DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok.

Go down 
+9
Lángnyelv
Kevin Chase
Airie
Madárijesztő
Kassidy
Kétarc
Adler Eins
Cybergyík
Vadmacska
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 20, 2011 1:09 pm

/Most már nem fogadom el a nyalást Very Happy de azért kösz a próbálkozást, legközelebb jobban figyelj oda. Most sem írtad oda hogyan védekezel, úgyhogy megpróbáltam kitalálni magam.//

A kiáltással eléred, hogy téged is célpontnak tekintsen mindkettő. Az ember a látszatnak hisz, legalábbis úgy tűnik. Egy emberi szitokszavakat présel ki a száján, és elkezd hátrálni az állomás fala felé. A fajtársad vérben forgó szemekkel néz rád, de miután összeszedte magát, mégis az emberre ront.
A fegyver csöve feléd fordul, és mielőtt még bármit is csinálhatnál, megpróbál hatástalanítani. A karjaidat kinyújtod védekezésképpen, de ez vajmi keveset ér a fegyver ellen. A hanghullám elér, és először csak a karjaidba érzed a vibrálást, és a ruháidat tépkedi cafatokra, majd megtapasztalod az igazi erejét a fegyvernek. A világ felfordul körülötted, és irdatlan erővel csapódsz a lépcsőfeljárónak. Még pár fogok felfele is megteszel. A levegő kipréselődik tüdődből, és csak nézni tudod, ahogy fajtársad, aki nagyon ismerős neked, cikázva közelíti meg a fegyverest.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 20, 2011 3:38 pm

Úgy tűnt a fegyveres ember nem igen hallgat a fülére, mint sem a szemére, mert abban a pillanatban, hogy megpillantott rögtön támadásba lendült, csak ezúttal ellenem.
-V-Várj egy percet.-Kiáltottam fel, de már késő volt, és mire észbe kaptam már csak a karjaim védtek a hullámtól, aminek ereje szépen föld körüli pályára állított. Nem is nagyon tudom leírni mit éreztem akkor. Mondjuk úgy, hogy erősen fájt minden tagom. Mire feleszméltem, már a lépcsőfokon feküdtem és irdatlanul nyomott a gerincem a lépcsőkkel való találkozás miatt. A fejem is zúgott, mintha egy méhkas telepedett volna a fejembe. Kicsit kábán megpróbáltam felállni, de az egyensúlyom is csak lassan regenerálódott, így nem csoda, hogy összevissza botladoztam. Próbáltam óvatosan lemenni a lépcsőn, de ez elég nehézkes ha a világ jobbra balra kileng. Kénytelen voltam várni, amíg a látásom kicsit helyre rázódik, majd ahogy végig néztem a harcon, úgy tűnt, hogy ezt nem fogjuk civilizált keretek közt megoldani. A gyíkember úgy tűnik eléggé megvadult, és nem tudtam megállapítani, hogy egyszerűen a düh, vagy pedig az elmeháborodottság miatt teszi amit tesz. Talán jobb lenne ha inkább hozzá beszélnék, bár, nem vagyok benne biztos, hogy hallgatni fog rám. Olyan ismerős volt, de még mindig nem tudtam honnan ismerem... Ott van a nyelvem hegyén... de mégsem.
-Álljatok már meg!-Kiáltottam ismét, de valamiért éreztem, hogy nem fogják abbahagyni. Úgy döntöttem, hogy a fegyveres mellé állok. Na nem azért mert annyira szimpatikus lenne, de tudtam, hogyha sikerül lefognom a fajtársam akkor remélhetőleg rávehetem, hogy abbahagyja. Az embereknek elvileg jó a logikájuk és ki tudja következtetni, hogy nem akarok ártani neki. Elkezdtem rohanni, hogy megakadályozzam, bármelyikük sebesülését. Ha a férfi előbb lő, minthogy a gyíkember elkapná, akkor megpróbálok elé ugrani, és felfogni a vízszintes zuhanást, majd pedig lefogni, hogy ne tudjon mozogni, végtagjaimat az övével összefonni.
Ha viszont a fegyveres kerül hátrányba, akkor megpróbálom hátulról megragadni; vigyázva a farkával, hisz ha megvadult valószínűleg nem fog gondolkodni, csak reflexből lecsap vele. Ha ez megtörténne, akkor igyekszem megragadni, mielőtt, még eltalálna, majd egy erős rántással kibillenteni az egyensúlyából, és a földre küldeni a nyakánál fogva, és utána leszorítani.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 10:46 am

//Azért írom, hogy majdnem rájössz ki a fajtársad, mert nem nekem kell odaírni ki is az. Nyomot már találtál rá, ha tudod írd oda nyugodtan, ha nem akkor teszünk még pár kört.//

Fajtársad örült dühvel csapódik bele a falba. A csempézett metrómegálló beleremeg a becsapódásba. A férfi az utolsó előtti pillanatban tudott félrevetődni. Csoda hogy nem szakadt át a falon. Még mielőtt újra támadásba lendülhetne fajtársad, egy lövés találja oldalba és feléd repíti. Te szerencsésen elkapod, és így senkinek nem esik komolyabb baja még.
Megpróbálod lefogni, úgy ahogy sikerül is neked, igaz a plusz végtag miatt kicsit vigyáznod kell. Erőteljesen végigcsap a hátadon nem egyszer, de szerencsére kemény bőrödnek bírod a strapát. A pikkelyes kézben megpillantod a késnek, is csak jó indulattal nevezhető tárgyat. A pengéje átjárna egy embert könnyedén, és benned is komoly sérülést okozhatna, ha eltalálna. Sajnos pont ezt tervezi, a és megfordul a kezében, és pengéjét megpróbálja gyomorszájadba vágni.
Újra jön egy sajnos, mert nem csak ez történik a rövid idő alatt. Az ember kitikkadva, kicsit csodálkozva nézi a jelenetet közöttetek. Talán arra a megállapításra jut, hogy megmentetted társadata komolyabb sérülésektől, és most próbáljátok összeszedni magatokat. Annyit még látsz, hogy a fegyverén egy visító piros gomb világít. Talán ezért, talán mert jobb ötlete támadt, nem fogja rátok, hanem az övébe nyúl, és egy még magasabb hangon sípoló kerek kis tárgyat lök felétek hanyagul. Kettőt pattan a földön, utána megállíthatatlanul gurul felétek.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 12:43 pm

//Aham értem. Azt hittem, nem nekem kell.//

Bár a kapás sikerült a helyzet közel sem volt olyan mesés mint azt elterveztem. Az egy dolog, hogy sikerült lent tartanom a földön, de mind a farka, mind pedig mellső végtagjai komoly problémát okozott. A farkammal próbáltam körbe fonni az övét, de ez kissé lehetetlen volt, tekintve, hogy milyen vadul rángatózott. Látva, hogy ez nem fog sikerülni, inkább a kést próbálom, kiszedni a farkammal miközben tűröm az erős farokcsapásokat.
Viszont ez idő alatt újabb támadás érkezik az ismeretlen embertől. Egy furcsa gömböt lök felénk, ami éles sipítással megindult felénk. Bár ez a hang szörnyen kellemetlen volt, tudtam, hogyha elér hozzánk akkor valószínűleg nem a hang miatt kell majd aggódni. És most ismét egy döntés előtt álltam. Vagy félre ugrok, és akkor megmenekülök a lehetséges sebesülésektől, de akkor valószínűleg a fajtársam szenvedi el az egészet. Vagy pedig megpróbálom megvédeni, ami esetünkben az ellenkezője az előző tervnek. Nem tudom miért, talán egy belső hang hatására, de az utóbbit, választottam, és megpróbáltam átfordulni, majd pedig félre lökni a megvadult gyíkembert. Ezzel remélhetőleg nem esik akkora baja emekkora nekem fog valószínűleg.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 3:11 pm

//Szép, szép, gratula a megnyilvánulásért. Igazi hőshöz illő.//

A farkad villámgyorsan lecsap. Egy kicsivel csukló felett találod el, a kéz élettelenül lóg egy másodpercig, és a kéz kihullik belőle. A földön csörren egyet, de ezt egyikőtök sem hallja már. A gránát már nagyon közel van, és a sípolása mindent elnyom. Egy erőteljes lökéssel biztonságos távolságra lököd fajtársad, és így már csak te maradsz vészesen közel hozzá.
A gránát nem robban, ez annál sokkal különlegesebb. A sípoló hang hirtelen fülszakasztóan hangos lesz, végül már nem is hallod. A kis tárgy kinyílik, mint egy virág. Erre a világ körülötted megszűnik létezni, elveszted egyensúlyod, és a földre rogysz. A szónikus gránát eléri hatását, elsötétedik minden te pedig eszméletlenségre kárhozol.
Lassan nyitogatod szemeidet. A helyszín ugyanaz csak az idő más. Nem tudod mennyi idő telt el, de a lépcsőkről jövő hangzavar, amiben rendőrségi sziréna is vegyül, azt mondatja veled nem egy-két perc. A megállóban senki sincs rajtad kívül, és nemsokára te sem leszel, vagy így vagy úgy.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 10:41 pm

//Igen, épp ezért tettem Smile //

Sikerült a fegyvertelenítés, de a további cselekmény sokkal kellemetlenebb volt. Bár sikerült kijuttatnom a vészes sugárból-legalábbis azt hiszem-a másikat. Viszont így nem maradt időm magamat mentenem és teljes mértékkel bekaptam a robbanást. A hangrobbanás fájdalmas volt, de csak pár másodpercig tartott, és már nem is volt semmi sem. Csak hosszú sötétség, és álmok. Emlékek egy lényről akit a mesteremnek neveztem, akit apának neveztem. Egy emlék egy megvadult gyíkemberről, ismerős, de nem akarom elhinni... De úgy tűnik igaz... Ez csakis ő lehet...
Jó sok idővel később felébredtem erős fejfájással, fülzúgással, és jó nagy adag hányingerrel.~Úristen ez a bomba jól betett nekem... Mennyi ideig, lehettem idelent?~Kérdeztem magamtól, miközben körbenéztem. Minden üres volt, és hangtalan... Bár mintha lett volna valami vijjogás a háttérben... A rendőrség talán? Ekkor csapott belém a felismerés.
-Oh, ne... Ha itt maradok, akkor lehet, hogy elkapnak... Az nem lenne túl jó... Lehet, hogy még meg is gyanúsítanak valamivel.-Gondolkodtam hangosan, miközben lábaim futásnak iramodtak, de hirtelen megállítottam magam.~Nem! Még nem mehetek. Ha van bármi nyom, azt azelőtt kell megtalálnom, mielőtt más venné észre.~Rögtön keresésbe kezdtem, minden nyomra ami úgy tűnt, hogy nem ide illik, amíg időm van rá.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 11:57 pm

A nem oda való gyanús dolgot nem is olyan nehéz megtalálni. A vörös vér, és a összeroncsolt fegyver, elég nyom arra, hogy tudd körülbelül mi is történhetett itt. A fegyver a síneken van, és nem egy erős ütés horpasztotta be, majd törte teljesen ripityára. A vércseppek pedig elnyújtottak, és nem a kijárat felé vezetnek. Vagyis inkább onnan jönnek és a sínek mentén haladva eltűnnek a szinte kivilágítatlan járatban. Hangot nem hallasz, de nem mostanában távozhattak el a küzdőfelek.
Ekkor már teljesen eszednél, és mi több fülednél vagy. A kis hallójárataid pedig figyelmeztetnek, hogy a lefelé tartó lépcsőkön egy kisebb csapat ember sorjázik lefele. A céljuk nem lehet más, mint a rendbontás helyszíne, aminek te a közepén állsz éppen, és kutakodsz. Az embereket még nem látod, de legalább ők sem látnak téged még. A szirénából ítélve, nagy valószínűséggel egy csapat rendőr lesz a vendéged nemsokára.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 1:42 pm

Szerencsére időben észre vettem, a nyomokat, még mielőtt az emberek elindultak volna lefelé. Tudtam, hogy nincs sok időm cselekvésre, ezért gondolkodás nélkül leugrottam. A vér arra utal, hogy az ember sérült meg, és a nyomokból ítélve el lett hurcolva. Szóval gyorsan kellett cselekednem különben még egy súlyos bűntény tapad szegény szerencsétlen kezeire. A fal mellett haladtam, óvatosan miközben az iphone fényével világítottam be a területet. Normális esetben nem lenne sok, de teljes sötétben kész zseblámpa, ami nekem most jól jön. Próbáltam követni a nyomokat, és reméltem, hogy nem veszítem el a nyomot. Oh, és abban is reménykedem, hogy nem fognak mostanában járatokat az én irányomba indítani.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 6:23 pm

A járat széles nem véletlen. Két sín, és egy mentesítő is van, úgyhogy nem csoda könnyedén haladsz. Igaz a kiálló vasak, és mindenféle ismeretlen rendeltetésű szerkezetek, amik csak akadályoznak az előrehaladásban. Már több perce rohansz, mire meghallod az ismerős csatazajt. Egy ember káromkodik, miközben összecsapódó fémek zaját hallod.
A kevéske fény elég arra, hogy meglásd a körvonalukat. Nem sok minden változott, azon kívül, hogy a mordály már nem tartózkodik a kezében az emberfajzatnak. Csak hátra fele bukdácsol, hogy megpróbáljon minél messzebb kerülni a közeledő ellenfelétől. A távolság nem kevés, vannak vagy száz méterre tőled, míg ők egymástól alig ötre. Rajtad áll mit teszel, de azt gyorsan kell, hogy megmenthesd valamelyiket, vagy mindkettőt.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2011 2:22 pm

//Fhú... azért száz méterre ellátni, kicsit nehéz Razz //

Ahogy haladtam, előre elkezdtem hangokat hallani ami dulakodásra utalt, és nem sokára meg is láttam a körvonalaik. Nem tartott sokáig a gondolkodás, rögtön futásnak eredtem, hogy minél gyorsabban utolérjem a kettőt. Azt hiszem akkor azt hittem, hogy a következő mondatok majd segítenek, de magam se tudtam miért.
-Professzor elég legyen! Álljon le! Maga nem ilyen. Zack vagyok! Zack Lindenburg! Emlékezzen! Együtt dolgoztunk az élete művén!-Kiáltoztam, miközben egyre közelebb és közelebb kerültem a pároshoz.-Álljon le!-Ordítottam rá még egyszer, mikor már elég közel voltam, hogy rávetődjek, és leszorítsam a földre. Most, igyekeztem én lépni előbb és a saját farkammal az övét körbe ölelni és lefogni, miközben a karjaimat a hóna alatt átdugva megbéklyózni felső végtagjait. A férfire, csak egy pillantásnyi időt szántam, és nem is gondoltam bele, hogy mit fog tenni, csak reméltem, hogy tovább folytatja a hátrálást, ameddig elég távol nem kerül.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2011 6:17 pm

//Hát nem nyert Very Happy nem a professzor az, neki is találtam jó képet, majd eljutunk oda is//

Kétszer sikerül majdnem megbotlanod, de végül csak időben odaértél. A fajtársad már éppen a halálos csapást akarná bevinni, mikor rárontasz. A földön hempergőztök, és az egyik gyér lámpa fényénél megpillantod most már teljesen a küzdőpartnered képét. A látvány régi emlékeket idéz fel benned. Még a pályád elején nem csak te voltál az, ki a pozícióra áhítozott. Sok sikeres tanonc közül te kerültél ki győztesen, de a második helyezett Chedra volt. Aki megváltozva, de itt küzd ellened.
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Fk5u2e
Régen barátok voltatok, vagy valami olyasmi. Lelki szemeid előtt, még mindig az a pedálgép lesz, aki soha nem tudott felérni hozzád, de nem adta fel. Még ha veszélybe is sodorta magát egy-egy akciójával. Mindig is forrófejű volt, és ez soha nem fog megváltozni. De most mintha csak idegenek lennétek egymással. Chedra már szinte nem is gondolkodik. Csak az ösztönei irányítják, és abból is a legrosszabb az ölési vágy. Talán meg tudod állítani, talán nem.
Küzdened kell, de szerencsére a kihagyásod sokat segített a helyzeteden. A két ellenfél kifárasztotta egymást, így egy-egy jól irányzott szorítással harcképtelenné tudtad tenni. Így csak a karjaid között vergődik. A szemed a harcostársra veted, aki megadólag zuhan össze. Már nem küzd, és csak ingatja a fejét. Látszólag nem ért semmit, és talán meg is érted miért. Csak néz titeket, és vérzik. Erősen vérzik.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 2:26 pm

//Uhm, értem. Pedig biztos voltam benne. Jah, és szép kép honnan szerezted Very Happy//

Amikor sikerült letepernem, végre megláttam az arcát, ami meglepő fordulatot vett.
-Te?-Döbbentem le, mikor tudatosult bennem kit is nyomtam a földhöz. A látvány egy pár másodpercig a meglepődöttség, majd percekig a szomorúság és borzadály keverékét hozta elő belőlem, miközben végleg harcképtelenné tettem. Szóval ő volt az új asszisztens, és úgy tűnik az én munkámat használta fel a javításnál. Valószínűleg ezért került ide, de most hozzápárosult az egereknél tapasztalt gyilkolási ösztön túlerősítése. Elkeseredetten néztem végig rajtam, majd behunytam a szemem, és egy jó erős jobb egyenessel, végleg a földhöz szögeztem. Remélhetőleg ez pár óráig kiüti. Lihegtem egy kicsit, majd sóhajtottam egyet. Feltekintetem, és végig néztem a férfin. Úgy tűnt már nem fog harcolni, ami jó, talán most már végre hajlandó lesz beszélgetni.
-Kérlek bocsáss meg neki, nem ő tehet róla. Az agya megsérült.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 6:27 pm

//Gyorsan tanulsz, mondjuk egy gyíkhoz képest is Very Happy //

Chedra feje félrecsuklik, és eldől mint egy sózsák. Az ütés erős volt, így sikerül eszméletlenné tenned. Kényelmesen lefekteted a földre, és már minden figyelmedet az emberre fordíthatod. A férfi már a falnak támaszkodik, és jártányi ereje sincs. Csak néz fehéredő szemekkel téged, és csikorgatja a fogait. Mikor közel hajolsz, láthatod hogy nem sok van neki hátra. Ez ellen pedig az azonnali orvosi segítség se segíthet már.
Elkezded a mondókádat, de a megnyugtató szavakra válaszként csak egy durva választ kapsz. Mikor letörlöd a nyálát az arcodról, még hallhatod ahogy elhaló hangon hozzáteszi.
- Dögölj meg te is mocskos dimenzió utazó. Takarodj a földünkről. - A szavait alig hallod, de a dühöt, és mérget érzed belőle. A gyűlölete szívéből fakad, és ennél mélyebben érző lény nem utálhat.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 7:29 pm

//Köszönöm Smile //

Egy pár másodpercig figyeltem a férfit, majd végig néztem a sebein. Látszott, hogy ezen nem fog segíteni a ruhám feláldozása, vagy bármilyen orvosi segítség. Úgy tűnik őt nem fogom tudni megmenteni. Amit mondott viszont meglepett. Furcsálltam, hogy egyből tudta, hogy egy másik dimenzióból jöttem, és nem arra következtetett hogy valami mutáns korcs lennék. Bár szerettem volna kikérdezni, valami azt súgta, hogy úgyse beszélt volna velem, ha az élete múlna rajta akkor sem. Így maradtam a hagyományos jófiúnál.
-Ha van valami amit el szeretnél mondani, mielőtt vége, akkor én szívesen meghallgatlak, nálunk ez a szokás.-Mondtam egy kis kedvességgel a hangomban, bár valami azt súgta, hogy nem igen van beszélő állapotban, és azt hiszem nekem se beszélne. Csöndben vártam, hogy akar-e még mondani valamit, de ha nem akkor megpróbálkoztam valami mással.
-Esetleg valami utolsó kívánság amiben nincs benne a halálom?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 8:11 pm

Fehér szemekkel néz a semmibe. Már nem téged néz a teste semmire sem alkalmas most már. Nyöszörgés után nagy nehezen mégis megmozdítja a kezét. Lassan emelkedik, remeg mint a nyárfa levél. Körülbelül az arcodhoz tartja ökölbe szorított kezét. Mint ha csak egy lassított filmben látnád, középső ujja felemelkedik.
- Tőled csak annyi kell, hogy takarodj a világunkból. De ez nem is kérés, a társaim elintéznek... elintéznek mindannyitokat. - Ezzel pedig lehanyatlik a keze. Elszállt belőle a lélek, és csak a halálos fenyegetése maradt. Nem tudsz többet meg tőle. Már senki nem fog tőle megtudni többet.
A távolban lábdobogást hallasz. Úgy néz ki a rendőrök végül rájöttek merre is vagytok, és közelednek gyorsan. Még kell egy-két perc mire ideérnek, de nem több. Nem sok időt hagynak a cselekvésre, még ha tudnád is mit akarsz csinálni.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeKedd Okt. 25, 2011 8:28 pm

A férfi csak egy fenyegetést küldött felém, teljes mértékű gyűlölettel. Vajon mi történt, hogy ennyire gyűlöl? Lehet, hogy Chedra sokkal nagyobb felfordulást okozott, mint amiről tudomásom van? Vajon mi történhetett? Lehet, ha megkérdeztem volna, egy kis esély maradt volna, hogy megemlítsen valamit, de már késő. Sajnos kénytelen leszek információt szerezni, még ha ez a holtest megzavarásával is jár. Léptek zajára lettem figyelmes, ami kevés időt hagyott vissza, de meg kellett próbálnom.~Rendben, lássuk kitől is kaptad a munkádat, talán a főnökeiddel könnyebb lesz kommunikálni.~Gondoltam magamban, miközben elkezdtem átkutatni a ruháját, valamilyen igazolvány vagy átlagon felüli felszerelésért, amire esetleg rávéshettek valamilyen gyártó címet. Mivel sötét volt ezért, nem tudtam elolvasni. Ez gyakorlatilag lopás volt... Egy újabb bűn amit később kompenzálnom kell. Miután sikerült találnom valamit ami talán hasznos lehet a nyomozásomban, oda mentem az eszméletlen Chedrához.
-Miért, Chedra... Miért nem teszteltétek le még egyszer.-Tudtam, hogy nem vihettem magammal a testét, hisz túlságosan lelassított volna, simán észrevennének. Viszont ha a rendőrség elkapja, lehet, hogy egy laboratóriumban ébred... vagy épp nem ébred fel többé egyáltalán.
-Francba! Ezt nem engedhetem. De mit tegyek? A rendőrség nem fog rám hallgatni... De... Azt hiszem ez az egyetlen mód maradt.-Megfordultam, és csendesen vártam, hogy feltűnjenek. Talán rá tudom őket venni, hogy békében elvihessem, vagy legalább arra, hogy inkább a kórházban őrizzék, mintsem egy apró cellában, ahol csak még vadabb lenne, és valószínűleg ugyanúgy neki menne a rácsnak mint a patkányok.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 10:07 am

//Na jó koma, mindent megtettél, amit egy igazi hősnek kellhet, mondjuk az átkutatás helyett lett volna egyenesebb út is, de ez semmit sem csökkent a játékod értékéből. Úgy vettem, hogy nem nagyon kerültél eddig a rendőrség elé, így nem ismernek, ha nem jó szólj.//

A kezeid gyorsan járnak, igaz nem vagy tapasztalt a hullarablásban, de azért az emberi jellemet már kiismerted annyira, hogy tudd hol kell keresni a dolgokat. Átkutatod először a külső, majd a belső zsebeket, és találsz papírt szép számmal. Egy kis pénzre emlékeztető dolgot, irattárcára emlékeztető dolgot, valami névjegykártya tapintásút, és pár ketyerét, amivel már harcolt ellenetek.
Chedra nem reagál semmire, csak rendszertelenül lélegzik, de legalább életben van. Jobban megvizsgálva láthatod, hogy szörnyű napokon mehetett keresztül, és a dimenzióutazó gép is rossz hatással volt rá.
Ekkor érkeznek meg a rendőrök. Zseblámpák villognak minden felé, és pár átsuhan rajtad. Végül mint szúnyogok a tóparton, egyre több akad meg rajtad, és már szinte semmit nem látsz a fényártól. Nyolc fegyver szegődik neked, és nem csak az. Kérdések hadát zúdítják rád, miközben fennhangon parancsokat kiabálnak.
- Fel a kezeket! Ne mozduljon! Egy hirtelen mozdulatot se! - stb a kiáltozásnak vége hossza nincs, de legalább már értelem is vegyül közé. - Mi történt itt? Ki maga? Hogy került ide? Ki a társa? - Ekkor körül fedezik fel a halott férfit, és a "beszélgetés" azonnal más irányt vesz. - Maga ölte meg? Válaszoljon azonnal! Ember egyáltalán? - És hasonló félig felszólítások amik csak a rendőrök értetlenségét hivatott kimutatni. Nem találkoztak olyannal mint te, és erre ma már kettőbe is belefutnak. Sajnos ami ront a helyzeteden, egy hulla társaságában.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 1:31 pm

// Smile //

A kutatásom kis eredménnyel járt, de azt hiszem találtam néhány hasznos információt tartalmazó tárgyat. Csak a papírokat és a névjegy kártyát vágtam zsebre, amiről tudtam, hogy felhasználhatom a nyomozásban. A pénz és a kütyük egyrészt nem kellenek, másrészt csak tovább nyomnának a az így is bűntudattól fájó lelkemre. Ezt követően leellenőriztem szegény ájult fajtársam, aki úgy tűnt még rosszabb állapotban van, mint előtte. Sóhajtottam egyet, majd megfordultam, és vártam a folytatást, ami hamarosan jött. Először jó sok zseblámpa talált meg, ami eléggé bántotta a szememet, aztán jöttek a hangos kiáltások amiknek engedelmeskedtem is.
-Jól van nyugalom. Egy tapodtat se mozdulok ígérem.-Mondtam, miközben egymás után vágták hozzám a kérdéseket, amikre nehezemre esett válaszolni, tekintve, hogy nem adtak időt a gondolkodásra, vagy egyáltalán a feleletre.
-Nem lehetne, hogy egyszerre csak egyvalaki beszéljen? Így elég nehéz beszélni kommunikálni. Vagy legalább adjatok időt, mert ilyen gyorsan nem tudom forgatni a nyelvem... Vagyis tudom, de akkor valószínűleg nem értenétek egy szót se. Biztos vagyok benne, hogy civilizált keretek közt is meg tudjuk beszélni a dolgot.-Próbáltam nyugodtan viselkedni, bár lehet ezekkel a beszólásokkal nem fogok túl sok jó pontot nyerni az embereknél. Mindenesetre megpróbáltam. Remélhetőleg majd lesz valaki aki képviseli a kisebb tömeget, akik most gyakorlatilag letartóztattak.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 2:56 pm

Egy gumibot lendül a fejed felé, de hirtelen megdermed a levegőben. Egy erőteljes férfi hang hűti le a kedélyeket, és parancsolja sérültekhez beosztottakat. A hang forrása is hamarosan megérkezik. Egy sötét bőrű napszemüveges férfi, mellette pedig egy embernő. A férfi felmutat egy bilincset.
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 1329987-ca05_super
- Na akkor beszélgessünk. A nevem Renee Montoya őrmester, a társam Crispus Allen őrmester. Akkor halljuk a válaszokat. Mi történt itt pontosan? - Kezdi a nő miközben a férfi közelebb lép a kis fém szerszámmal.
- Ha nem gond míg válaszol megbilincselem magát. Csak a biztonság kedvéért ugye megérti? - Ezzel már próbálja máris hátra csavarni a kezedet, és kattintani rá a karpereceket. Eközben a többi rendőr mentőket, halottkémet próbál hívni, de innen nehéz lesz, azokkal a primitív szerkezetekkel, vagy éppen Chedra-t lakatolják biztonságossá. A halottat nem nagyon piszkálják, majd a nyomrögzítők elintézik a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 9:37 pm

Az egyik rendőrnek úgy tűnt nem tetszett a válaszom, vagy csak a stílusom volt szálka a torkában, mert megpróbált leütni, amit már épp kivédeni készültem, amikor megállították. Egy kisebb csevej után, két másik ember állt elém, gondolom ők fognak velem beszélni, és valószínűleg nagyobb hatalommal rendelkeznek mint a beosztottjaik mert mindenki hallgatott a szavukra. Egy pár szóváltás után jött a bilincs ami ellen nem ellenkezve tudván, hogyha megteszem valószínűleg már nem állítják meg azokat a botokat. Lehet erős vagyok de ennyi emberrel szemben még nekem sincs esélyem. Így jó fiúként bólintottam.
-Csak nyugodtan, én nem bánom.-Mondtam, miközben éreztem, ahogy kattan a karperec.-Mondjuk a szemem színéhez nem illik.-Még egy pár másodpercig vártam, majd beszélni kezdtem, és igyekeztem, hogy tiszta képet adhassak.
-Na szóval, én egy másik világból jöttem, akár csak ő is. Én pár hete már itt tengetem az életem, ő csak pár napja lehet itt azt hiszem. Oh, és nem tudok visszamenni, nem tudom, hogy ő képes lenne-e rá. Na mindegy, szóval amíg én távol voltam, addig az én fajtám próbálta tökéletesíteni azt a gépet ami ide juttatott, de sajnos az ellenkezője sikerült, és szegény elvesztette az eszét... Fogalmazhatnék úgy is hogy vadállat lett... És őm... nos ő felelős a másik haláláért... Ezért is vártam meg önöket, hogy egy kéréssel forduljak a rendőrséghez... Izé... Nos, azt szeretném, hogy ne zárják börtönbe, és ne adják át a tudósoknak... Talán valami mesterséges kómában kéne tartani, mert ha felébred, valószínűleg megpróbálja majd szétzúzni a rácsokat, vagy talán még a falakat is. Nos, azt hiszem nagyjából ennyit tudok mondani. A harc nagy részéről lemaradtam ezért arról nem tudok infót adni, de az a fickó, tudta, hogy honnan jöttünk, és tele van hi-tech cuccokkal. Azt hiszem dolgozik valakinek aki felbérelte, hogy megölje a fajtársam. Öm, kérdés?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 11:21 pm

//Az a pár hete már majdnem fél év Very Happy, de nem kell mindent a rendőrök orrára kötni.//

A két rendőrtiszt csak kikerekedett szemekkel figyeli miket is mondasz. Csak néznek rád, legalábbis míg befejezed, és még utána is. Végül összenéznek, és a Montoya-nak nevezett bólint egyet.
- Megnyugtathatom nem fog a "barátja" börtönbe kerülni. Az ilyen esetekhez megvan a megfelelő intézmény. Ott majd lehámozzák magáról, és társáról a gúnyát, és minden segítséget megkapnak amire szükségük lesz. - Ezzel már próbálnak is a megfelelő irányba, feltehetően a távoli rendőrkocsiba tessékelni, hogy a mesédet orvosok vizsgálják ki. Úgy néz ki egyáltalán nem győzted meg őket.
A távolban két gyorsan közeledő fénypont irdatlan ricsajjal közeledik. Ha csak nem vagy gyengeelméjű sejtheted mi is az. A másik sávba érkezik, így nem veszélyes rátok nézve, de még így is vészesen közel fog elhúzni mellettetek.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 4:19 pm

//Eh... bocs, amikor írtam, akkor még nem gondoltam, hogy a játékbeli és az itteni idő egyezik... ^^''//

Bár mind végig igazat mondtam nem úgy tűnt mintha megértettek volna. Sőt mondtak is valamit amiből kikövetkeztethettem, hogy őrültnek néznek.
-Öm, bocs, de igazat mondtam. Komolyan! Ne csináljátok már!-Mondtam miközben ők próbáltak, elhúzni engem a kijárat felé.
-Meg különben is a kardomat nem akarjátok elvenni, ha már eldöntöttétek, hogy nem vagyok komplett? Tudjátok nem csak dísznek van, néha nagyon ellenállóak a bűnözők. Oh, várjatok most meg biztos valami álarcos bűnüldözőnek gondoltok mint a Batman igaz?... Nos mondjuk félig igaz az állítás, mert bűnüldöző vagyok, de én nem viselek jelmezt, komolyan, jah és nem vagyok olyan brutális mint ő, én csak akkor használok erőszakot ha szükséges... Várj, most nem ez a lényeg... Engedjetek már el!-Kezdtem el a szóáradatot, miközben feltekintettem, hogy jön egy jármű felénk ami kicsit félelmetes volt. Viszont akkor eszembe jutott egy ötlet.~Aj, ellenállás a rend fenntartóival szemben... Nem igaz ma elég sok bűnt szerzek fel magamra, istenem mire mindet helyre hozom.Megvártam amíg a metró eléggé közel kerül, hogy a fénye arra késztesse, hogy a kísérőim ne nézzenek közvetlenül előre, majd az alkalmat kihasználva futásnak eredtem, kitépve magam a markukból. A szökésben két erő közre játszott. A reflexeim amik az esetleges megakadályozásomra szánt akadályok elkerülésében lesznek tökéletesek, és a iszonyatosan gyors futásom, ami ellen aligha tehetnek valamit. Még így hátra kötött kézzel is vagy 30-cal futok, esélyük sincs utolérni lábon, főleg ha nem tudják a fizika törvényeit és normálisan előre futnak ahol a szélerősség nem kis problémát fog okozni. Nekem emiatt aligha kell aggódnom, elég ha a fal mellett haladok, így minimálisra csökkentve a lassító erőt. Az első megállónál felugrok, és igyekszem elhagyni a létesítményt. Sajnos nem sikerült megbeszélnem a problémákat a rendőrökkel, így azt hiszem szegény Chedrára nem szép jövő vár, de remélhetőleg annyi hitelt adnak a sztorimnak, hogy megröntgenezik a fiút. Akkor majd rájönnek, hogy nekem van igazam... Bár mit tesznek aztán?... Lehet még is jobb ha őrültként kezelik, akkor van egy kis esélye, a túlélésre... De vajon ez tényleg jó lesz neki? Nem a legjobb egy agysebész lenne, de melyik ember csinálná ezt meg egy olyanért aki még csak nem is a saját fajába tartozik. Nem is beszélve arról, hogy ingyen kéne megműtenie.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 6:16 pm

//A kardot tényleg elfelejtettem, hogy a hátadon van Very Happy //

A lehetőség megadatott és te éltél vele. Annyiba biztos lehetsz, hogy Chedra biztos kezekben marad. Vastag falak mögött rácsokkal körülvéve, nem fog kárt tenni senkiben, vagy kárt szenvedni az teljességgel bizonyos. Egyetlen hely van a városban, ami ezt biztosítja számára.
A vonat fénye elvakít mindenkit, de te pont erre vártál. Kirántod magadat a nő szorításából és már rohansz is az ellenkező irányba. Nem tűnik fel csak Montoyának, hogy elszöktél, de mire szólna a többieknek, már árkon bokron... vascsöven, fénypásznám túl vagy. Mire eltávolodik tőled a járat, még hallod, ahogy utánad kiabálnak, és megpróbálnak utolérni, de minden hiába. Az egyik szervizalagúton keresztül felküzdöd magad a felszínre, és újra a város mocskában lépkedsz. Igaz megbilincselve, de mégis csak szabadon. Egy kisebb sikátorban állsz, senki nincs körülötted. El kell döntened mi legyen az következő lépésed.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 6:53 pm

//Semmi gond//

Sikerült meglógnom, és óvatosan kijutottam a felszínre, viszont még mindig meg voltam bilincselve, ami rossz érzés volt, de igyekeztem feltalálni magam.~Oké, először is tegyük a testem elé ezeket.~Gondolkodtam, miközben leültem, és megpróbáltam a kezeimet átküldeni a talpaim alatt, és onnantól kezdve, már elől lesz és láthatom, mivel is állok szemben.
-Hmm... Azt hiszem acél... Ezt nem hiszem, hogy egykönnyen széttudom törni, talán ha előtte fel lenne hevítve, akkor a láncokat megadásra kényszeríthetném... Na de hol találok én itt bármit ami elég meleg lenne? Azt hiszem sehol. De, mondjuk mi a legrosszabb ami történhet? Lesz egy szép nagy horzsolás a karomon. Azt hiszem megpróbálhatom, hisz ezt emberi csuklókra tervezték...-Gondoltam, magamban, miközben egyre gyorsítottam a lélegzet vételem, majd megpróbáltam egy határozott rántással szétfeszíteni a béklyóim. Valószínűleg szörnyen fog fájni, de az is lehet, hogy szabad leszek ki tudja?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 7:20 pm

Az ötlet jó, és sikeres is. Magad elé veszed a kezedet, így még látod is mit csinálsz, és könnyebben is tudsz mozogni. A bilincs elég masszívnak néz ki, még neked is. A terv beválhat, már csak azt kell megtalálnod, hogy találsz te olyan hevítő szerkezetet, amivel eléggé meg tudod melengetni a bilincset, hogy könnyebben téphető legyen. Na de előbb megpróbálkozol a testi erővel. Hátha összejön. A távolság kicsi, amivel kezednek elég lendületet tudnál adni, de mégis tiszta erőből veszíted. Az izmaid kidagadnak, fogaidat csattogtatod, és az izzadságcseppek is megjelennek a homlokodon (ha egyáltalán tudsz ilyeneket). Végül csak fájó felhorzsolt csukló marad a próbálkozás jutalma. A bilincs csak fém ötvözetből van, ami még a te erődet is kikezdi.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok.
Vissza az elejére 
6 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: