DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 A vidámpark

Go down 
+11
Amethysta
Kevin Chase
Duncan MacFarlane
Demolition Captain
A Karmester
Kurt Bozek / Griff
Emily Bluebell
Mammon
Madárijesztő
Steve Roth
Kétarc
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 10:59 pm

A Karmester ébredezett. A feje zúgott, majd szét robbant. Két aszpirin is kevés lett volna, ki tudja. Szinte majdnem mindene sajgott. A látása még homályos, de tisztulni kezdett a kép. Mintha csak álmodna, valami rossz bohócok voltak körülötte és azaz illat ami belőlük áradt, de ez most per pillanat nem érdekelte. Próbált vissza emlékezni mi is történt vele az elmúlt éjjel, de a szökésen kívül semmi, még az is homályos. Megpróbál felkelni, hogy kimehessen kitisztulni, de előbb kéne valami ruha is, így nem mehet. Tehát megpróbál valami ruhát is kérni, meg valami ételt.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 9:39 pm



Előzmények:Főutak, sikátorok

Az utad eseménytelenül telik, néha, néha a lány szól be neked gúnyosan, vagy éppen a járókelőknek mutat be, de azt sem szégyenli, hogy egy óvodáscsoport előtt húzta fel a pólóját, ezzel szabaddá téve előttük melleit.
Úgy tűnik neki semmi sem szent, és ezzel jócskán magatokra vonjátok a figyelmet, de ez őt cseppet sem érdekli.
Megérkeztetek, és a dugó hatalmas a parkoló előterében, úgy néz ki nem mostanában fogtok megállni.
- Ez unalmas, menjünk gyalog. Veszel nekem vattacukrot? - Kérdezte gyermeki mosollyal az arcán.


Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 9:49 pm

Az adrenalinszintem növekedni kezd a lány közvetlen stílusától a kocsiúton. Komolyan kezdek elgondolkozni, hogy kirakjam-e az utcasarokra. Nem nagyon ütne el a többi hasonló nézetű nőtől. Sőt, kimondottan beleillik Gothambe. Ekkor meg még azt is kitalálja, hogy éhes. Remek, nem elég a nyakamra a maffia, de bébicsőszködhetek is.

- Csak akkor kapsz enni, ha abbahagyod ezt a feltűnő viselkedést. Próbálj már kicsit úgy viselkedni, mint más felnőtt ember, még ha az így elsőre nehéznek is hangzik. Amúgy nem megyünk gyalog, mert csak felhívnánk magunkra a figyelmet. Így szépen elvegyülünk a tömegben. Kicsit higgadj le. Mondjuk aludhatnál egyet, hogy ne cseszd fel teljesen az agyam.

Mondom mostanra már kissé unottan. Ennek a lánynak annyi esze van, mint amennyi egy ceruzavégnyi radírba szorulhatott, ráadásul ennek a felét ellepi drogokkal meg gondolom az alkohol sem hiányzik a májából. Veszek egy mély levegőt és lehiggadva, türelmesen várok a kocsisorban. Közben végig figyelek, nehogy a lány valami hülyeséget csináljon. Ám azt is szemlélem, nem akadnak-e váratlan vendégeink.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 10:05 pm

Mellettetek elhaladó emberek úgy néznek be az autóba, mintha szellemet látnának, az óvodáscsoport is sietősebbre veszi a dolgát, mikor megpillantják autótokat.
- Rendben papa, jó kislány leszek. - Nevetett kacéran a lány, majd azért még nyújtogatta nyelvét a mellette elhaladó gyerekekre.
Az utcán civilek és turistákon kívül nem látsz érdemlegeset, a sor is elég lassan halad. A hátad mögött dudálásra leszel figyelmes, és nyomdafestéket nem tűrő kiabálásra.
- Haladj már azzal a tragaccsal ****fej. - Hangzott a kiáltás, és ezt ismét dudaszó kísérte, ami megint csak nagy figyelmet fordít a járókelőktől felétek.
- Hű a fickó elég dühös...vezess belé is egy kis kakaót. Ne autót vezessen, hanem áramot. - Kacagott a lány saját elsütött, régi módi poénján, ami azért valljuk be, a körülményekre, és a képességedre nézve, tényleg találó.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 2:52 pm

- Nem lehet csak úgy agyoncsapni valakit árammal. Nem szoktam ész nélkül megsütni mindenkit, aki beszólogat. Akkor már nem lenne ember Gothamben. Itt mindenki eléggé közvetlen.

Közlöm a lánnyal, majd hűvös nyugalommal ülök továbbra is a dugóban. Mivel ez így elég lassan fog menni, gondoltam, jó lenne legalább pár értelmes mondatot ebből a lányból, ha már rám ragadt.

- Amúgy te mit csinálsz? Úgy értem suliba jársz? Na és mi van a szüleiddel? Egyáltalán tudják, hogy drogozol?

Kérdezem tőle, bár ahogy a kérdés elhagyja a számat, már sejtem előre, hogy hülyeség volt feltenni. Ha tudnák, vélhetően nem ülne itt. Viszont miközben beszélgetünk, továbbra is figyelek, nehogy váratlan vendégeim akadjanak. Ebben a dugóban nem kéne a rajtaütéses akció áldozatává válnunk.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 3:10 pm

- Te ilyen erős vagy? Cuki. - Nevetett a lány, mielőtt kihajolt volna az ablakon. Szinte olyannyira kifigyelt, hogy már derékig kilógott, tetoválása a derekán szinte rád kacsintott.
- Kussolj, különben a pasim villanypásztort csinál belőled! - Üvöltött ki a lány, és hangos kacagásban tőrt ki, mikor a sértett fél ismét dudálni kezdett.
- A szüleim dús gazdag üzletemberek, a suliból lógok, és nem tudják, hogy drogozom. - Válaszolt neked, mikor a visszapillantóból észreveszed, hogy elindul a feldühödött fickó baseball ütővel a kezében.
- Verd el őt is! Lökdösött ki téged az autóból, ezzel sarkallva arra, hogy bizony menj és lásd el a baját. Elhajtásra nincs lehetőséged, még mindig nagy a sor, a fickó pedig csak egyre közeledik. Talán éppen szállnál ki, mikor valami elrepül felettetek.
- Nahát, egy angyal! - Kiállt fel a lány nevetve, de mikor visszafordul, és szembe néz a kocsitokkal, rájössz, ez bizony nem angyal.

A vidámpark - Page 4 Spawn_comic_cover_077_cl%5B2%5D
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 3:22 pm

A rohadt életbe. Ez el kezd durvulni. Megelégeltem a lányt is meg az ideges csókát is és épp az ajtókilincsen volt már a kezem, mikor megjelent a lény. Még, hogy angyal? Nem. Ez rosszabb. Ráadásul azt is sejtem, miért van itt. Hát jó. Nincs értelme menekülni. Szembe kell nézni az elkerülhetetlennel. Kiszállok hát a rozzant járgányból, majd kicsit közelebb megyek a lényhez. Csak óvatosan, úgy, hogy ütéstávolságra maradjak tőle. Közben figyelem a dühös ütős fickót is. Nem fogok habozni, ha támadásra lendíti ütőjét, az lesz az utolsó mozdulata, mielőtt villámommal kioltanám az életét.

- Ki vagy te?

Kérdezem tőle, bár a "Mi vagy te" jobban hangzana ebben a szituációban. Van egy sanda gyanúm, hogy a maffia küldte ide. Ráadásul jön egy baljóslatú érzésem is, miszerint itt bunyó lesz, méghozzá nem is akármilyen. Mindenesetre készen állok. Amint támadó szándékkal mozdulna, én megpróbálok gyorsan egy elektromos csapást lőni a mellkasa irányába, hátha ezzel leterítem. Ha nem, hát gyorsan félre próbálok ugrani jobbra a támadása elől.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 3:39 pm

Erre a műsorra mindenki megáll a járdán, és az úton haladók közül, míg az autókból sorra kiszállnak az emberek.
- Ki ez, mit akarnak, mi történik. - Hangoznak a kérdések, és látszólag senkinek nincs ötlete mi lehet ez, és hogy hogyan lehetsz ilyen őrült, hogy szembe szállsz vele.

A nevem Darius, és a likvidálásodra béreltek fel. Ne nehezítsd meg a helyzeted, nem kell a civileknek feltétlenül meghalniuk. - Mondta szinte gépies hangon, mikor szárnyait olyannyira széthúzta, amennyire csak lehetett.
- Vigyázz magadra baby, én addig elmegyek vattacukorért. Találtam egy kis pénzt a csomagtartóban, hozzak neked is? - Kérdezte, teljes nyugodtsággal, úgy mintha éppen a legnagyobb rendben lenne minden.
Ekkor azonban a visszapillantó tükröt egy pisztolylövedék szakította le a helyéről, és ha kinézel bal oldalra, három fegyveres próbálja átverekedni magát a tömegen, akik csőcselék módjára sikítozva kezdenek el rohanni a lénnyel ellenkező irányba, ki nem tétlenkedik, támadásba lendül.
Mivel nem gondoltál arra, hogy lemerítetted tartalékaidat, nem tudod megtámadni, a szörnyeteg szárnyaiból éles pengék sorozzák meg az előtted lévő autót, mire az hangos durranással a levegőbe emelkedik, és egy teljes fordulatot téve már égve zuhan vissza az útra. Balról fegyveresek, és a lény ismét hasonló támadásra készül, gondolhatod, hogy ez csak erőfitogtatás volt, de szerencsére már a lány elhúzta a csíkot, így nem kell rá is figyelned.
Melletted egy 5 méterre látsz egy villanyoszlopot, aminek oldalán kábelek lógnak le...talán az ad egy esélyt a válaszadásra.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 17, 2011 6:53 pm

A szárnyas jön... és tarol is. Persze az egyik autós megpróbál hősködni, gondoltam, megpróbálok a lelkére hatni.

- Jóember, megunta az életkedvét??

... Szopogasson Gilette pengét. Persze ezt csak gondolatban fejeztem így be és hirtelen még magam is meglepődtem, miért kezdek pont most poénkodni.

- Menjen vissza a kocsijához, én kezdek valamit a szárnyassal.

Mondom neki, aztán, amennyire az csak az erőmből telik megpróbálok a közelemben lévő villanypóznához rohanni és ha sikerül odaérnem, akkor leszívok egy nagy mennyiségű villamos energiát, hogy feltöltődhessek a támadásra. Ha a Madárember időközben nekem esne, megpróbálok fedezékkeresés képen egy közeli autó mögé vetődni és lebukni a földre a támadás elől. Ha sikerül feltöltődnöm, egy villámcsapást lövök a mellkasa felé, majd jobb és bal irányba is, gondolván arra, hogy talán kitér majd valamelyik irányba és így a csapásom telibe trafálhatja... talán. Reméljük. Az alternatívába bele sem merek gondolni. A kis csaj bolondságára jelenleg nem reagálok, helyette inkább a támadóm felé szólok.

- Nézd, Darius! Te értem jöttél, hagyd békén őket.

Mutatok itt a civilek felé és kilépek a rejtekemből.

- Felesleges harcolnunk, többen is megsebesülhetnek. Hagyd békén az ártatlanokat. De mielőtt még vélhetően megölnél...

De persze mindig optimistának kell lenni... - gondolom magamban.

- Mondd el nekem: Ki bérelt fel?
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 19, 2011 11:42 am

Az emberek, és a civilek eddigre már többnyire biztonságosan elfutottak, látszólag olyan távolságba kerültek, hol nem bánthatta már őket ellenfeled. A feltöltésed ahogy gondoltad, megzavarja a madárember, úgy repült rád, hogy hiába ugrottál félre, felkap a levegőbe, és egy pár méterrel hátrébb lévő autó szélvédőjére hajít. Úgy érzed pár bordád eltört, és talán belső sérüléseid is lehetnek.
A fegyveresek melletted a szörny intésére leállnak, és még csak célba sem vesznek téged.
- A megbízóim a halálodért fizetnek, de természetesen tudod a választ a kérdésedre. Volt bandád nem igen örült a távozásodnak. Mivel az életed veszem, nem gond, hogy elmondtam az igazságot. Reméltem, hogy egy komolyabb harcban lesz részem, tisztelem ellenfeleimet, még akkor is, ha eddig nem találtam legyőzőre. - Mondta büszkén, közelebb repülve hozzád.
- Jól jegyezd meg Darius nevét halandó, mert az a tudat fog elkísérni a túlvilágra, hogy legyőztelek. - Fejezte be végül mondandóját, miután éles fájdalom hasít mellkasodba. Három toll áll ki belőled, ezzel elvéve tőled az élet örömét, és jogát, még láthatod ahogyan Darius elrepül, de szemed becsukódása azt jelenti, hogy új út vár rád a túlvilág mezsgyéin.


[//Off: Kérésedre a túlvilágra jutottál, remélem élvezted ezt a kis játékot, hamarosan folytatódik. //]
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Dec. 19, 2011 12:29 pm

Vár a cirkusz!


- Jöjjenek, jöjjenek hölgyeim és uraim, elképesztő mutatványok, csodák, és varázslat, ne habozzanak, jöjjenek! - Kiáltozza egy bohóc a Vidámpark elején, hol a pénztárosok szedik be a jegyekért járó összegeket. Egy kis csalogató, ha úgy tetszik, közben még nevéből adódóan bohóckodik egy sort, hogy ezzel is kedvet adjon a gyerekeknek arra, hogy frissen, újult erővel csimpaszkodjanak bele édesanyjuk karjába,ezzel jelezve, márpedig ők be akarnak menni.

A vidámpark - Page 4 003z447a_www.kepfeltoltes.hu_

Valami ok az, mi nem csak gyerekeket vonz ide a cirkusz, de mindenkinél más és más. Valakit csupán a gyermekkori nosztalgia emléke vonzza ide, valaki úgy gondolja, nincs jobb hely egy cirkusznál, hogy gonosz szándékkal lépjen fel, avagy drogot árusítson a fiataloknak, vagy éppen kirendelték ide sok más rendőrrel az oldalán, hogy felügyelje a biztonságot. Mindenki megtalálja a maga indokát, eme nagyszerű estén való részvétellel kapcsolatban.

Beljebb lépve standok, mutatványosok szórakoztatják az embereket, gyerekeket egyaránt, finom illatfelhők repkednek mindenfelé, édességek, vattacukor, süteményes, itt mindent megtalál a gyermek mi szájának, és kis pocakjának kedves.

Eközben minden poszter, melyet szemeitekkel vizsgáltok meg alaposan, a Repülő Graysonok hatalmas mutatványát jósolja, az este készülő fő műsorszám alkalmával.

A vidámpark - Page 4 The_Flying_Graysons
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeKedd Dec. 20, 2011 12:30 am

Végre akad egy szabad estém, erre hol kell töltenem? A cirkuszban! Duncan megkért, nézzek körül a ma esti előadáson. Kapott egy fülest, mi szerint lesz itt valami maffia találkozó. Én persze már nyomoztam az ügyben, és megtudtam, hogy nem lesz itt semmilyen találkozó. De ha már kiadtam a pénzt a jegyért, gondoltam eljövök. Talán még jól is fogom érezni magam. Érdeklődve nézelődök az árusok között. Áh, sütemények. Veszek pár fánkot. Jól fog esni. A fánkot majszolgatva elindulok a sátor felé. Megpillantom a bohócot. Sose értettem, mi vicceset tartanak bennük az emberek? Inkább idegesítőek. Meg egy kicsit ijesztőek is. A bejárat előtt összébb húzom magamon a dzsekim. Nem akarom, hogy kiszúrják a Berettát a hónalj tokban. Bár rendőrként bevihetem, de nem szeretnék a jelvényemmel villogni. Hát ha tényleg akad itt pár alvilági figura, akiket nyakon csíphetek.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeKedd Dec. 20, 2011 10:21 am

A méreg zöld Rolles Royce-al gurulok be a helyszínre, majd parkolok le. Vannak akik nem mernének ilyen kihívóan érkezni, de én nem tartozok közéjük. Kiszállok, majd bezárom az ajtót, és zsebre teszem a slussz kulcsot, a riasztó bekapcsolása után. A kocsi mellől nézek körbe, arcomról nem olvasható le semmi, csak a ridegség. Megigazítom nyakkendőmet, majd egyik szemöldökömet felhúzva mérem fel a helyzetet. Mindenféle embert ide vonzott ez a felhajtás, ahogy elnézem a csőcselékből nincs hiány. Talán véletlen lenne, hogy pont most vette kezdetét ez a szórakozás? Az utcán háborús időszakok uralkodnak, a bandák egymásnak esnek, és a nép felejtse el minden gondját és baját, mert itt a cirkusz. Nagyszerű mentalitás, ismételten nem csalódtam az emberiségben. Hát ezért tökéletes táptalaja ez a faj a gonoszságnak. Még hogy Isten gyermekei... há! Nevetséges! Bár a Római Birodalom óta arany szabály ez a mostani állapot. Ha nagy a baj, a nép ne foglalkozzon vele. Panem et circenses. Kenyeret és cirkuszt a népnek! Csak most jelenik meg egy amolyan gonosz, elégedett halvány mosoly arcomon, ahogy gondolataim az emberek felfogóképességén jár, és elméletem erről a halandó féreg fajról ismét beigazolódik. A pusztulás vár erre a bolygóra, és az óra már elkezdett visszafelé számolni. Végül kissé unott tekintettel indulok el, magam mögött hagyva a kocsimat, és lépteim a cirkuszi sátor felé vezetnek. Kissé viszolyogva kerülgetem az emberek közelségét, zsebre dugott kézzel. A páholyban, kiemelt helyen foglaltam le a székemet, hogy jól láthassam min is szórakozik a nép és persze hogy kicsit elmerüljek a faj ostobaságán. Elvégre a kisebb bukkanó után kezdek egyenesbe jönni. Stolidus a Wayne műveknél, míg Cerberus és Pöffeteg a maffiánál. Csak hátra kell dőlnöm és élvezni a műsort.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeKedd Dec. 20, 2011 6:54 pm

Végre újra a város utcáin. A kényszerpihenő kicsit túl sokáig tartott. A sok mocsok, amit műveltek velem nem maradt nyomtalan. A mozgásom még mindig lassú és a világ is homályosabb a szokottnál. Megdörzsölöm szememet, és nem segít. Talán még egy nagy slukk.
A füst torkomon keresztül a tüdőmbe jut. Kellemes érzés, ahogy lassan leülepszik, és elkezd hatni a mendosino-i zöld. A fények kicsit élénkebbek lesznek, végül egy gondolat kezd lassan az agyamig jutni. Materializálódik az agyamban, és végül eljut a számig a hatása.
- Hahahahahahaha - Kezdek el röhögni, hát még jó hogy az anyagtól álltam be ennyire. Nem tudom abbahagyni, de nem is törődök vele. Ez a nap a szórakozásé, nem véletlenül sikerült ilyen állapotra szert tennem. Szerelmem távol van tőlem, és ezen más nem tud segíteni csak egy kis jókedv.
A csikket elnyomom a porba, és belépek a cirkusz területére. Semmi nem akadályozhat meg, még a furcsán rám nézők sem, akik az öltözködésem miatt mustrálnak éppen. Kipengetem a jegy árát, és a fő sátor felé veszem az irányt. Járásom kicsit lassú, és tétova, de hát ez hamar meg fog változni.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeKedd Dec. 20, 2011 11:39 pm

Nagy cirkuszi herce-hurca. Civil ruhásként vezényeltek ki minket pár másik rendőrrel, akik szintén felügyelik a biztonságot a cirkuszban és a környékén. ekkora tömegben nagy eséllyel bukkannak fel a zsebtolvajok, akik rávetik magukat a gyanútlan prédára és megkopasztják. Az ide kilátogató emberek nagy többsége pedig elég sok pénzzel rohangál. Ki kell fizetniük a jegyeket, fizetiük kell az ételért, italért. Azért valljuk meg, hogy ha egy négy tagú család kilátogat, apa, anya, gyerekek, akkor azt elég durván megszenvedi a pénztárca. A cirkusz körül mindenfelé édességeket, hot-dogot és hamburgert árultak, amik mellé ásvány víz és különböző üdítők is társultak. Ahogy elnéztem az egyes standokat, kezdtem irigyelni őket, mert ha mázlijuk van, akkor nagyon nagyot kaszálhatnak. Az ilyen problémák miatt hanyagoltam egyelőre a gyermek vállalást. Na meg a munka miatt. Azon kezdtem el gondolkodni, hogy az ide kirendelt rendőrökből hányan korruptak. Itt remek alkalom nyílik drogügyletek lebonyolítására, pénzbehajtásra és ilyenek. Az emerek nem azzal lesznek elfoglalva, hogy éppen ki mit csinál, hanem jobbra balra nézelődnek majd. Ahogy a cirkusz területén sétáltam, vettem fél liter kólát, amit a szívószálon keresztül lassan elkortyolgatok, miközben figyelem az embereket, és próbálom kiszűrni a gyanús egyéneket
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 6:10 pm

Aura:

[Jajjj....már megint valami hülyeség....mondom magamban miközben a limuzinból kiszállok.....persze eszem ágában sincs eljönni egy ilyen undorító helyre...ahól mindenki nevet..kacag...és izléstelen kis izék...(gyerekek)...rohangálnak mindenhol...ráadásúl amikor nézed mindenki ropogtat...meg csámcsog...fuujj....azért kell itt lennem mert valami kampány miatt....én hüle azt mondtam hogy bármiben segítek az elnöknek...frászztt....tessék most itt vagyok és képviselem az egész pártot...és hogy mosolyogjak???meg még mit nem.....persze itt lessz a másik párt elnöke is....ohh..úgy fogok neki örülni...fujj..]
[persze....más szándékom is van a ma estére....ha meglátom a másik párt elnökét itt.....hát...hogyismondjam....ki kell iktatnom....hoztam mérget..kést...fegyvert....majd csak megölöm valahogy....ez egy kicsit jobb kedvre is derít...]

[bemegyek megveszem a jegyem.....és megnézem hova kell leülnöm..és helyet foglalok....közben körülnézek hogy itt van-e a másik párt elnöke..mert nem biztos hogy eljön...és akkor végig kell szenvednem ezt az egészet mosolyogva...]
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 10:10 pm



Duncan, Kevin:
A rendőrök civilben szétszórva figyelik az embereket, néhányan magukat lebuktatva értekeznek egymással rádión keresztül. Zack és Kevin látják is ezt, bár nem meglepő ez a rendőri mozgolódás, és az sem hogy a GYRE-t is belevonták az helyszemlébe, hiszen a bandaháború szele itt is tanyát verhet. Az ördög soha nem alszik.
Az emberek jól érzik magukat, pláne a gyerekek, biztos nem lenne szép látvány ha megjelenne itt is a bandaháború. Viszont a bbejáratnál egy kis kavarodást észleltek, gyűlik a tömeg, majd a rádiótok is megszólal.
- Zavargás a kapunál, ismétlem zavargás a kapunál. - Hangzott a flegma, nem igen kétségbe esett segélykiáltás.

Amy:
Nem tudni, honnan kaptad a fülest, de a másik párt elnökét nem látod a mulatságon. A pártod téged kért fel, hogy az egyesületet jelenléteddel képviseld, ahogy kiszállsz az autóból riporterek, és újságírók rohamoznak meg téged.
- Elnézést asszonyom, mit gondol az ország jelenlegi költségvetéseiről? Hölgyem kérem, mi a véleménye a gazdaság reform ötletekről. Mit szól a a városban kialakult bandaháborúk és gengszter utcai harcok állapotához? - Záporoznak a kérdések, ami nem csoda, hiszen egy politikus érkezett a helyszínre, hogy jelenlétével képviselje a pártot, ez sokkal nagyobb szenzáció az újságíróknak, mint egy cirkusz.

Faun:
Jó kedv, kellemes hangulat, mi persze téged undorral fog el, viszont sok hozzád hasonló rossz arcú ember kószál a népek között, néhányan ismeretesek az utcáról, sokuk ismeretlen számodra.
- Szevasz, van egy kis anyagod? - Ütközött is beléd egy emlegetett szamár, Joey, és a haverja Brad kik állandó vásárlók nálad, és úgy tűnik itt is összehoz velük a szerencse.

A vidámpark - Page 4 Joey_www.kepfeltoltes.hu_

Mammon: Már éppen a sátor felé vennéd az irányt, hogy leülhess egy viszonylag jónak tűnő helyre, és onnan láthasd a bohócok bohóckodását, mikor a bejáratnál furcsa alakokat veszel észre. Persze nem igen kötne le a dolog, hiszen megfordul itt pár érdekes egyén, de mikor megcsillan az egyiknél egy kés, melyet a kezében szorongat, már érdekesebbnek vélheted a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 25, 2011 8:04 am

A sátor előtt megtorpanok, mikor észre veszek valamit, ami felkelti érdeklődésemet. Úgy látom a cirkusz talán nem idétlen férgek viccesnek titulált próbálkozásaival fog eltelni, hanem annál érdekesebb lesz, még számomra is. Feltűnik valaki, aki kezei között kést szorongat. Minő meglepő fordulat. Kár hogy semmilyen megdöbbenést nem vált ki belőlem. Ez már csak így van. Ember tervez, és a másik végez. Ez esetben egy bűnös lelkű fertőzött lélek, akinek úgy látom csak egy fuvallat kell, hogy valami olyanra adja a fejét, ami bearanyozza majd a Pokol néhány perceit. Irányt változtatok, és a kiszemeltem felé veszem az irányt. De a helyett, hogy olyat tegyek amire egy laikus gondolna, más mellett állapodom meg. Eltéveszthetetlenül veszem célba az alakot, talán ő is felfigyelhet rám, hogy egyenesen felé teszem meg a lépteimet. Tekintetem rendületlen, és kisugárzásom magabiztos, félelmet nem ismerő, talán kissé kegyetlen is. Amikor közelébe érek, biztos távolba, ahonnan jól érti minden szavamat, elkezdődik a játék, ami talán érdekesen fog alakulni.

-Lenne egy ajánlatom, ami tetszene a magad fajtának.

Mondom szavaimat sokat sejtetően, és külsőm, megjelenésem árulkodik arról, hogy nem csak üres mondatot vágtam az alakhoz. Tehetősnek mutatkozom a finom anyagú öltönyömmel, jól fésült hajammal, és márkás cipőmmel. Valószínűleg a férfi a nadrágomat kitömő pénztárcára is felfigyelhet, amiben feltehetőleg már látszatra sem a néhány 10 dollárnyi papírdarab lapul. Ha nem is az ajánlatomra ugrik, akkor az értékeimre. Így vagy úgy, de követnie kell. Épp ezért miután elhúztam előtte a mézes madzagot, a cirkusz egy eldugottabb területére indulok, ahol kevesebb a lélekszám és a nyüzsgő embertömeg. Egy lépés megtétele után bököm oda neki, nem vissza fordulva, kissé parancsolóan és ellentmondást nem igen tűrve.

-Kövess!
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 25, 2011 11:36 pm

Na ennyit a kitérőmről. Nem lepődtem meg, amikor a főnöük közölte, hogy a megbízhatóbb GYRE tagokat is kivezénylik. Azzal a kiképzéssel nem sokan rendelkeztek, amit mi kaptunk és a banda háború szele már itt kopogtat az ajtón. Épp csak jegyet nem vesz a cirkuszra. Ahogy körülnézek látom, hogy a gyerekek szája fülig ér, annyira mosolyognak. Ha ide most betörne a banda háború, akkor a legjobb helyet találták meg, hogy a legnagyobb mészárlást vigyék véghez. A rendőrök zöme lebuktatja magát a rádión, de nem törődök vele, mert nem tulajdonítok neki nagy dolgot. Egyrészt úgyis tagadna mindent, másrész pedig fölösleges beleártanom magam más dolgába, mert nem akarom, hogy engem is magával rántson. És Gotham-ben egy koholt vád felér egy igaz váddal. A rádió megszólal, és egy rövid, tömör, de lényegre törő üzenet hallatszik ki belőle. A kapunál zavargás tört ki. Remélem nem a bandaháború. Az üdítőm maradékát gyorsan felszippantom a szívószálon keresztül, majd az üres karton poharat kidobom egy kukába és megindulok a kapuhoz. Amint megérkezem felteszem a kérdést a tömegnek és a jegyárusnak.
- Mi a probléma?
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 31, 2011 1:15 pm

Ahogy nézelődöm, elég sok kollégát ismerek fel a tömegben. Persze legtöbbjüket csak látásból ismerem az őrsről. Úgy látszik, a főnök tart attól, hogy kitör a balhé. Mondjuk mostanában szükség is van az óvatosságra. Az alvilági háború lassan már Gotham minden sarkába elért. Remélem nem lesz semmi gond. Örülnék már egy nyugodt estének. Ebbéli reményeim azonban szerte foszlani látszanak. Ahogy elmegyek az egyik kolléga mellett, akaratlanul is meghallom a rádió üzenetét (a sajátom az irodában maradt, mivel most nem dolgozom). Vajon mi lehet a baj? A fickó hangja elég nyugodt volt, nem hiszem, hogy komoly gond lenne. Azért kíváncsi vagyok, mi történik. A kapu felé veszem az irányt. Egyelőre még csak a tömegből nézelődöm, civilként, majd csak akkor avatkozom közbe, ha komoly a baj.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jan. 01, 2012 2:10 pm

A két suhanc, akiket soha nem kerültem, de most nem éppen üzleti ügyekkel vagyok elfoglalva. Bármennyire is jól jön a pénz, most nem éppen kereskedelemre vagyok berendezkedve. A saját anyagomból meg ne leszek hülye adni. Nem vagyok rászorulva az ilyen tettekre, sőt ami még fontosabb arra sem vagyok, hogy elrontsa a kedvem pár kölyök.
- Szabad napom van, húzzatok el. Holnap keressetek meg a szokásos helyen, most pedig tipli míg szépen vagyok. - A dohányt már rég elrakta, de azért sikerül kifújnom füstöt az orromból, csak a miheztartásképpen. Tudják ki itt a főnök.
Kezemmel elhessegetem őket, és továbbállok a bejárat felé. Ha bármilyen dolgot még akarnának azt már meg sem hallgatom. Csak megyek még ha botladozva is, azért még kell egy kis idő hogy teljesen tisztuljak. Szervezetem olyan akár egy bivalyé, csak hát nem a legegészségesebbé.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 03, 2012 6:43 pm

Aura:


[Kiszállok a kocsimból avval a tudattal,hogy bemegyek veszek egy jegyet...és leülök....és tesssék.....újságírók hada....jajj ez a kedvenc részem..imádok nyilatkozni...mindenki a szavaimat issza....ez a munkám kedvenc része...]- Elnézést asszonyom, mit gondol az ország jelenlegi költségvetéseiről? Hölgyem kérem, mi a véleménye a gazdaság reform ötletekről. Mit szól a a városban kialakult bandaháborúk és gengszter utcai harcok állapotához?

-Jelenleg csak annyit mondhatok ,hogy a Bizottság megvitatás céljából költségvetés-tervezetet nyújt be a Tanácsnak és a Parlamentnek. A két utóbbi intézmény módosíthatja a jelenlegi tervezetet, egyet nem értés esetén pedig kompromisszumos megoldást igyekeznek kidolgozni.A bandaháborúkról csak annyit ,hogy a rendvédelmi szervek már elkezdték a visszaszorítást..ám a háborúknak még nem tudtak véget vetni.... a veszélyesebb területekről folyamatosan evakuáljuk a lakosságot...előreláthatóan csak reménykedhetünk abban ,hogy elmúlnak ezek a rendbontások mielőtt súlyosabb károk keletkeznének....köszönöm...
[ekkor próbálom magam átverekedni a tömegen...és minél előbb a cirkuszba jutni hogy ne követhessenek ezek a piócák...]

Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 10, 2012 2:03 pm

//Off: Elnézést a várakoztatásért//



Mammon

A fiú értetlenül néz rád, a kés a kezében viszont mindent elárul tetteiről.
- Jajj, elnézést, csak bohóckodtunk, itt találtuk kinn, igazából nem az enyém, izé... - Próbál magyarázkodni a fiú, mire csak egy üzleti ajánlattal felelsz. Ekkor furcsa szemekkel néz rád, de int haverjainak és követnek téged, körülbelül három személy megy utánad egy eldugottabb helyre, mit a sátrak mögött leltek meg.
- Te hekus vagy? - Kérdezik.

Duncan, Kevin

Nem igazán gyülekeznek a rendőrök, néhányan indultok meg a rendbontás felé, és amilyen füstje volt a dolognak, olyan nagy lánggá vált a vita.

A vidámpark - Page 4 Killer_www.kepfeltoltes.hu_
[fegyver nincs nála, vagy nem látszik, mint ahogy a kép mutatja]

Ez a férfi áll a kordonnál, a biztonsági örök pedig magyaráznak neki és vitatkoznak egymással, mikor éppen odaértek. A férfi hátrálni kezd, mikor rajtatok kívül egy másik rendőr is odasiet, ki a civil ruhásokkal ellentétben rendőrruhában díszeleg, ráadásul nem is akármilyen ranggal ellátva. Hasonló ruhások követik őt, tekintetük nem tűr ellentmondást.

A vidámpark - Page 4 Police_www.kepfeltoltes.hu_

- Hagyják, nincs itt semmi látni való! Jöjjön velünk kihallgatásra. - Mondja a férfi, miközben magával rángatja a furcsa külsejű alakot szemeitek előtt.

Amethysta

- Hölgyem, még egy kérdést! Kérem, Hölgyem! - Hangzanak a telhetetlen kérlelések, nagy nehezen át is vágod magad a tömegen. Ekkor szemtanúja lehetsz magad is a jegyárus körüli balhénak, már csak azt veszed észre, hogy egy férfit a rendőrök magukkal hurcolnak. Jól kezdődik a mulatság.

Kurt

A fiúk csak nem tágítanak, úgy néz ki, nagyon ki vannak már éhezve egy kis cuccra, még attól sem riadnak vissza, hogy megragadják a kabátod. Amint megfordulsz valami éles dologgal találkozik hasad, bár nem tolta beléd, elég fenyegetőnek tűnik ha egy kést szorítanak a pocakodhoz.
- Adj anyagot! - Szólt újra a fiú, tekintetében őrületet, és szenvedést pillantasz meg. A kedvenc egyveleged.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 10, 2012 5:23 pm

Mikor oda éreünk egy másik társammal, a biztonsági őrök pedig magyaráznak neki valamit és egymással vitatkoznak. A férfinél nem látok fegyvert, de ez nem jelenti azt, hogy nincs is. Ezt már megtanultam az évek során. Mikor megérkezünk a férfi ránk néz, de egy szót sem szól. A kérdésemre senki nem válaszol, de mielőtt újra feltehetném, a férfi hátrálni kezd. Megfordulok és látom, hogy egy egyenruhás kolléga közeledik felénk. Tőle ilyedt meg ennyire a férfi? Akkor tuti, hogy valami vaj van a füle mögött. Mielőtt megkérdezhetnék bármit is ezzel kapcsolatban, az egyenruhás megragadja a férfit és maga után vonszolje, el a szemünk elől. Azért ez némi magyarázatra szorul, legalábbis az én érték rendemben, így megpróbálom elállni az útjukat. Akár sikerül, akár nem, mégiscsak kérdőre vonom a rendőrt.
- Mit jelentsen ez az egész? Mit tett ez az ember? És kérem, csak azt ne mondja, hogy ezért az apró félre értésért viszi el. Szóval, mi az oka ennek? - amíg a válaszra várok, végig mérem mind a két embert, felmérem őket és bámilyen gyanús mozdulatra cselekszem.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 10, 2012 6:49 pm

Aura Rewards:

[jajjj...ezek sohasem hagyják abba?....válaszoljak még kérdésekre??..nem is tudom...ááá...inkább nem..bemegyek..]

-Sajnálom...több kérdésre nem válaszolhatok...és most szeretném élvezni az előadást...ha nem haragszanak...

[oohhh...mi az a pénztárnál...haaa...még ingyencirkusz is van...jól kezdődik ez a kis multaság...na megveszem a jegyem és bemegyek]
[miközben sorba állok nézem a cirkuszt....ahogy látom még mindig a szokásos piros fehér a divat...miért nem cserélik le már ezeket a színeket valamilyen díszesebb mintákra...áhh..haggyuk is]

-Egy jegyet kérek lehetőleg előre..az első sorba
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A vidámpark - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vidámpark   A vidámpark - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A vidámpark
Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Vidámpark-
Ugrás: