DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok.

Go down 
+9
Lángnyelv
Kevin Chase
Airie
Madárijesztő
Kassidy
Kétarc
Adler Eins
Cybergyík
Vadmacska
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 11:33 am

Nagy levegőt vesz mindenki, és az élboly szinte egyszerre lépi át az ellenőrző pontot. Repülő ágyúi hátra felé állnak, és mivel a lépegető az első felé kezd el lőni. Ám a lépegető sem rest, tetején lévő ágyú viszonozza a tüzet. A fák kerülgetése miatt a lövések elég pontatlanok, de így is eltalálja pár zöld nyaláb a lépegetőt. A pilóta olyan hangon ordít fel, mintha neki is fájna, és ezt még a motorok zúgása mellett is halljátok. Ami eléggé hátborzongató. Közben a viszonzott tüzet a repülő emelkedéssel cselezi ki, a fák ágai takarják, így már biztonságos. Ám azt észreveheti, hogy a távolban valami nincs rendben.
Közben a két motoros szintén felkészül a legrosszabbra, és van is miért. A fegyverek náluk is élesednek, Cybergyík minden támadásra felkészül, és az a kevéske zöld nyaláb mi felé tart, könnyedén ki is kerüli. Ám a mellette lévő zöld motorosra nem nagyon lehet felkészülni. Fegyverei aktivizálódnak, dermesztő hideg lengi be a környéket, ebben a forróságban, még a lehelet is meglátszik. A fegyverzet elsül, de nem ellenség a cél, hanem az előttük lévő talaj. Fagyasztó sugár szántja végig az utat, téve csúszósság mindent. A lábas, kerekes járművek irányítása azonnal nehézségbe ütközik mindenkinek.

Folytatás: Gyémánt kerület sikátorai
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 30, 2013 2:31 pm

/Lángnyelv

Hát megérkeztünk, ismét a régi ház. Sosem gondoltam vola, hogy újra ide fogok jönni, nem azután, hogy a lány eltűnt. Óvatosan behúzódtam az ablakon és körbe néztem. Szerencsére még mindig nem vette ki senki, és senki nem találta meg a titkos készleteim. Óvatosan letettem a lányt a matracra, és végig néztem rajta, majd sóhajtottam egyet. Megráztam a fejem, majd összetettem felálltam, és körbe tekintettem, nem tudtam mit csináljak most. Azt hiszem a legjobb az lenne ha csinálnék kaját, ha jól emlékszem mintha az éhségről beszélt volna mielőtt elájult volna. Gyorsan bementem a konyhába és elővettem a konzerveket. Gyorsan megnéztem a szavatosságot, még nem járt le, szóval biztonságban kinyithattam. Gyorsan elővettem a kis elektromos melegítőt, csoda, hogy ez még mindig működik, amikor összetákoltam nem gondoltam volna hogy így fog működni. Gyorsan elkezdtem tekerni hogy egy kis elektromosságot generáljak, majd kinyitottam a konzervet és ráhelyeztem a tűzre, és vártam hogy felmelegedjen.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimePént. Dec. 13, 2013 7:36 pm

/Cybergyík/

Nem igazán emlékezett semmire az álmai közűl, még csak arra sem hogy álmodott egyáltalán valamit. Ahogy kezdett magához térni, az se, jutott el valójában tudatáig, mi történt, vagy ki volt ő egyáltalán, csupán hosszú, lehunyt szemmel töltött percek után érte el tudatát. Ám ahogy felemelte fejét és felpattantak szemhéjai, valami ránehezedett tagjaira és visszaesett fekvőhelyére. Percekig bámulta a plafont, fülei süketeknek tűntek, vagyis... inkább sípoltak, hiába is fogta be őket. Mikor végre elült a rosszullét, megcibálta haját és morogva felült, még zihált is volna, ha lettek volna lélegzéssel kapcsolatos 'reflexei'. Arcát tenyerébe temette, az érzés leginkább feje zsibbadásához volt hasonlatos.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeVas. Dec. 29, 2013 7:08 pm

Miután végre sikerült felmelegíteni az ételt magamhoz vettem bár kellett egy kis papír hogy ne égesse meg a kezem. Szépen lassan kimentem a konyhából, és észrevettem Lángnyelvet, és már fent volt. Megálltam egy pár másodpercre, majd leültem mellé, és letettem a földre a konzervet, de nem hagytam hogy elvegye, ha megpróbálta akkor megragadtam a csuklóját, hogy figyeljen rám.
-Szóval megint lopkodsz. Azt hittem megegyeztünk, hogy nem csinálod többé.-Mondtam egy sóhajjal, majd végig tekintettem rajta.
-Mi volt a baj, hogy ilyen gyorsan leléptél?-Egy újabb sóhaj majd elengedtem a kezét.-Azok az emberek majdnem meghaltak miattad. Csak azért, hogy kapj ételt? Láttalak. Láttam, hogy nem is hezitáltál, majdnem engem is megégettél. Tudom hogy nem vagy ember, de nekem úgy tűnik hogy a saját élteden kívül semmi nem számít. Igazam van?
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeVas. Jan. 12, 2014 2:47 pm

/Cybergyík/

Ügyetlen lépést tett előre, s elveszítvén egyensúlyát, kishíján orra bukott a számára mintegy a semmiből előtobbanó Gyík elé. De sikerült összeszednie magát, s az ijedsége aztán hátrálásra késztette, mialatt apró lángok lobbantak fel ujjai végén. Összeszorított fogakkal meredt a nála nagyobb lényre, még friss volt a fájdalom, amit a kezeivel okozott neki, s nem tudta, mivel vehetné fel vele a harcot, ha megindulna. De nem történt meg, Gyík közelebb jött és leült, míg ő védekezőlegesen hátra lépett kettőt. Ahogy Lángnyelv a lehetőségeit mérlegelte, amaz megszólalt, s ő ettől csak feldühödött, ökölbe szorítva parázsló kezeit,
- Mindenkit más érdekel! - vágott vissza, miután tűrtőztette magát, meg akarta neki mondani, ami járt - Akit nem, az meg senkit se érdekel már, csak mert másféle! Megigértem, hogy nem lopok ha te adsz helyet és enni, de elmentél és nem hoztál enni! Éhes voltam, a gyomrom kicsi, elmentem... de addig betartottam, amit ígértem, amíg betartottad amit ígértél! Te szegted meg, ennem kellett!
Hatagosan rázta öklét, ez nem volt igazságos!
- És most ehettem volna sokat, nagyon sokat! De már... nem... tudok... - morogta - És te bántottál engem, de én nem tudtam ki vagy, amikor meg igen, már bántottál mindenkit, akikre vigyáznom kellett! Mint az egyenruhások! - vádlón mutatott - Olyan vagy, nem érdekeltelek, ez nem barát!
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeVas. Jan. 12, 2014 11:53 pm

-Te mentél el. Hogyan adjak ételt ha nem talállak?-Kérdettem miközben láttam hogy nagyon nem haladunk semmi fele. Csak figyeltem egy pár másodpercig majd letettem a konzervet.
-Az az étel tényleg megérte hogy kockáztasd az életed? Mi van ha egy rendőr rád lő. Egy lövés és véget ér az életed. Vagy mi van ha elkapnak, akkor elzárnak a tűztől egy életre. Azok az emberek akik a védelmedet kérték csak kihasználtak. Ha elkapnak téged nem próbáltak volna segíteni. Lehet hogy kedvesek voltak de biztosan nem barátok. Ők nem segítettek volna neked. Azért kaptam el őket mert bántottak olyanokat akik fontosak nekem. Te is bántottad őket, és nem hagyhattam hogy ez megismétlődjön.-Mondtam miközben ismét felálltam.
-És neked is segíteni akarok. Azért mentettelek meg az egyenruhásoktól. Ha nem hoztalak volna ki akkor elzártak volna a tűztől. Tudom hogy van más megoldás is.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 15, 2014 9:48 am

/Cybergyík/

Egyre láthatóbban fortyogott, a minden igazát elutasító szavak mélyre hatoltak benne jeges karmaival, s ilyan időkbe rázták, mikor még az iskolában volt. Ott mindenki jobban vélte tudni, hogy mit akart, mi tetszett neki és mi volt számára jó! Az emberek szerették megmondani neki, amit nem akart hallani és most Gyík ugyanerre adta fejét, nem érdekelte... csak a saját magával gondolkodott. Most már átlátott a szitán, elárulta szándékait, az előbb ételt hozott csalinak és úgy akarta őt látni, ahogy neki tetszett. Nem értette meg, nem értette meg... dühítő... elárulta...!
- Engem... nem tud senki elzárni, Én vagyok a Tűz! - tört ki belőle, s újból hátrálni kezdett - Az ők barátai nem az ernyémek, nekem ők nem fontosak, ők nem akarnak nekem jót... hazudnak, te is hazudtál! Egyenruhás vagy egyenruha nélkül!
A falba ütközött maga mögött, sarokba szorítva érezte magát, holott Gyík ugyan felkelt, de még nem jött közelebb. Körbe nézett, elméjében megannyi gondolat kavargott, melyek az igazságot keresték reménytelenül, s szájába tették mindazt, ami éppen eszébe jutott. Lángok lobbantak fel kettejük között, fényük megcsillant vörös szemein, s falként választották el a szoba két részét, igaz, nem terjedtek tovább.
- Szabad fogok maradni olyanoktól, mint ti! - vette utolsó szóra, majd az ablakpárkányra mászott, s onnan kihuppant a tűzlétrára, onnan pedig a sikátorba ügyetlenkedte magát. El akart innen menni valahova máshova, akárhova, csak itt ne kelljen maradnia. Nem harcolhatott, túl erős volt, a menekülés maradt egyedül. Ahogy elfutott, mellette lángra lobbantak a szemeteskonténerek és az autók, de aztán abbahagyta, úgy biztos tudta volna követni, miután kialszanak a szobában a lángok, vagy kijut valahogy máshogy. Eltűnt inkább, igen, eltűnt a házak árnyékaiban és az éjszakában, a tűznek szunnyadnia kellett, hogy ki ne olthassák.

/Köszönöm a türelmed és a játékot, remélem nem olyan nagy gond, hogy csak úgy kiírtam magam. Azt hiszem ez a jó oldal felé húzás nem jött össze, de nem baj/
Vissza az elejére Go down
Zauna
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zauna


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 19.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 19, 2014 4:44 pm

Ahogy minden napját, a mait is leginkább azzal töltötte, hogy munka után nyomokat keressen. Még éjszaka is. Így jutott el ide. Észrevett egy érdekes jelet ezen a környéken, ami éjszakánként bukkan fel. Valahol itt lehet a forrása. A jelhez tartozó személyről nem tud semmit. De elég szokatlan technológia. Mindenképp érdemes utánanézni. Tett egy kis körsétát délután, de semmi, ahogy várható volt. Tehát mindenképp éjjel kell kutakodnia. Mégsem nézhet be minden ablakon. Nappal egyébként is túl feltűnő az ilyesmi. Otthon összerakott egy kis jelkövető készüléket. Igaz, a hatótávja alig egy kilométeres, de azon belül viszont pontos. A rendelkezésére álló erőforrásokból ez egész jó eredmény. Visszatért tehát késő esete a környékre és figyelte a készüléket. Amint megvan a jel, követni kezdi.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeVas. Ápr. 20, 2014 12:31 pm

Egy újabb éjszaka, egy újabb kutatással töltött este. Sóhajtottam egyet ahogy belekortyoltam a kávémba a bázison és figyeltem a hackelési folyamatot egy újabb betörés a rendőrségre, hogy infót szerezzek bűnözőkről.
-Oké 20 perc, kezdődik most.-Mondtam, de amint elkezdődött a törés észrevettem hogy a jel elkezdett vibrálni a Keleti oldal gépén.
-Oh fene.-Egy gyors kapcsolással kiléptem.-Uh... Nem jó, már tudják hol a forrás. GenTech...-Mondtam halkan, miközben felálltam a géptől, és felkaptam a bőrkabátot, majd a fejfedőt, és lementem a motorhoz elkezdtem beindítani a motort, és elkezdtem vezetni az utcán kerülgettem az autókat hogy minél gyorsabban elérjek az úti célomhoz. Az apartmant előtt pár sarokkal tettem le a motort, és lezártam, majd a sisakot is leraktam. Felmásztam a tetőre, és elkezdtem a tetőn átugrálni hogy gyorsan oda érjek, majd letekintettem, bekapcsoltam a szemüveget, és a kesztyűket is bekapcsoltam, majd elkezdtem leereszkedni.
Vissza az elejére Go down
Zauna
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zauna


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 19.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeVas. Ápr. 20, 2014 1:09 pm

Sikerült megtalálnia a jel forrását. Az egyik apartmanban volt. Szuper, már csak követni kell a jelet, hogy megtalálja. A lenti kapu nyitva volt. Valamelyik lakó nem csukta be maga után rendesen. Szerencsére ez nem valami gazdag negyed, így nincs portás, meg biztonsági szolgálat. Gyakorlatilag észrevétlenül bejutott az épületbe. Elindult a lépcsőn felfele, követve a műszer által jelzett irányt. Körültekintőnek kell lennie, nehogy valami ártatlanra törjön rá. Bár kicsi rá az esély. Egyébként sem tervezi az ajtót berúgni. Inkább halkan hatol be és felméri a terepet. Emeletről emeletre járva egyre közelebb jut a jel forrásához.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 5:00 pm

Benéztem az ablakon, és vettem egy mély levegőt, ahogy bekapcsoltam a mozgás érzékelőt a szemüvegen. Semmi mozgás. Jó, még nem érkeztek meg. Bekapcsoltam a zseblámpát, és elkzdtem körbe tekinteni, majd oda rohantam az egyik olcsó festmény mögé, és elhúztam hogy kicszedjem a laptopot, és kihúztam, a jelnek vége volt. Most gyorsan ki kell jutnom mielőtt a GenTech embere ide ér. De ekkor hallottam lépteket, és megfordultam, gyorsan behajtottam a képet, és behúzódtam a konyhába, és neki támaszkodtam a bejáratnak, és kikémleltem a sarkon csendben figyeltem hogy vajon a léptek majd megutatják a figurát akihez tartoznak. A sokk kesztyűk készenlétben voltak. Őszintén szólva én egy bogár emberre számítottam, akivel egyedül nehéz lesz elbánni, de nem hagyhatok hátra bizonyítékot és vannak más cuccok is itt amiket nem tudok gyorsan elvinni. Fel kell készülnöm az összecsapásra.
Vissza az elejére Go down
Zauna
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zauna


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 19.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 6:10 pm

Jó pár emeletet megmászott, mire végre sikerült a megfelelőt megtalálnia. Szerencsére alapjáraton is jó formában van, de a nanobotok még dobnak rajta, így még csak nem is veszi szaporábban a levegőt, mint normál esetben. Kis keresgélés után megtalálja a megfelelő ajtót. Ám amint odaér, a jel megszűnik. Talán felfedezték a követőberendezését. Lehetséges, hogy valami zavart okozott a jelben, ami elárulta. Mindegy, még időben volt. Ha most behatol, nyakon csípheti a jel forrásának működtetőjét. De nem akar túl nagy feltűnést kelteni, így nem rúghatja be csak úgy az ajtót. Bekopogni sem kellene, mert akkor leleplezi magát az ajtó előtt, ha még nem tudják, hogy itt van. Szerencsére ezek az itteni zárak nem túl bonyolultak, így elég gyorsan sikerül kinyitnia. Óvatosan megy be a lakásba. Benéz mindenhova, ahol csak lehet valaki. Az egyik kezét ütésre, illetve védekezésre készen tartja. Lőfegyver ellen nem sokat érne, de remélhetőleg a másik fél sem akarja az egész házat felverni.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeCsüt. Május 01, 2014 8:52 pm

Belélegeztem a levegőt, és felkészültem az ütésre. Hallottam ahogy az ajtó szép lassan nyikorog és kinyílik. Kicsit oldalra néztem, majd visszahajoltam mielőtt felém tekinthetett volna. Egy nő? Hmm Nos, nincs okom feltételezni hogy nem GenTech, bár inkább a bogarakra számítottam, mintsem egy szimpla civilre. Bár a bogarak elég feltűnőek. Csendben vártam ahogy a léptek egyre hangosabbak lettek, és szép lassan elernyesztettem a kezem és bekapcsoltam a töltést. Egyetlen érintés egy sokkoló erejével bír. Ha jól időzítem harc nélkül kiüthetem az ellenfelem. Még egy mély levegő, majd befordultam a sarkon, és előre ugorva rávetettem magam az idegenre kezeim elől és halvány kék villámlással készült arra hogy a sokkoló erejét a teste ellen fordítsa. Csak hozzá kell érnem.
Vissza az elejére Go down
Zauna
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zauna


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 19.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeCsüt. Május 01, 2014 9:03 pm

Óvatosan halad, lehető legkevesebb zajt keltve. De ha az a valaki még tényleg itt van, nyilván elrejtőzött és ugrásra készen áll. Zauna sem fogja olyan könnyen adni magát. Időközben a szemei már teljesen hozzászoktak a sötéthez, így észre fog venni bármilyen mozgást. Nem is kell sokat várnia, hirtelen egy különös formájú alak lép elő és szó nélkül ráveti magát a lányra. A keze pedig felvillan. Semmi kétség, hogy valami elektromos eszköz, amivel sokkolni akarja őt. Még szerencse, hogy készen tartotta az egyik kezét, így el tudta kapni az idegen csuklóját, amivel támadni próbál. Elég jó erőben van, meg kell hagyni. De már az alakjából rájött, hogy megint nem emberrel van dolga. A másik kezével próbálja lelökni magáról az ellenfelét.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeCsüt. Május 01, 2014 9:11 pm

És hirtelen elkapta a kezem. Ahogy előre toltam már éreztem is hogy mekkora erő van benne. A fenébe is nem tudtam hozzá érni. Ráadásul vissza is lökött. Hátrébb tántorodtam és felemeltem az ökleimet az arcomhoz, miközben végig néztem rajta.
-Sejtettem. Úgy tűnik valami gén manipulált ügynököt küldtek.-Mondtam miközben felemeltem a kezeim, és vártam hogy megpróbáljon támadni, a farkam készenlétben állt a meglepetés támadásra, csak le kell kötnöm valamelyik tagját és hozzá érnem. A lábaim gyorsan mozogtak nem maradtam egy helyben, és fojtattam a védekezést. Csak ügyeltem arra, hogy ne tudjon egyik oldalról se megtámadni.
Vissza az elejére Go down
Zauna
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zauna


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 19.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeCsüt. Május 01, 2014 9:25 pm

Ellökte végül a támadót, aki hátrébb tántorodott. Felkészült az összecsapásra. Utána még valami különös megfigyelést is szóvá tett.
-Nem nyert. Na és mégis kik küldtek? Azt hittem, hogy azok a sült bolondok csak kísérleteznek azokkal az állati anyagokkal, de úgy tűnik már terjesztik is. Te sem tartottad sokra az emberséged, mi?
Egyelőre nem támad. Abban sem biztos, hogy helyesen vonta le a következtetést. De egyértelműen neki kedvez a terep. Ekkora testtel neki nehezebb lehet a mozgás.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeCsüt. Május 01, 2014 9:36 pm

Végig tekintettem rajta de ahogy beszélt pislogtam. A kezeim még mindig fent voltak ahogy figyeltem, a nőt.
-Mégis miről beszélsz?-Kérdeztem miközben lassan oda mentem a könyvespolchoz, és felkészültem arra, hogy használjam ha nekem próbálna jönni.
Vissza az elejére Go down
Zauna
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zauna


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 19.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeCsüt. Május 01, 2014 9:46 pm

Úgy tűnt, a másik fél épp annyira tanácstalan, mint ő. Akkor most mi is a helyzet? Ez egyre furább. Itt egy nagy, humanoid gyík. De valahogy mégis, mintha más volna a mentalitása. Mint mondjuk a patkánynak, akit helyben hagyott.
-Nem valami szer hatására lettél ilyen? Tudod, még ilyen szegényes látóviszonyok közt is jól kivehető, hogy egy humanoid gyík vagy.
A védelmét persze nem engedi el. Még ha pillanatnyilag kulturált is a társalgás. Lehet, hogy lesz még itt bunyó.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeCsüt. Május 01, 2014 9:57 pm

Mondhatjuk hogy meglepődtem. Végig néztem a nőn. Ha nem tudja, hogy ki vagyok, akkor nem a GenTech-től jött. Még figyeltem egy pár másodpercig, majd lassan leeresztettem a kezem.
-Hogyan fedezted fel a jelet? Kevés csoportról tudok aki fel tud hackelni, és úgy tűnik te nem tartozol közéjük. És nem mindenkinek van meg az ereje hogy simán visszalökjön, szóval tudom hogy nem normális ember vagy.-Mondtam miközben lassan kikapcsoltam a sokkolókat. Folytattam a figyelését nehogy meg tudjon lepni.
-Én Cybergyík vagyok. Már valószínűleg hallottál rólam. És te meg ki vagy?-Kérdeztem, továbbra is bizalmatlanul figyeltem minden mozzanatát. Az emberek elég könnyen hazudnak.
Vissza az elejére Go down
Zauna
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zauna


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 19.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeCsüt. Május 01, 2014 10:08 pm

A gyíkember végül leeresztette a kezét. Úgy tűnik, értelmes lénnyel van dolga. Mert nem erőszak útján próbálja megoldani a kérdést. Ritka madár az ilyen. Válaszul ő is leereszti a védelmét. Igaz, még mindig ugrásra kész. Egyelőre elbeszélget a másikkal.
-Én nem tartozom senkihez. Nincs se főnököm, se társaim. Na jó, kénytelen voltam rendes munkahelyet szerezni. De nyilván érted, mire gondolok. A jeledet meg a gépem szúrta ki. Hasonlít ahhoz, amit megfigyelek. Illetve keresek. Mivel nem volna szabad létezzen itt jelenleg.
Most, hogy kikapcsolta a sokkolókat, kissé megnyugodhat. Talán tényleg nem kerül sor további harcra.
-Zauna. Bocs, de nem hallottam rólad. De ez ne lepjen meg. Nem olyan rég jöttem ide.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeCsüt. Május 01, 2014 10:38 pm

Csendben végig nézek a nőn. Zaunaként mutatkozott be, ami elég furcsa név volt. Egy pár másodpercig még néztem rá, majd ismét felszólaltam.
-Huh. Nem igazán értelek... Mit értesz az alatt hogy nem szabadna léteznie?-Kérdeztem miközben figyeltem és lassan odébb léptem, majd szétnéztem, és odaléptem az ajtóhoz, gyorsan kitekintettem a folyosóra, majd becsuktam az ajtót.
-Jó. Nem követtek.-Mondtam halkan, majd felnéztem rá.-Ki tanított meg a jelészlelésre? Még az FBI-nak is gonjai vannak velem.
Vissza az elejére Go down
Zauna
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zauna


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 19.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeCsüt. Május 01, 2014 10:55 pm

A másik nem igazán érti, hogy miről is beszél. Pedig arra számított, hogy nem fog újat mondani neki. Elvégre ő használja ezt a technológiát. Különös.
-Úgy értem, hogy ez a technológia fejlettebb, mint ami a földi. Tehát, ha pontosan akarok fogalmazni. Az emberiség még nem rendelkezik ezzel. Egy ideig még nem. Még a legfejlettebb területeken sem. Mint például az űrkutatásban.
A gyík megbizonyosodik róla, hogy nincs odakint senki, majd becsukja az ajtót. Eközben ő nem mozdul. Csak támasztja a falat.
-A hackelés alapjait apám egyik barátjától. A többit kitanultam magamtól. Nem volt nehéz. Nekem ez olyan, mint másnak a főzés.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimePént. Május 02, 2014 4:07 pm

Úgy tűnik, hogy nem érti hogy miről beszélek, vagy csak remélte hogy nem hallottam amikor azt mondta, hogy kereste a jelet. Végig néztem rajta, majd összekulcsoltam a kezeim.
-Ha egy tűt akarsz megtalálni a szénakazalban akkor tudnod kell hogy hogyan néz ki a tű ami után kutatsz.-Mondtam miközben végig tekintettem rajta, majd egy apró hümmögéssel később folytattam.
-Nos, Most már biztos. Te nem innen való vagy. Honnan jöttél?-Kérdeztem miközben a szemeim az övébe vájódtak.-Embernek nézel ki. De a tudásod túl szárnyalja az övéket, és az erőd is. Vagy nagyon jó az álcád, vagy egy másik Földről jöttél.-Mondtam egyből feltételezve, hogy dimenzió utazó. Lehet hogy a GenTech egyik kísérleti alanyával van dolgom? Lehet hogy részleges amnéziája van, a teleporter eléggé instabil és nagyon megterheli az agyat a katalizátorom nélkül.
Vissza az elejére Go down
Zauna
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zauna


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2013. Sep. 19.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimePént. Május 02, 2014 5:36 pm

Egyre biztosabb, hogy az ügyeiknek semmi közük egymáshoz. A technológia hasonló ahhoz, amit keres, de mégsem biztos, hogy ugyanaz. Ahhoz meg kellene vizsgálnia, hogy többet tudhasson. De ott még nem tart a beszélgetés.
-Nem feltétlen kell tudnom, ha azt tudom, hogy a többi tűtől különbözik. Elég csak szokatlan eltéréseket keressek.
Úgy tűnik sikerült nyilvánvalóvá tennie, hogy nem éppen idevalósi. Bár ez nézőpont kérdése csupán.
-Másik Földről...Ez így kissé helytelen megfogalmazás. Inkább úgy mondanám, hogy ugyanez a Föld, másik időben. A huszonkettedik században.
Közben elkezd sétálgatni és leül egy székre. Unja már az ácsorgást. Közben méregeti a gyíkot.
-Ha jól sejtem, te sem e-világi lény vagy. Egy távoli bolygóról érkeztél?
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitimeSzer. Május 07, 2014 6:17 pm

Végig tekintettem a nőn, majd meghúztam a vállam.
-A széna kazalban megannyi szál van. Nehéz megmondani a különbséget. Ezért is használják túlzásnak.-Mondtam miközben megráztam a fejem.-De ez most nem érdekes.-Mondtam miközben az ujjamat az államhoz tettem. Hallgattam amit mondott, és végig gondoltam, majd sóhajtottam.
-Heh. Egy évvel ezelőtt őrültnek neveztelek volna.-Mondtam egy kis kuncogással, majd ismét felé fordultam.-De ez tűnik jelenleg e leglogikusabb válasznak. Persze a hazugság után.-Mondtam majd oldalra tekintettem, szépen oda sétáltam az egyik helyre és visszahoztam a laptopom, hogy elhelyezzem a titkos helyére és visszacsatlakoztassam a rendszerbe, most már nincs értelme rejtegetnem.
-Távoli bolygó. Egy kissé helytelen megfogalmazás.-Mondtam egy kis viccelődéssel, majd felé fordultam.-Inkább azt mondanám, hogy ugyanez a föld, egy másik idő egyenesből. Egy olyanból ahol nem haltak ki az őshüllők. Bár azt azért bevallom, hogy nem időgéppel jöttem. Mondhatjuk úgyis, hogy én vagyok a fajtám első interdimenzionális képviselője.-Mondtam miközben újra végig néztem rajta.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 15 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok.
Vissza az elejére 
15 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: