DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok.

Go down 
+9
Lángnyelv
Kevin Chase
Airie
Madárijesztő
Kassidy
Kétarc
Adler Eins
Cybergyík
Vadmacska
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
SzerzőÜzenet
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 10:36 pm

Kicsit hezitált a kérdésemen, úgy tűnt átgondolta, a lehetőségeit, ami jónak tűnt, végül is nem kis dologról volt szó, utána, felnézett a plafonra. Követtem a tekintetét, de csak pár másodpercig már vissza is vittem.
-Milyen vagy? Ezt hogy érted?-Kérdeztem, hisz most két dologra is gondolhatott, a külsejére és a belsejére egyaránt. Kicsit vártam, majd ha nem válaszolt akkor feltételeztem, hogy a külsejére gondolt.
-Nos, szép, és tiszta. És aranyos.-Mondtam egy kis kuncogással, majd mosolyogtam rá egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 10:46 pm

Cybergyík kérdésére néhány pillanatig nem válaszolt, majd levette a tekintetét a plafonról és tűnődve jobbra pillantott
- Én mint én - mondta végül most már a szemébe
Ő persze nem lett okosabb a választól hiszen a válasz sem volt kimondottan az okosabbik fajtából, így végül rögtönzött a kérdés megfejtésére. Lángnyelv végignézett magán és szép, tiszta szavak igaznak bizonyultak a fürdés előtthöz képest, még ha a haját nem is volt alkalma megnézni a tükörben abban biztos volt hogy szép lett
- Aranyos? - kérdezett rá a harmadik szóra, látszott a szemében hogy kíváncsivá tette
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 10:52 pm

Egy pár pillanatig hallgatott, aztán mondott még egy választ amivel nem kerültünk közelebb, bár azt hiszem hogy az egész önmagára gondolt, szóval gondolom, azt majd a külső jellemzés után folytatom. Bólintottam egyet a szóra.
-Uhm. Aranyos. Úgy nézel ki mint egy kedves kis lány aki megmelengeti mások szívét.-Mondtam egy mosollyal, majd megint megsimogattam a kobakját.
-A személyiséged pedig... Hogy is mondjam... Érdekes vagy. De ugyanakkor meglehetősen kedves, most hogy közel kerültünk.-Mondtam, még mindig mosolyogva.-Valami ilyesmi jellemzésre gondoltál, igaz?-Tettem fel a kérdést, miközben vártam a kérdését. Közben a farkam mozogni kezdett lassan. Megragadtam egy poharat, és betettem a csap alá, hogy megtöltsem vízzel.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 11:01 pm

Megint elgondolkodva nézte meg ezúttal a bal tenyerét, a megmelengetést igaznak találta még ha csak annak szó szoros értelmében is gondolta Cybergyík első példáját. Elvégre egy kézben fogott szívet biztosan fel tudott volna melegíteni, még ha szerinte furcsa is volt a dolog miért része
- Nem szoktak engem kedvesnek hívni - jött fel egy ellenvetéssel, legalábbis régen volt hogy valaki kedvesnek hívta
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 11:06 pm

Pislogtam egy párat a válaszára, amin pislogtam egyet-kettőt. Majd mosolyogva folytatva.
-Nos, akkor valószínűleg nem ismernek úgy mint én.-Mondtam, és ekkor leemeltem a vizet a farkammal óvatosan, majd belekortyoltam.
-Kérsz egy kis vizet?-Kérdeztem miközben felálltam, és ha kért akkor kerítettem egy másik poharat, majd megtöltöttem, és átnyújtottam neki.
-Itt is volnánk.-Mondtam és átnyújtottam, majd felültem a polc tetejére, és ha odajött akkor felsegítettem magam mellé.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 11:23 pm

- Nem - utasította el, elvégre elég ritkán ivott vizet
Cybergyík nem erőltette a dolgot így hát felült a szekrénypultra és ott iszogatott tovább a poharából. Lángnyelv rövid ideig szótlanul figyelte majd megunva azt megpróbált felmászni mellé, de végül csak a segítségével sikerült. Ott aztán felhúzta a lábait és állát a bal térdére tette, majd a szemközti falat kezdte el bámulni
- Hogyan lettél? - kérdezte meg váratlanul, kíváncsi volt hogy mennyire hasonlíthatott őrá
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 9:57 am

Lángnyelv nem kért vizet amire csak bólintottam, és felültem, majd amikor csatlakozni szeretett volna fel segítettem, és folytattam az ivást. Egyenlőre nem jutott semmi más az eszembe, szóval amíg nem szólt hozzám, nem beszéltem hozzá. A kérdése viszont meglepő volt. Pislantottam egyet, majd rátekintettem. Kicsit kuncogtam, majd kitekintettem az ablakon.
-Nos... A szüleim összeismerkedtek. Aztán nagyon megszerették egymást és a szerelmük gyümölcse egy tojás volt, abban voltam én. Aztán megnőttem, és kitörtem... Sajnos akkor már nem éltek.-Mondtam, majd feltekintettem rá.-Miért kérdezted?-Tettem fel a kérdést érdeklődve.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 10:20 am

- Ilyenről már hallottam - mondta, nem igazán hallva meg a kérdést - mindenki ezt mondja. De olyat nem hogy tojás lett és abból jöttek elő
Elgondolkodva dőlt hátrébb és lógatta le jobb lábát, kezeit pedig összefonta. Ez a verzió a tojással mégis új volt, meg persze ott volt ez a kifejezés is
- De mi az hogy szerelem gyümölcs? - rágta meg a szót ahogy cybergyíkot vizsgálva - Tényleg hasonlítasz egy zöldcitromra, de nem annyira...
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 10:29 am

A lány beszélt egy kicsit, kifejtve a válaszomat. Mielőtt feltett volna egy újabb kérdést, egy apró viccel vegyítve. Oh, szóval van egy kis humor érzéke is... Vagy csak hasonlattal élt. Kuncogtam egyet, majd megsimogattam a buksiját.
-Nos, hogyan is mondhatnám.-Kezdtem bele, miközben ismét belekortyoltam a vizembe.-Ha egy nő és egy férfi nagyon szeretik egymást, akkor csinálnak egy speciális ölelést, és a testük bizonyos részeit összekeverik eközben... Aztán ezt az anya méhébe teszik. Neked valahol itt van.-Tettem a kezem a helyre, a hasán, és gyengéden megsimogattam, meilőtt elvettem volna.-És abból a keverékből jön létre lassan az élet, majd egy kis babává fejlődik, aki előbb-utóbb megszületik. Csak nálunk van még egy tojás szakasz amíg teljesen kifejlődünk.-Mondtam, majd visszatekintettem rá.-A részleteket nem mondhatom el, még túl fiatal vagy hozzá.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 10:45 am

- Speciális ölelés... összekeverik... a test speciális bizonyos részeit? - próbálta most is ismételni hátha jobban sikerül kihámoznia az egészet, mindeközben a hasát nézte - méhek a hasban... az... akkor az ami? A nyelvüket ugye, amikor csókolóznak! És aztán... megeszik a nyelvüket és úgy lesz az ember?
Élénk hangon tette közzé a csavaros ám téves felismerést
- Te meg tojás is... ez még náluk is bonyolultabb! - tette hozzá ahogy kényelmetlenül simogatni kezdte saját hasát
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 10:53 am

Lángnyelv megpróbálta fejtegetni a magyarázatom kevés sikerrel, szegénykét jobban összezavartam, mint amilyen előtte volt. Oké korrekció idő.
-A csókolózás csak a vonzalom jele, Lángnyelv. Nem eszik meg a másik nyelvét, az csak... Öm nos nem tudom miért csinálják. És a méh az nem a repkedő állat, az egy testrész. Tudod több jelentésű szó, mint a zebra. Az egyik egy csíkos ló a másik pedig amit az utcán látsz felfestve.-Mondtam, miközben újra ittam egy keveset.-Tudom eléggé bonyolult, amikor olyan kicsi voltam mint te, nekem is gondot jelentett megérteni.-Mondtam, és rátettem a kezem a fejére és kicsit beletúrtam a hajába.
-A lényeg az. Hogy a szülők összedolgoznak, úgy ahogy a természet megteremtette őket, és létrehozzák a kisbabát.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 12:02 pm

Habár figyelmesen hallgatta, mire Cybergyík a végére ért meg is feledkezett a méhekről és a zebrákról. A vége sokkal inkább hangzott érthetően amihez maga is hozzá tudott szólni végre valami újat
- Igen rajtam is összedolgoztak, semmiből nem lehet valamit készíteni! Valami mindig kell csak meg kell változtatni mert a semmi az semmi - vagy ilyasmi, gondolta
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 12:07 pm

Na végre sikerült egy közös pontra jutnunk, ő is hozzá tudott szólni, és én pedig mosolyogva bólintottam.
-Jap ez így igaz. A semmiből nem keletkezhet valami, és a valami nem válhat semmivé csak átalakul valami mássá, vagy apró darabokra esik szét, de nem szűnik meg létezni.-Mondtam, és leugrottam az fiókokról. Így most majdnem egy magasságban voltunk.
-Tudod, észrevettem, hogy neked nincsen köldököd, mint a többi embernek. Tudod miért van ez?-Kérdeztem, miközben újra oda tekintettem a hasára. A szárító már lassan végzett, már nem remegett olyan hangosan mint előtte.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 12:33 pm

- Igen én is tudom - mondta ki a nyilvánvalót ahogy megtapogatta a helyét, ő egyébként fent maradt a szekrénypulton, izgatottan hadonászott néha a kezeivel mint egy szárnyát próbálgató madár - nem szülők dolgoztak hanem tudod barátok, meg számítógép, meg masinák, tudod... - elhallgatott egy pillanatra majd Cybergyík valószínű elgondolkodását látva korrigálta magát - nem tudod? Előbb is mondtam, valamiből valamit csak nem ugyanúgy
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 12:43 pm

Egy pár másdoperc múlva, Lángnyelv izgatottan kezdett magyarázni, amire pislantottam egyet. Na ez furcsa volt, és elgondolkodtató. Aztán folytatta, csak hogy megindítson az úton.
-Heh, érdekes.-Mondtam, miközben az ujjamat az államhoz tettem, és törni kezdtem a fejem.~Hmm... Klónozás? Nem, mesterséges reprodukció esetén emberi szervezettel kellene rendelkeznie, levegőre viszont nincs szüksége. Kromoszóma váltás, nem túl nehéz elektromos berendezéshez atomenergia kellene. DNS lánc megváltoztatása? Lehetséges, technikai szint viszont kétséges, több évtizednyi kutatás kihagyása elkerülhetetlen. Hmm... ás magyarázat viszont nincs.~Befejeztem a gondolkodást majd feltekintettem rá.
-Tehát, te nem természetesen jöttél létre... Mondjuk ez nem akkora baj, egészségesnek tűnsz, mentális zavar nincs.-Mondtam, bár inkább magamnak, és talán kicsit megtévesztett voltam saját elmondásom alapján, viszont akkor nem gondoltam rá.
-Heh, te egy érdekes kislány vagy meg kell mondjam.-Mondtam mosolyogva, és megsimogattam a buksiját. Ekkor hallottam, ahogy a szárító leállt. Oda léptem, és kivettem a ruháit.
-Tessék, kész is vannak.-Mondtam mosolyogva, és átadtam neki a ruháit.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 12:57 pm

Egy kissé összezavarodott Cybergyík konklúziójától így mire észbe kapott ő már a ruháit vette ki a szárítóból és odaadta neki. Nem mászott le a pultról mivel gond nélkül fel tudott öltözni, de egyenlőre csak a cipőjét, zokniját és a bugyiját vette fel a többit maga mellé tette
- Micsoda az a mentális zavar? - kérdezte meg végre azt ami eddig kipeckelve tartotta az agykerekeit
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 1:05 pm

Lángnyelv elkezdett öltözni a pulton, de közben feltett egy kérdést, amire felfigyeltem. Oh persze ő még gyerek, nem igen tudhat ilyen tudományos szavakat, szóval ezt is el kell magyaráznom.
-Hát, azt jelenti, hogy ha valakinek nem úgy működik az agya mint valaki másnak. Például folyamatosan gyűjtöget, ha valamit magához vesz akkor nem hajlandó megszabadulni tőle... Oh... Most hogy belegondolok, a tűzimádatodat, elmezavarnak kéne feljegyezni, de azt hiszem ez nálad normális hisz nem vagy teljesen ember. Az is lehet elmezavar ha valaki nem tud rendesen beszélni, vagy nem tud számolni, meg ilyenek.-Mondtam kicsit elgondolkodva, közben neki dőltem a falnak.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 1:21 pm

- Hé ez nem is igaz! - szakította félbe bosszúsan a vége felé - Nem nem teljesen hanem egyáltalán nem, én teljesen más vagyok! Úgy nézek ki mint ők?!
Nem igazán gondolta át az érveit, de azért soha nem volt oda ha embernek nevezték. Nem azért mert kimondotta gyűlölte őket hanem mert tényleg másnak érezte magát és ebben volt is valami, igaz talán nem minden
- Jobb vagyok - tette hozzá
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 1:28 pm

Alighogy kimondtam a nem teljesen ember mondat részt, máris félbeszakított, és mondta, hogy ő nem az, ami nagyjából igaz is volt, bár a külseje megtévesztő. Aztán jött a jobb vagyok szóval, amire egy pár pillanatra összeszűkült a tekintetem, de már meg is lágyult, nem az ő hibája. Biztos őt sem szerették.
-Jól van, sajnálom... De nagyon hasonlítasz rájuk, mármint külsőre. -Mondtam, és neki dőltem a falnak. Talán nem jó témát tapogatok most, jobb ha nem feszegetem. Most jobb ha hagyom az ő elemzését, talán jobb lenne, ha valami kellemesebbel foglalkoznánk, csak még ki kell találnom, hogy mi legyen az.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 2:24 pm

- Ez igaz - mondta rezignáltan, majd felhúzta a trikóját és rá a pólóját, a minidzsekit viszont egyenlőre feleslegesnek tartotta
Aztán le is ugrott a pultról és most a centrifuga tetejére ült rá, onnan vizsgálgatta Cybergyík szemeit, aztán megint a plafont
- Üres a szobád - jegyezte meg tűnődve - miért?
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 2:48 pm

Egy gyors válasz után folytatta az öltözködést, én meg csak néztem magam elé gondolkodva. Aztán hallottam, a kérdést. Feltekintettem, és pár másodperc múlva beszélni kezdtem.
-Nos, én már nem itt lakok, csak néha jövök vissza.-Mondtam, majd ellöktem magam a faltól, és szembe fordultam vele.-Meg különben is, egy magamfajta aligha tudna bútorokat rendelni anélkül, hogy lebuknék, szóval, ennyi. De ha akarod, akkor beszerezhetek egy-két dolgot. Egy matrac, vagy valami hasonló.-mondtam, miközben oda sétáltam hozzá, talán eszembe jutott valami ami tetszhet neki is.
-Gyere menjünk a nappaliba.-Mondtam egy mosollyal, és elindultam, befelé, remélhetőleg követett.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 3:15 pm

Nem kapott éppen egyszerű választ, legalábbis nem olyat amilyeneket ő szokott neki adni a kérdéseire. Ez volt közöttük az alapvető különbség, ő egyszerűbben beszélt míg Cybergyík nem csak idegen kifejezéseket használt de terjedelmesebb volt. Kíváncsian követte a nappaliba, de volt még egy tisztázatlan kérdés
- Miért nem laksz itt?
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 3:20 pm

Nem válaszolt a feltevésemre, de azért majd szerzek neki pár dolgot amit használhat. Csak óvatosnak kell lennem, nehogy észrevegyenek. Csak besétáltunk a nappaliba. Már kidolgoztam a fejembe mit fogok csinálni, de feltett egy újabb kérdést.
-Nos, most már van egy másik hely. Valamivel jobb. De ott többen vagyunk, mármint én és még három ember. Ide csak akkor jövök ha egyedül akarok lenni, vagy ha nem érek haza időben.-Jött az újabb terjedelmes válasz a kérdésére, miközben körbe néztem. Jah, elég tágas volt a hely.
-Oké, ülj le oda a és mutatok valamit.-Mondtam egy mosollyal és megvártam, amíg megtette a kérésemet. Ha leült, akkor körbe néztem felmértem a környezetem, majd rátekintettem, és vártam, hogy van-e valami mondani valója.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 4:11 pm

- Értem - bólintott, habár kíváncsi volt kikkel élt együtt és miért, nem igazán tartotta fontosnak a dolgot
Mellesleg most úgy tűnt hogy mondani akart neki valamit a szobában, így hát belépett utána és elgondolkodva körbe nézett. Cybergyík ekkor elárulta hogy tulajdonképpen mutatni akart neki valamit és hogy üljön le, így is tett de nem igazán értette az egész dolgot
- Miért kellett leülnöm? - kérdezte meg
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 8:25 pm

Miután leült, és kérdezett felemeltem az ujjam.
-Csak figyelj, és élvezd a műsort.-Mondtam egy mosollyal, mielőtt elkezdtem volna mozgatni a lábamat. Fejemben egy jó kis zenét játszottam, ami segít a ritmus érzékemmel. Majd hirtelen előre lendültem, és felálltam kézen állásba. Ez még nem lenne túl sok, viszont felemeltem az egyik kezem, csak fél kézen állva. A farkammal kiegyensúlyozva magam, miközben feltekintettem, egy vigyorral. Ezt követően elkezdtem úgy mond táncolni a kezeimmel, mindezt vészes ingás nélkül, egymás után váltottam a kezeimet, mintha csak lábak lennének. A végén behajlítottam a fél kezem, és kitoltam magam állásba, majd küldtem is egy hátra gurulást, onnan állásba rúgtam magam. A továbbiakban hasonló akrobatikai mozdulatot hajtottam végre a vendégem szórakoztatására. Végül ugyanazzal a félkezessel végeztem, csak visszafelé. A végén felemeltem a kezem és megfogtam vele a farkam végét, és leengedtem magam, majd meghajoltam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok.
Vissza az elejére 
11 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: