DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok.

Go down 
+9
Lángnyelv
Kevin Chase
Airie
Madárijesztő
Kassidy
Kétarc
Adler Eins
Cybergyík
Vadmacska
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
SzerzőÜzenet
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 8:49 am

Miután végeztem letettem a telefont, vissza a férfi zsebébe, aki nem bánta a kölcsönt. Viszont hirtelen meglepetés ért. Egy lány csak úgy simán felsétált hozzám, majd elkezdte kifosztani az eszméletleneket.
-Hé kislány! Ez nem szép dolog.-Mondtam miközben leguggoltam hozzá. Nem úgy tűnt, hogy van hely ahol aludhat. De hogy lehet valaki ilyen fiatalon hajléktalan? Lehet, hogy az árvaház túlélője? Láttam az újságban, hogy leégett. Ami még inkább feltűnt, hogy még csak meg sem rezdült tőlem. Ha feltekintett rám, akkor egy párat pislogtam. Valahogy mintha különbözött volna az átlag emberektől, de annak tudtam be, hogy valószínűleg még gyerek, hiszen emberi gyereket még nem nagyon láttam, főleg nem felnőtt nélkül.
-Te, nem félsz tőlem... Hogy hívnak?-Kérdeztem, miközben megtartottam a magasságot, hogy nagyjából ugyanolyan nagyok legyünk. Remélem tudunk beszélni, nem igazán tudtam eldönteni mit, tegyek, de nem fogom hagyni, hogy lopjon valakitől, ha mégis megpróbálja akkor megfogom a csuklójánál, nem erősen, éppen csak annyi hogy átkarolom az ujjaimmal.
-Állj meg, ezt nem szabad.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 9:56 am

Mégis izgatta, szóban legalábbis rosszallani kezdte a működését, ezért egyenlőre felhagyott a kutakodással és rápillantott a most már mellette guggoló idegenre. Nem volt tökéletes szemből olvasó de minden érző lénynek volt egy kevés affinitása erre, így azt könnyen megállapíthatta hogy gondolkodott valamin. Nem elsőként a sorban talán éppen őrajta, hiszen járókelőknek például sokkal inkább volt szokásuk megnézni és megszólítani őt hogy a szüleiről érdeklődjenek, mint velük ellentétben más hajléktalanok akik (többnyire) nem foglalkoztak vele. Az illető is jó megfigyelő volt hiszen feltűnt neki hogy nem félt tőle. Nem volt rajta egyenruha vagy lőfegyver és még ember sem lehetett, néhányat pedig éppen most vert el ami azért nagy szó volt. Persze teljesen naiv ő sem volt. Felegyenesedett habár így sem lett igazán magasabb nála elvégre az jól megtermett egyén volt. Egy pillanatra végiggondolta a válaszát, majd jellegtelen hangtónussal válaszolt
- Akik ismernek Lángnyelvnek - bökött saját mellkasára és a hordóban lobogó tűzre pillantott, de testével nem fordult arra - most már te is ismersz
Az eltúlzott megállapítást követően csend támadt kettejük között, feltételezhetően ő is azokon a dolgokon forgatta a fejét mint mások is akik megszólították, tehát például hogy hol lakik és hol vannak a szülei. Úgy vélte hogy ismét alkalmas volt a pillanat a kutakodásra, így hát fél térdre ereszkedett és belenyúlt a férfi tárca formában dudorodó farzsebébe. Azonban az idegen elkapta a csuklóját furcsa tapintású kezével majd kellemetlen módon ismét kinyilvánította szóban a véleményét. Egy pillanatig megmerevedett, aztán mégis engedett
- Nekik nem kellenek - jelentette ki meggyőződött határozottsággal
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 10:06 am

Ahogy figyeltem a lányt, láttam rajta, hogy gondolkodik, talán azon hogy válaszoljon nekem? De vajon miért? Ugyanakkor lehet, hogy valami máson töprengett, most nem tudnám megmondani. Végül megmondott egy nevet amin azt mondta mindenki szólította.
-Hmm... Értem. Én Cybergyík vagyok, legalábbis a legtöbben ezen a néven ismernek. Van egy másik is, de azt csak a közeli barátoknak mondom el.-Mondtam, miközben figyeltem. Újra leguggolt, ami arra engedett következtetni, hogy megint kutakodni akar, úgyhogy megállítottam. Ezt követően pedig elmondta, hogy úgy se lesz rájuk szüksége. Megráztam a fejem majd elengedtem a kezét.
-Kell nekik vagy sem, nem veheted el, más értékeit. Te mit szólnál ahhoz hogy amíg alszol mindenedet elveszik?-Kérdeztem, mint valami önjelölt etika tanár. De aztán újra meglágyult a hangom.
-Van valahol ahol lakhatsz? Valakik akik vigyáznak rád?-Tettem fel a kérdést amit valószínűleg már sok mindenkitől hallott, de hát aggódtam a biztonsága felől, főleg most hogy este van, nem biztonságos ez a környék.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 10:58 am

- Keresnék újakat - magyarázta lényegre törően - egy tolvaj reggelre elmegy, ezért akkor már nem lehet hozzá szólni
Ez természetesen igaz volt, de nyilvánvaló volt az is hogy félreértette Cybergyík célzását a lopással kapcsolatban. A lény aztán nem is vesztegette idejét semmittevésre, feltett néhány jól ismert rutinkérdést amire gondolkodás nélkül gyors választ tudott adni
- Ott lakok ahol vagyok és én vigyázok magamra
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 11:17 am

Egy párat pislantottam a lány sajátos válaszára, majd sóhajtottam, és letérdeltem.
-Na jó mit szólnál ehhez? Adok neked ételt, és egy helyet ahol lehajthatod a fejed, ha nem lopsz többet.-Mondtam, és a kezemet nyújtottam, viszont igyekeznem kellett, mielőtt a rendőrség ide jön, nem akarom, hogy minket találjanak itt, még letartóztatnának... Pontosabban megkísérelnék a letartóztatást. Egy ideig figyeltem őt, kíváncsi voltam vajon mi történhetett vele, és miért nem segített rajta senki... Lehet hogy nem akarta hogy segítsenek neki? Még nem tudhatom, ehhez el kéne nyernem a bizalmát, de előbb nézzük meg mit mond az ajánlatomra, remélhetőleg elfogadja.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 12:53 pm

Cybergyík ajánlatára ezúttal nem azonnal válaszolt, hiszen túl sok átgondolni valót jelentett. Az ajánlat magában jó volt, mivel ha kap ennivalót akkor tulajdonképpen lopnia nem is kell, az persze más kérdés hogy inkább volt kukaturkáló és hullafosztó mint tolvaj. A meggondolandó inkább az volt hogy ez a feltűnően jó ajánlat igen hamar jött, így most némi gyanú parázslani kezdett benne. Még mindig elgondolkodva nézett le az eszméletlen fickóra, tudta hogy kérdeznie kell ha többet akar tudni
- Tolvajoktól ellopni amit loptak nem lopás - mondta, aztán felvéve a csomagjait ránézett - csak akkor lopok ha máshol nem találok. Ha tudok enni akkor nem kell keresni és ha nem találok lopni. De van garancia hogy igazi ajánlat?
Néha nem bizonyult elégségesnek a szókincse, de most úgy vélte sikerült érthető szavakká transzformálni a gondolatait
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 1:03 pm

Ismét elgondolkodott, és ezt meg is értem, hisz elég sok minden foroghat itt kockán, bár a válaszából úgy gondoltam, hogy ezzel csak ő járna jól. Csak figyeltem ahogy kinyitja a száját és szavakat formál, amiket hallgathatok.
-De az.-Mondtam az első mondatára, miközben már érzékeltem a szirénákat a távolban. A szemüvegemhez nyúltam, és betekintettem a rendőrségi GPS-be. Igen már ide tartanak, csak egy autó meg egy mentő. Ezután újra visszatekintettem rá.
-Én egy gyíkember vagyok, sosem hazudok, még ha az életem múlik is rajta.-Mondtam határozottan és mosolyogva. Kinyújtottam a kezem még egyszer remélhetőleg ezúttal elfogadja, és elvihetem innen. Hallottam ahogy megjönnek az autók és lefékeznek a sikátor a sarkon. Most kellett döntenie, különben kénytelen leszek itt hagyni.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 1:49 pm

Nem érezte magát meggyőzve a lopás kérdésében, de azon már túl volt hogy ha nem kell lopnia akkor nem is fog lopni. Cybergyík felfigyelt valamire és piszkálódni kezdett a lencséivel, ekkorra már persze ő is hallotta a közeledő rendőrségi szirénákat, így a biztosítékra csak félig figyelt oda
- Nem akarok velük találkozni - tért át a jelenleg fontosabb témára majd elindult a hangokkal ellenkező irányba, kezet rázni úgy vélte ráért kicsit később főleg mivel mindkettő teli volt
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 2:03 pm

Egy pár másodpercig figyeltem, majd elkezdtem követni. Úgy tűnik nem fog megválni a csomagjaitól. A rendőrség megérkezett, de minket már nem láthattak, elmentünk. Az utca sötétjében sétáltunk. Én már tudtam hova fogom vinni. Nem természetesen nem a bázisra, az különben is messze lenne. De a régi házam itt van egy pár háztömbnyire, és biztos vagyok benne, hogy imádná. Mondjuk a koldusok nem válogathatnak, de szerintem akkor is jól esne neki. Plusz van még pár konzerv, amit ott hagytam, vésztartaléknak ha netán hosszabb időre kéne elhagynom a bázist, és nem tudnék a nap felkelte előtt visszaérni.
-Mond mióta élsz az utcán?-Tettem fel a kérdést óvatosan, miközben szememmel ide-oda tekintettem, felmértem a terepet, volt pár férfi a közelben de nem hiszem, hogy zavarni fognak, főleg, hogy nem felénk figyelnek.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 2:29 pm

Kicsi lábai voltak így sietős lépteivel Cíbergyík kényelmesen tarthatta a lépést, s mire a fékek csikordultak ők már eltűntek a sötétben. Nemsokára kiértek egy szűk utcára és néhány méterrel később megállt, részben mert ismét megszólította. Noha a kérdésre nem tudott válaszolni, az egyetlen mód amivel az időt mérte az a reggel és azt este volt, a hetek és hónapok nem számára nem sok ideig léteztek
- Nem tudom - válaszolta aztán, viszonylag rövid időn belül
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 2:37 pm

A válasz nem volt épp kielégítő, de azt hiszem nem igen tudok tenni ellene semmit. Csak mentem utána, és közben figyeltem a környéket. Próbáltam valami beszélgetést fenntartani miközben átvettem a vezetést, és elindultam a ház felé. Tudtam, hogy még jól jöhet, bár szó ami szó, nem gondoltam volna, hogy pont erre lesz majd szükség. Ahogy lassan haladtunk, feltettem egy új kérdést.
-És... Mégis hogyan maradsz meg az utcán? Mármint, Gotham eléggé veszélyes, még a hajléktalanok számára is.-Kérdeztem, miközben újra végig néztem rajta, most hogy jobban megnézem mintha sovány lenne, sokkal soványabb mint kellene, valószínűleg ritkán jut élelemhez.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 2:47 pm

Cybergyík továbbindult átvéve tőle a vezetést, ami egyébként pedig hasznos fejlemény volt mivel csak ő tudhatta hogy hol volt a hely amiről az imént beszélt. Nem tartott ki sokáig kettejük között a csend, mivel az 'embergyík' újabb kérdéssel törte azt meg
- Keresek és cserélek - válaszolta, elég jól foglalva össze a dolgot
Tényleg nem volt nehéz észrevenni hogy sovány, ahogy azt sem hogy piszkos és büdös is volt
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 2:56 pm

Egy rövid tömör választ adott, amire bólintottam, és hümmögtem egyet. Nem igazán tudtam mi mást mondhatnék egyenlőre, csak tartottam az irányt. Óvatosan haladtunk amíg el nem értünk a házamig. Furcsa, hogy a lány nem érdeklődik felőlem. Vajon miért viselkedik úgy mintha minden napi esemény lennék. Lehet, hogy nem érdekli? Bár most fogalmam sincs, mit mondhatnék, talán jobb ha egyszerűen elviszem biztonságba, legalább erre az estére. Átsétáltunk a túloldalra. Mivel ez egy emeletes ház volt így a legjobb megoldást a tűzlétra jelentette, szóval oda kísérte, majd oda sétáltam.
-Oké, most felraklak. Kapaszkodj meg a létrában és mássz fel.-Mondtam, miközben leguggoltam, és felkaptam. Igaz nem volt épp a legjobb illata, de engem annyira nem zavart, csak bent kellett tartanom a levegőt az undortól ami elkapott. Ha ő fent volt akkor gyorsan csatlakozom hozzá, és vigyázva, hogy ne keltsek zajt, felkísértem őt, ahhoz az ablakhoz ami a régi szállásomra vezetett.
-Oké, itt is volnánk.-Mondtam miközben bemásztam. A ház üres volt bútorozatlan, de volt egy kevés szemét, és persze az üres konzervek.
-Ülj le, valahova én megyek szerzek kaját.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 3:16 pm

Ezúttal Cybergyík sokáig nem szólt semmit, így gondolatai a konténerből összegyűjtött dolgokra terelődtek, leginkább az autórádióra és hogy kitől kaphatna érte többet. Nem mentek messzire mert vezetője végül megállt egy tűzlétra alatt amit ő még elérhetett volna, Lángnyelv viszont közel sem. Cybergyík közölte vele a megoldást, így kénytelen volt letenni legalább az egyik csomagját. Ígérete alapján a szemeteszsákot tette le hiszen ételt egyébként is ígért neki, a rádióért és talán néhány kacatért meg rendes ételt vagy pénzt kaphat, ezért is nyert a vászonzsák. A teli kezével nehezen kapaszkodott meg így az első szintig eltartott míg feljutott, onnan viszont már könnyen járható volt lévén nem voltak olyan meredekek a létrák. Cybergyík könnyen utolérte és ismét átvette a vezetést. Az ablaknál már mindkét kezére szüksége volt, így a zsákot átdobta majd nagy nehezen felhúzta magát addig ahonnan már nem került nagyobb erőfeszítésbe fellendíteni a lábát. A helyiség majdnem teljesen üres volt, kérdő tekintetére pedig azt a választ kapta hogy mindjárt megoldja. Amikor magára maradt megnézte a limlomokat, de mivel semmi értékeset nem talált, a zsákjával együtt az egyik falhoz botorkált és leült a tövébe. Viszont ha volt Cybergyík szemete között éghető anyag, letette maga elé majd egy piciny lánggal begyújtotta és figyelni kezdte
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 3:23 pm

Gyorsan oda mentem a konyhába és elővettem a konzerveket, majd kinyitottam, őket. Mindkettőbe tettem egy-egy kanalat mivel más nem is igazán volt. Aztán öntöttem egy pohár vizet is neki. Szépen lassan elindultam visszafelé. Amikor beléptem a szobába meglepetten láttam, hogy Lángnyelv egy rongyot meggyújtott. Először oda akartam rohanni, hogy eloltassam mielőtt valami tűzre kapna, de aztán valami más jutott eszembe. Oda léptem hozzá. Nem úgy tűnt, mintha bármi baj lenne, de azért óvatosságomhoz illően, nem ültem mellé, csak átnyújtottam a konzervet.
-Mégis hogyan gyújtottad meg?-Tettem fel a kérdést érdeklődve, miközben a szememet a tűzön tartottam, a kezemben lévő vizes pohár készenlétben.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 3:38 pm

Mivel talált egy olajos rongyot, nem volt semmi akadálya egy kis tűznek és a figyelésével hamar eltelt az idő. Noha nem figyelt fel Cybergyík visszaérkeztére, a hangjára már felocsúdott tüzecskéje figyeléséből. Nagy kezeiben felnyitott konzervdobozokat és egy poharat tartott és a tűz felől kezdett érdeklődni. Egy pillanatig visszabámult rá, majd úgy döntött nem bonyolódik igazságferdítéssel
- Én csináltam - válaszolta, nem véve le szemét az egyik konzervdobozról
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 3:48 pm

A lány válaszolt, de nem igazán értettem mire gondolt ezzel. Volt nála gyufa? Vagy valami más? Nem láttam elhasznált csikket a földön, szóval kénytelen vagyok azt feltételezni, hogy tényleg nem egy átlagos emberrel van dolgom. Rátekintettem a tűzre. Az olaj miatt gyorsan égett, de mivel a lakás ezen része betonból van, annyira nem aggódtam, hogy ki kerül az irányításból.
-Meg tudnád mutatni hogyan?-Kérdeztem egy mosollyal, miközben bekaptam egy egy kisebb falatot az én ételemből, közben őt figyeltem. Ez az este éppen most fordult át, furcsából érdekesbe, és valószínűleg a felderítő énem most túl erős volt, hogy ellenálljak.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 4:04 pm

Mivel a konzervet nem kapta meg, tekintete visszavándorolt az égő rongyra és ott is maradt volna ha Cybergyík nem kérdezősködik tovább. Némán rápillantott majd pedig vissza a tűzre, végül bal mutatóujjával a kibontott de megkezdetlen konzervre. Tudta hogy mit akart, itt volt tehát az idő cserélni
- Odaadod, utána megmutatom - közölte a feltételét
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 4:11 pm

Kicsit meglepett voltam, amikor rám mutatott, de amikor megszólalt, rátekintettem a konzervre.
-Oh, persze. Tessék.-Mondtam és oda adtam neki, a kanál benne, ha esetleg szeretné használni, bár nem voltam benne túl biztos, hogy tudja használni, de azért mégis nem árthat, legfeljebb kiveszi. Ezután kicsit kényelmesebb helyre helyezkedtem, és felkészültem, hogy mutasson valamit, egyszerűt vagy elképesztőt, de egy ilyen lánynál néha jó kapcsolat ápolás ha csodáljuk a képességeit.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 4:23 pm

Nem habozott elvenni a húskonzervet és próbaként begyömöszölt a szájába néhány kanállal, megállapítva hogy rágni nem igazán kellett, hamar le is nyelte. Már jött is volna a következő kanál, de aztán észrevette hogy Cybergyík várakozva figyelte. Egy pillanatra megint csak visszanézett a pislogó lángoktól megvilágított arcára, mire végre eszébe jutott hogy mit is cseréltek. Kanalával hanyagul az égő rongy felé bökött, mire az nyomban kialudt, aztán megismételte és az újra lángra lobbant. Így hát ott folytatta a konzerv kitakarítását ahol elkezdte, egész gyorsan evett így fél percen belül már a fele sem volt meg
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 4:30 pm

A lány gyors volt, szinte tömte magába az ételt, épp csak egy pillanatra állt meg, hogy megmutassa tudományát, amire meglepődötten, pillantottam fel. Szóval tényleg különleges volt. Képes sűríteni az oxigént és kellő hőmérsékletre emelni, hogy az meggyulladjon. Érdekes. Aztán már ment is vissza enni. Nagyon éhes lehetett.
-Ne egyél túl gyorsan, a végén félre nyelsz.-Mondtam figyelmeztetőleg, de kétlem, hogy hallgatni fog rám. Csak folytattam az evést, és közben figyeltem, nehogy tényleg megtörténjen, a baj. Talán beszélgetéssel lelassíthatom.
-Szereted a tüzet, igazam van?-Kérdeztem miközben újra a kis tüzecskére összpontosítottam. A rongy viszont már nem bírta sokáig, nem sokára el fog tűnni a levegőbe. Még jó hogy nincs tűzjelző felszerelve a tűzoltóság már valószínűleg itt kopogtatna az ajtón.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 5:02 pm

Cybergyík meglepettnek és viszonylag elégedettnek is tűnt a 'mutatvány' láttán, bár elképzelhető hogy rosszul látta mivel a lángok és a konzerv jobban lefoglalták. Ami a konzervet illeti eddigre már el is fogyott és noha egyáltalán nem lakott tőle jól máris jobban érezte magát. Mivel a doboz üres volt és tennivaló nem akadt, úgy döntött kicsit leköti főbérlője figyelmét. Ahhoz nem volt elég jóllakott hogy valami nagy dolgot csináljon a halódó tüzecskével, de ahhoz igen hogy a rongy nélkül táplálja és irányítsa. Így az egy verébhez hasonló alakot öltött és felröppent Lángnyelv csuklójára, akinek szája kicsit elhúzódott mintha mosolygott volna, tulajdonképpen közelről nézve lehetett mosolynak hívni
- Megéget - mondta, ha Cybergyík megpróbálta megérinteni, ő viszont ujjbegyeivel úgy csinált mintha simogatná, elvégre át is nyúlhatott volna rajta de az nem lett volna életszerűbb látvány - de azért neked tetszik?
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 5:08 pm

Figyeltem ahogy bemutatta a trükköt, pár pislogással konstatáltam a kis verebet. Elég sokat látni Gothamban, gondolom innen nyerte az ihletet. Bár nem igazán tudtam, hogy miért csinálta. Talán köszönet képen a vacsoráért? Nem igazán tudom. Figyeltem ahogy a madárka mozog a kezén. Kicsit közelebb hajoltam, és talán elég közel ahhoz, hogy figyelmeztessen, minek hatására, vissza dőltem. Ittam egy keveset a vízből. Majd felé fordultam.
-Wow... szép!-Mondtam miközben újra rákoncentráltam.-De, hogyhogy neked nem árt?-Tettem fel a meglehetősen értelmes kérdést kutató énem vágyai minden másodperccel nőnek, hogy újabb és újabb kérdésekre találjak választ.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 5:22 pm

- Ilyen vagyok, nem égek - válaszolt, ami azt illeti legjobb tudása szerint hiszen számára ez mindig is normális volt
Az persze kis gyakorlás volt hogy a lángokat ahhoz hasonló formára alakítsa mint amit a fejében kiötölt, de nem volt probléma. Noha a forma nem volt tökéletes hiszen a lángok lobogtak, alakra és méretre éppen akkora volt mint egy veréb. Végül a láng kicsit nagyobb lett és ellepte a kezét mintha égett volna, de tulajdonképpen erről nem volt szó hiszem egyedül a levegő volt az ami égett. Egy kicsit ott tartotta majd mintha labda lett volna a konyhaajtónak dobta, de az csupán mintha odaragadt volna égett tovább, nem terjedt szét tulajdonképpen nem engedte. Aztán 'lefolyt' a földre fekete pontot hagyva maga után és a betonon kígyóvonalban visszajött és felmászott Lángnyelv tenyerére, amit összecsukott és a tűz eltűnt
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 5:28 pm

A lány ismét választ adott mielőtt elkezdett további trükköket csinálni a labdával, mielőtt neki vágta volna a konyhaajtónak. Feltekintettem, és ijedve rezdültem meg, de mielőtt megmozdultam volna észrevettem, hogy az ajtó nem ég. Pislantottam egy párat. Szép lassan lehozta, majd vissza húzta a tenyerébe. Tisztára mint valami tűzmágus, bár nem igazán tapasztaltam mágiát ebben a világban. Ismét feltekintettem rá, ahogy eloltotta a tüzet, most hirtelen minden sötétebb lett.
-Akarsz esetleg még valamit? Egy fürdőt például?-Tettem fel a kérdést, miközben őt figyeltem. Kíváncsi vagyok hogyan tudja ezt csinálni, ehhez több kell mint amit elképzeltem. De hogyan került a földre. Ember egyáltalán? Talán majd az idő megválaszolja, most talán jobb lenne, ha csak figyelnék rá.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok.
Vissza az elejére 
9 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: