DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok

Go down 
+6
Abakura Ryuu
Madárijesztő
Kurt Bozek / Griff
Demolition Captain
Amethysta
Vadmacska
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 8:40 pm

Én is leülök az ágyra, amikor látom, hogy korábbi ellenfelem is helyet foglal.
- Nem tudom, hogy lettem démon, de elkezdtek visszajönni az emlékeim a múltamból. Egy szörny voltam, aki valamiféle angyallal viaskodott egy régi templomban, de az az izé megölt. Valami történt velem, nem tudom mi, ez továbbra sem világos, de valahogyan lekerültem az alvilágba. Meghaltam és a lelkem a pokolra jutott. Vélhetően akkor lettem démonná. Hogy, hogyan azt pontosan most sem tudom. De az egyik emlékkép felvillanásban ezt a címet láttam, gondoltam eljövök.
Még mindig nem bízom ebben a Griffben teljesen, rossz érzésem van vele kapcsolatban, de egyelőre nem tűnik veszélyesnek, így hát folytatom a diskurációt. Hátha valami értelmes is kisülhet ebből a helyzetből.
- Na és te? Ez a hobbid? Hogy betörsz másokhoz és kirámolod vadidegenek házát?
Kezdek vele humorizálni, bár lehet nem kéne, mert darabokra szed, de ezt nem hagyhattam ki. Még ha nem is vagyok poénos.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2011 3:04 pm

Mik vannak? Milyen időben beszél ez? Vajon mennyi időt tölthetett a pokolban, és mit tett hogy oda került? Na meg ami még fontosabb mit, hogy kikerüljön onnan. A kérdése kicsit meglep, nem tudom mit feleljek neki. A leendő terveimbe úgyse avatom be, nem hogy mit miért teszek. Hát így marad az hazugság, ami talán nem is áll annyira az igazságtól.
- Hát manapság mindenki jelmezben rohangál, ezért én is felhúztam egyet. Ez pedig nem csak a hobbim, de a keresetem is. Könnyebb így, mint valami unalmas irodában gürcölni. Napi nyolc órát, négy fal között tölteni. Így legalább találkozok érdekes emberekkel. - Bökök a fejemmel beszélgető partneremmé vált alakra. - Úgyhogy ha nem gond, nem húznám túlságosan el a beszélgetést. Úgy látszik, te nem voltál olyan elővigyázatos, hogy egy rejtett úton jöjj be, így hát a rendőrség bármelyik pillanatban ránk ronthat. - Egy kicsit elhallgatok, egyrészt a hatásszünet érdekében, másrészt pedig hogy meghalljam a szirénákat. Igaz ez még nem történt meg, de megeshet, és jobb felkészülni rá. - Na szóval mit tervezel most, hogy nem engem kerestél? Ennyi hajcihő után bárki is volt itt, vagy elmenekült, vagy valahol elbújt. Mondjuk az is lehet, hogy egy üres házban "találkoztunk", akkor az ördögnek tartoztál ezzel az úttal. - Teszem hozzá még félmosollyal. Utalva a származására, és a "feltörekvő" személyiségére.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 12:21 pm

Az első kijelentésére csak bólintok, hiszen jómagam is jelmezben vagyok, pedig régebben kimodottan utáltam őket. Na várjunk... ezt most honnan tudom? Tehát egyre jobban térnek vissza a dolgok, remek. Végighallgatom mondanivalóját, és bár maradtak bennem kételyek, ugyanis szerintem más szándékok is vezérlik, de nem faggatom tovább. Nem is érdekel különösebben, milyen dolgokra készül még, csak a beszélgetés miatt hoztam fel a témát, jobb ötlet nem lévén. Tény, hogy ennél bizarabb módon még senkivel sem találkoztam. Következő mondatára azonban csak megrázom a fejem.

- Nem tudom, ki a tulaj, de a vagyonára nem fgyel túlságosan. Az ajtó nyitva volt, és riasztót se nagyon láttam bejövetelkor. Így mivel nem is volt betörés, legalábbis részemről...

Bólintok beszélgetőpartnerem felé, majd folytatom.

- ... így nem is nagyon fognak zsaruk jönni. De ha igen, az sem érdekel különösebben. Nem hiszem, hogy lenne bármelyikünk elen is esélyük, vagy akár csak utol tudnának érni valamelyikünket is. Most pedig megkeresem az itt lakó tulajt. Ha az ajtót nyitva tartotta, szerintem itthon van, csak készült elmenni ithhonról, ez lehet a leglogikusabb magyarázat arra, hogy nyitva találtam az ajtót. ha tehát még idebent van, vélhetően elbújt valamerre a zajok miatt. Szóval én most megyek körbenézni, ha gondolod rámold csak tivább a helyet nyugodtan, én nem foglak zavarni.

Azzal elköszönés szerűen intek a fickónak, majd elindulok a házban. A folyosón indulok el, és benézek minden ajtót. Megannyi helységet találtam és majdnem mindetgyikben körbe is néztem, viszont sejtettem, hogy feleslegesen. Bárki is van itt, nem olyan hülye, hogy itt maradjon, hisz a zajok jól kivehetően innen jöttek. Nem maradt ezen a szinten, és mivel a földszinten már jártam, egyel feljebb megyek, a ház utolsó szintjére, a második emeletre. A lépcsőt magam mögött hagyva indulok el ezen a folyosón is, és kezdem meg a keresést. Itt is elég sok ajtó van, örülnék, ha a madárember velem tartana, legalább hamarabb végeznék, és kifaggathatám a pasast, de végülis az ő döntése, hogy mit tesz. His zazért jött, hogy elvigye a zsákmányát, nem, hogy egy jelmezes fazon után menjen. Pláne, hogy démonként nem is szívlel.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 2:26 pm

Hát úgy néz ki a beszélgetésnek vége szakad. Elég nagy kupit csaptunk már, és már a kedvem is elment a fosztogatástól. Én is intek a tagnak, és még egyszer terepszemlét tartok. A többi szoba már nem izgat. Elég sokat terveztem ezt az akciót, de hát belerondítottak. Ez már nem az én stílusom. Ez csak sima rablás, és nem kecses tolvajlás.
Hátizsákomba nyúlok, és ledobok a földre egy kevéske pénzt. A kellemetlenségeket ez talán már fedezi, így a zakkant démon ténykedése is meg lesz bocsájtva. Rendet már nem fogok rakni, csak kimászok az ablakba. Még egyszer körülnézek, hogy látja e valaki a elszökésemet. Senki nincs itt. Túlságosan is kihalt a ilyenkor ez a környék. Szeretem a szigeteket, kellene nekem is egy ilyen. Jut eszembe az ötlet, szárnyaimat kitárom, és egy kecses zuhanással el is tűnök az éjszakába. Senki és semmi nem vette észre a távozásom, talán a cselekedeteimet is csak az a démon tudja. De majd még találkozunk, nem olyan nagy ez a dimenzió, hogy ne találkozzunk még. Akkor pedig pontot teszünk az ismertségünkre.


//Kaland véget ért.//
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 24, 2012 11:30 am

Akaraterőpróba - A bosszú szelleme
Prológus


A Kísértet több helyen is megjelent Gotham City-ben az elmúlt napok alatt. Több mint egy tucat embert ölt meg, vagy tett egész életére nyomorékká. Nem válogat az eszközökben, a legkisebb bűneiket is ellene fordítja az embernek, és milliószoros fájdalommal adja vissza. A következő célpontja Sulivan Sziget lakója. Egy ártatlan tizenéves fiú, ami csak úgy feltűnt a bosszúállónak. Nem gonosz, és még csak ne is követett el semmilyen hasonló bűnt, mint a legtöbben az ő korában.
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 2321950-specter
Ám amit még nem tud a szellem, hogy ez egy csapda. A társai alkották egy grandiózus terv kíséretében. Átlag feletti emberek alkotják az Igazság Szövetségét, mégse lenne elég erejük egy természeti jelenség ellen. Ám a Csillagszív, a misztikus energia, ami Alan Scott erejét is adja, most újra megközelíti a földet. Ha az Őrszem eléggé meg tudja csapolni, és át tudja adni társainak, akkor van esélyük legyűrni társukat, és újra egyensúlyt teremteni a világban. A kockázat nem kicsi, de ennyi az elmúlt idők emlékére megtesznek, hogy a hős neve ne mocskolódhasson be, még ha csak bizonyos körökben is tudják kicsodák is ők valójában.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 12, 2012 5:50 pm

Szivárványszívű üstökös ragyogja be az éjszakai égboltot. A feltűnése váratlan, legalábbis a legtöbbek számára. Óraember életét kockáztatva hozta tudtotokra az üstökös jöttét. Ám a jövő még így is homályos számára. Sok lehetőség, sok elbukható próbatétel. És a feladat előttetek áll, régi bajtársatok legyőzése.
A terv egyszerű Őrszem megcsapolja az Csillagszív energiáit, amit átsugároz társaiba, így talán lesz elég erőtök, hogy legyőzzétek, a természetfeletti hatalmat. De időtök nincs sok, alig tíz percetek van, mire az üstökös eltávolodik. Kilencen vagytok a sziget egy olyan pontján, ahol már élőlény nincs is. Pár kertvárosi ház, egy facsoport, és a betonúton sétáló csalitok. Eddig elbújtatok, de Szellem lassan rájön a csapdára, és akkor itt kő kövön nem marad.
Terveiteket talán már forgattátok a fejetekben, de most mindennél több hatalmat fogtok kapni, erősebbek lesztek, mint társatok Őrszem mostani formája, és ennyi erő nagy felelősséggel is fog járni. A terv rajtatok áll, de hagyatkozhattok Óramesterre is, a jövőbelátása sokat segíthet a csata alatt, de ő csak a valószínűségeket tudja mérlegelni, rajtatok állnak majd a döntések.


//Na jó akkor egy kezdő reagot kérek mindenkitől, lehetőleg ha gondoljátok valamilyen stratégiát beszéljetek meg, hogyan is akartok egy mindenható erejű lényt legyőzni, két egész lámpáshadtest erejével.//
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 5:22 pm

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 360818-152417-black-canary_super

Fekete Kanári:

[huha...izalmas kaland veszi kezdetét nemsokára....imádom az ilyeneket....imádom a munkám....hát igen....]
[egy elsuhanó üstököst látok az égen és közben a többiek már mondják a terv részleteit...én nem vagyok igazán a tervek embere de ezt ők is tudják...bizonyára előállnak majd valamiféle tervel....biztos jó lesz....nem női munka a stratégia....de ki tudja az óraember hátha tudna valamit....és amit olvastam az ügyről...hmm....elég extra egy szellemel küzdeni...ráadásul nekünk is plusz kurázsira lessz szükség....de ahogy látom azt hamarosan megkapjuk....kiváncsivagyok mennyire erős...na de halgassuk a fiukat]

-Nos srácok?...valami terv??
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2012 5:37 pm

Mivel hosszú ideig senki nem írt erre a kalandra, ezennel ideiglenesen lezárom.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 8:55 pm

[A furcsára sikerült Edzés - Kezdő Reag]

Idegeskedve sétálok ezen az eddig számomra ismeretlen téren. Vasárnap van és inkább kirándulni akartam, mint pihenni, aminek az volt a vége, hogy szépen eltévedtem. Fogalmam sem volt mi a fenét keresek egy szigeten, mivel csak ennyit tudtam meg, hogy egy szigeten vagyok, ám ez volt az összes tudásom a mostani helyzetemről.
- No haver most azt hiszem elég komolyan eltévedtünk. - felnézek a nap irányába, és mivel pontosan a fejem fölött volt, így arra saccoltam, hogy nagyjából dél fele lehet az idő - Keressünk valami harapnivalót.
Nem volt nyitva egy szerencsétlen étkező sem, és ami feltette az i-re a pontot, hogy ismét visszatértem ugyanarra a térnek a közepére. Mielőtt idegeskedhettem volna Tapmacs jelezte, hogy furcsa idegen van a közelben. Előhúzom hangtalanul fegyverem, és kérdezem.
- Ki van ott? - kérdezem csak úgy általánosan, és fülelek, hogy készen álljak bármire.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 9:09 pm

Legutóbbi akciódús napom óta már igen hosszú idő telt el, közben igen sokat sikerült játszanom, így valamennyire elnyomtam az unalmam, de amint megláttam a Starcraft II új kiegészítőjének a promo videóját kedvem támadt volna az egész várost befoglalni a hordáimmal. Sajnos hordáim nincsenek és lehetőségem sincs arra, hogy a várost ilyen izgalmakba sodorjam. Így marad a megszokott teljes felszerelésben kivonulás és érdekes események után keresgélés. A mellkaszsebemben lévő lejátszóból elég hangosan szol a zene, én pedig teljesen beleélem magam és éneklem. Közben a fegyveremet a vállamhoz emelem és jobbra balra nézelődök.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 9:25 pm

Nem válaszolt senki, de egy zenét hallgató különös alakra lettem figyelmes, aki tele volt pakolva fegyverekkel. No szép világban élünk.. bár én meg sem szólalhatnék, mert itt állok kivont karddal, miközben egy vadállat morog az idegenre. Biztos ami biztos készenlétben tartom katanam, majd odaállok a fickó elé, és integetek, amitől talán rám figyel, mert én még a saját hangomat sem hallottam a zenétől. Ha végre hajlandó lesz lehalkítani, akkor kicsit csengő fülekkel kérdezem:
- Hát szépen mutatsz ki felfegyverkezve az utcán nem mondom. - eközben egy függőleges felfelé irányuló vágással megállítja a feje fölött a katanat, és visszacsúsztatja a helyére.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 9:40 pm

Császkálásomat megzavarja egy számomra ismeretlen fiatal alak, egy ideig csak vizsgálgatom a kinézetét, érdekes, főleg azzal a karddal.
~ Talán olyan mint én? Esetleg még a hasznomra lehetne...
Fogom és elhajítom a fenébe a lejátszót, nincs rajta semmi fontos adat és amúgy sem lesz már rá szükség. Vállamra veszem a puskát és mutató ujjammal bökök a fiú felé.
- Mondod ezt te a katanáddal? Egyébként mit keresel itt? Talán egy önjelölt igazságosztóval van szerencsém?
Oldalra nézek a kutyára, felismerem ez ő, Bobby, sak ő lehet, hiszen pont olyan mint a COD hatodik részében az oroszok kutyái. De jó.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 9:47 pm

- Hát nem egészen. - nevetek fel hangosan - És szerintem... ne nagyon lóbálgasd azt a fegyert, mert Tapmancs nem az a fegyverszerető fajta. Ja és mielőtt összetévesztenéd a kutyákkal nem az, hanem szürke farkas, és nem szeretik, ha kutyának nevezik.. olyankor általában nem mindig tudom megvédeni a peches alakot... ja amúgy Abakura Ryuu vagyok szolgálatodra. És az igazságot megvalva eltévedtem.
Vakarászom fejemet, és nevetek. Miután elhalt a nevetés felveszem azt az egykedvű arckifejezést.
- De a poént félretéve jó lene egy kis csetepaté, mert különben halálra unom magam... Te hogy vagy ezzel... őőő.. mi is a neved?
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 4:10 pm

Kapok egy rövid választ, nem önjelölt igazságosztó, azután érkezik a hosszabb kioktatás Bobbyról. Egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne válaszoljak ugyanabban a kioktató hangnemben, közben tekintetem Bobbyra szegezem.
- Először is, ha nem tudnád nem Tapmancs a neve hanem Bobby, egyértelmű, az ilyen fajta CODos kutyáknak mindig Bobby a nevük. Másodszor, nagyon nagy low vagy noob lehetsz ha a harcifarkasoddal fenyegetőzöl. Sokkal jobb ha te szerzed a pontjaid és nem a társad.
Mikor a kis csetepatét hozza fel rájövök ő is hozzám hasonló alak lehet. Arcomon a fokozott unott arckifejezés egy hatalmas vigyorrá alakul át.
- Persze. Én is valami kis eseményért járom az utcákat. Egyébkétn andrew Ramirez szolgálatodra.
Utolsó mondatom után felé nyújtom a kezem egy kézfogásra.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 6:18 pm

- Hm... oké.. - mondom kicsit furcsállva - Először is Tapmancs nem kutya hanem farkas, másodszor nem fenyegetőztem. - Hatalmas mosolyt engedek el, és nevetve annyit teszek még hozzá - Ha fenyegetőzök tudok hozzá jobb megoldást. Amúgy... benne vagy egy kis edzésben. ha már te is szétunod a fejedet? Tényleg jó lenne egy nagy adag akció.
Amennyire tudtam féken tartottam farkasom, míg a fiú nem ad választ, és utána is próbálkozok, hogy ne tépje szét a fiút Tapmancs, akire már sokkal jobban illene a Tépőfog név.

//bocsi hogy ilyen rövid//
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 7:38 pm

Megint elmondja ugyanazt, amit az előbb, bár személyesen nem ismerem ezt az alakot, máris tudom ki ő, egy enyhén nagy képű kicsit naiv tudatlan fiatal, aki még mindig azt hiszi, hogy a világ őérte van. Enyhén elhúzom a szám, nem teljesen értem milyen edzésről beszél.
- Miféle edzés? Neki akarsz állni fekvőtámaszozni?
Rossz előérzetem van, ezért bal majd jobb csuklóm egy erőteljes rándításával elfordítom az ott lévő kapcsolókat, a páncélzatom oldalában lévő rásegítők azonnal kis búgás közben nagy fordulatszámmal kezdenek pörögni és az egész páncél mintha kicsit megemelkedne, ahogy én magam is.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 4:44 pm

- Nem egészen. - elmosolyodok, majd megragadom ereklyémet és kiáltom - 1. szintű Sárkány Evolúció!
Lángok borítanak körül, és pár pillanaton belül sárkányformámban jelenek meg Ramirez előtt. Megpróbálok belé furakodni elméjébe, hogy csak ő hallja, amit közvetítek. Ha sikerül, akkor közlöm vele:
~ Kíváncsi vagyok, hogy le tudsz-e győzni! De nyugi! Míg nem derítem ki mennyit tudsz nem használom tüzemet!
Készenlétbe állok, mert tisztán látom fegyvereit, és még nem tudom, hogy vajon elég erő van-e bennük, hogy átvigyék a pikkelyeket. Abban biztos voltam viszont, hogy szárnyaim lehelet vékony hártyáját simán átlyukasztja, és emiatt egyenlőre nem repülök. Kíváncsian várom mit reagál.

(ha ki akarsz tessékelni fejedből, akkor egyszerűen több energiát kell belevinned, mint ahogy én bemenni akarok, vagy egyszerűen megpróbálsz nem gondolni semmire, és ebben az esetben kilökődök)
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 8:24 pm

Mikor a fiú egy sárkánnyá változik át, azért egy pillanatra megtorpanok, nem is tudtam, hogy van ilyen képesség. Biztosra veszem, hogy valamilyen fantasy játékban járatos és ezért képes ilyenre. Hátrébb lépek és előre rántom a gépkarabélyom. Egyelőre még nem támadok mert egy telepatikus üzenetet kapok, igen ez mindenképpen valamilyen fantasy pro lesz. Kicsit kivárok, majd próbálok válaszolni.
~ Rendben elfogadom az egy vs egyet.
Elkezdek hátrálni, közben a fegyveremmel lövök, először még csak az utat szántom végig magam előtt, majd szépen a csövet felfelé húzva a sárkány lábát célzom. Bemelegítésnek tökéletes. Közben már bármelyik percben készen állok, hogy elvetődjek, elguruljak, hasra vágjam magam. Nehogy egy erős csapással leterítsen. Ha mégis eltalálna akkor gyorsan összeszedem magam, nehogy még egy támadás váratlanul érjen.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 10:19 am

Megkaptam az üzenetet, mire Ramirez már támadásba is lendült. Igaz, hogy a lövedék nem hatolt át pikkelyemen de éppen olyan jó érzés volt, mint mindenféle védelem nélkül kiállni egy paintball mérkőzésen. Már szikrázott a torkom, és majdnem okádtam is a tüzet, ám eszembe jutott, hogy megígértem, hogy egyenlőre nem támadok ilyen módon. Visszacsuktam számat, majd elrugaszkodtam Ramirez felé. Egyenlőre nem óhajtom kilapítani, de remélem ellép. Megpróbálom farokrészemmel fejbe csapni, majd felé karmolni egy gyenge lendülettel. Jobb mellső lábam, amit eltalált kicsit elkezdett zsibbadni. Még nem szoktam hozzá ehhez az érzéshez, ám még csak azért sem próbáltam. Mindazonáltal próbálom nem megölni ellenfelem.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 6:27 pm

A lövések meg se kottyannak a sárkánynak, gondolhattam volna. Szerencsére elég gyors vagyok és tudok reagálni a sárkány első csapására, na de a másodikra már nem állok készen, karmos keze eltalál és repülök egy jót egészen egy oszlopig amin csattanok.. Még szerencse hogy valamennyire tompít a páncél, amint lehet felállok újra. Rögtön hátárlni kezdek egy fedezék felé.
~ Na jó, ez nem játék, tényleg akar valamit.
Megállok a sárkány előtt, megnyomok egy gombot a fegyveremen, mire a tár kiesik belőle, közben már kabátom zsebébe nyúlok és előhúzok egy szélesebb hajlított tárat, amiben robbanó töltények vannak. Magasra felemelem az egyik kezemmel, egészen ceremonikus hangulatot adva az egésznek, ha fantasy, legyen kicsit fantasys. Mikor megnézte mi van a kezemben betöltöm a tárat, a fegyvert hármas sorozatra állítom. Célra tartok és várom a következő lépését. Ha újra támad akkor rögtön lövök, az egyik mellkasán lévő nagyobb pikkelyre.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 2:39 pm

Sikerült eltalálnom egyszer. Hiába ami fáj az fáj. Hiába fogtam vissza magam azért mégis csak egy 5 méteres több tonnás bestia vagyok... no mindegy úgy látszik elég jól fel van készülve, mert talpra állt végül. Tárat cserélt, és állított valamit fegyverénél. nem vagyok valami nagy professzor a modern fegyverek ügyében, de azt tudom, hogy ez nem jelent jót az én részemről. Mielőtt lőhetett volna kitárnom hatalmas szárnyaimat (amivel sikerült egyik ablakot ügyesen betörnöm), és egy nagy szél lökés kíséretében felszállok. Azért még meg jegyzem.
~ Ügyelj a gondolataidra, mert most össze vannak kötve gondolataink, így halljuk mit gondol a másik.. legalábbis azt meghallom, ha magadban beszélsz. De ez zavar, akár szét is kapcsolhatom elménk.
Egyenlőre csak a lőtávolságát próbálgatom, így néha-néha ingerlem kicsit.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 8:23 pm

A sárkány is észnél van, látja hogy valamit csinálok a fegyveremmel, és emiatt rögtön a levegőbe is emelkedik, hogy könnyebben manőverezhessen és kitérhessen a lövések elől. De ami egyszer felmegy az előbb utóbb le is jön és gondolom egy zuhanás azért neki is árthat. Egyik szemem becsukom a másikkal pedig már célzok is, ezúttal a sárkány pofája a cél.
~ Lövök. Nem most. Most. Most... lövök. Ehehehehe
Kicsit keszekuszák a gondolatok amelyeket feléje küldök, pont azért, hogy összezavarjam és ne számítson a csapásra. Mikor egy pillanatban nem gondolok semmire a pofáját célozva meghúzom kétszer egymás utána ravaszt.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:45 am


Akaraterőpróba - A bosszú szelleme



A Kísértet több helyen is megjelent Gotham City-ben az elmúlt napok alatt. Több mint egy tucat embert ölt meg, vagy tett egész életére nyomorékká. Nem válogat az eszközökben, a legkisebb bűneiket is ellene fordítja az embernek, és milliószoros fájdalommal adja vissza. A következő célpontja Sulivan Sziget lakója. Egy ártatlan tizenéves fiú, ami csak úgy feltűnt a bosszúállónak. Nem gonosz, és még csak ne is követett el semmilyen hasonló bűnt, mint a legtöbben az ő korában.
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 2321950-specter
Ám amit még nem tud a szellem, hogy ez egy csapda. A társai alkották egy grandiózus terv kíséretében. Átlag feletti emberek alkotják az Igazság Szövetségét, mégse lenne elég erejük egy természeti jelenség ellen. Ám a Csillagszív, a misztikus energia, ami Alan Scott erejét is adja, most újra megközelíti a földet. Ha az Őrszem eléggé meg tudja csapolni, és át tudja adni társainak, akkor van esélyük legyűrni társukat, és újra egyensúlyt teremteni a világban. A kockázat nem kicsi, de ennyi az elmúlt idők emlékére megtesznek, hogy a hős neve ne mocskolódhasson be, még ha csak bizonyos körökben is tudják kicsodák is ők valójában.
Szivárványszívű üstökös ragyogja be az éjszakai égboltot. A feltűnése váratlan, legalábbis a legtöbbek számára. Óraember életét kockáztatva hozta tudtotokra az üstökös jöttét. Ám a jövő még így is homályos számára. Sok lehetőség, sok elbukható próbatétel. És a feladat előttetek áll, régi bajtársatok legyőzése.
A terv egyszerű Őrszem megcsapolja a Csillagszív energiáit, amit átsugároz társaiba, így talán lesz elég erőtök, hogy legyőzzétek, a természetfeletti hatalmat. De időtök nincs sok, alig tíz percetek van, mire az üstökös eltávolodik. Alig vagytok a sziget egy olyan pontján, ahol más élőlény nincs is. Pár kertvárosi ház, egy facsoport, és a betonúton sétáló csalitok. Eddig elbújtatok, de Szellem lassan rájön a csapdára, és akkor itt kő kövön nem marad.
Terveiteket talán már forgattátok a fejetekben, de most mindennél több hatalmat fogtok kapni, erősebbek lesztek, mint társatok Őrszem mostani formája, és ennyi erő nagy felelősséggel is fog járni. A terv rajtatok áll, de hagyatkozhattok Óramesterre is, a jövőbelátása sokat segíthet a csata alatt, de ő csak a valószínűségeket tudja mérlegelni, rajtatok állnak majd a döntések.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 11:56 am

Carter Hal arcán csupán egyetlen izzadtságcsepp mutatja benső vívódását, s marka megfeszül buzogányán...
Nem is emlékezett utoljára mikor félt igazán. Nem is, rettegett. Ismerte Jimet, és elképzelni sem tudta hogyan történt, vagy mi történt. Túl nagy hatalom ellen mennek csatába, és nem volt biztos a győzelemben, sőt...
Legszívesebben most azonnal előugrott volna rejtekéből, ám tudta, még Nth páncélzatával se menne sokra a bosszú tejhatalmú megtestesítője előtt.
Óraemberre pillantott, s látta hogy koncentrál, ám kíváncsisága nagyobb volt, mintsem hogy hagyja gondolkodni.

- Mit látsz? Mit mond a jövőnek kereke? Bármit mi segít?

S közben érezte, amint a szőrszálak lassan felállnak egész testén, s tudta, Scott belekezdett mágiájába, az üstökös közelített, s már csak percek kérdése, hogy újult erővel menjenek hadba. Sose bízott az erő ily "könnyen megszerezhető formájában, ám tudta, nincs más lehetőség. Óraember is érezte, így valamennyire tisztábban látta a dolgokat, s ezen tudás birtokában tájékoztatta Hall-t és a többieket, a jövő egy lehetséges részleteiről.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 4:40 pm

Várakozunk... rémes a tudat, hogy itt kell várakozni, tétlenül, miközben tudom, hogy nemsokára egy hatalmas összecsapásban fogok részt venni. Minden egyes pillanattal nő a feszültség bennem, és egy csomó lehetőséget lepergetek magam előtt, mi is történhet hamarosan. Nem sok pozitív dolog jut eszembe, de igyekszem azokra koncentrálni. Ha rosszul állok hozzá, akkor nagyobb esélyem van arra, hogy elbukjak. Mindegy, csak itt hadoválok magamban, hogy valamivel teljem az idő, miközben a többiek bizonyára valóban készülnek lélekben a harcra. mély lélegzetet veszek és mostantól csak arra figyelek, ami körülöttem történik, nem pedig ami bennem. Az lesz a legegyszerűbb. Hamarosan annyira megnövekszik az erőm, mint még soha, és szerintem, hogy azt majd kezelni tudjam, nem árt a nyugalom, és nem hiányoznak a zavaró gondolatok...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Paris sziget - Utak, terek, sikátorok, hidak
» Egyéb területek, utcák, terek
» Stryker sziget
» Parizs sziget vezető híd
» Utcák, sikátorok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gotham kisebb szigetei-
Ugrás: