
- Lássuk, mi történik, ha adunk egy kis löketet a szakadék szélén álló áldozatnak. Leugrik, vagy sem? - mondja, és hátrébb lép, mikor meglazított annyira, hogy ki tudd rántani a kezed, majd kiszedi az infúziót - óvatosan - és megvárja, mit teszel.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeVas. Júl. 06, 2014 9:50 pm

Csak most veszem észre igazán azt a nyomorult maszkot arcomon, mely úgy húzza bőrömet. Mint egy álarc, mely próbálja takarni az állatot, mutatni, az emberek ismét győzedelmeskedtek felettem. Ujjaim hegyével lassan érintem meg, undorodva attól, amit érzek, mégsem vehetem le, hiszen az a drága levegő, mely minket éltet hiányzik eme szobából. Ó, mi minden hiányzik innen... Ketrecbe zárva érzem magam, mint egy vadállat, melyet próbálnak megszelíditeni, betörni. De mi nem hagyjuk magunkat. Mi igazán nem. Nem vagyunk az a fajta.
Tekintetemet a férfire emelem, hallgatom szavait, melyek bár eljutnak hozzám, mégis túl messzinek hangzanak. Egy alak, már nem is tudom, ki lehet ő. Csak egy folt a valami közepén, ami hozzám beszél. Nem kaptam volna meg a gyógyszereimet? Nem. Valahogy nem fontos hirtelen, miért van itt. Valahogy nem fontos az sem, milyen dolga akadhatott Sinnernek. Nem. Nekünk nem ő kell. Összeráncolom szemöldököm, megérintem a falat magam mellett. Ismerős. De még mennyire hogy az! Mikor rádöbbenek, honnan is, kezemet gyorsan húzom el, mint aki megégette volna magát. Ez nem lehet... Hát mégiscsak sikerült.

- Bemászott az ablakon... - suttogom magam elé, fel sem fogom, hogy előttem régi, jó ismerősöm áll. Csak akkor, mikor hozzám ér, igazít a maszkon, mely összetörik és én ismét fellélegzek. Felismerem őt. Hát hogyne.
- Bölcselő... - nézek rá s mosolyom felderül. Hát itt vagyunk. Ismét. Ujjaim táncolnak a levegőben testem mellett, csak erre várt az állat. S Ő elmosolyodott.
- Repülni fogunk - válaszol undorítóan gonosz mosolyával arcán Bölcselő kérdésére, ami a szakadékot illeti. Szárnyalni fogunk mint a madár. Szabadon.
Bosszú. Ez az egyetlen ami érdekli őt. Ez az egyetlen, ami élteti őt. S nem hagy magára sokáig várni. Felemelkednek a lángok, alig várták hogy kitörjenek. Bár csak apró pillanatra, mégis elég volt ahhoz, hogy elindítsák a pokolt.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 2:13 am

A férfi odébb lép, kinyitja az ajtót, majd kisétál rajta, és visszafordul feléd, merőn nézve rád, hogy követed-e. Amint kilépsz a folyosóra, vörös szín lámpák villognak mindenütt, és egy igen hangos zaj, a riasztó, elviselhetetlen hangja. Az épület ódon és szűk folyosóin ez a hang kemény visszhangot ver, és bár elnyom szinte minden más zajt, innen-onnan hallani, ahogy az ápolók, a biztonságiak és egyéb dolgozók próbálnak rendet teremteni az intézményben kialakult káoszban.
- Mennünk kéne, lassan még ennél is komolyabb problémával nézünk szembe. - mondja neked a férfi, majd zavartan körbe néz, majd az órájára pillant, mintha tudna valamit, amit más nem.
- Ha nem szeretnél szembenézni a félelmeiddel, jobb, ha tovább indulunk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 9:52 pm

Alighogy elhangzott a figyelmeztetés, halk szisszenéssel néhány poroltónak látszó tárgy okádott ki magából sárgás-zöldes színű gázt. Az öltönyös férfi rögtön a szád elé helyezte a maszkot, ezzel óvva a gáz belélegzésétől, majd a lehető leggyorsabban a szomszédos helyiségbe sietett veled.
- Nem tudom pontosan hol lesz Ms. Sinner, de biztos vagyok benne, hogy az Arkham falai között van valahol. A szigetet mostanra biztos lezárták, így senki se ki, se be. - próbál beléd életet lehelni. Odalép az ajtóhoz, amint bejöttetek, elővesz egy tollat, majd a kilincset és a zárat körbe rajzolja vele, és egyetlen mozdulattal áthúzza. A jel felizzik, és a szoba teljesen érinthetetlenné válik kívülről, csupán egy irány marad, amerre haladhattok: egyre beljebb az elmegyógyintézet rengetegébe.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 12, 2014 9:16 pm

- Mielőtt nekimenne a nemezisének, had ajánljak néhány igen érdekes figurát, akiket érdemes lenne maga köré gyűjtenie, hercegnő. - hangjában semmi nyájasság nincs, tisztán és hidegen beszél, ahogy azt eddig tette, majd egy asztalhoz sétálva előránt a fiókból pár aktát, és az asztalra dobja őket. Ha kinyitogatod, ahogy azt korábban mondta, néhány érdekes figura fényképe és orvosi kartonja válik számodra elérhetővé, olyan adatokkal, melyekhez csak az orvosok és ápolók férhetnek hozzá. Két alak felkelti a figyelmed, szinte mint két tojás, nevük pedig Tutyika és Mutyika, legalábbis ezzel aposztrofálták őket, mert az eredeti nevük mellé "Ismeretlen" van írva. Kettejük mellett még olyan pánciensek kerülnek elő, mint Basil Karlo, másnéven Clayface, Dr. Kirk Langstrom, másnéven Man-Bat, Waylon Jones, másnéven Killer Croc. Az összeset sokáig tartana felsorolni, de ezek a nevek mind mondanak neked valamit, hisz mindannyian szembeszálltak, és kisebb-nagyobb sérülésekkel megúszták Batman-t, sőt még meg is nehezítették a dolgát néha napján. Ha akarsz, szelektálhatsz, de Leroy kérdőn néz rád, és várja a döntésed.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 8:06 am

Miután minden a helyére került, Leroy tovább vezet, és egyenesen az Elmegyógyintézet folyosóin találjátok magatokat, ahol egyenesen haladtok, egészen egy nagy, kétszárnyas ajtóig. Innen balra, egy lifttel lehet lemenni a hullaházba - mert történnek balesetek - , jobbra pedig az intenzív osztály van, ahol leginkább a különösen veszélyes embereket szokták vinni. Leroy a jobb oldali folyosón vezet tovább téged, majd áthaladtok még egy kétszárnyas ajtón, és itt jön majd az első nehézség. A zárt osztályra csak különleges személyek léphetnek be, és az ajtó nyitó mechanika tenyér lenyomatos. Valamint, amit csak kevesen tudnak, hogy minden belépést és kilépést rögzít a rendszer, így ha Leroy most nyitja az átjárót, akkor rögtön tudni fogják, hogy ott van, és kérdőre vonják bizonyos dolgokban.
- Várj meg itt, rögtön jövök. - utasít, majd meg sem várva a válaszod, elviharzik, és nem sokára egy őrrel az oldalán tér vissza, aki  készségesen ráhelyezi a tenyerét a panelra, és így szabaddá válik az út. Mind a hárman átmentek, Leroy egy szót sem szól az őrről, vagy arról, hogy mi a terve vele, és jobban teszed, ha te sem kérdezel rá. Elvégre ő sem érdeklődött, hogy te mit keresel itt, pedig tudja ki vagy. Ez pedig még több kérdést vet fel benned: valójában ki, vagy mi lehet Leroy? Miért segít neked tulajdonképpen? Gondolataidba merülve haladtok a folyosón, majd megálltok egy cellánál. Semmi extra, egy egyszerű, szegecselt vas ajtó, egy kis, rácsos ablakkal, amin keresztül be lehet nézni. Leroy int, és az őr már nyúl is a kulcsért, nyitja az ajtót. Odabent egy kopasz férfi ül, a jól ismert narancssárga kezeslábasa felső része a derekán össze kötve. Mikor kitárul előtte az ajtó, felnéz rátok, és egy ördögi vigyor villan át az arcán. Ha jobban megnézed, a teste tele van rovátkákkal, mintha valamit strigulázna, de elég morbid és sajátos módon. Leroy előre lép, és egy összetekert ruhadarabot dob elé, ami hangos csörömpöléssel koppan a padlón.
- Mind a magáé, élvezze ki, Mr. Zsasz. - a férfi rögtön a rongy felé ugrik és szétbontja, mint óvodás a karácsonyi ajándékát. Egy halom kés, és egyé szúró-vágó eszköz kerül elő, de egyik sem nagyobb egy közepes méretű tőrnél.
- Jövök magának eggyel, doki. - mondja hidegen, majd eltűnik a kanyarban.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 2:32 pm

- Suttogás, suttogás és koppanás - vidám, éneklő hangomat visszaveri Arkham hideg fala, mely olysokmindent élt már át, mégis szűz. Csupasz, mint egy kislány, tapasztalatlan, mint egy csecsemő. De a mai éjszaka után tele lesz élettel, vidámsággal és vérrel - Csak ennyit mondok - fejezem be kedvesen és tekitetemet Leroy-ra forditom, vidám mosoly, mintha a játszótérre mennénk cukorvattát venni. Apró lépések, lassúak néha, de van hogy nagyot lépek. Ki kell kerülni azokat a csúnya szakadékokat. Betonlapok, melyek a járdát alkotják, néha-néha feltűnik egy lepke, vagy bogár, vidáman zümmög, majd el is tűnik. Kezemet a falakhoz simitom, érezni szeretném őket, ahogy lüktet bennük a fagyos élet, orditnaka a gondolatok, ostromolják elmémet. Testem meggörnyed, s mig a vaskapu kitárására várok, észre sem veszem, hogy Bölcselő eltűnt.
Mindkét kezem a falhoz tapad, szint úgy mint fülem. Érdeklődve nyilik ki szám, majd a szemem, lassú léptek, de nem tapadok el tőle. Hátborzongató, mégis élvezettel teli hangok, évszázadnyi szenvedés és hörgés, most mind a Vörös királynő halálát üvölti és suttogja. Csodás. Gyönyörű. Öröm könnyekkel tölti el szivem.
- Hallod őket? Ahogy beszélnek... ahogy énekelnek... itt vannak...- emelem fel fejem és a falakat pásztázom, látom őket. Karjaikat nyújtják felém, arcukat nyitják és csukják, de egy búra, a Vörös királynő átka nem engedi el őket. Hogy szabadok legyenek.
- Szabadság... olyan furcsa szó. Annyira idegen számnak... - s előre lépek, lám, megkérkezett a Kártya katona, ki Úrnőjét megtagadta. Egy szövetséges, ki velünk tart. Előre engedem, kitárul a kapu.
- Bolond Kalapos, Tutyika és Mutyika... - suttogom magam elé, mindenkit kiválasztottam. Miért ne élvezhetné a szabadságot egyszerűen mindenki, ki ide be van zárva? Mindenki megérdemli, akárcsak én. Hát ki vagyok én, hogy ezt megtagadjam tőlük? Előre lódulok, szomorúsággal tölt ama látvány, mi szemem elé tárul. Egy ajtó, vastag és zárt, gyűlölöm őket.
- Mind. Mind legyen szabad! Mindenkinek szabadság! Repüljetek! Szárnyaljatok drága barátaim! Éljetek úgy, ahogy szivetek kivánja! - emelem fel kezeimet, magamba szippantom az első lázadó szabadságát.
- A bosszú már csak karnyújtásnyira van Szerelmem. De nem, ne aggódj, nem fognak üresen zengeni eme szobák. Ó nem, nem - széles vigyor arcomon, már alig várom, hogy kiszabaditsuk a többieket. Ugrálva, énekelve és felettébb vidáman.
- Gyere! Gyere! Még sok munkánk van ma. Mindenkinek jár a szabadság. Aztán megkeressük a Vörös Királnyőt. Tudod hol van? - fordulok Leroy és az őr felé, mindkettőjüktől kérdezem, válaszra várva. ÉN akarom Alyce Sinnert. Senki más nem kaphatja meg. Csak én. Nekem kell!
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 8:34 pm

Zsasz eltűnt a szemetek elől, ti pedig folytatjátok utatokat, hogy végül beteljesíthesd a végzeted. A hozzátok csapódott biztonsági őr készséggel nyitogatja sorra a cellákat, és a rabok és betegek özönlenek a folyosókon, egyre többen. Két sarokkal odébb egy különleges cellához értek, aminek nincs ablak, se rács az ajtaján. Az egyetlen nyílás az, amin át az ételt adják be a fogolynak.
- Aki idebent van, nos, hogy is mondjam, nem szereti ezt a világot, jobb ha vigyáz vele. - figyelmeztet Leroy, majd egy ritmikus kopogást mutat be, amit ha akarnál s tudnál megjegyezni. Ahogy befejezi, egy másodperc csend, majd néhány pittyegés, mintha egy számítógép működne odabent, és ezt követően, halk szisszenéssel kitárul az ajtó. Egy férfi áll előtted katonai sugárvédő ruhában. A testének egy négyzetmillimétere nem látszik ki. Bakancs, kesztyűk, sisak, és egy vegyvédelmi maszk is az arcán.
Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Stalker_Suit_(Cropped)
Ha kísérődre nézel, csak elmosolyodik, amint találkozik a férfival, majd jobb kezét nyújtja felé.
- Üdvözöllek, Jason. Remélem jól bántak veled, míg nem jutottunk el ide. - Leroy úgy beszél a férfival, mintha világi barátok lennének, és a látszat is ezt sugallja: ezek ketten valahonnan ismerik egymást.
- Ugyan, főnök, minden helyzetet kezelni tudok, hisz tudja... - nem fejezi be, mert a tekintete megakad rajtad és az őrön.
- Ők? - kérdezi Leroy-t.
- A lány is bentlakásos, és látszólag igencsak pikkel Ms. Sinner-re. Ő pedig csak járulékos veszteség. - mutat az őrre. - A fegyvert, a sokkolót és a viperát add át neki légy szíves. - fordul a biztonsági őrhöz, aki rögtön engedelmeskedik és minden támadó eszközét átnyújtja a Jason-nek nevezett férfinak.
- Nem sok, tudom, és azt is, hogy nem ilyenekhez vagy szokva, de ha ennek a végére érünk, akkor megkapod minden régi felszerelésed. - teszi a férfi vállára a kezét Leroy, majd int, hogy mostmár tovább indulhattok.

//Nos, ha akarod faggathatod valamelyik felet az ismeretlenről, már ha érdekel, ez nem kötelező, de mostantól ő is veletek tart.//
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Cellák   Arkham elmegyógyintézet - Cellák - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Arkham elmegyógyintézet - Cellák
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek
» Arkham Elmegyógyintézet
» Dr. Jeremiah Arkham
» Arkham elmegyógyintézet bejárata
» Arkham elmegyógyintézet - Folyosók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Arkham sziget-
Ugrás: