DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok.

Go down 
+7
Zöld Íjász
Védelmező
Cybergyík
Keisha
Mammon
Michael White
Vadmacska
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 9:27 am

//Lehetne női külsőm? Smile Már ha nem azt gondoltad még ki nekem. //


Mikor kinyitom a szemem, kezemet elé kapom a fény miatt, ami mintha megvakítana. Pár pillanat múlva megdörzsölöm arcom, és kissé nehézkesen kelek fel a földről, és a szeméthalom közül. Nem tudom mi történt, vagy hogy hol vagyok. Kissé kómás állapotban nézek körbe, majd állapítom meg, hogy valószínűleg még mindig Gothamben. Majd ekkor rohannak meg az emlékképek ami történt... Lelőtt. Képes volt lelőni a féreg. Kezem ökölbe szorul, majd enyhül és csak elmosolyodom. De halálom csak átmeneti volt. Mélyen magamba szívom a levegőt, és már szőni kezdem terveimet, hogyan fogom elkapni elsőnek Blazet, majd az angyalt. Előbbi hatalmas csonkításon fog át esni, ez biztos. Felkelek lassan a mocsokból, és leporolom magam. De ebben a pillanatban fura érzésem van. Mintha máshogy érezném minden mozdulatom, minden porcikám másképp engedelmeskedne, és mozdulna. Ebben a pillanatban veszem csak észre, hogy ruhám megváltozott, és a külsőm is. Nem a jól ismert arcommal rendelkezek. Persze, hiszen meghaltam, és lehet ezzel büntet az Ördög. Próbálok eltántorogni egy pocsolyához, vagy ablaküveghez, hogy meglássam ki is néz vissza rám. Nem mintha túlzottan is érdekelne emberi külsőm, de a Terrence Johnson képet már felépítettem, és nem szeretnék ismét küzdeni a hírnévért. De míg keresek egy "tükröt" addig ismét megrohannak az emlékek és bevillan miféle szertartáson estem át. Nem tudom mi volt, de ki fogom deríteni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 9:47 pm

A sikátorban meg van minden csak össze kell "dikkházni". Az egyik kuka mögött megtalálod a keresett tükröt, és amikor belenézel elfog az émelygés. Pedig erre új életed során nem sok alkalom volt. A látvány sokkal szörnyűbb és visszataszítóbb, mint azt valaha is el tudtad volna képzelni. Annyit pedig azonnal levonsz következtetésképpen, nem az ördög műve ez. Annyira még Lucifer sem lehet szadista. Egy szó mint száz, a vissza néző arc nem a tiéd, hanem Blaze csatlósáé Cukrászé. Még az ízléstelen ruhája is rajtad van.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2011 11:02 am

Mikor meglátom arcomat, hogy ki is néz vissza rám elförmedek. Ez Blaze csicskása! Ezt nem az Ördög tette velem, hanem a nő! Nem ölt meg, csak hatástalanított arra az időre míg... már tudom mi volt az a szertartás. Alakcsere! Így tesz szert a féreg a vagyonomra! Idegességemben bele verek a kukába, majd felborítom, és törni-zúzni kezdek a sikátorban. Nem mert megölni ez a mocskos démon, mert félt az igazamtól, így ilyen undorító lépésre szánta el magát! Most ő irányítja a cégem, az embereim, és kisemmizni próbál! Nem fogok minden elveszteni emiatt a nő miatt! Tennem kell valami!

-Árrrrrrrrgggggghhhhhhh!!!!!

Ordítom el magam dühömben, és bár tudom le kell higgadnom, de nehezen megy. Hósszú percekig átkozódok, mire kezdek lenyugodni, és leülök a mocsokba. A nő tudja, hogy milyen alakban vagyok, ez nem is kérdés. Így nem kerülhetek a közelébe észrevétlenül. Lehetetlen lenne. De ezzel a külsővel valószínűleg a segítség kérésemet is megkérdőjeleznék a kapcsolataim, hiszen ki hinne nekem? Egyetlen egy lehetőséget látok a probléma kiküszöbölésére. Megkeresni az angyalt, megölni, az ereklyéket megszerezni, utána pedig végezni Blazzel és vissza szerezni a külsőmet. Tervek vannak, csak elkezdeni nehéz. Nincs semmiféle nyomom az angyalról, hacsak nem Őrnagy házi kedvenc fénylénye nem mond el nekem valamit. Bár kétlem, hogy úgy tenne. Hirtelen ruháimhoz kapok és kutakodni kezdek bennük, hátha van nálam valami, majd ekkor ismét átkozódni kezdek.

-A tőr!

A tőr, amit loptam, az angyal vérével. Ha használtam volna. Ha most nálma lenne! A rohadt életbe! Vissza kell mennem Őrnagyhoz és kérnem kell tőle egy fegyvert, amivel megölöm Blazet, az ereklyéit megszerezve pedig magamhoz csalogatom az angyalt. Igen! Meg kell találnom Mocskot! Elindulok, és megpróbálom ismét megtalálni a sikátorok valamelyikét, ahol az egyik talpnyalója majd elvezet hozzá.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 11:52 am

Dúlva-fúlva indulsz el északra. A bűnös kerület szerencsére nincs messze, így csak pár sarkot kell megtenned, hogy újra a bűnös kerültbe érj. Az út eseménytelenül telik, sajnos már nem lógsz ki az átlag emberek közül, a sötét sármod, és baljóslatú megjelenéseddel. Mindenki maguk közé valónak gondol, ebbe a testben talán már a képességeid sincsenek meg. Így talán még nehezebb lesz a "rábeszélés" Mocsok aka Őrnaggyal szemben.


Folytatás: Főutak, utcák, sikátorok.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 1:07 pm

// Alfa Szövetség kaland kezdő reagálása//
Az új felállás

Már egy hete üldözöm ezeket a fickókat. Az egyik őrjáratomon vettem észre, hogy az egyik tagjuk egy kocsit akar feltörni. Én akkor jól elkalapáltam, és a rendőrség kezére adtam azt a fickót. Szerencsére még kinyögte, hogy vannak még társai, és nem is kevesen. Azt már nem merte elmondani, hogy hol is van a rejtekhelyük, de hát nem azért rendelkezek három számjegyű IQ-val, hogy ilyen apróságot ki ne tudja deríteni.
Na de nagy volt a szám akkor, azt hittem a következő napra, már le is fülelem az egész bandát, de hát nem így lett. Nyolc napnyi verekedés, kérdezősködés, után semmire nem jutottam. Ma végre szerencsém volt. Egy meglepően luxus kocsit vettem észre, és akkor ötlött az eszembe. Ecettel nem lehet legyet fogni. Így csak vártam, nem is törődve a Gotham City didergős őszi idejével. Csak ültem a vízköpő mellett, mikor megláttam a fickót. Közelebbről megnézve bármelyik utcai patkány lehetett volna, de a nyakán lévő tetoválás nem hagyott kétséget semmi felől. A banda tagja volt, és már csak követnem kellett szerencsére. A bumerángjaim könnyedén elvittek, még ha néha el is vesztettem szem elől. Hát mit ne mondjak nem egy Jet az biztos, a sebességén még növelhetnék valamicskét.
Végül csak megérkezik. Befordul egy elhagyatott raktárépületbe. Régen biztos berakodásra használták. Hatalmas kétszárnyú ajtó bejárata van, akár két kamion is beférne rajta. Megvárom míg a kocsi után behúzzák az ajtókat, és leszállok a tetőre. Kicsit recseg a súlyom, vagyis inkább a bumerángjaim súlya alatt, de mégis megbír. Szépen lépdelek, és végre megpillantok egy rést a tetőn. Odamegyek és lepillantok, csak megpróbálok valamit is kisilabizálni a látottakból.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 1:28 pm

Egy hete akadt meg a szemem egy rendőrségi jelentésen amit olvastam. Kicsit érdekes volt, mert megjelölt embereket kerestek, akik egy bandát akartak elkapni. A nyakukon egy furcsa tetoválás volt. Miután jobban belenéztem eszembe jutott, hogy én is kaptam el ilyen fickókat mostanában. Az viszont jobban érdekelt, hogy vajon hol lehet a főhadiszállásuk. Valami azt súgta, hogy egy kis nyomozással lezárhatnám ezt az illegális létesítményt, de előtte kellett egy kevés információ, amit megpróbáltam mindnél hamarabb összegyűjteni. Először is kinéztem a komfort zónájukat, a letartóztatások alapján, ami leszűkítette a keresendő területet, alig pár kilométer volt közös terület. Bár ez nem mondott sokat, hisz lehet a zónán kívül rakják le a lopott járműveket. Viszont ezzel könnyebb volt a vadászat, és csakhamar, találtam egy újabb autó tolvajt, akit el is kaptam viszont várakozásaimmal ellentétben nem kaptam információt. Kénytelen voltam hát, tovább kutatni, de rá kellett, hogy jöjjek, hogy a puszta elkapásukkal nem fogok sokra menni. Ki kellett találnom egy újabb taktikát, ami végül abban ért véget, hogy feltérképeztem az össze üldözés irány rajzát. Kit hol találták meg, és merre ment addig. Szerencsére voltak olyan hülyék, hogy nem játszadoztak az útvonallal túl sokat csak miután már üldözni kezdték őket. Azokat a részeket kitörölve, észrevettem, hogy mind egy irányba tartottak, és ez alapján indultam el egy újabb este.
Nem tartott sokáig, hogy elérjem a közös útvonalat, amit követve a város egy távolabbi pontjára jutottam, ahol is végül egy luxus auto követésébe kezdtem. Az útvonalat követte, és nem sokára megállt, hogy bebocsátást nyerjen. Gyanús volt, ezért is döntöttem úgy, hogy megvizsgálom. Óvatosan megkerültem az épületet, és az egyik eresz csövön felmászva, eljutottam az egyik betört ablakig.~Komolyan, jobban is vigyázhatnának erre a helyre, ha már egyszer itt akarják űzni az ügyleteik.~Gondoltam miközben számolni kezdtem.~Ok, lássuk: Egy, kettő... Hümm... 13... És ebből 4-nél pisztoly van... Azt hiszem ha őket elintézem, akkor nem lesz nehéz dolgom, bár azért van pár tárgy ami akadályozhat, de nem hiszem, hogy annyira nagy gondot fog okozni az elkerülésük.~Óvatosan visszahúzódtam, mielőtt még megláttak volna, és vártam egy kicsit, mielőtt újra belestem volna.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 2:07 pm

Az utóbbi időben egyre több autólopást jelentettek, amit egy banda követ el. Az ismertetőjelük egy tetoválás, amit a nyakukon hordanak. Néhányukkal én is találkoztam, rendszerint el is kaptam őket. Nem vagyok külön specializálva semmilyen bűnesetre sem, talán ez baj, de nem tulajdonítottam annyira nagy jelentőséget nekik: ha ott vagyok, segítek. Nyomozni nem tudok, azt inkább Sarah szokta végezni, s ha megtud valamit, akkor lépek én be a képbe. Ez így is történt.
A szokásos időpontban mentem át hozzá, hátha van valamije a számomra, adjak interjút, vagy valami hasonló. Amivel most tudott szolgálni, pont a banda búvóhelye volt. Csak a szokásos dolgot kérte az infóért: exkluzív riportot az esetről. Erre persze mosolyogva rábólintok, hiszen nem egy nagy fizetség ez azért a sok segítségért, amit ő ad.
Úton a cím felé látok egy elég sebesen száguldó autót. Az az érzés kerített hatalmába, talán ezt éppen most lopták, s gondoltam, azt követem. Be is jött a tippem: pontosan oda hajtott. A cím egyébként egy raktárépületet jelöl. Meg sem lepődöm, ez a klisé úgy terjed a valóságban, mint a filmeken. Bár egy ilyen helyet tényleg itt a legjobb kiépíteni.
Nem ronthatok csak úgy rájuk, azt sem tudom, hányan vannak, milyen a felszereltségük. Muszáj erről tájékozódnom. Nézzük csak... A bejárat ugrik, annyira hülye nem vagyok. Talán a földszinti ablakok... áh, könnyű kiszúrni. Felső ablak is felejtős, nincs mibe kapaszkodnom, nem vagyok én pók. Bár a tetőről... Ja, inkább a tető lenne a leghasznosabb. Talán van rajta üveg, amin át benézhetek, vagy onnan benézhetek egy ablakon is, tán be is mászhatok rajta. Oké, szóval akkor tető. Na akkor hadd szóljon.
Átlendülök az épületre, s kissé térd rogyasztva érkezem, hogy tompítsak. Amit látok, Az egy kissé kibillent a rutinból: tényleg van egy rés a tetőn, amin benézhetek, ez oké, de... valaki áll előtte. Ez mégis ki? Valami bandatag? Nem igazán látom, sötét van hozzá, de az alakjából ítélve, nő.
- Maga meg kicsoda és mit csinál itt? - kérdezem. Próbálom nem ellenségesre venni a hangot, de azt érzem, hogy a meglepődöttségem kihallatszik.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 2:21 pm

Védelmező pár napja kapta meg feladatként Dokitól a kocsitolvajok kifüstölését, hiszen rosszat tettek üzletének, és persze informátorait az utcáról elüldözték, mondván, hogy ez az ő környékük. Ennyi elég is volt, hogy levegye Brianről a szájkosarat, és elengedje láncát is.
Első pár napja eseménytelenül telt, hiába fogott meg több drogdílert, nem igen mondtak neki semmit, vagy féltek tőlük, vagy tényleg nem tudtak semmit, de ezt Védelmező a rendőrök kezére adásával hálálta meg nekik.
Végül kedvenc kis drogdílere árulta el neki a kért információkat, Billy a piti bűnöző, akit már csak azért nem ad rendőri kézre, mert akárhogy is próbálja magában tartani a szükséges infókat, valamiért sosem sikerül neki.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 2j4zo5l

Autójával érkezik a helyszínre, bár az épülettől azért távolabb parkol le. Magához veszi a szükséges felszereléseit, a füstgránátokat, lőfegyverét, vadászkését, és magát a Megváltót.
Próbál a sötétben közlekedni, nem akar feltűnést kelteni, habár első ránézésre senki sincs a területen, aki védené, őrizné azt.

~ Ez meggondolatlanság. Főleg, ha én fogom ellátni a bajotokat. ~ - Mosolygott Védelmező, majd folytatta útját az egyik ablak felé, ahová benézett, és láthatta a benn már nagyban üzletelgető mocskokat, kik ártanak saját és Doki üzletének. Úgy gondolta, nem tölti vacakolással az időt, egyből a tettek mezejére lép, övéről lecsatolja az egyik füstgránátot, és bevágja az ablakon. terve egyszerű, amint a gránát elkezdi a füstöt kibocsátani magából Brian beront, és a padlóra hasalva annyi lábat lő meg a Megváltóval és lőfegyverével amennyit csak tud.
- Kérjetek elnézést az Úrtól bűnös lelkek, a Megváltás karnyújtásnyira van! - Nevetett a férfi, s látszólag mióta megszerezte fegyverét, élvezte az Isteni szónoklatos kifejezéseket, szinte már kezd védjegyévé válni.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 2:36 pm

Felugrok a hangra. Kezdő szuperhőshöz nem illő módon, egy vinnyogásra emlékeztető "ÍÍÍÍÍÍ" jön ki a számon, ha tényleg onnan távozott. Pillanatok alatt összeszedem magam, és kidűtött mellkassal, állok az új fenyegetéssel szemben. Fennhangon kezdem a sokat gyakorolt mondókámat, kezemet a fickó felé nyújtom és rámutatok.
- A nevem Dr. Löket! A város harcos amazonja, ki megtisztítja az utcákat az olyan söpredéktől mint te! Add meg magad még most, vagy készülj a bukásra! Körül vagy véve semmi esélyed! - A mondókám majdnem sikeresen elmondtam, igaz a nyivákoló hang még néha visszatért, de ez csak az idegesség miatt van. Sajnos így elmulasztottam a lenti eseményeket. A füst pillanatok alatt beteríti a helyszínt, ez pedig nem kicsit váratlanul éri a lenti tagokat. Sajnos azonnal ellenfelet keresnek, és mivel látni nem látnak, a fülükre hagyatkoznak.
Persze pont rajtam csattan az ostor. Golyók szakítják át a tetőt, és az így meggyengült szerkezet megadja magát a plusz súly alatt. A lábaim alól eltűnik a biztosnak eddig sem mondható talaj, és újra repülni kezdek. Na jó ezt inkább elegáns zuhanásnak hívnám, ahogy példaképem Buzz Lightyear mondaná. Kődarabként zuhanok, szerencsére annyi időm van még, hogy bekapcsoljam a hátrakétáimat, és egy rakás dobozon landoljak.
A füsttől még mindig nem lehet látni semmit sem, de nekem nincs is rá szükségem. Egy szaltóval indítok, miközben kezeimet még mindig a bumeráng kapcsolóin tartom. Az ugrásom csúcspontján elindítom vészterhes útjukra a fegyvereimet, miközben én guggolásba érkezek és a felém repkedő golyók elől elbukfencezek. Csak remélni tudom, hogy eltalálnak valamit, és a fejem felett lévő tag nem támad hátba.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 2:55 pm

Mikor visszanéztem, úgy tűnt már nagyban megy az üzletelés. Fentről meg mintha hangokat hallottam volna. Lehet, hogy pár bandatag? Kicsit még gondolkoztam, hogy mit tegyek, de aztán elszabadult a pokol egy füst bomba formájában, és hallani lehetett, hogy valaki betörte az ablakot. Kicsit meglepődtem, de mivel már nem maradt sok időm gondolkodásra úgy döntöttem, hogy beszállok a buliba. Elég szép kis káoszba csöppentem. Mivel magasan álltam, az egyik doboz tetején, ami az ablak mellett állt, így beláttam a teret... Már amennyit látni lehetett. Fentről meg egy nő szónoklatát hallottam, akit nem sokkal később leszedtek, de úgy tűnt, tud magára vigyázni, mert rögtön egy másik helyre érkezett, egy doboz sor tetején. Én csak csöndben megfigyeltem ahogy ő támad, és bár a füst megnehezítette a figyelést, azért tudtam követni, és azt is láttam, hogy valaki hátba akarja lőni, aki épp az én dobozaim aljánál áll, így mielőtt még megtörténhetett volna a tragédia, gyorsan leugrottam, és az egész súlyommal leküldtem a férfit, aki az eszméletvesztés mellett egy szép törött orral is gazdagabb lett. Most viszont nem árt, résen lenni, mert elhagytam a biztonságot nyújtó doboz sort. Láttam egy másik fickót, aki szintén észrevett, és megpróbált hatástalanítani, egy csővel, de sikerült kivédenem a támadást, majd pedig a dobozok közé hajítani a támadót, ami újabb zajforrást, és újabb célpontot szolgáltatott. Én reflexből ugrottam, de így kaptam egy apró horzsolást, a lábamra. Semmi komoly, de attól még eléggé csíp.~Ez a nap egyre jobb és jobb lesz. Mégis mi folyik itt?~
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 29, 2011 11:38 am

Igen, ez tényleg egy nő. S szegényre a frászt hoztam, majdnem el is röhögöm magam, mikor meghallom a hangját. A szövege is hasonló érzéseket hagy bennem. Szóval ő is egy önjelölt hős, mint még páran. Még nem találkoztam nővel ebben a „szakmában”, egész érdekes. De a legjobban a „körül vagy véve” tetszik, ugyanis senki nincs itt rajtunk kívül. Mindez a hangjával párosítva… állati és nem bírom ki, hogy ne vigyorogjak a maszkom alatt.
Már nyitnám a számat, hogy megnyugtassam, de az arcomra fagy a mosoly és bennem akad a szó, mikor lentről lövések dördülnek, majd a csaj alatt beszakad a plafon. Felé sietek és kinyújtom a karomat, hogy elkapjam és megtartsam, de túl lassú vagyok és lezuhan. Teljesen megijedek, hogy odalent lelte halálát. Letekintve azonban látom, hogy jól van és akcióba lendült. S már valamit a külsejéből is látok. Plusz egy zöld füsthullámot, valami gáz. Talán mégis volt ezzel a „Dr. Lökettel” valaki, csak valami rosszul sikerült? Tök mindegy, a tettek mezejére kell lépni és hatástalanítani a lövöldözőket.
Levetem magam az újonnan keletkezett lukon, s egy magasabb dobozemelvényre érkezem. A füst eléggé meggátol abban, hogy tökéletesen lássam a muksókat, csak néha látok valamit még innen fentről is, de a hallásommal szerencsére nincs nagy gond, a lövéseket és az anyázásokat elég jól hallani. Behatárolok egy helyet, ahonnan több lövést is hallok. Dobbantok egyet a dobozokon, hogy arra fele dőljenek, amerről a lövések hangjai jönnek. A dobbantás után egy hátra szaltót csinálok, így érkezem épségben a földre, ezzel egyidejűleg hallok néhány fájdalmas ordítást: a dobozok célba találtak. Bár a gáztól még rosszabbak a látási viszonyok idelent, azért előveszem a kardomat s védekezőleg magam elé tartom, hátha hasznát veszem.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 29, 2011 4:30 pm

A terve sikeresnek bizonyul, jobban mondva, lövései pillanatában hangos ordítások hangzanak el a célzott helyről, ha jól hallotta körülbelül három ember kiálthatott fel fájdalmában. Mivel még előnye van a bűnözőkkel szemben, elgurul a mellette lévő ládák, dobozhegyek felé, és onnan várja, míg eloszlik a füst, de ekkor valami olyan történik amit nem várt a férfi. Egy másik jelmezes tör be a tetőn keresztül, a hátára valami fura bumeráng szerű repülő szerkezettel, amit aztán tömeg felé repít.
- Hohóóó, ez az én bulim. - Jegyezte meg Védelmező alig hallhatóan, majd amint megjelenik az első bűnözőnek látszó egyén, a Megváltóval kínálja meg hátulról, remélhetőleg szívbe egyenesen, hogy jobban fájjon neki mindaz, mit elkövetett az évek során.
Ekkor a felette lévő ládákon hangos koppanást hall, és amint a plafon felé emeli tekintetét, egy újabb maszkos tűnik fel a színen, és a Bumerángoshoz hasonlóan ő is beleveti magát a harcba.

~ Mi a franc folyik itt? Gotham összes jófiúja kapott ide meghívót? Kíváncsian várom, Batman mikor bukkan fel. - Panaszkodott magában a férfi, mikor ismét megjelent előtte egy bűnözőnek vélhető alak, és golyót repített normális lőfegyverével annak lábába, majd mellkasába egyből a Megváltóval.
- Pihenj, és bánd meg addig bűneidet. - Mondta neki, majd újra a frontra helyezte tekintetét.
A Maszkos látszólag ugra-bugrálással zavarja meg az ellenfelet, míg a levegőből érkező lány, a hátára erősített cupákkal veri az ellenfeleket, Védelmezi kezdi kényelmetlenül érezni magát, hogy csak lődöz. Mindenesetre jól megy neki, és amolyan hátvédként próbálja leszedni azokat, akik próbálják meglepni a hirtelen betoppant hősöket.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 29, 2011 5:41 pm

Mint meg annyi pörgő szentjánosbogár, úgy fénylenek a bumerángjaim a füstben. Körbe-körbe, de mégis csak rendületlenül előre. Két rablóban akadnak meg először, de nem véletlenül szereltem rájuk hajtóműveket, csak viszik tovább a fegyvereket.
Kettő minusz csak sajnos, már látnak. A felhajtóerő, ami a bumerángokkal járnak, körülöttem szétteríti a füstöt. Így már könnyű célpont vagyok, de nem úgy van az.
Már én is látok rendesen. Vasromboló jó harcoshoz hívem érkezik elsőnek. Jobb karomat kinyújtva fogadom, mint jó gazdához illik. Megállíthatatlan mint a neve, így azonnal küldöm is tovább, és nem is akárkifelé. Megpördülök és gugolásból felfele küldöm. A férfi felé, aki a tetőn lepett meg. Veszélyesnek látszik, az a kard egyáltalán nem szívderítő látvány.
Lélekrabló, jó védelmezőhöz híven, utoljára érkezik, de pont jókor. A látási viszonyok javulása körülöttem rám is veszéllyel van. Pisztoly csöve céloz meg. Elkapom lélekrablót, és élére állítom magam előtt. Mögé bújok, és csak várom hogy kiiürítse rám a tárat. Erősen tartom, nem gyengén rángatja a kezem a találatok.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 30, 2011 1:45 pm

Ahogy az idő telik a csata egyre inkább felpörög, ami nem is meglepő, hisz, most már célpont is van akit támadhatnak. Pontosabban szólva a bumerángos nő, aki a füstöt eltüntette maga körül. Ennek ellenére még kevesen vették észre, hisz nem sokan figyeltek rá, valamiért egy lőfegyverrel rendelkező behatoló jobban leköti a figyelmüket. Vagy csak nem tudnak átlátni a füstön, nem lényeges. Az ideiglenes meghúzódás után, vissza mentem pár dobozzal feljebb, és a fentebb leírtak vártak. Azt is észrevettem, hogy egy újabb fegyveres lendül támadásba.~[color=cyan]Hmm... Úgy tűnik több pisztoly van mint először számoltam... Nem baj, a füst, most tökéletes fedezék lesz.~Gondoltam, miközben ismét a hölgy segítségére siettem már másodjára. Lehet egyedül, is elintézte volna őket, de azért nem árt, ha van valaki aki támogatja. Mint például én.
A lövöldöző mögé osontam óvatosan kihasználva a füst erejét, majd hátulról elkaptam. Épp csak megijedni volt ideje, mert a következő pillanatban, már csak egy erős ütést érezhetett a tarkójánál. Előbb a pisztoly hullott ki a kezéből, majd ő is alá ereszkedett. Az egyik társa észre vette azonban a robbanó hang hiányát, és felém fordult. Kezében rögtönzött fegyverül egy vascső szolgált, amivel nekem is rontott, de kevés sikerrel. Az egyik kezemmel a csuklójánál ragadtam meg, és a farkammal rásegítettem, a lendületére, és megmutattam neki, hogy kell rövid távon repülni.
-Legközelebb verd fejbe magad, azzal a vacakkal, sokkal kevésbé fájdalmas!-Kiáltottam utána egy mosollyal, majd figyelmemet a további bűnözőkre kerítettem. A füst látszólag kezdett elszállni, mert egyre nagyobb volt a látó köröm. Egyenlőre három gazfickót kaptam el a szememmel, de csak jött felénk. A többiek pedig a nemrég lopott luxus auto mögött kerestek fedezéket, amíg tisztább a látóterük, úgy tűnt mindkettőnél fegyver van.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 30, 2011 8:47 pm

Ahogy kiveszem a kardot, egy közeledő üvöltést hallok magam mögül. Egy pillanatra hátranézek, de megnyugszom, hogy csak egy hülye ront rám egy pajszerrel. Hátrarúgok, amitől kifekszik, le is van rendezve. Ezután veszem látom meg újra a nőt, aki éppen valamilyen bumerángot hajít felém. Nagyszerű, szóval nem ismert fel és azt hiszi, én is az ellenfele vagyok. Tök jó, hogy nem csak ezekre a hülyékre kell figyelnem, hanem még "sorstársamra" is. Valahogy tudatni, érzékeltetni kellene a csajjal, hogy egy oldalon állunk, mielőtt még valami elég nagy baj történik. De lehet, erre csak bunyó után kerül sor, mert egyelőre semmi sem jut eszembe.
Legszívesebben elkapnám a levegőben és hozzávágnám valakihez, de talán megrázna az áram, esetleg valami más sokkoló élményt nyújtana a dolog, így erről leteszek. Inkább csinálok egy oldalszaltót úgy, hogy jó messze elkerüljem még visszafele is a bumerángot. Sikerül úgy ugranom, hogy pont egy fegyveres muki mellé kerülök, őt a könyökömmel simogatom meg az orrán, aminek eredménye egy ordítás, egy törött orr és egy újabb kidőlt ürge.
Közvetlenül mellettem van egy kerekes szerszámos láda, ezt jó erősen megtolom a lábammal, ami egy fickót elég rendesen kiüt. Megfordulván egy ököllel találkozik az arcom. Fájni nem fáj, alig érzem, de az ilyet mindig kellemetlenül élem meg. Megfogom a pólójánál fogva, és hozzávágom egy másik fickóhoz. Míg ezt a mozdulatot végzem, látom, ahogy egy shotgun-os alak célba veszi "Löketet". Nem igazán szeretném, hogy az arcába lökje a fegyver tartalmát. Észreveszem, hogy a fickó felett van egy autóalkatrész egy kötélen, ami pont mellettem van rögzítve. A karddal gyorsan rávágok és már zuhan is rá, mielőtt elsülne a fegyver.
Eközben látok meg valamit. Nem láttam tisztán, de tisztára olyan volt, mint egy... farok? Igen, arra emlékeztetett a legjobban. Mégis mi a fene...?
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 31, 2011 11:45 am

Az ellenfelek fogynak, és úgy néz ki, a hirtelen verbuválódott kis csapat kerül ki győztesen. Védelmező már csak rátartja a maradék ellenfélre megváltóját, hiszen, ha véletlen eltalálja a maszkosokat, azok csak bűnmegbánásban részesüljenek, nem komolyabb sebesülésben, habár az sem biztos, hogy jófiúk, lehet ők is bűnözők, csak éppen ellenlábasai a tolvajbandának. Szóval Brian úgy dönt, elhúzza a csíkot, míg a többiek nem veszik őt észre, hiszen végül is küldetését teljesítette, még, ha nem is egyedül, a többi már nem az ő problémája.
Éppen fordulna meg, mikor valami meleg, áporodott levegő érinti tarkóját, tisztára olyan érzés volt, mintha ráleheltek volna.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 762303-mino1_large_www.kepfeltoltes.hu_

- Mégis mit képzeltél? Felszámolod a bandámat, és csak úgy elsétálsz? - Kérdezte elülső két lábával úgy túrva a földet, mintha egy ló tenné azt. Brian köpni, nyelni nem tudott hirtelenségében, bár volt már dolga Démonokkal, azért egy mitológiai alak megjelenése mégis csak nagy meglepettséget okozott neki.
A tehetetlenségét a kentaur szerű lény egy hatalmas pofonnal hálálta meg, mire hősünk szinte a harctér közepéig vetődött, fegyvere pedig jó néhány méterre csúszott tőle.
- A francba. - Szitkozódott alig hallhatóan, megsimogatva állát, hiszen azért jókora maflást kapott.
A terebélyes lény a többiek számára is feltűnhet, egyrészt furcsa jelenség, másrészt két méter magas.
- Főnök, jó hogy jött! - Kiáltotta az egyik bandatag.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 11:58 am

//OFF: Huh nem tudtam összeszámolni, de gondolom akkor már levertük az összes gonoszt, a kentauron kívül?//

A távolban üres tár kattanása hallatszik, mire pedig kilesek védelmezőm mögül, csak azt látom, hogy egy eddig nem nagyon látott tag éppen eszméletlenre veri. Úgy látszik nem csak én vagyok itt egyedül hős, vagyis inkább bűnüldöző. A hősi címet ki kell érdemelni, a gyerekeknek áhítattal kell mondaniuk a nevemet, nők pedig csillogó szemekkel bámulnak majd. Addig még hosszú az út.
Már nem tudom kivel ki van. Elég sok ismeretlen és különös alak jött össze ide ma. Egy gyík, egy maszkos idegen, aki ismerős nekem valahonnan, egy bőrkabátos, és egy kentaur. Akár csak egy rossz filmben, amit biztos nem néztem volna meg.
- Add meg magad gonosz. Nincs semmi esélyed. A jók erői mindig győznek az olyan söpredék felett. - Csak találomra mutatok előre, talán sikerül ráhozni a frászt a bűnözőkre. Nem tudom ki-kivel van, de annyi biztos, hogy le tudom győzni azt aki ellenem fordul. Vasrombolót elegánsan fogadom, talán szerencse, hogy nem talált. Visszaakasztom mindkettőt a hátamra, és így már teljes pompámba, százhatvan centiméterremmel, tiszteletet parancsolóan adom ki az utasítást, hogy fejezze be a harcot, különben baj lesz. Igaz nem tudom kinek is mondom, de ő biztos fogja tudni.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 01, 2011 12:53 pm

Az ellenfelekkel együtt a füst is lassan ritkulni, kezdett, és pár másodperc múlva feltűnt egy újabb teremtmény.~Hogy az a? Ez meg honnan teremtődött ide? És egyáltalán mi ez?~Kérdeztem magamtól, miközben végig néztem a jelenetet, ahogy a parti kezdő bőrkabátos alak kap egy szép nagy pofont, ami föld-körüli pályára küldi szegényt.
-Aucs, ez biztosan fájhatott.-Gondolkodtam hangosan elhúzva a számat.~Azt hiszem jobb ha elterelem a figyelmét, mielőtt úgy döntene, hogy felnyársalja a kis barátunkat.
-Hé! Zavarhatom egy percre? Tudományos érdeklődésemet felizzította megjelenésével, uram. Kérem magyarázza meg, ön, most egy bikával lett keresztezve? Vagy a szarvakat csak később operáltatta fel, hogy ne legyen egyértelmű, hogy nőstény ló a másik fele? Oh, tényleg nincs valakinél vörös kendő? Azzal le lehetne tesztelni, ha rám ront amikor azt mondom torró akkor biztosan bikával keresztezték, bár lehet, hogy csak agysérülése miatt hiszi magáról, hogy félig bika. Hiszen a szőre már majdnem piros elég ha tükörbe néz, és megvadul, vagy lehet, nem a szín miatt vadul meg?
-Mégis mit képzelsz magadról, te kis senki, el foglak taposni mint egy férget!-Kiáltott rám, miközben megindult felém dübörgő léptekkel.
-Torró, Torró!-Kiáltoztam, miközben az egyik doboz rakás mögé hátráltam, majd az utolsó pillanatban félre is ugrottam. A kis kentaur barátunk letarolta a doboz sort, aminek nagy része rá is dőlt. Én szépen lepaskoltam a kezeimet.
-Sö, hogy egy vadállatot milyen könnyű...-Mondtam volna, de a következő pillanatban hatalmas recsegéssel, kitört a bika a ráomlott kupac közül, és szétszorta a törött dobozokat, amik majdnem el is találtak.
-Hop-pá. Öm, csak vicceltem?-Bár ehhez már kicsit késő volt, mert a feldühödött kentaur ismét nekem iramodott.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 7:29 am

A gyíkfarok után újabb érdekesség tűnik fel a színen, amitől kis híján eldobom az agyam. Úgy néz ki, mint egy kentaur és egy minotaurusz keveredése… vagy legalábbis még sose olvastam vagy láttam filmen olyat, hogy a kentauroknak szarvaik lennének. Mégis mi a jó fene ez?! Tán valami gép? Áh, nem, túl sok scif-i… de hát akkor mégis mi? Azt még oké, lenyelem, hogy repkedő emberek nem csak képregényben meg adaptációkban vannak, na de egy görög mitológiából ismert lény már nekem is sok.
Közben meglátom a farok tulajdonosát is. Komolyan, eldobom az agyam. Ez valami Jurassic Park? Ez már túl sok egy éjszakára…
A kentaur eléggé megszorongatja a Denvert. Úgy tűnt, sikerült elintézni, de sokkal keményebb ezek szerint, mint amilyennek látszik. Segíteni kéne, de hogyan…? Úristen, ne… Ezt ne… Áh… Hülyeségem határtalan…
Gyorsan visszateszem kardomat a tokjába, majd nekifutok és elrugaszkodom a földről. Csak 5 méter a táv, simán megy. Ami utána jön, jobban aggaszt… a leérkezés. Széttárom a lábaimat, majd már rögtön lóháton is találom magam. Fájdalmasabbnak képzeltem, annyira nem is vészes, sőt. Rögtön elkapom a fickó szarvait, nehogy le tudjon rázni magáról.
- Jíííhhá! – üvöltöm. – Mit te a kocsiktól? Lóerőt?

- Szállj le rólam, te rohadék! – ordít ő is, miközben vadul ugrálgat és kezeivel felém kapkod. A terv végül is bevált, egyre távolodunk a Jurassic Park-szökevénytől, már csak én vagyok szarban. A karokat sikerül elkerülni, legrosszabb esetben kénytelen vagyok néha elengedni kapaszkodóimat, hogy rájuk verjek egyet. Az ugrálás és a dobálás jobban idegesít, bármikor leeshetek és összetörhet utána. Igaz, hogy az agancsait húzgálva én is irányítom valamennyire, s asszem még fájdalmat is okozok, az örökkévalóságig nem ülhetek itt szarvra tett kézzel.
- Jól jönne egy kis segítség, emberek/gyíkok! – ordítom, már sokkal kevésbé vidáman, mint az előbb.

Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 03, 2011 9:53 pm

Védelmező próbálja összeszedni magát, majd a pofont követő sokk után jöhetett a többi, hiszen a "segítsége" egy igen furcsa szerzetekből verbuválódott csapat. Egy gyík szerű lény, vagy gyíkjelmezt viselő ember, egy nő, hatalmas bumeránggal a hátán, és maga akit a ládákon látott egy maszkos, kardot viselő egyén.
Szerencsére a Gyíkarc elterelte róla a figyelmet, ezzel veszélybe sodorva magát, de legalább időt hagyott Briannak, összeszednie gondolatait, és fegyverét, amit hirtelen nem is talál.
- Kisanyám, az ellenség szerintem ott van. - Mutat a férfi a negyedrészt bika, negyedrészt ember, félig Kentaur szerű mitológiai lényre, hiszen a lány általánosságban kérte fel a bűnözőket a megadásra.
Bár később rájött, hogy elszólása igen optimista jelleggel bírt, hiszen attól, hogy a Gyíkarc, és a Maszkos megtámadta a fura gengsztert, még nem zárja ki annak lehetőségét, hogy a rossz csapatban játszanak.
Immáron a maszkos férfi vette át a gyeplőt, szó szerint, de legalább elég időt hagyott arra, hogy Védelmező odarohanjon fegyveréért, a Megváltóért.
- Figyu haver, próbáld egyenesben tartani, vagy egy darabig löncshús lesz az agyadból. - Kiáltott a bűnüldöző, majd a bikaszerű valamire emelte fegyverét, és célozni készült vele.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2011 11:30 pm

Az események felgyorsulnak. Csak kapkodom a fejem. A gonosznak hitt kardos, most összefog a többi hárommal és egyként próbálják legyőzni a kentaurt. Így már talán minden világos, egy csapatban dolgoznak. Biztos valami hőscsoport, így már sejtem kinek is kellene segíteni. Végül is az "i"-re a pontot a szemüveges férfi szavai teszik rá.
A döntésemet hamar megteszem. A kezeim kivágódnak a bumerángokra. Kicsit ingerült vagyok, hogy miket is csinál a banda feje. Miatta szenvedtek sokan, és veszítették el értékeiket. A gombokon hihetetlenül gyorsan járnak a kezeim, a fúvókák felbúgnak, és minden erőmmel eldobom a két harcostársamat.
Teljes erőre vannak kapcsolva, talán kicsit túlságosan is az indulatoktól fűtve cselekedtem. A bumerángok elszállnak Cybergyík, és Michael mellett, és egyszerre csapódnak a bikentaurhoz (saját találmány xD). A becsapódás egy átlagos embert elintézett volna, de a szörny csak hátratántorodott. Kettőt még hátralép, és végül megáll. Vészesen felé magasodik a hősöknek, egy pillanatig úgy látszik még van benne küzdőszellem. Végül térdre rogy, szemei kifehérednek, és már eszméletét veszti, mire Védelmező előveszi a fegyverét.
Ekkor merül fel bennem a gondolat, talán nem is olyan jók, mint amennyire hittem. A bumerángok visszatérnek a kezembe, védekezőleg magam elé tartom őket. És nem is kicsit gyanakodva felteszem a kérdést.
- Kik vagytok ti, és mit kerestetek ezen a helyen?
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 12:02 am

A kilapulásomat az egyik segítő karakter akadályozta meg, egy eléggé merész, vagy éppen bolond tervvel. Mindenesetre a dolog bevált, és félre tudtam húzódni. Nem igen tudtam mi mást tehettem volna, inkább csak csendben szurkoltam és figyeltem a beszélgetést. Közben oda tekintettem, a napszemüveges pasasra, aki úgy tűnt lőni készül, de ezt félbeszakította egy eléggé nagy sebességgel haladó tárgy, ami úgy tűnt, hogy a nő fegyvereinek egyike lehet. Az erejük elég volt, hogy leterítsék azt a vadállatot. A maszkos jobban tette, ha leugrott, mielőtt még a kentaur (bikentaur?) szépen maga alá temeti, bár azt hiszem ha feltudott rá szállni, akkor leszállni is képes lesz. Kicsit elkezdtem azon gondolkodni, hogy mivel kezdjem a beszélgetést, de ezzel el késtem, mert a bumerángos nő rögtön, feltette az első nyomós kérdés. Bár volt egy olyan érzésem, hogy mind egy célért gyűltünk össze, de azért jobb ha nincsenek félreértések.
-Jó estét!-Kezdtem civilizáltan, bár lehet nem ez volt a legjobb nyitó mondat, jobb lenne ha inkább a kérdésre válaszolnék.-Engem hívj nyugodtan Cybergyíknak, talán hallottál már rólam, bár nem vagyok túlságosan híres egyéniség. A célom pedig ennek a bandának a felszámolása, miután egy kis nyomozással rájöttem, hol a bázisuk... Hmm... Erről jut eszembe, van valakinél egy telefon? Ki kéne hívni a zsarukat... oh, és mielőtt elfelejtem, visszaküldöm a kérdést, válasz reményében.-Jellemző rám, hogy nem beszélek komoly hangnemben ami most sem fordult elő. Oly egyszerű és utcai volt beszédem, mintha nem lenne körülöttünk 13 ember és egy... öm... nos, egy másik ember szerű teremtmény. A válaszra türelmesen vártam, bár testbeszédemen ez nem látszott, mert figyelmemet a nő fegyveri kötötték le, amikhez oda is sétáltam. Persze közben figyeltem, de nem jellemző rám, hogy sokáig egy helyben maradok.
-Szép bumerángok. Elég fejlett a technikai megoldás... Mármint az emberek szintjéhez képest.-Gondolkodtam hangosan, miközben közelről kezdtem szemlélni.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 10, 2011 8:18 am

Míg ezzel az izével küszködöm, a korábban látott bumeráng elszáguld mellettem és fejbe találja hátasomat. Az ütés pillanatában érzem, ahogy megremegnek izmai és kevésbé ficánkol már a feje is, de külsőre semmi baja. Aztán beigazolódik a gyanúm is, mert elkezd oldalra dőlni. Nincs sok időm arra, hogy biztonságosan leszálljak, mert a végén még maga alá temeti a lábam. Míg dől, ráállok az oldalára és oldadlra vetem magam. Kézre érkezem, amiből rögtön átfordulok a talpamra. Ekkor észreveszek egy napszemüveges alakot is puskával. Úgy tűnik, velünk van, mert úgy láttam, nem engem célzott, hanem a bikentaurt (XD). Sőt, valószínűleg ő okozta az elején a füstöt, bár ebben nem lehetek biztos.
A csajszi még mindig eléggé ellenséges, úgy tűnik, egyáltalán nem ismert fel még mindig. Kicsit rosszul esik, hiszen pont az a célom a médiaszerepléssel, hogy ha egy bajba jutott emberke meglát, felcsillanjon benne a remény, ne pedig azt higgye, hogy rúgok bele még egy nagyot, plusz többek közt az, hogy a hősök is megismerjenek, hogy ne kerüljön sor egy félreértett "melyik-oldalon-állsz" bunyóra. S az a baj, hogy ez elég gyakran előfordul. Oké, nem vagyok egy Batman, de azért régóta benne vagyok a szakmában...
Ahham, szóval Cybergyík. Oké... De ez most egy cuki ruci, vagy tényleg a bőre? Bár a mozgásából asszem utóbbi... Mégis mi lehet ez a muki?
- A nevem Sárkány, s egy fülest kaptam arról, hogy ezek itt vannak - válaszolom kedvesen, mert meg vagyok róla győződve, hogy a 3-ból kettő az én oldalamon áll. A fegyveresben már nem vagyok annyira biztos. Bár ha Duncan-ből indulok ki... ő is egy fegyveres igazságosztó... - Hívhatjuk őket a mobilomról, de előtte két kérdés. - Rámutatok a fegyveres alakra. - Te ki vagy és miért játszol Rambót? - Utána rámutatok volt pacimra. - Az oké, hogy a bandatagok dutyiba mennek, de ez hova? Sitt, Arkham, istálló...?
Bár még érdekelne az is, hogy Cybergyík pontosan micsoda, ez még várhat. Igazából az első kérdés érdekel a legjobban, mert ez még bonyodalmakat okozhat, a másik meg azért érdekel, mert lehet, hogy nem csak a zsarukat kéne hívni, hanem a sintéreket is.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 10, 2011 10:37 am

Védelmező már éppen húzta volna meg a ravaszt felszentelt fegyverén, mikor a lány megunta a várakozást, és hatalmas bumerángjára hasonlatos tárgyat elhajította ellenfelük felé. Brian felpattant guggolóhelyzetéből, éppen le akarta dorgálni a "hősnőt", hiszen azzal a nagy izével veszélyeztette a Sárkány életét is, de aztán jobbnak látta, ha nem szól semmit, hiszen az ő dolguk, nem hullatna könnyet a maszkosért sem, sőt még abban sem biztos, hogy mindenki az igazat mondja-e.
De ekkor rá terelődik a gyanú, mindenki kérdő tekintettel fordul felé, és ujjal mutogatnak.
- Na mivan, végül én lettem a mumus, mert nem hordok ágyékhoz feszülő harisnyát? - Mosolygott a férfi, de nem érezte úgy, hogy el kellene tennie fegyverét.
- A nevem Védelmező, ebből már ki is találhatjátok, hogy a jó oldalon állok. Ha viszont nem elég meggyőző, a fegyverem a bűnös lényeket sebzi, a tiszta lelkűeket nem. - Magyarázta a férfi, felemelve stukkerét mutatva a többieknek. Nem igazán idegeskedik, hogy kitudódott szuper fegyverének mivolta, hiszen aki elakarja tőle venni eleve bűnös lélek, és annak a kezét ropogósra égeti, mint annak a papnak a végtagját, aki hozzávarrta kezéhez.
- Régóta utazok az autótolvajokra, és a mai egy jeles nap, mert felszámoltam...felszámoltuk valamennyit. - Mondta, majd figyelme a Bikentaurra terelődött, aki éktelen rángatózásba kezdett, folyt a nyála, és szinte idegrendszere úgy dobálta az eszméletlen testet, mint frissen fogott halat az ebéd előtt.
Mikor már megszokható lett volna a remegés, szépen, lassan visszaalakult emberré, meztelenül feküdve a földön.
- A kérdés eldöntetett, mehetnek a sittre, viszont te kislány, a nagy bumerángokkal a kezedben, faggatni tudsz, de még nem meséltél magadról. - Tette hozzá Védelmező, fegyverével körözve a levegőben. A többiek észrevehetik a férfi bizalmatlanságát, ami nem meglepő, először találkoztak, és hiába jól dolgoztak együtt, ebben a városban nem igen lehet megbízni senkiben.
- Ja Gyíkarc, jó a rucid, vagy talán eredeti? - Kérdezte mosolyogva Cybergyíkra tekintve.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 5:03 pm

//OFF: Bika + Kentaur = bikentarur xD saját találmány majd levédetem.//

Csak meredten bámulok magam elé, és próbálom megemészteni a hallottakat. Hát mennyi lehet az esélye annak, hogy négy bűnüldöző egyszerre üssön rajta az autótolvaj bandán. Megrázom magam, és bízva ösztöneimben hátamra csatolom bumerángjaimat. A gyíkember azonnal rájött a csodálatos szerkezetek egyediségére, és mielőtt még a telefonért nyúlnék Védelmezőnek nevezett fickó megelőz, így rám már csak a válaszadás kötelessége maradt.
- Mint már említettem, Dr. Löket vagyok. A város új és hamisítatlan bűnüldözője. Ezek pedig saját találmányaim, saját kezűleg építettem. Úgy látszik a sors összehozott minket ezen az éjszakán. Nem kis szerencse kellett hozzá, hogy négyen összefussunk. Főleg amilyen jól együtt dolgoztunk ma este. - Ekkor mintha csak fényt gyújtottak volna az agyamba, "Sárkány" név hallatán beugrik valami. Egy régi eset még a TV-ben láttam. Ő volt az, azzal a hatalmas karddal.
~ Hogy nem tűnt fel elsőre? ~ Ütök a fejemre, és rámutatok a gondolataimban járó férfira. - Te vagy Sárkány a TV-ből. Téged láttalak, interjúkat adni. Hát így már tudom, hogy ki vagy. Én még csak kezdő vagyok, és szerettem volna mindig is, olyanokat csinálni mint te. Mit szólnál egy csapattárshoz? Nem kellene valaki védeni a hátadat? - A merész kijelentés után azonnal rácsapok a kezemre. Sose fordult még elő velem, hogy ennyire ne gondolkozzak. Hogy is gondolhattam, hogy egy ilyen hírhedt hős, olyan amatőrrel állna össze, mint én. Vállamat megvonom, már kicsúszott a számon nincs mit tenni.
Végül pedig a fegyveres férfit veszem szemügyre. Azt mondta, hogy azaz ősrégi ócskaság csodákra képes. Nagyapám megtanított mindenre legyek nyitott. Sok dolog van földön és égen, mit nem lehet megmagyarázni.
- Csodálatos szerszámnak tűnik. Biztos nagy hasznát veszed. Úgy látszik, mindannyinknak meg van a saját fegyvere. Igaz kicsit túl sok itt a kard. - Mosolyodok el. - De hát mindenkinek megvan a saját stílusa. Örülök, hogy találkoztam veletek, jó látni hogy mások is vannak, akik küzdenek az ilyen söpredék ellen. - Végül egy hirtelen ötlettől vezérelve. - Te Védelmező segíts már megkötözni ezeket a jómadarakat. Csak nem akarhatod, hogy egyedül dolgozzon egy ilyen törékeny nő. - Újabb mosoly, de ez már a csábosabb fajtából. Hát ha nem segít, akkor a raktár széléről felvett kötéllel, magam kötöm gúzsba a fickókat. Természetesen a fegyvereiket jó messzire rakom tőlük, még valami csintalanságon törnék a buksijukat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.    Főutak, utcák, sikátorok.   - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok.
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Bowery és Robbinsville-
Ugrás: