DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok.

Go down 
+9
Lángnyelv
Kevin Chase
Airie
Madárijesztő
Kassidy
Kétarc
Adler Eins
Cybergyík
Vadmacska
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
SzerzőÜzenet
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 8:05 pm

A feszítés nem sikerült és lihegve mondtam le az azonnali szabadságról. Most még a kezem is fájni kezdett.
-Aah, ne már!-Nyöszörögtem, miközben leeresztettem a kezeimet.
-Na jó... B terv... Kell találnom egy hegesztőt, vagy pedig egy borotvaéles fogas kereket.-Gondolkodtam hangosan, miközben elindultam kifele a sikátorból óvatosan szétnézve, nehogy valaki észrevegyen.~De hol találok én itt bármi olyasmit?... Oh, hát persze, egy építkezés, hol másutt?~Futott végig a fejemben a gondolat miközben elindultam óvatosan haladva. A szerencsémre játszott, hogy már körülbelül éjfél lehetett, így a sötétségben könnyen megbújhattam, a megbilincselt kezeimmel elég nehéz volt, de feljutottam, egy közeli lakóház tetejére, és onnan szétnézve kerestem valami építkezésre utaló nyomot.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2011 10:53 pm

//Ezen gyorsan túllesünk.//

A távlati kép megadja neked a választ, és szerencsédre egy sarokra van egy kisebb építkezés. Odasietsz és találsz is egy működőképes betonkeverőt, amit beindítva el is tudod vágni a láncaidat. Pillanat műve az egész, és utána már csak a szerszámokat kellett összekaparnod, hogy a maradékot is lefejtsd a csuklódról. A nyomok eltüntetése után, újra egyedül maradsz a sötétben. Mit is tegyél, vagy mit nem.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 1:02 pm

Miután megtaláltam az építkezést gyorsan, kerestem egy megfelelő szerszámot amivel megszabadítottam magam, és már ott se voltam. Nem szerettem volna, hogy elkapjanak. Miután végre hazaértem leheveredtem az ágyamra, és felpattintottam a villanyt.
-Rendben. Ideje olvasni.-Gondoltam miközben előhalásztam a dokumentumaim, és nézegetni kezdtem őket, hogy megértsek valamit de elég hamar eluntam mert kicsit értelmetlen volt sok szakszóval. Úgy döntöttem, hogy majd holnap megnézem az interneten. Behunytam a szemeim, és elaludtam.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 4:15 pm

A férfi igazolványa, és más iratai van nálad, egy névjegykártya a GenTech corp. egyik üzletkötőjétől, és még pár értéktelen papíros, csomó kriksz-krakszal rajta. Nem tudod kisilabizálni mi is lehet az. Így már nem marad más lehetőséged, csak aludni a nagy izgalom és viszontlátás örömére egyet. Holnap új nap virrad, és új dolgokkal kell majd megküzdened.

//Kalandod véget ért, remélem élvezted. Jutalom nem jár, kivéve a sok bajsejtelmes információt, és Chedrát. Legyen elég ennyi.//
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimePént. Márc. 30, 2012 12:08 am

Előzmények

Összepakoltad minden holmidat, majd a térkép által mutatott helyre siettél. Nem lesz egyszerű menet, ezt te is tudod, egyedül tíz fő ellen, akik állig fel vannak fegyverkezve.
Viszont te bízol magadban, bármi lesz, te elintézed őket, bár nem a harcról vagy ismert, mégis megpróbálod, hiszen pénzt kell szerezz a kutatásod folytatásához.
A hideg itt is érződik, s bár sokáig tartott az út ide metróval, hol megnéztek az emberek. Egy ilyen alakot nem mindig láthatnak, kinek hasonló légzőmaszkra lenne szüksége, így nem is csodálkozol.
Néhány perc gyaloglás után meg is találod a házat, öt emelet magas, és elég rozzant, bár a környék is hagy némi kívánni valót maga után.
Az épületből rap zene szól, míg kinn a kapuban áll két fickó, az egyik a vadászkésével játszik, míg a másik egy baseball ütőt tart a kezében. Könnyű falatnak ígérkezik.


Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 31, 2012 4:15 pm

//Robin magánkaland//
//off, bocs, nem vettem észre azt :S//

Frank-től megkérdeztem még egyszer a biztonság kedvéért, hány darab van, erre rám üvöltött. Nem tudom, meddig fogom még eltűrni ezt a stílusát. Csak azért van még életben ez a félkegyelmű, mert nála megbízhatóbb informátort nem ismerek. Akkor a fegyvereket, és a papírokat kell elhoznom. Nem tűnt komoly feladatnak, Majd az irodájának falát díszítő, és információval ellátó térképhez vezetett, melyen megmutatta, hova kell menjek. A keleti oldalon volt.
- Rendben - mondtam, majd újra, most már végleg útnak indultam. Kabátom gallérját felhúztam, takarjon valamennyire, valamint kesztyűmet is még jobban kezemre húztam. Épp az ajtót nyitottam volna, mikor megálltam, elmosolyogtam, majd a kilincset fogva így szóltam.
- A téglás módszert csináld vissza, mire jövök. ne várakoztass meg. Nem szeretek várni. - mondtam mosolyogva, ám ezt ő nem láthatta, de hangomból kivehette, igaz az utolsó mondatot a tőlem megszokott, rekedtes hangon mondtam már.. Az utcára léptem. Nos, hogyan is juthatunk el oda. Úgy terveztem, metróval jutok el odáig, az visz a legközelebb. Szerencsére nem voltak sokan. Leszálltam, majd pár perc séta után meg is láttam az épületet. Kettő őr állt az ajtóban. Egy késes, valamint egy ütőt fogott.
- Hm, ez hamar meglesz - gondoltam magamban. Egy sikátor falának dőltem, hogy tudjak gondolkodni, és ne szúrjanak ki addig.
Nézzük csak...meg kell nézni, nincs e valami hátsó ajtó, nyitott ablak. ha végignéztem, és nem vettek észre, akkor ha van, bemegyek egy kis hallgatózás után.
Ha nincs ajtó, akkor a főbejáratnál kell bemennem. Úgy terveztem, hogy az egyik fickót elcsalom a sikátorba, megölöm egyből, a másikat pedig, mielőtt észrevenné, hogy társa sokat időz, megpróbálom fejbe lőni a hangtompítóval. Ha a két őrt kipipáltam, kicsit hallgatózom, jön e valaki az ajtóhoz.
Felvettem egy kavicsot, hogy az őrt megdobjam. Nekik bal oldalt állok egy utca sarkánál.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 4:49 pm

Ahhoz, hogy megnézd van-e hátsókijárata, körbe kell kerülnöd a panelrészt, de találsz ott egy ajtót, amin grafity díszeleg. Megpróbálnál benyitni, észreveszed, hogy az zárva van, bár mivel rozoga, be tudnád törni könnyedén, de az nagy hanggal járna. Bár hangtompítóval talán minimális hanggal kitudnád lőni a zárat.
Az ablakon ki vannak törve jó sok helyen, de le vannak rácsozva, elég régóta nem használták már, biztosan a banda szerelte fel az ablakokat védő vasszerkezetet.
A főbejáratnál elég közel vannak egymáshoz az őrök, főleg ugye, hogy beszélgetnek egymással, lehetetlen lenne csak az egyiket elcsalnod, pláne egy kővel való megdobással, így át kell gondolnod a tervet. Az épület mellett egy kisebb sikátor vezet, de zsákutcával, a másik oldalról nem tudnál bejönni, mert kerítés akadályoz, szögesdróttal a tetején, viszont a mellette lévő ház lakatlannak tűnik, és az ablakok is szellősek. Talán be bírsz mászni onnan a sikátorba észrevétlenül, ha amellett döntesz, hogy a főbejáratnál mész be, ez lehet a legfeltűnés mentesebb módja a két fickó megölésére.
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimePént. Ápr. 27, 2012 6:07 pm

A graffiti-s ajtót próbálnám meg, úgy, hogy odasétálok, ha nem vagyok az őrök szeme előtt, és behallgatózom. Ha csend van, akkor kezemmel egy nagyobb méretű ollót formázok, melyet megkeményítve levágná a lakatot az ajtóról. ha sikerül, és csöndben le tudom szedni, akkor benyitok. Ha a lakatot nem tudom levágni, akkor az épület melletti házba lopakodnék be, miután megbizonyosodtam, valóban üres. ha igen, akkor egy ablakon kicsit körbenéznék, talán többet látok az épületből, majd a sikátoron keresztül keresnék újabb bejáratot. ha találok, akkor hasonlóan az előzőhöz megpróbálnám kinyitni, ha nem sikerül, akkor megpróbálom a biztonságiakat elterelni, megölni. természetesen ezt csak abban az esetben tudom véghez vinni, ha nincsenek kamerák, amik figyelik a bejáratot. Így a kamerák vizsgálása talán a bejárat keresésénél is fontosabb.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 28, 2012 12:31 pm

A fegyver formálása képességed nyomán jó ötlet, s bár az olló nem elég egy lakat levágásához, az erővágó formálása minden bizonnyal hasznosabb lehet. Mielőtt benyitnál, hallgatózol, de csak az elől lévők beszélgetése szűrődik be hozzád, és az emeletről hallasz még rapzene foszlányokat.
Ha benyitsz, láthatod hogy egy valódi raktárházzal van dolgod, sok dobozzal, és olyan cuccokkal amikre talán senkinek sem lehet szüksége, de ez neked előnyödre válik a bujkálásban és az észrevétlen rajtaütésben.
A raktár szinte mértani közepén vezet felfelé egy lépcső, viszont meghallod az ott fütyörésző fegyverest. Egy a jelenlegi munkaadód által adott fegyver van nála, neked félháttal. A kérdés ugye, hogy tudja-e már használni, és hogy bírod-e anélkül hatástalanítani, hogy idecsődítenéd az egész bűnbandát. Vagy esetleg teljesen más ötlet jutott eszedbe? Akárhogy is, az egyetlen felfelé vezető út innen belülről ott van, a bejárati ajtó, és a két fegyveres pont szemben van új rezidenseddel.
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 9:48 pm

A tervem bejött, sikeresen levágtam a lakatot, hangot nem hallottam, így nem láttam most már semmiféle kivetnivalót, miért ne menjek be. Bejutva egy raktárszerű terembe értem. Ládákkal volt tele az egész. Jó hely bujkálásra, bár ez nem nagyon tartozik a kedvenceim közé. De majd meglátjuk, mit hoz a jövő. Igazából ez a második dolog, amit nem szeretek, a szervezetlenség. Jobban szeretek kész tervvel elindulni a szobámból, természetesen úgy, hogy a tervem valóra is válik, sikeresen. De itt nem ez volt a helyzet. Rögtönöznöm kellett, nem tudhattam, mi vár engem benn. De hamarosan megtudtam. Egy őr állt egy lépcső előtt, mely valószínűleg az egyetlen lépcső a következő szintre. Az őr nem szúrt ki, szinte háttal állt nekem. A kezében volt Franky egyik játékszere. talán rájöttek, hogy kell használni, hisz miért cipelné magánál csak úgy? Egy láda mögé bújva körülnéztem, van e másik őr.
Ha nem látok további őröket, akkor ezt lelövöm a hangtompítóval, majd mögé rohanva elvonszolom csendben a testét az egyik láda mögé a sötétbe. Remélhetőleg nem vesznek észre. Bár talán még jobb lenne ha a puszta kezemmel végezném ki, ám ebben nagyobb a lebukás kockázata. Ezt a két dolgot ötvözve döntöttem úgy, hogy kezemben tartva a hangtompítót a lehető legközelebb lopózom, majd ha kellő távba kerülök, és nem szúr ki, akkor kezemből egy vékony, ám éles tűt formálva hátulról szúrom le. ha hátrafordul, azonnal fejbe lövöm. Ha ezzel megvagyok, még egyszer körbetekintek, majd a lépcsőn elkezdek felosonni.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 12:42 am

Lopózásoddal nem keltesz feltűnést, látszik a lépcsőnél álldogálón, hogy nem nagyon fekszik neki jelenlegi munkája, viszont hogy féloldalról van neked, gyakran nézelődik el oldalra is.
Ettől függetlenül nyugodtan tudsz odalépni hozzá, s a kezeidből formáló tűvel leszúrod. Felnyög a fájdalomtól, elég hangosan. Nem a legjobb módszert választottad a halk gyilkoláshoz, de hogy elhallgattasd fejbe lövöd a pisztollyal, ami már biztosítja a halk közlekedést.
- Te hallottál valamit? Mi a fenét csinál Brian odalenn? Megint k*rvázik? - Hallatszik a hang fentről.
A kintiek biztos nem hallották meg, hiszen megy a zene is, de fent a lépcsőt nem választja el ajtó, egyszerű raktárépület ez, szóval a lépcső egyből az emeletre visz, így mindent tisztán lehet hallani, mármint lefelé.
Lépteket hallasz, így igyekezned kell a cipekedéssel, bár a különleges fegyverről megfeledkezel, így koppanással elejtitek, a lépések felgyorsultak, már a lépcsőn fut lefelé a delikvens, jobb lenne elengedni a testet, és elbújni, hogy még a meglepetés ereje veled legyen.
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 10:59 am

Mindjárt megvan, még pár lépés. - Gondoltam magamban, miközben az őr mögött osontam. Ujjam szépen lassan átalakult egy hosszú, éles tűvé, mely egy szúrással végzett az őrrel. Azonban utolsó leheletével felnyögött. Oh a francban. Miért nem tudsz meghalni? Előkaptam a pisztolyom, majd fejbe lőttem. Végre kimúlt. Ekkor fentről hangokat hallottam. Már csak ez kellett, valaki elindult fentről pont ide, és ez a semmirekellő még itt fekszik. Megfogtam egyből a testét, hogy egy láda mögé vigyem, ekkor leejtette a fegyverét, amiért jöttem. A lépések felgyorsultak.
A férfit a vállamra kapom, kezemet pedig megnyújtom, így elérném a fegyvert, melyet a lehető leggyorsabban magamhoz húzok, majd a férfival együtt befutok halk lépésekkel a ládák mögé. Csak legyen időm. Ha csak egy ember jön le a lépcsőn, akkor a helyzetétől függően vagy hátratámadom, és elvágom a torkát, illetve fejbe lövöm, ha pedig ez nem adatik meg, abban az esetben várom, mit fog tenni. Ha közelebb jön kivárom az utolsó pillanatot, ha pedig visszamegy, akkor leülök egy kicsit, hogy tervet készítsek.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 11:47 am

Sietősebbre veszed a figurát, és a válladra kapod újdonsült áldozatod. Még a fegyver elvételére is van időd, mielőtt eltűnhetnél a dobozok és a napszak kínálta sötétségben, mire leér a férfi.
Szétnéz, látszólag keresi a Briannek nevezett őrt, ki most a te társaságodban alussza hosszú, végtelennek tűnő álmát. Félhomály van a kis csarnokban, aminek a fejetek feletti kis lámpa az okozója, ezért a fickó hátranyúl, és zseblámpával motoszkál tovább a lépcsőnél. Lenéz a földre, és így már valószínűsíthetőnek találja a k*rvázás elvetését, hiszen a vérfolt leegyszerűsítette számára a találgatást.
- Fiúk! - Kiállt fel, de nem bír többet kinyögni, mert egy jól irányzott lövéssel leteríted, de az esése még így is túl hangosra sikerült, pláne, hogy nekiesik a lépcsőnek.
- Na mivan haver? Hol van Brian? A francba...Fiúk vendégeink vannak! - Hallod a kiáltást a lépcsőnél, az emelet felől, úgy tűnik lebuktál. Lépések zaja üti meg a füled a fejed felöl, és elég gyorsan érnek a lépcsőhöz.
Összeszámolsz öt embert, kettő kezében ott a titkos fegyver, kettőében vipera feszül, míg a harmadiknál egy uzzi van. Nem túl jó kilátások, de még nincs veszve minden.
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 12:23 pm

Sikerült még időben elbújnom, mikor az őr leért a lépcsőn, mára láda mögött voltam a hullával és a fegyverrel. Nem kellett sokat gondolkodnom, hisz egy újabb őr jött le a lépcsőn, aki észrevette a vérfoltot, melyre nem volt időm eltakarítani, így felkiáltott a többieknek. De nem tudta végigmondani, mert egy sikeres lövéssel a földre teríttettem. Vagy lehet, hogy nem is olyan sikeres? A férfi feje nagyot koppant a lépcsőn, majd ezt követte a testének többi része, mely nagy zajt csapott. Erre hallottam a fent ülő fickók hangjait, kik sorra jöttek lefelé a lépcsőn. Talán másodpercekre de még a láda mögött bujkálok, remélhetőleg nem szúrt ki senki egyből. Ketten viperával, ketten a titkos fegyverrel, egy pedig egy uzzi-val jött le. Számomra az uzzi-s tűnt a legveszedelmesebbnek, hisz ha azzal lead egy sorozást, lehet, hogy a kalandom véget fog érni. Kell egy elterelés. Fejemben végigjátszottam a jelenetet. A lelőtt őrt, Brian-t magam elé tartva kaphatok egy minimális, de talán elegendő pajzsot. Mivel emlékeztem frank utasításaira, hogyan kell használni a kis szerkezetet, így azt is be tudom vetni, valamint nálam van a kis kedvencem is.
Nos akkor, először az uzzi-st kell kivonnom a forgalomból. Úgy terveztem, hogy a hullát eldobom a lehető legtávolabb magamtól, majd kezemből egy nagyobb pajzsot formálok, lehetőleg nagyot, hogy a lehető legtöbbet lefedje, esélyt sem adva a támadóknak, hogy találatot érvényesítsenek a fontosabb szervemen, vagy a testem bármely pontján. Ezt a pajzsot acélkeménységűre erősítem, széleit borotvaélessé kicsinyítek. A lábam próbálom a ládákkal védeni, úgyhogy szinte csak a felső testem kell majd védeni. E mögül fogom lőni az uzzi-st. Ha megvan, jöhetek a többiek. Utána fogom eldobni a fegyvert, melyet franknek kell elvinnem. Ha sikerül, és működik, remélhetőleg többek megsérülnek. Ha elbújnak ládák mögé akkor a Hr-el rájuk lövök, kihasználva a ládák súlyát rájuk borítom. Ha a fegyveres erőket elintéztem, jöhetnek a viperások, kiket kezemből formázott pajzzsal hárítom a támadásukat, majd a Hr-el hátrébb lököm, és a pajzzsal kivégzem.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 11:13 pm

Az ellenfelet meglepetésként éri nagyszerűre sikerült akciód, nem is győzik kapkodni a fejüket. Az uzzis már csak az emeletet tudja lődözni, hiszen a belé engedett golyók nem sok jót ígértek neki, holtan terül el. Mire a többiek kapcsolhatnának, már meglendítetted a Frankytől kapott fegyvered, ezzel pedig egy hozzád hasonló embert le is nyűgöztél, pontosabban fejét a törzsétől.
Viszont a Chakram nem olyan, mint a bumeráng, úgy csattan bele a veled szemben lévő falba, mintha kilőtted volna, nagyon erős kis szerkezet.
Az ellenfeled is feléd hajítja az ő Chakramát, és igen, bírja is használni, viszont te elszámítod magad, a kezedből készített pajzsról ugyan lepattan, de a lendület hátra vetett téged. A lépteket hallod a lépcső felől, fokozatosan közelednek, te pedig a földön fekszel.


Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Rakt_r_www.kepfeltoltes.hu_

//A barna vonalak az ajtókat jelölik, a kék vonalak az ablakok, a barna kockák a dobozok és ládát, a piros pöttyök az ellenség, a szürke a halottak, a bordó te vagy.//
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Május 12, 2012 8:56 pm

//Off: Akkor most 3 hulla van már ugye, az előzővel együtt???//

A tervem sikeresnek bizonyult, ám a Chakram használata némi hátrányt jelentett. A fegyver beleállt a fickók mögötti falba, így egy használható fegyverrel kevesebbet tudok használni. Az egyik ellenfelem szintén felém hajított egy Chakram-t, amit bár hárítottam, de a lendülete hátralökött. Az ellenfeleim a lépcső alján járhattak már hallottam, ahogy egyre közelebb kerülnek. Egy ládát fogtam meg, hogy felkeljek. Még egy Chakram-os és a távoli fegyveresekkel leszámoltam. Karom maradt a pajzs formában, azonban kicsit kisebb, de annál vastagabb lett. Az előttünk álló láda még mindig tudott védeni egy kis szinten.
Abban az esetben, ha a fickó feém hajítja a Chakram-ot, akkor már felkészülve karomból visszaformálva egy sima kézzé, kicsit nagyobb méretben, és igen csak strapabíró anyagot vesz fel. Tervem az volt, hogy a repülő fegyvert elkapom, és visszahajítom, remélhetőleg kettévágva ellenfelem. Ha őt is ki tudom lőni, akkor hangtompítósommal kilövöm a maradék két tagot. Ha közel kerülnek, akkor kezemből egy nagy, éles kardot formázok, és azzal, kihasználva hosszát, leszúrom.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeVas. Május 13, 2012 11:10 pm

A lépteket egyre közelebbről hallod, de időben kapcsolsz, és formát váltasz a kezeddel. Viszont a feléd repülő Chakram helyett dobótőröket kapsz, és bizony nem csak a karodra, hiába formáltad azt nagyobbra, négy darabot lebírsz kapni belőle, de egy a másik válladba érkezik, míg egy súrolja az oldalad. A többi mellé megy. Elfelejtetted amit Franky mondott, a Chakramnak nem csak ez az egy lehetséges opciója van, ezért most csúnya árat fizettél.
Végül mind közelharci fegyverrel támadt rád, s már tudtad képességed is kamatoztatni. Könnyen elbántál a maradékkal, de sebeid aggasztóak, főleg a bal válladban lévő, úgy tűnik, mindig oda kapod sérüléseidet.
Az ajtónál áll még két ember, felülről már nem hallasz hangokat. Komoly sérülés a bal válladban, ráadásul a dobótőr is benne van még, az oldalad annyira nem vészes.
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Május 14, 2012 7:17 pm

A tervem szinte tökéletesnek tűnt. Az ellenfeleim sorra hullottak, azonban a Chakram-at elhajító férfi tudta, hogyan is működik ez a szerkezet, ahogy el akartam akpni, a benne levő tűk kirepültek, megsebezve vállam és az oldalam is. A tör bennem maradt, gyorsan kellett intézkednem. Féltem, hogy ha eltávolítom, akkor még nagyobb bajt teszek magamban. Úgyhogy el is indultam a küldetésem befejezésére. Az emeletről nem hallottam hangokat, reméltem, hogy az őrök meghaltak. Ám ha van még valaki, abban az esetben így, tőrrel a vállamban nem harcolhatok. Tervem úgy nézett ki, hogy először is reménykedtem, a kintiek nem hallották a benn levő csetepatét, bár elég nehéz nem hallani egy uzzi-t ahogy a falat lövi. Mindenesetre reménykedtem benne. Az emeletre osonva körbenézek, a kezemből ismét pajzsot formázok, majd védi a testem felső részét, valamint a fejem, ha mégis megbújt valaki az emeleten. Ha nem abban az esetben alaposan végignézem, hátha van valami használható. Keresnem is kell valamit, amivel enyhíthetem a vállamban kiéleződött fájdalmat, valamint a vérzést /ha súlyos/ megállítsam. Az egyik férfi felsőjét téptem le, hogy valamilyen szinten elszorítsam a karom, talán ez segíthet egy ideig. A lépcsőre felléptem. Természetesen a tagoktól elvettem a fegyvereket, leginkább az uzzi-t, jól jöhet még később, valamint a két chakram-ot is összeszedtem, hogy el tudjam majd vinni. Elindultam hát a lépcsőn.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeKedd Május 15, 2012 4:54 pm

Minden ellenfeled fekszik a földön, így nem okoz nehézséget felvenni az elhullajtott fegyvereket, és mint fegyverkereskedő örülsz, mint majom a farkának egy Uzzi megkaparintásának. Viszont azt nem számoltad ki, hogy egy kezed használva, hova rakod ezt a fegyverarzenált, három Chakram a tiéddel együtt, plusz az Uzzi, nem hogy egy, de két kézben sem bírod el. Valami más megoldást kell találnod.
Viszont ahogy gondoltad is, egy automata gépfegyver hangját még talán pár utcasaroknyira is meghallották hangtompító hiányában, így bár szólt még kinn a rapzene, az ajtó nyikorgása felkeltette a figyelmed. Nincs megállás, az emelet még várat magára, az egyik fickónál Chakram van, míg a másiknál egy vipera.
- Mi a frász történt itt? Bakker Jack, látod ezt? - Kérdezte elhűlve az egyik alak, mire a másik felnézett keresvén a tettest, aki eközben?
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeKedd Május 15, 2012 7:51 pm

A hullák a földön feküdtek, a fegyvereket összeszedtem, azonban nem fért el ennyi minden egy kézben, így gondoltam, leteszem őket egy helyre, és mikor végzek, csak felkapom, beleteszem valamibe, talán egy ládába, és úgy távozom. Azonban ez mér várhat, ugyanis az uzzi-s hangjára a kinn levő két biztonsági bejött, meglátva a sok hullát elfehéredtek. Egy Chakram-os és egy viperás. Mivel elég messze voltam tőlük, gondoltam, ezekkel nem szórakozom már annyit, a hangtompítósomat vettem ismét kézbe, majd a Chakram-os fickóra céloztam. nem akartam ismét megsérülni attól a fegyvertől, így se heverte ki bal vállam az előbbi találkozását, úgyhogy karom végig pajzs formában volt, felkészülve arra, ha a fickó elhajítaná. Leadtam az első lövést, majd még egyet. Nem mentem véletlenre.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 10:16 pm

//Off: Valószínűleg egy kézzel nem bírsz megemelni néhány fegyvert, de egy ládát egy kézzel simán kiviszel. Very Happy//
A fickók nem totojáznak annyit, mint amennyit szeretnél, igaz, elveszik számukra a kezdeményezés a látottak alapján, de mivel túl messze vannak tőled, ahhoz, hogy egy mezei pisztollyal pontosan lelőhesd őket, minden lövésed elkerüli őket, bár ehhez hozzá kell tenni, hogy félre is ugranak, be a ládák mögé. Nem bolondok ők, hogy végig várják, míg te lemészárolod őket is, mint a társaikat.
- Mi a frászt akarsz tőlünk? Ki a f*szom vagy te? - Üvöltötte ki az egyik a ládák közül, úgy tűnik nem mozdulnak. Ki se hajolnak, meg sem próbálja a fickó neked hajítani a Chakramot, úgy tűnik a hegynek kell odamennie Mohamedhez.
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 10:26 pm

A két kinti őrre célzott lövésem célt tévesztett, azonban látszott rajtuk, berezeltek, elbújtak a ládák mögé, onnan üvöltöztek. Gondoltam, leadok még pár lövést, vaktában, hogy nyerjek időt, hogy közelebb kerüljek hozzájuk. Úgy terveztem, hogy ha hatótávon belül tudok kreülni, akkor a Hr-emmel egy lövést adok le, mely lehetőleg a ládával együtt röpíti a falnak a két embert. Ha végleg berezelnek, akkor az egyik életét elveszem, a másikat pedig a teljes rémületet kihasználva kikérdezem, merre találok ezt-azt. Pontosabban azokat, amiket kerestem, valamint kicsit érdeklődöm a főnök után, valamint, hogy vannak e még emberei.
Ismét leadtam az első lövést, míg bal kezemmel elővettem a Hr-t. Két lövés után szólaltam meg, miközben előre léptem.
- A nevem, Kassidy, de szólítsanak csak Doktornak. - azzal még egyet lőttem.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Május 17, 2012 12:59 pm

Kamu lövéseidnek köszönhetően nem másznak elő búvóhelyükről, úgy tűnik az előzőekhez képest ők valóban beszariak, meg lehet, nem látnak esélyt a veled szemben lévő győzelemre. A HR - pisztolyod lövésének köszönhetően el is száll minden reményük, a láda hatalmas reccsenés közepette adja meg magát a fegyver erejének, s mindketten a szemközti falnak csapódnak. Így a kikérdezés elmarad, mindkettő él ugyan, de eszméletlenül fekszik a padlón. //Azzal kellett volna kezdeni...még pozitívan is csalódtam, de hát először lőnöd kellett, meg sem kérdeztem, hogy esetleg megadják-e magukat.//
Úgy tűnik nem maradt hírmondója a bandának, győztél, már csak az emelet maradt, ami igaz még a csend ellenére is okozhat meglepetéseket.
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Május 17, 2012 5:27 pm

A drága kis fegyveremnek köszönhetően a két fickó nekirepült a falnak, eszméletlenül dőltek a földre.
- A francba - mondtam, miután rájöttem, nem maradt senki, akitől kaphatnék némi információt. A Chakram-ot elvettem, valamint a viperát is eldobtam, hogyha felkelnének, ne legyen mivel rám támadni. De nem is akartam ezt megkockáztatni, így az egyik fickó fejét levágom a karommal, a másikban pedig bízom, nem fog felkelni még egy ideig. Most, hogy a fegyvereket egy kupacba szedtem, lehetőleg távola az egyetlen túlélőtől, semmi se akadályozhat meg abban, hogy betekintést nyerjek az emeleti részhez. A tervem maradt, ha netalán mégis van fenn valaki, pajzsot formálva kezemből, a Hr-el a kezemben megyek fel. Ha van valaki, akkor az esetleges támadást hárítom a pajzzsal, majd a HR-el szinte vaktában, kiszűrve a támadást, lövök, remélhetőleg a földre küldve a támadót. ha nincs, akkor alaposabban körülnézek.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Május 17, 2012 10:33 pm

A fickó sikeresen felébred, ahogy megpróbálod fejétől megszabadítani, hiszen az olyan fájdalommal jár, amit nem igen lehet elhanyagolni, de aztán a nyakánál lévő szervek, és csont végül megadja magát, és hörgése is elhal. A másik fickó még mindig fekszik, fején egy szép sebbel, mit a robbanáskor szerezhetett, a szemközti fal lefejelésének eredményeképpen.
A fegyvereket összébb tömöríted, míg a viperát messzire hajítod, amit ha ugye a fickó felébred nem bír felvenni, néhány lépést követően. //Igen irónia Very Happy//
Az emeleti lépcsőt veszed célba, majd teljes fegyverarzenálod használatával lépkedsz fel az eddig nem látott területre.
Jobbról, balról ugyanúgy dobozok veszik körbe a termet, míg szemben a fallal szemben van egy kis iroda féleség, székkel, irodai asztallal, és a Franky által is említett széffel, ami valószínűleg tartalmazhatja az iratokat.
Első ránézésre semmi gyanúsat nem látsz, talán valóban kiürítetted a területet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok.
Vissza az elejére 
7 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Keleti oldal-
Ugrás: