DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok

Go down 
+6
Abakura Ryuu
Madárijesztő
Kurt Bozek / Griff
Demolition Captain
Amethysta
Vadmacska
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 7:38 pm

Megint elmondja ugyanazt, amit az előbb, bár személyesen nem ismerem ezt az alakot, máris tudom ki ő, egy enyhén nagy képű kicsit naiv tudatlan fiatal, aki még mindig azt hiszi, hogy a világ őérte van. Enyhén elhúzom a szám, nem teljesen értem milyen edzésről beszél.
- Miféle edzés? Neki akarsz állni fekvőtámaszozni?
Rossz előérzetem van, ezért bal majd jobb csuklóm egy erőteljes rándításával elfordítom az ott lévő kapcsolókat, a páncélzatom oldalában lévő rásegítők azonnal kis búgás közben nagy fordulatszámmal kezdenek pörögni és az egész páncél mintha kicsit megemelkedne, ahogy én magam is.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 4:44 pm

- Nem egészen. - elmosolyodok, majd megragadom ereklyémet és kiáltom - 1. szintű Sárkány Evolúció!
Lángok borítanak körül, és pár pillanaton belül sárkányformámban jelenek meg Ramirez előtt. Megpróbálok belé furakodni elméjébe, hogy csak ő hallja, amit közvetítek. Ha sikerül, akkor közlöm vele:
~ Kíváncsi vagyok, hogy le tudsz-e győzni! De nyugi! Míg nem derítem ki mennyit tudsz nem használom tüzemet!
Készenlétbe állok, mert tisztán látom fegyvereit, és még nem tudom, hogy vajon elég erő van-e bennük, hogy átvigyék a pikkelyeket. Abban biztos voltam viszont, hogy szárnyaim lehelet vékony hártyáját simán átlyukasztja, és emiatt egyenlőre nem repülök. Kíváncsian várom mit reagál.

(ha ki akarsz tessékelni fejedből, akkor egyszerűen több energiát kell belevinned, mint ahogy én bemenni akarok, vagy egyszerűen megpróbálsz nem gondolni semmire, és ebben az esetben kilökődök)
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 8:24 pm

Mikor a fiú egy sárkánnyá változik át, azért egy pillanatra megtorpanok, nem is tudtam, hogy van ilyen képesség. Biztosra veszem, hogy valamilyen fantasy játékban járatos és ezért képes ilyenre. Hátrébb lépek és előre rántom a gépkarabélyom. Egyelőre még nem támadok mert egy telepatikus üzenetet kapok, igen ez mindenképpen valamilyen fantasy pro lesz. Kicsit kivárok, majd próbálok válaszolni.
~ Rendben elfogadom az egy vs egyet.
Elkezdek hátrálni, közben a fegyveremmel lövök, először még csak az utat szántom végig magam előtt, majd szépen a csövet felfelé húzva a sárkány lábát célzom. Bemelegítésnek tökéletes. Közben már bármelyik percben készen állok, hogy elvetődjek, elguruljak, hasra vágjam magam. Nehogy egy erős csapással leterítsen. Ha mégis eltalálna akkor gyorsan összeszedem magam, nehogy még egy támadás váratlanul érjen.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 10:19 am

Megkaptam az üzenetet, mire Ramirez már támadásba is lendült. Igaz, hogy a lövedék nem hatolt át pikkelyemen de éppen olyan jó érzés volt, mint mindenféle védelem nélkül kiállni egy paintball mérkőzésen. Már szikrázott a torkom, és majdnem okádtam is a tüzet, ám eszembe jutott, hogy megígértem, hogy egyenlőre nem támadok ilyen módon. Visszacsuktam számat, majd elrugaszkodtam Ramirez felé. Egyenlőre nem óhajtom kilapítani, de remélem ellép. Megpróbálom farokrészemmel fejbe csapni, majd felé karmolni egy gyenge lendülettel. Jobb mellső lábam, amit eltalált kicsit elkezdett zsibbadni. Még nem szoktam hozzá ehhez az érzéshez, ám még csak azért sem próbáltam. Mindazonáltal próbálom nem megölni ellenfelem.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 6:27 pm

A lövések meg se kottyannak a sárkánynak, gondolhattam volna. Szerencsére elég gyors vagyok és tudok reagálni a sárkány első csapására, na de a másodikra már nem állok készen, karmos keze eltalál és repülök egy jót egészen egy oszlopig amin csattanok.. Még szerencse hogy valamennyire tompít a páncél, amint lehet felállok újra. Rögtön hátárlni kezdek egy fedezék felé.
~ Na jó, ez nem játék, tényleg akar valamit.
Megállok a sárkány előtt, megnyomok egy gombot a fegyveremen, mire a tár kiesik belőle, közben már kabátom zsebébe nyúlok és előhúzok egy szélesebb hajlított tárat, amiben robbanó töltények vannak. Magasra felemelem az egyik kezemmel, egészen ceremonikus hangulatot adva az egésznek, ha fantasy, legyen kicsit fantasys. Mikor megnézte mi van a kezemben betöltöm a tárat, a fegyvert hármas sorozatra állítom. Célra tartok és várom a következő lépését. Ha újra támad akkor rögtön lövök, az egyik mellkasán lévő nagyobb pikkelyre.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 2:39 pm

Sikerült eltalálnom egyszer. Hiába ami fáj az fáj. Hiába fogtam vissza magam azért mégis csak egy 5 méteres több tonnás bestia vagyok... no mindegy úgy látszik elég jól fel van készülve, mert talpra állt végül. Tárat cserélt, és állított valamit fegyverénél. nem vagyok valami nagy professzor a modern fegyverek ügyében, de azt tudom, hogy ez nem jelent jót az én részemről. Mielőtt lőhetett volna kitárnom hatalmas szárnyaimat (amivel sikerült egyik ablakot ügyesen betörnöm), és egy nagy szél lökés kíséretében felszállok. Azért még meg jegyzem.
~ Ügyelj a gondolataidra, mert most össze vannak kötve gondolataink, így halljuk mit gondol a másik.. legalábbis azt meghallom, ha magadban beszélsz. De ez zavar, akár szét is kapcsolhatom elménk.
Egyenlőre csak a lőtávolságát próbálgatom, így néha-néha ingerlem kicsit.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 8:23 pm

A sárkány is észnél van, látja hogy valamit csinálok a fegyveremmel, és emiatt rögtön a levegőbe is emelkedik, hogy könnyebben manőverezhessen és kitérhessen a lövések elől. De ami egyszer felmegy az előbb utóbb le is jön és gondolom egy zuhanás azért neki is árthat. Egyik szemem becsukom a másikkal pedig már célzok is, ezúttal a sárkány pofája a cél.
~ Lövök. Nem most. Most. Most... lövök. Ehehehehe
Kicsit keszekuszák a gondolatok amelyeket feléje küldök, pont azért, hogy összezavarjam és ne számítson a csapásra. Mikor egy pillanatban nem gondolok semmire a pofáját célozva meghúzom kétszer egymás utána ravaszt.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:45 am


Akaraterőpróba - A bosszú szelleme



A Kísértet több helyen is megjelent Gotham City-ben az elmúlt napok alatt. Több mint egy tucat embert ölt meg, vagy tett egész életére nyomorékká. Nem válogat az eszközökben, a legkisebb bűneiket is ellene fordítja az embernek, és milliószoros fájdalommal adja vissza. A következő célpontja Sulivan Sziget lakója. Egy ártatlan tizenéves fiú, ami csak úgy feltűnt a bosszúállónak. Nem gonosz, és még csak ne is követett el semmilyen hasonló bűnt, mint a legtöbben az ő korában.
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 2321950-specter
Ám amit még nem tud a szellem, hogy ez egy csapda. A társai alkották egy grandiózus terv kíséretében. Átlag feletti emberek alkotják az Igazság Szövetségét, mégse lenne elég erejük egy természeti jelenség ellen. Ám a Csillagszív, a misztikus energia, ami Alan Scott erejét is adja, most újra megközelíti a földet. Ha az Őrszem eléggé meg tudja csapolni, és át tudja adni társainak, akkor van esélyük legyűrni társukat, és újra egyensúlyt teremteni a világban. A kockázat nem kicsi, de ennyi az elmúlt idők emlékére megtesznek, hogy a hős neve ne mocskolódhasson be, még ha csak bizonyos körökben is tudják kicsodák is ők valójában.
Szivárványszívű üstökös ragyogja be az éjszakai égboltot. A feltűnése váratlan, legalábbis a legtöbbek számára. Óraember életét kockáztatva hozta tudtotokra az üstökös jöttét. Ám a jövő még így is homályos számára. Sok lehetőség, sok elbukható próbatétel. És a feladat előttetek áll, régi bajtársatok legyőzése.
A terv egyszerű Őrszem megcsapolja a Csillagszív energiáit, amit átsugároz társaiba, így talán lesz elég erőtök, hogy legyőzzétek, a természetfeletti hatalmat. De időtök nincs sok, alig tíz percetek van, mire az üstökös eltávolodik. Alig vagytok a sziget egy olyan pontján, ahol más élőlény nincs is. Pár kertvárosi ház, egy facsoport, és a betonúton sétáló csalitok. Eddig elbújtatok, de Szellem lassan rájön a csapdára, és akkor itt kő kövön nem marad.
Terveiteket talán már forgattátok a fejetekben, de most mindennél több hatalmat fogtok kapni, erősebbek lesztek, mint társatok Őrszem mostani formája, és ennyi erő nagy felelősséggel is fog járni. A terv rajtatok áll, de hagyatkozhattok Óramesterre is, a jövőbelátása sokat segíthet a csata alatt, de ő csak a valószínűségeket tudja mérlegelni, rajtatok állnak majd a döntések.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 11:56 am

Carter Hal arcán csupán egyetlen izzadtságcsepp mutatja benső vívódását, s marka megfeszül buzogányán...
Nem is emlékezett utoljára mikor félt igazán. Nem is, rettegett. Ismerte Jimet, és elképzelni sem tudta hogyan történt, vagy mi történt. Túl nagy hatalom ellen mennek csatába, és nem volt biztos a győzelemben, sőt...
Legszívesebben most azonnal előugrott volna rejtekéből, ám tudta, még Nth páncélzatával se menne sokra a bosszú tejhatalmú megtestesítője előtt.
Óraemberre pillantott, s látta hogy koncentrál, ám kíváncsisága nagyobb volt, mintsem hogy hagyja gondolkodni.

- Mit látsz? Mit mond a jövőnek kereke? Bármit mi segít?

S közben érezte, amint a szőrszálak lassan felállnak egész testén, s tudta, Scott belekezdett mágiájába, az üstökös közelített, s már csak percek kérdése, hogy újult erővel menjenek hadba. Sose bízott az erő ily "könnyen megszerezhető formájában, ám tudta, nincs más lehetőség. Óraember is érezte, így valamennyire tisztábban látta a dolgokat, s ezen tudás birtokában tájékoztatta Hall-t és a többieket, a jövő egy lehetséges részleteiről.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 4:40 pm

Várakozunk... rémes a tudat, hogy itt kell várakozni, tétlenül, miközben tudom, hogy nemsokára egy hatalmas összecsapásban fogok részt venni. Minden egyes pillanattal nő a feszültség bennem, és egy csomó lehetőséget lepergetek magam előtt, mi is történhet hamarosan. Nem sok pozitív dolog jut eszembe, de igyekszem azokra koncentrálni. Ha rosszul állok hozzá, akkor nagyobb esélyem van arra, hogy elbukjak. Mindegy, csak itt hadoválok magamban, hogy valamivel teljem az idő, miközben a többiek bizonyára valóban készülnek lélekben a harcra. mély lélegzetet veszek és mostantól csak arra figyelek, ami körülöttem történik, nem pedig ami bennem. Az lesz a legegyszerűbb. Hamarosan annyira megnövekszik az erőm, mint még soha, és szerintem, hogy azt majd kezelni tudjam, nem árt a nyugalom, és nem hiányoznak a zavaró gondolatok...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 8:34 am

//Na nem várunk többet, akik nem írtak vehetik első késésüknek ezt.//

Óramester egy pillanatra delejesen figyel maga elé. El sem tudjátok képzelni, mit visz véghez egy egyszerű emberi agy, miképpen felméri az összes lehetséges variációt, amit a jövő rejthet.
- Őrszem már csak pár perc van az üstökös érkezéséig, de addigra már észreveszi a csapdást. Támadnunk kell minden áron, időt kell nyernünk vagy minden elvész. - Tízen vagytok (Villám, Őrszem, Sólyomember, Homokember, Dr. Sors, Óraember, Vadmacska, Fekete Kanári, Csillagember, Mr. Tökéletes) , de egyikőtök sem volt még ekkora csatában. Tudjátok nem mindenki fogja túlélni, ám most nem is ez torpanthat meg titeket, hanem hogy egy régi bajtársat kell legyőznötök.
Az üstökös már szabad szemmel is jól látható. Ebben a pillanatban, milliók néznek az égre, hogy ezt a jelenséget láthassátok, ám mi nem vagytok közte. Ti tudjátok a igazi jelentőségét. ÉS mást is láttok, másodpercek kérdése, hogy az "bűnös" illúziónak vége legyen, és a Bosszú Szelleme rájöjjön itt nincs minden rendben.


//Ha akarjátok adhattok "utasítást" a többieknek, és ha értelmes lesz akkor meg is fogják tenni.//
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 12:15 am

Félelem, kétségek és kétely. Ezek az érzelmek kavarognak bennem mióta kiötlöttük ezt a tervet. Nem akartam magamra vállani ezt a nagy felelősséget és abban se vagyok biztos, hogy menni fog. De már itt vagyunk a többiek is félnek és várják az üstököst, ami már igencsak látható. Óramester figyelmeztet, hogy lassan lejár az idő és ideje hozzálátni a Csillagszív megcsapolásának. Az a tervem, hogy a nyers energiát a magammal hozott lámpásba fogom irányítani és onnan a többiek már remélhetőleg biztonságosan megcsapolhatják ezt az erőt.
Nem tudom miylen hatással lesz a társaimra, de muszáj megpróbálni mert amivel jelenleg szembenézünk azt közös erővel se tudjuk legyőzni. A többiek feszülten várnak és készülnek a véres küzdelemre. Mert, hogy itt vér fog folyni az nem kétséges és csak remélhetem, hogy a lehető legkisebb vérengzéssel megússzuk ezt az egészet.
- Társaim, barátaim. Tudom, hogy mindannyian féltek az elkövetkező harc miatt. Nem szívesen közdünk meg egy régi bajtárssal, de meg kell tennünk az összes ember nevében. Ha elkezdem a műveletet amíg az üstökös ki nem ér a ható távból nem fogok tudni nektek segíteni. - ekkor megjelenik a lámpás a kezemben, ami eddig láthatalan volt mellettem. - A lámpásba próbálom majd sűríteni a mérhetetlen energiákat és, ha sikerül akkor tartsátok a fénybe a kezeteket és az erő átfog titeket járni. Legalábbis nagyon remélem - teszem hozzá suttogva majd folytatom tovább. - A szellem érezni fogja az energiákat és megfog támadni engem. Így ahogy Óramester is mondta támadnotok kell. Azonban páran maradjatok itt ugyanis, ha a többiek feltartják elég ideig a szellemet és sikerült a rituálé a közelben lévők megkapják az erőt és csatlakoznak hozzátok. Addig ők tartják a frontot egészen addig amíg mindenki hozzá nem jut az erőhöz. Tudom a terv nem tökéletes és van esélye, hogy súlyosan megsérül valamelyikünk vagy meghal, de ezt a kockázatot hajlandó vagyok vállani. Remélem ti is. - Azzal végig fut a tekintetem a többieken, akik mind beleegyezően bólintanak.
Nem is várok tovább az üstökös felé fordulok és óvatosan megkezdem a rituálét. Az idő szorít azonban az entitás hatalma a nem megfelelő kontroll alatt elszabadulhat vagy rossz kézbe kerülhet. A félelmek és kételyek azonban eltűnnek, amint megérintem az energiát, és elkezdem magunk felé vonzani. A koncentráció minden figyelmemet leköti.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 7:20 pm

Látom hogy fél, ahogy mindannyian, ám az ő felelőssége sokkalta nagyobb a miénkénél. Bátorítóan Scott vállára teszem a kezem, s ő hálásan néz rám, majd megszólalok:

- Én, Canary, Sors és Óraember maradunk. A többiek addig feltartják a szellemet. Ahogy megcsapoljuk az energiát cserélünk s mi vesszük kezelésbe a bosszút...

Felnézek az égre, s az üstökös egyre közelít.

- Canary sikolya, Sors mágiája, és Nth fémem ereje feltuningolva elképzelhetetlenül erős csapatot alkothat, s megspékelve óraember folyamatos  jelentésével az időfolyam változásairól esélyt adhat. Addig is Villámék feltartják. Az ő sebességével talán ki tud térni, és védeni a többieket míg meg nem érkezünk, s akkor még az üstökös elvonulta előtt vissza tudja hozni a többieket, hogy őket is fel tudjuk erősíteni. S persze magadat se felejtsd ki barátom...

Érzem minden csontomban, hogy közeledik, s szívem torkomban dobog. Már csak percek választanak el a világért folytatott harc kezdetétől...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 9:45 am

//Szép megoldás, előre küldöd a társaidat meghalni :DA késés a továbbra is beszámítom.//

Egy utolsó nagy lélegzet, és a csapat árnyékokként tűnik le a tiszta éjszakában. Pár másodperc, és az aszteroida fénye, bevilágít mindent. Akkor mindenképpen lebuknátok, de ezt már nem várjátok meg.
A Bosszú Szelleme emberi nagyságúvá csökken, és a illúzió kisgyerek mögé áll, addigra már körül is van véve, és mikor meghalljátok a meglepődöttség hangjait elkezdődik a támadás.
Homokember, és Csillagember lépnek ki először, fegyvereiket a zöld lény felé fordítják és gondolkodás nélkül tüzelni kezdenek. Zöld porfelhő, és sárga energiasugarak cikáznak. Szántják végig a zöld köpenyt, az első támadás sikeresnek mondható. Mire felocsúdhatna a jelentéktelen sérülésein, máris öklök zuhognak rá. Vadmacska egy sherman tank taktikai érzékét, és erejét vonultatja fel, ököllel megy neki a határtalan erőnek, társa ebben a nem kevésbé bátor Mr. Tökéletes. Még hatszor találják el, hogy rájöjjenek az életük már veszélyben van. Villám lép közbe, a Szellem rájött ez csapda, és kiket régen barátjának mondhatott most éppen le akarják győzni. Méretei megnőnek, a szeme baljóslatú árnyalatot vesz, és mielőtt lecsaphatna a közvetlen közelében állókra, gyorslábú társatok messzire repíti őket, hogy újabb fényes sugarak próbálják távol tartani az elkerülhetetlentől. A Szellem most Csillagember felé veszi az irányt, ki állhatatos mint mindig, és egy tapodtat sem mozdul helyéről.
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 296205-54993-ted-knight
Közben az üstökös eléggé megközelíti a bolygót, hogy meg lehessen csapolni az erejét. Nem meleg, még csak nem is fejt ki halálos sugarakat, de mind érzitek az erejét. Ezt pedig Őrszem lámpáját égnek tartva minden akaraterejét felhasználva lassan magába szívja. Az energia föld felé áramlik az ősrégi fényforrásba, míg körülötte hárman figyelik a csatát.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeKedd Szept. 17, 2013 8:12 am

//Mindenkinek egy-egy késést felszámolok.//

Bosszú Szelleme gyenge támadások alatt könnyedén összeszedi erejét. Az üstökös fényében zöldes árnyalatai félelmet keltőek, és ami még rosszabb halált is hoznak. Egyetlen intésére Csillagember fegyvere elveszti ragyogását. Sárga fényt már nem ereget, csak a meglepett férfi jajkiáltása az amit mindenki hall. A csodálatos szerkezet, mi megannyi csatában hűen szolgálta, most a legnagyobban cserben hagyta. Több mint tíz métert zuhant az erejétől megfosztott férfi. A gépezetével isteni számba ment, de így csak egy halandó, ki szörnyű véget ért.
- Egy! – Jön a keserű hang, Óraember szájából. És csak tehetetlenül nézi ahogy egyetlen halál sikolyt sem hallatott társa. Csak a reményei szálltak társai felé, mivel áhítja a győzelmet, még a saját élete árán is.
- Kettő! – Számolja tovább a leendő veszteségeket. És láthatja mindenki, ahogy a Szellem egyetlen csapásával megfordítja a feléje fújt port. Az körüllengi Homokembert, és maszkja alatt elkeseredett szemekkel figyeli a túlságosan hosszúra nyúló erőgyűjtést. Előbb a ruhát marja le a varázslatos por, majd a bőrt, húst, de a belső szerveket nem bántja. Egy emberi roncs hanyatlik a földre, végtelenre nyúló fájdalmával. Már az álomvilágban van, ahol soha véget nem érő fájdalmait át kell élnie, mert a teste élni fog, ebben biztos.
Már csak a két izomember maradt az ellenség közelében. Elkeseredett harcot vívnak, nem tudják mit tehetnének korlátozott erejükkel, ez ellen az elemi lény ellen. Ám nem hátrálnak harcolnak tovább míg társaik az erőt gyűjtik, hogy megmenthessék a világot.

Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 9:41 pm

// azt hittem írtam erre.... na mind1 //

A szíve hirtelen összeszorult, ám arca rezzenéstelen maradt... Két társát küdte a halálba, ám most nem votl idő a gyászra..
Visszafojtott egy indulattal teli üvöltést, s Scott felé fordulva, remegő hanggal ejtette ki szavait.

- Siess, mennem kell...

Azzal megragadta buzogányát, hogy ahogy megkapja új erejét nekiessen megbolondult zöld barátjának...
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 25, 2013 8:55 pm

Összeszorított fogakkal gyűjöm az energiát a lámpásba mely hűen szolgált engem. A külvilág alig érzékelhető a számomra csak távoli zajok és hangok hallok. Tudom, hogy kevés az idő, hogy mindenkinek egyszerre tudjam átadni a Csillagszív erejét. Az időm viszont korlátolt és a barátaim élete forog kockán, akiket valószínűleg a halálba küldtem. Azonban nincs idő most ezen gondolkodni minden erőmmel arra koncentrálok, hogy minél több energia gyűljön a lámpásba. Kezdem érezni ez entitás mérhetelen erejének egy részét, ahogy nő a lámpásban. Nem tudom, hogy elég lesz-e, de kockáztatnom kell. Kinyújtom a kezem, remélve hogy itt marad társaim megértik, hogy mit akarok. Magamat fogom használni, mint egy vezetéket, hogy átadjam az erőt, ami remélhetőleg segít megfékezni az eltévedt barátunkat.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 26, 2013 4:18 pm

Szellem elé ugranak a közelharciak, és mit sem törődve saját gyengeségeikkel elkezdik ököllel sorozni a mérhetetlen entitást. Mr. Tökéletes, és Vadmacska minden megtesznek hogy megadják társaiknak a kellő időt. Bosszú Szellemének méretei megnőnek, és mintha csak valami légypiszkok lennének társaitok. A különbség látszik, túlságosan is. Hatalmas láb materializálódik, és tapos rá Mr. Tökéletesre. A fair playnek itt semmi esélye ebben a csatába. Kegyetlen halált halt egy ilyen hős. Vadmacskát csak villám hihetetlen lábai mentik meg, talán nem csak a vakszerencse műve. Egy macskaélete biztos elmúlt.
Közben Őrszem minden erejét összeszedve, a hatalmas energiát átvezeti saját testén, és társainak adja át. A fénysugár mintha élne, úgy falja az ember közötti távolságot, és fonja körbe a csapat tagjait. A fény csak szempillantásnyi ideig látszik, máris beleivódik bőrötökbe, szívetekbe, lelketekbe. A belsőtöket perzseli a zabolátlan energia, városokat sőt bolygókat tudnátok megmozgatni. Mégis a rettegés nem múlik el szívetekből.
Régmúlt társatok most már tizenöt méter magasságot is meghaladja. Kozmikus erejét most már teljesen felétek irányítja. Az igazi küzdelem csak most kezdődik, eddig csak öldöklés folyt, most már van egy kis esélyetek a világ megmentésére.


http://U.I. Na akkor mostantól mindenki egy egész lámpás hadtest erejét birtokolja. Ha csak sima lézersugár, meg kézi pöröllyel fogtok előrukkolni, folytatni fogom a dupla killeket.//
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 26, 2013 5:19 pm

A mérhetetlen energia mely végigfolyt egész létén üvöltésre késztette, s újabb társának halála végképp  betett neki. A harag amit volt barátja felé táplál lassan vöröses fényűvé változtatta az energiát mely kicsapott belőle, s átformálta...
A gigantikus vörös lény széttárta szárnyait, s éles karmait mélyen belemélyesztette a szellem vállába, tollait hirtelen levedli, s mindegyik  éles penge. Majd szárnyának csapásával hurrikánt gerjeszt, s a tollak pokoli halálviharrá, hurrikánná válva befedték a kísértetet, s a vörös sólyom ezután hátravetette magát, fel az égbe, szárnyait maga elé tartva hihetetlenül erős pajzsot képezve, s csak a megfelelő pillanatra várva, hogy vörös karmaival kitéphesse a zöld félisten szemét...

// Spectre 2008-as kisfilmje után szabadon Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 26, 2013 10:47 pm

A kozmikus energia hihetelen mennyiségben áramlott át rajtam. Ennyi hatlamat még sose éreztem magamban. Egyre erősebben fókuszáltam, hogy társaimnak átadjam és remélhetőleg kiegyenlítsem a küzdelmet. Amilyen gyorsan jött úgy haladt át rajtam az entitás ereje. Hirtelen arra eszméltem, hogy a földön összeroskadva heverek és a szívem hevesen ver és levagyok izzadva. Végre pár pillanat múlva körül nézek a csatatéren. Bár sok évnyi harc és tapasztalat áll mögöttem a társaim maradványait és a hatalmas szellem alakja bénítóan hatott rám. Sólyomember erőt merített a bosszúból és álhatatosan rohamozta a zöld kolosszust. Mindig is ő volt a legbátrabb közözttünk. Egy pillanatra mintha Óraember hangját hallom, amint arra buzdít, hogy harcoljak az elhunytakért, hogy ne legyen hiába való a haláluk és az életben maradt társaimért is. Nehezen talpra állok és fókuszálom magamban az erőmet. Nem hagyom kárbaveszni társaim áldozatát. Mielőtt belevágnék a csatába vékony erő mezővel veszem körbe magam remélve, hogy valamiylen védelmet nyújt majd. A többiek még ismerkednek az erővel, amit kaptak. Nem tudom mennyire fogják használni, de nincs idő gondolkodni harcolni kell.
Míg Sólyomember pusztító tornádót zúdít a szellemre én a amgasba röppenek felmérem a terepet és várok a megfelelő alkalomra, hogy meglepjem az eltévelyedett barátunkat. Gondolatban megidézem az egyik kedvenc mozdonyomat életnagyságban és remélem, hogy a megfelelő pillanatban rátudom ejteni az óriásra.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 05, 2013 1:05 pm

//Fiúk nem rossz kezdés, de ennél kicsit jobban eresszétek el magatokat. Most egy végtelen erejű lényt kell levernetek. Úgyhogy jöhet a kreativitás minden foka.//

Egy pillanat alatt megfordulni látszik a csata menete. A hősök végtelen ereje egyként csap le a megvadul istenre. Vadmacska milliónyi óriás macskát zúdít a szellem lábaira, marcangolják, és tépik. Minden egyes másodperccel emberi nagyságú darabokat tépnek ki a Bosszúállóból. Villám megannyi gondolatnál is sebesebb acélt repesztő ütéssel gyengíti.
És ekkor csap le a hatalmas vörös madár. A karmai belepróbálnak marni köpenyen keresztül, de az utolsó előtti pillanatban anyagtalanná válik a Szellem. Solyómember felemelkedik, és pusztító tornádót bocsát az istenre. Itt lép be a harcba az eddig kispadon ülők. Fekete Kanári kitátja száját, ám hang helyett ezrével szállnak ki a változatos fajtájú madarak. Csipogó hangot hallatnak mely hegyet roppanthatna össze, tengert választhatna széjjel. Egyenesen a tornádó szemébe repülnek, és megtorpanás nélkül zúdítják rá a hangorkánt a Bosszú Szellemére.
Dr. Sors halk beszélgetésbe elegyedik Óraemberrel, míg a csata dühöng. Majd egy hatalmas sárga védőmezőt hoz létre maga és a jövőbelátó között. Olyan energiákat mozgat meg, mit nem értetek, de érzitek bőrötökön a zabolátlan erőt.
A legrosszabbra számítva Őrszem készenlétben áll. A csata közepéből a zöldes derengés eltűnik, és feltűnik a védett páros körül. Az elpusztíthatatlan szellem Óraember, és Dr. Sors előtt tűnik fel, messzire elkerülve a talán számára is végzetes, tornádó förgetegét. Erőt gyűjt, hogy áttörhesse a pajzsot, mikor is egy méretes vonat passzírozza bele a talajba. Szemetek elől eltűnik Bosszú Szelleme, de csak egy pillanatra kell ránézni Rex-re (Óraember), hogy lássátok ezzel a szellem támadása feléjük nem állt le. Na és most mit tesz a csapat.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimePént. Okt. 18, 2013 8:24 pm

A gigantikus vörös sólyom eltűnik s ismét sólyomember alakjában virít, hatalmas vérvörös szárnyai félelmetes árnyékot vetnek a földön lévőkre, s vörös páncélzata rettegést vált ki a szívekben. A vörös energiát Nth acéllá alakította, így csapásai a mágia egyik legerősebb fegyvereivé váltak. Hirtelen ötlettől vezényelve erejét társai felé küldi, s egy mágikus úton terjedő hálózatot, kapcsolatot hozott létre, hiszen legújabb terve alapos megbeszélést igényelt s nem hagyhatta, hogy a szellem megsejtse. Óraember felől érkező gyanús energia viszont arra késztette, hogy egyenlőre őt magát kihaggya a beszélgetésből.

- Én csupán egyetlen megoldást látok, hatalmunk ugyan felfoghatatlan, ám az ő hatalma végtelenebb, ősöreg s elképzelhetetlen. Lassan készüljetek fel, hogy ha nem sikerül megállítanunk, létre kell hoznunk egy átjárót, egy átjárót egy másik világba... Végtelen univerzum létezhet ahol most jön el a végítélet, a teljes és tökéletes megsemmisülés, hogyha belevetjük a végtelen katlanba ott semmivé lesz, s noha fájdalmas les megtenni, és lehet sokan bevégezzük ott, legalább tisztelgünk társaink s maga az IGAZI szellem emléke előtt...

Utána társai válaszát várva Carter egy hatalmas energiaörvényt hozott létre maga körül, ami spectre frekvenciáira volt hangolva, s mely biztosmód megmutatja helyét akár a semmibe, akár az égben földön vagy tárgyban s lélekben rejtőzik. Mikor előkerült, a sólyomomber egy mindeddiginél hatalmasabb tettre készült...
A sorsa, létének ősi valóját magához szólította, majd hívást intézett a múlt jelen és jövő, az 52 föld összes énjének, gonosznak jónak, semlegesnek, idiótának és zseninek, mindenkinek kiben az ő reinkarnálódó lelke lakozik, s ők válaszoltak, s egyetlen közös kaptártudatként lebegtek végtelen számmal az égen szinte eltakarván a napot, majd mintha egyetlen lény lennének, a feladatokat felosztva néhányan Fate mezőjéhez mentek vagy egy egy társához fedezni őket, s a legtöbben pedig pokoli seregként támadtak a Specte-re
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 9:43 pm

A kezdeti próbálkozások nem voltak rosszak. A többiek kezdenek ráérezni az erőre, amit én már oly régóta ismerek. Azonban ez is csak lelassítani tudta a Szellemet. Hatalmas erejű támadások záporoztak rá. Néhány betalált párat kikerült. Valamiért úgy véli, hogy Sors és Óraember veszélyesek lehetnek rá ezért nekik támadt, ám az utolsó pillanatban közbe léptem és lelassítottam. Azonban hamar összeszedi magát és tovább halad. Közben hallom Carter hangját, és látom, amint iszonyatos erőket idézz meg és más világok valamint idősíkok energiáit szólítja magához.
- Carter ez nagyon kockázatos lehet. Más univerzium enerigái katasztrofális károkat okozhatnak, ha nem sikerül az irányításod alá vonni. Más esetben nem hagynám ezt azonban.. ez különleges szituáció. Segítek neked, amiben csak tudok barátom. Azonban a többieket sem hagyhatom cserben. Most több mindenre vagyok képes, mint általában ezért egy bunkert idézek Sors és Óraember köré tovább erősítve a védőmezőt. A bunker pont illeszkedik rá és tüskés felszíne energiakisülést okozz annak, aki a közelébe kerül. Közben Sólyomember repülök, hogy minél hamarabb tudjak neki segíteni. Közben távolról próbálom támadni Szellemet néhány ágyúval és megidézek 4 baseball ütőt, ha túl közel kerülne.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeKedd Okt. 29, 2013 7:03 pm

//Szép megoldások, csak annyi hogy Devon tessék jobban beleélni magad a korlátok nélküli erőbe. Menni fog.//

Multiverzum hatalmas, megérteni azt nem egyszerű bármennyi életet élt is már le valaki. Idő kell hozzá még a kvázi kozmukus majdnem fenomenális erővel rendelkezőknek is. Ám a belső erő úgy tör ki Sólyomemberből, ahogy még eddig soha. Megannyi élet, amit leélt, vagy még le fog tör elő a széles mellkasból. Vörös fénnyel ragyogó szárnyas sereg, egyetlen pontra összpontosítva. A két védett társuk alá. Bosszú Szelleme pontosan mágus alól próbál kitörni, ám a hatalmas védőfal feltartóztatja elég ideig, hogy milliónyi pöröly csaphasson le rá.
Dr. Sors varázsol, ahogy a többiek is rázúdítják minden erejüket. Akaratuk, szeretetük az ellenfél felé törhetetlen, ám úgy látszik nem lesz mégsem elég. Akár a futóhomok mit kezei között próbál tartani az ember, a szellem úgy folyik át a védelmen. Minden támadást kint rekesztve sajnos túlságosan sok ideig. A "bura" alatt felkavarodik a por, beborítja Óraembert, és mire megszűnik a védőpajzs, a halandó körül milliónyi év telik el. Teste elszárad, bőrét csontjai szúrják, ám mégis mosolyog. Utolsó erejéből még annyit tud szólni.
- A végen ez sem változtat. - Súgja olyan halkan, hogy csak a túlvilágon hallhatnák. Újabb veszteség sem torpantja meg a csapatot, és támadnak rendületlenül a már szabaddá vált ellenségre.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 3:07 pm

A végtelen számú sólyomemberek arcán egyetlen könnycsepp szaladt végig újabb társuk elvesztése miatt, ám annak utolsó szavai megcélozták a kollektív tudatukat, s egyként gondolkodva elkezdték legveszélyesebb tervüket.
A több száz vörös szárnyas ereje kellett hozzá, mit utána Nabu mágiája fogott össze, s végül létrejött valami e világon túli, egy bizarr anyagtalan kapu az anyagiatlanság nélküli világba. A sólymok kik alkották azonnal elenyésztek annak túláradó energiájától, s ez csak jobban növelte Carter bosszúját a bosszúval szemben, s tudta már mi lesz ennek a végeredménye. A világ nem maradhat Spectre nélkül, valakinek át kell majd vennie a helyét...
Látta Alant amint sebesen száguld a kapu felé hogy segítsen, s elméjébe egy újabb üzenetet küldött...
- Odacsalom a kapuhoz, majd ragadd meg valamivel s rántsd be karokkal, csápokkal nekem mindegy de szorosan fogd, s hajítsd be a túloldalra! Be kell zárnunk oda...
A maradék, így is eget sötétítő szárnyasok félelmetes támadó útvonalat képeztek Spectre és a kapu között, fájdalmas csapásokkal látva el a félelmetes lényt, miközben e világ igazi sólyomebere szörnyű lépésre szánta el magát. Új erejét különös célpontra fordította, önön magába, végtelenné téve létét. A mágia s valami felsőbb tudás, hatalom s erő beleivódott sejtjeibe szétroncsolva azokat anyagiatlanná téve magát az anyagias világban. Érezte amint tudata is megváltozik, lassan kívülről kezdi látni az eseményeket, miközben bosszúszomja egyre erősödik, ám már nem csupán a kísértet felé, nem. Hirtelen egyként kezdi látni az univerzum minden gazságát, fájdalmát, s a benne lévő érzelmek váratlan kihalásával semmi nem maradt benne, semmi csak a bosszú... Szétroncsolta létét, hogy magasabb szintekre kerüljön, kiszakadt a világ folyásából hogy betöltse annak egy aspektusának szerepét. A világnak egy új bírája született...
Nem számított már az élet, a Szövetség, s még Shiera képe is csupán egy lélek mélyi elfeledett kép lett csupán.
Carter Hall felkészült, hogy átvegye a Bosszú Szellemének helyét...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok   Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Paris sziget - Utak, terek, sikátorok, hidak
» Egyéb területek, utcák, terek
» Stryker sziget
» Parizs sziget vezető híd
» Utcák, sikátorok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gotham kisebb szigetei-
Ugrás: