DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 A Robinson park

Go down 
+18
Joquinn
Lupin
Airie
Kártyás ember
Zöld Íjász
Michael White
Abakura Ryuu
Kevin Chase
Madárijesztő
Tyson Chandler
Night-hunter
Amethysta
Matt Dent
Emily Bluebell
Batman
Bruce Bendingfield
Kétarc
Vadmacska
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 12:04 pm

// Nos, akkor hivatalosan is átveszem a meséteket. Csapjunk bele.//

A gyerekek szemeiből nem véltek felfedezni értelmet, mégis egyértelmű cél vezérli őket. Hogy mindenáron ártalmatlanná tegyenek titeket. Bár próbáljátok enyhe, és kevésbé durva eszközökkel lefegyverezni őket, a lökdösődés és a pofozkodás mit sem ér ellenük, mintha meg sem éreznék az ártalmas cselekedeteket. Matt már éppen indulna az idős bűvész felé, mikor az általa a földhöz vágott gyermeken furcsa dolgot észlel. Már persze a zöld bőr, a rügyek, és a kinövések is igen ijesztőek, de a hasra vágódott gyermek feje hirtelen megfordul saját testének tengelye körül, majd úgy pattan fel, testét ismét normális formációba helyezve.
- Túl sok a civil, túl sok az ártatlan. Távol kell tőlük kerülnünk. - Mondja a bűvész, miközben ő is heves párbajokat vív a mutálódott "közönséggel", mikor te is érzed, hogy a ruhádat hátulról el kezdik rángatni.

Emily a pofozgatás útjára lép, ami még annyit sem ér, mint a lökdösődés, s bár Matt közeledik feléd, látod is a tömegben, de ekkor már egyre többen vesznek körbe téged.
Vissza az elejére Go down
Matt Dent
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Matt Dent


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2011. Mar. 30.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 4:32 pm

-Na mit nyúlkáltok....látom túl sok zöldséget etettek....-
Morogja miközben próbálja fellökdösni őket, nem sok sikerrel. Bár épp indulna a lány és a bűvész felé, mikor elkerekedett szemekkel nézi, ahogy a gyerek a fejét fordítgatja - nem hagyományos értelemben.
-Túl sokszor láttad az ördögűzőt öcsikém....-
Ekkor hátulról újra rángatni kezdik. S ezen a ponton lesz elege a huza-vonából. A levegőbe emeli a kezét és zölden izzó pecsétet rajzol a levegőbe. A földből pedig két inda bújik elő, s azokkal próbálja meg arrébb lökni a kölyköket, ha megszabadult akkor futva a lányhoz siet és letépi a kölyköket róla, majd az öreghez támogatni őket.
Vissza az elejére Go down
Emily Bluebell
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Emily Bluebell


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Apr. 01.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 6:30 pm

A gyermekek kezdenek egyre inkább rám kapaszkodni, amikor egy fényes, zöld pecsétre leszek figyelmes. Nem tudom, hogy ezt ki idézte meg, és valójában mire szolgálnak, de azt hiszem, sikerül fél év után ismét sokkot kapnom.
Minden arra az éjszakára emlékeztet, amikor eluralkodott körülöttem a pokol. Nem akarom még egyszer átélni ugyanazt. Szörnyen értetlen és feszült voltam akkor, és azt hiszem, ezek az érzések megint a felszínre készülnek törni.
Ebben a pillanatban egy férfi, akire korábban már a szemem sarkából felfigyeltem, gyorsan megragadja a kezem, és a bűvész felé húz, miközben levakarja rólam a kis vakarcsokat.
-
Mik ezek? - kérdezem idegesen, miközben próbálom én is előásni magamból azt a furcsa bizsergést. Ha sikerül, valahogy megkísérlem használni oly módon, hogy a csöppségek végleg eltűnjenek a közelből - mondjuk egy jól irányzott széllökéssel, bár sajnos fogalmam sincs arról, hogy mire vagyok képes, és hogy egyáltalán mitől érzem magamban az energia áramlását.
Ha odaérünk a bűvészhez, védekezően bújok a férfiak mögé.
Vissza az elejére Go down
http://mystical-future.forum0.net/
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 11:32 pm

Matt varázslatának hála a két inda úgy csap fel az ég felé, ahogyan ő elképzelte, ezzel is felöklelve pár gyermeket.
- Tartogasd az energiád fiam, ezek gyerekek, akiket megszállt valami. - Kiáltotta Matt felé a bűvész, meglátván ő is a pecsétet, mit a fiú rajzolt.
A varázslat hatására több tere lett az ifjúnak a lány megmentésére, így el is ér hozzá, majd immáron ketten próbálják meg Emilyről lerángatni a furcsává vált hétköznapi kölyköket.

Emily erőlködése egyik varázslatának előhozására annyi sikert ér el, hogy ha nem is akkora erejű lökéseket amiket szeretne, de kisebb szelet létrehoz maga körül. Ez ugyan nem távolítja el a körülötte lévő kis termetű támadókat, de egy kis önbizalmat adhat neki a továbbiakban.

Végül a két fiatal és a megteremtett indák segítségével megszabadulnak a kis kezek szorításától, de már csak pár lépés választaná el őket a bűvésztől, mikor Matt erős kezek szorítását érezhet a derekán. Ha megfordul láthatja, hogy csak egy egyszerű gyermek öleli magához, de olyan irtózatos erővel, ahogyan egy kigyúrt középkorú férfi tenné ezt meg.
Nem is totojázik sokat, egy rántással földre visz, és nem úgy tűnik, mint aki el akar engedni.
Amint ez megtörtént szinte nem is gyermeki hanggal, félelmetes, mély akcentussal szólít meg.
- Hova sietsz, még játszani akarok. - Mondta démoni mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Matt Dent
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Matt Dent


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2011. Mar. 30.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 8:58 pm

-Ha nem mondja ki sem találtam volna! Mondjon valami újat, vagy csináljon már valamit!-
Morgja igaz csöppet sem neheztelve, csak tényként szögezi le, közben pedig az indákkal fellökdösi a körülötte lévő gyerekeket. Végre sikerül egy kis mozgástérhez jutnia, és máris a lány felé iramodik. Épp az egyik gyereket rántja le róla, mikor meglepetten pillant rá, hisz mágia kavargását érzi körülötte, ami egy széllökésben nyilvánul meg. Elkapja a felkarját és felhúzza a lányt. S a bűvész felé veszi az irányt.
-Nem is mondtad, hogy te is varázsló vagy. Ma....Hívj, Mágusnak, szintén hát varázsló, nyakig a kulimászban....-
A bemutatkozásban félúton elakad, hisz nem lenne jó ha a személyisége napfényre kerülne, és ebben az alakban nehezebb felismerni. Eddig jut a gondolatban, mikor hátulról vasszorításba szorítják. A levegő a tüdejébe szorul és a földre borul.
-Játsszon veled a permetező gép....-
Nyögi ki, majd ha sikerül, szabad a keze egy újabb varázslathoz szükséges pecsétet formál. Zöld égető szikrák lepik el a gyerek kezét. Nem csinálja túl erősre a varázslatot, talán a gyermek fájdalom érzete felülkerekedik az irányításon és elengedi őt a szorításból. Ha viszont nem sikerül, abbahagyja a varázslatot, s mást kell kitalálnia.
Vissza az elejére Go down
Emily Bluebell
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Emily Bluebell


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Apr. 01.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 01, 2011 6:06 pm

- Nem... - dadogom, miközben megpróbálok levakarni magamról még egy gyereket. - Én nem vagyok varázsló...
Talán arckifejezésemből rájöhet, hogy fogalmam sincs, hogy miről beszél. Ám még jobban belezavarodok a dolgokba, amikor a bizsergés széllökéseket kavar körülöttem.
Magabiztos mosolyra húzom rózsaszínű szám, majd kivillantom hófehér fogaim. A veszély ellenére belekacagok a levegőbe, és mámorosan elkiáltom magam:
-
Még egyszer!
Próbálom ugyanazokat a mozdulatokat végrehajtani, mint előzőleg. Ha jól emlékszem, valamit produkáltam a jobb kezemmel, miközben a balt a szívem fölé tartottam, de már nem biztos. Mintha lett volna valami iksz is a mozdulatsorban, de annyira össze vagyok zavarodva, meg annyi itt a csimpaszkodó gyerek, hogy nem feltétlen tudom összehozni a dolgokat. Mindenesetre, ha sikerül, akkor örömittas arccal fordulok a bűvész és Mágus felé, hogy további gyerekeket pakoljak le róluk. Ha nem, akkor kézzel próbálok megszabadulni minél több rosszcsonttól.
-
Ems - szólok a varázsló felé aztán, épp mielőtt az egyik gyermek mély orgánummal mondana valamit.
Döbbenten bámulok a kölyökre, de aztán elképedek Mágus lebegő pecsétjei láttán.
Tényleg létezik mágia...
Vissza az elejére Go down
http://mystical-future.forum0.net/
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 02, 2011 4:43 pm

//Off: Kettéveszem a meséléseteket, külön, külön, így egyszerűbb lesz szerintem nektek is, és nekem is követni az eseményeket. Smile//

Emily

Másodjára sajnos már nem sikerül a varázslatod, kisebb szellőt érzel, mi megborzolja dús hajkoronád, de semmit több nem történik. Érzékeny vagy a mágiára, és úgy tűnik a véredben van a használata, de az erőltetés nem mindig hasznos, a Bűvész is hozzá tesz próbálkozásodra pár szót.
- Ne erőltesd kedveském, hagyd, hogy magától jöjjön. - Mondta neked mosolyogva, majd látod, hogy tovább iramodik Matt felé, kit már percek óta fogságban tart a kisfiú. Mi lelhette ezeket a gyerekeket, hogy ilyen "pokoli" teremtményekké váltak?

Matt

A szorítás egyre erősebbnek tűnik, s miközben érzed, hogy a levegőd kezd fogyni két kis tüdődből, van alkalmad farkasszemet nézni a kisgyerekkel. Szemeiben nem egy nyolc éves gyermek reményekkel, és játékossággal teli lélektükrét látod, hanem valami gonoszét, valami földöntúliét. Akármi is történik itt, érzed, hogy a gyerekeket mi fogva tartja, nem evilági dolog, attól eltekintve, hogy a többiek nem viselkednek azért ilyen furcsán, ők csak egyszerűen zöldes, kérges, indás bőrszínükkel lassan, és tohonyán közelednek felétek.
A mágiád hiábavaló, bár létrejön, de szorításából a gyermek mit sem enged, lassan úgy érzed itt a vég, mikor fénycsóvát látsz a fejed felett, s valami furcsa szöveg elmormolásának hangját hallod, mire a gyermek ki eddig szorított téged, feleszmél, és eszméletlenül legurul rólad. A Bűvész mosolyogva nyújtja a kezét, majd ha elfogadod, hozzáteszi.
Tehetséges vagy, ne pazarold az energiád, és a pecsétet, nem ők az igazi ellenség, hanem aki irányítja őket. - Mondta, majd egy irányt mutatva indul el, remélve, hogy követitek őket.
- Erre! - Tette még hozzá, nyomatékosítva szándékát.
Vissza az elejére Go down
Matt Dent
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Matt Dent


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2011. Mar. 30.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 06, 2011 5:18 pm

A megszállt gyermek szorítása egyre erősebb, s ahogy a szemeibe pillant. Mintha meglátná azt aki irányítja őt. S ez más, mint a többi gyermek. Valószínűleg őt közvetlenül irányítja, aki ezért az egészért felelős. Lassan de biztosan sípolva veszi a levegőt, ugyan még sikerül létrehozni a varázslatát, de az semmit sem használ.
A szemei előtt fekete foltok ugrálnak, s kezd szédülni. Próbálja megfeszíteni az izmait, de a szorítás túl erős. Hirtelen mormolást hall, s egy fénycsóvát felvillanni.
A levegő hirtelen áramlik a sanyargatott tüdejébe, s eltölti azt. Köhögve fogadja el a mutatványos kezét s talpra áll.
-Ha nem mondod ki sem találom. Remek, alig hogy megszabadultam egy rémálom démontól, jön a k9vetkező...-
Morogja, majd sietve a férfi által mutatott irányba fut, megfogva a lány kezét, s ha kell akkor húzza maga után.
-Egyébként kösz a segítséget öreg. Nem szívesen bántottam volna a kölyköt, feltéve ha képes lettem volna rá. Tud valami konkrétat is erről az egészről?-


//Kaland sajnos véget ért.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 11, 2011 11:14 pm

Előzmény: Városháza

Megérkezel a park elé. Leparkolod a kocsit, majd a park bejárata felé indulsz. Sok embert látsz, legtöbbe a zöld fűben ücsörögnek, beszélgetnek, piknikeznek. A padokon idős emberek etetik a galambokat, vagy sakkoznak a kőasztalok valamelyikénél. Nagyon idilli látkép. Ám a te terved, hogy ezt elrontsd. Több gyereket is látsz a parkban. Három 8 év körüli srác húz el melletted biciklivel. Kicsit odébb kislányok hintáznak. Messzebb a tó partján álldogál pár srác. Két fiú kavicsokat dobál a vízbe, egy harmadik pedig a távírányítós hajójával játszik. Rajtad áll, melyiket cserkészed be. Óvatosnak kell lenned, elég nagy a tömeg.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 5:46 pm

[Hm.....végre itt vagyok ebben a parkban....húú..itt aztán van élet....ezz az...hahaha....milyen kis idilli látkép...úgy izgulok vajon kiket öljek meg..mindenkit?...vagy...azt a bácsit..vagy a két szülőt aki játszik a baájukkal...háháhá...nem is tudom...lehet most csökkentenem kell a vérszomjam....ooh..az a fiú a játékautóval....de aranyos....háháhá....éppen megfelel....]
[előszőr is megnézem hogy a kocsim biztonságos távolságban van-e....valamint nem látok-e rendőrt....ha nem odamegyek a kisgyerekhez és köszönök neki..mert mégis csak úgy illlik aztán pedig megragadom a torkánál fogva és az autómhoz rángatom.....aki megvédené vagy megtámadna azt egy kis villámjáték fogadja...hahaha]

//bocsi...neked is elmondom mint a két mesélőmnek ,hogy nem vagyok beteges örűlt geek ....csak muszály ilyeneket irnom mert gonosz vagyok és azok gonoszak....:DDDD //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 9:17 pm

Magabiztos léptekkel elindulsz a tó felé. A fiú észre sem vesz teljesen belemerül a játékba. Amikor megragadod a torkát, kapálózni kezd, és megpróbál kiszabadulni. Sikertelenül. Ahogy vonszolni kezded a kocsid felé, pár ember mutogatni kezd felétek, többen is elindulnak az irányotokba.
-Tegye le azt a gyereket!-kiált rád egy férfi, ám te elhallgattatod egy villámmal.
-Mi ütött magába?-kérdezi ijedten egy nő, de ő is megkapja a magáét.

Megállíthatatlanul lépdelsz a kocsid felé. Ekkor egy fegyveres férfi lép elő a fák közül. Egyik kezében pisztoly, a másikban egy jelvényt tart.

-Gothami rendőrség! Engedje el a gyereket, és emelje fel a kezeit!-a fegyver csöve egyenesen rád mered. Mit teszel?
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 8:42 pm

[Jajjj mien aranyos kis fiúcska.....hogy játszik...na de megállj....gyorsan megragadom a torkát...]
[úúhh...szegény kapálozni kezd nem is érti mi történt vele...hajj de kis eleven[ekkor jobban megszorítom a torkát és lám már nem hadakozik]]...viszem a gyereket a kocsimhoz...nem sietek nincs sok dolgom...aki elenszegűl annak lőttek....ooh ahogy látom már van is jelentkező....durr egyet neki...mit művelek??én??...durr méegyet neki...háháháhá...de jó....huljon a férgese...háhhá...]
[Miközben a fiút a kocsihoz viszem hallom hogy megszólal a rendőrség...]
[jajj ...a franc..mit tegyek??.....nos ha egyedűl van akkor elengedem a gyereket és lebukok a földre és megadom magam....megvárom míg közelebb ér és ekkor az égből lesulytok rá egy villámmal.....ha viszont többen vannak akkor magamhoz fogom a gyereket és azt mondom hogyha lőnek eltöröm a gyerek torkát...és közben a gyermek védelme mögött lesúlytok rájuk az égből a villámaimmal....]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 19, 2011 4:47 pm

Megadóan elengeded a gyereket, aki egyből a rendőr mögé szalad. A zsernyák parancsának engedelmeskedve letérdelsz a földre. Ám amint közelebb lép, hogy megbilincseljen, az égből lecsap rá egy villám. A férfi üvöltve roskad a földre, testét égéssebek tarkítják. A mennydörgés hatására a kisfiú kicsit megszédül, de tántorogva menekülni kezd. A környéken lévő emberek legtöbbje sikoltva menekül a közeledből, ám néhány bátrabb férfi botokkal és kövekkel felfegyverkezve feléd indul. Egy kő már el is zúgott a fejed mellett. Mit teszel?
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 19, 2011 10:21 pm

[nos...akkor lám letérdelek szégyenszemre a földre....áhhww....]

-Jajj ne bántson érem..kérem...

[megvártam míg közelebb jön majd élvezettel súlytottam le rá a villámot.....]

-Hahah....csak nem megsűltél egy kicsit.....áhhh....hahah

[nevettem....de közben valaki majdnem megdobott egy kővel....épp hogy el tudtam hajolni....ki volt ez...áhhh ez a csőcselék...jajj ne időközben megfeledkeztem a gyermekről.....elszaladt...na nem baj.....elveszem a rendőr pisztolyát és megpróbálok a gyerek lábába lőni ne szaladjon már olyan sebsen...hahaha...ja és persze az emberekre pedig egy kis égből jövő áldást(villám Very Happy ) bocsátok.....ha a kisgyereket lelövöm vagy nem találom el akkor belelövök egy olyan kisgyerekbe aki a közelben van...]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 11:23 pm

A felfegyverkezett csőcselék egyre közelebb nyomul hozzád. Közben te felkapod a zsaru pisztolyát, és rálősz a gyerekre. A fegyverdörrenést követően a fiú összeesik. Bár nem a lábát találtad el, hanem a hátát, ám látod, hogy nem olyan súlyos a seb, kibírja, míg hazaviszed. Ám a gyerek helyett most a tömegre kell figyelned. Az égből újabb villám sújt le, ezúttal a tömegbe. Az emberek felsikoltanak, többen súlyosan megégnek, ám páran csak elesnek a mennydörgés hatására. A park további látogatói hanyatt-homlok menekülnek. A villám által kiütött egyének közül is, a még életben lévők futásnak erednek. Magad maradtál a sebesült kisfiúval.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 9:55 pm

//imádlak...köszönöm...DD//

[Égjetek...háháháhá....láttam a sok sebesültet és a rendőrt...hogy megégett....a kis idilli park most igazán hangulatos számomra.....]

-Fussatok ostobák.....és tudjátok meg Amethysta istennő visszatért...háháháhá

[most gyorsan a gyereket a kocsiba tuszkolom...felkapom a hátamra és a házamba viszem...gyorsan mielőtt a rendőrők ide érnek....háhhá]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 11:30 pm

Az emberek sikoltozva menekülnek előled, örömmel tölt el a látvány. A kisfiú még mindig ott fekszik, ahol lelőtted. Felráncigálod a földről, majd a válladra veszed. A kis mocsok összevérezi az új ruhádat! Akadálytalanul cipeled el a kocsidig. Belököd az autóba a srácot. A gyerek halkan nyöszörög, és most már a hátsó ülés is csupa vér. Ám nincs időd mérgelődni, minél előbb el kell tűnnöd innen. Beindítod a motort és elszáguldasz otthonod irányába.

Folytatás: Városháza
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 16, 2012 6:42 pm

//Night-hunter kaland kezdő reagálása.//

Új élet, új álruha, és másvilág. Gotham City utcái maga a fertő, minden és mindenki csak fetreng a mocsokban, és próbál túlélni. A segélykérések pedig a semmibe vesznek. A város forrong alvilági bandák háborúznak, és csak a szerencsén múlik a túlélés. Ebben az állapotban senki sem hallja meg asszonyok kínkeserves sirámait. Egyetlen gyermekükért zokogó nők, kik segítségért kiáltanak, de csak a szörnyű tehetetlenség maradt nekik. Semmit nem tudnak tenni, senki nem segít nekik.
Az első információk pár hete jutottak a füledbe. Pár gyerek eltűnt, és a rendőrség nem foglalkozik vele. Már nincs kapacitása, hogy megtehesse, ezért csak az elvarratlan szálak között maradt. Ezért csak tovább súlyosbodott az ügy. A gyerekek nem csak elszöktek. Szőrén-szálán kámforrá váltak, egyetlen nyom nélkül. Senki sem látta őket, és senki nem hallott felőlük. Ez pedig ilyen idők közepén nem kicsit aggasztó. A legtöbb fiatal a város szívében és tüdejében a Robinson Park környékén tűnt el. Mind sanyarú sorsú volt, és kilátástalan élettel. A legtöbb a parkot körülvevő lakóépületekben éltek, és most itt vagy, hogy a kályhánál vedd fel a fonalat.
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 18, 2012 3:14 pm

Csak egyedül üldögéltem a konyhában az asztalnál. A híreket olvasgattam illetve whiskyt kortyolgattam a kedvenc poharamból. Általában így szoktam levezetni a munka fáradalmait. Nincs is jobb, mint egy márkás whisky illetve egy kis relaxáció. Kivételes viszont most nem a mai híreket olvastam, hanem a múlt hetit. A Robinson Park környékén eltűnt pár gyerek. A baj csak az, hogy ez a cikk nem írja le, hogy hány darab gyerekről is van szó illetve, hogy milyen neműek, hisz ha csak lányok lettek volna, máris lehetne sejteni, hogy prostitúcióra lesznek kényszerítve, de mivel tényeket nem ír, így nem lehet tudni. Érdekes, hisz a Robinson Park környékén egyre több gyerek tűnt el mostanában. Érdemes lesz, ha egy kicsit körbenézek a park környékén. Az újságot összehajtom, majd felállok az asztaltól. Ezek után bementem a szobámba, hogy magamra vegyem a „jelmezem”, illetve, berakjam a fegyvereimet. Természetesen erre felveszem a hétköznapi ruhámat, hisz ha az emberek meglátnának ebben a kosztümben, bevitetnének az elme osztályra. Majd miután teljesen felöltöztem kisétálok az ajtón, bezárok és elindulok a Robinson Park felé. Mivel a park nincs messze tőlem gyalog akár 15 perc alatt oda érek.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2012 1:54 pm

Ballon kabátod éppen eleget takar, hogy senki ne fogjon gyanút. Fel sem tűnik senkinek, a város új megmentője. Gotham City-ben dúló állapotok miatt szinte teljesen kihalt a környék. Rajtad kívül alig lézengenek az utcákon, pedig még a nap sem ment le. Úgy látszik a szörnyű állapotok gondolkodásra kényszerítették az embereket, és számot vetettek. Az életük fontosabb, mint bármi más.
Így hát esemény nélkül éred el Robinson Park boltíves kapuját. Bent az évszak ellenére is zöldell minden. Élettel teli a város közepe. Akár csak egy álomvilág lenne, melyben tündérekkel, és erdei manókkal is találkozhat az ember. El sem lehet képzelni, egy ilyen mocskos város szívében paradicsom zölddelljen.
De ha bárki a rácsos kerítésen kívülre tekint megláthatja a lakóépületek sorát. Hatalmas több tíz emeletes monstrumok, melyek védelmező falként magasodnak a felé. Akár egy anya ölelő karja körülöleli féltet gyermekét, óva a világ romlottságától. Épületek sora, melyekben elkárhozott lelkekként sírnak az asszonyok utódjaik után, legalábbis valószínűsíthető, hogy így tesznek.
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 7:40 pm

Az odavezető utón minden rendben volt. Nem történt semmi gond. Ahogy megéreztem a Park nagy bejáratához, rengetek emlék járta át az agyamat. Kiskoromban én is sokat játszottam itt a barátaimmal és a szüleimmel. De az márt csak a régi múlté. Most nem azért vagyok itt, hogy a gyerekkel fogócskázzam hanem, hogy végre végett vehessek ennek a rohadt bűnözésnek. Azzal beléptem a park kapuján. A park, ahogy mindig is ismertem most is tele volt élettel. A gyerekek egymással és szüleikkel játszottak, mintha semmi gondunk nem lett volna, mintha Gotham mindig is ilyen lett volna. Ahogy bementem márt elhatároztam, hogy mit is fogok csinálni. Megpróbálok mindent megtudni a múlt heti gyerekrablásról. Addig kérdezősködök, amíg normális információval nem tudnak szolgálni, ez alatt neveket, kort, nemet, hogy mégis hányan voltak. Viszont nem akarok olyan feltűnően kérdezősködni, nehogy a végén azt higgyék, hogy valami besúgó vagyok, vagy rendőr mert még nem akarok bajba kerülni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2012 1:28 pm

Miután körülnézel, konstatálod nem éppen a megszokott mennyiségű látogató van a park területén. Nappal általában sokan vannak itt, de most szinte teljesen kihalt a környék. Pár eltévejedett felnőtt sétál a gyér napsütésben, szorosan magukra húzzák a ballonkabátjukat, és kart karba fonva andalognak. Távoli padokon hajléktalanok próbálják rögtönzött fekhelyeiken átvészelni a nyirkos hideg téli időszakot, mely talán nekik a legrosszabb ebben a városban. Na meg egy család is van itt. Apuka, anyuka és két apró lányka. A tizedik életévüket talán csak a nagyobbik tölthette be. Kabátjuk vastag, és rózsaszín. Úgy néznek ki, mint két hatalmas mozgó vattacukor, még talán boldognak is lehetne őket mondani, de szülők szemében a beletörődést, és a tehetetlenséget véled felfedezni. Játszanak a gyerekekkel, de belül búskomorak, és kétségbeesettek. Talán minden család, így érezhet most a városban. Mégis volt elég lelki erejük, hogy tettessék a boldogságot, kihozzák a gyerekeket, és játszanak velük, mintha mise történt volna. Ez az igazi szülői szeretet, a lányok hangos kacagása, és boldogsággal teli gagyarászása mindent megváltoztathat. Rajtad áll, kit pécézel ki, és vallatol ki?
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2012 6:40 pm

A park üres volt, csak pár hajléktalan feküdt a padokon illetve egy négyfős család játszott nem messze a bejárattól. Számomra sokkal szimpatikusabb volt ez a család, mint az a pár hajléktalan, akik ott feküdtek a koszos régi padokon. Így hát az irányt feléjük vettem. Leültem a mellette lévő padra majd ránéztem a férfira és csak annyit mondtam:
- Milyen szép gyerekek, milyen aranyosan játszanak egymással.
- Nekem is két gyerekem van, csak ők most épp otthon tanulnak, mert holnap dolgozatott írnak-, remélem a férfi nem lesz velem otromba és majd minden kérdésemre fog tudni válaszolni.
Jaj , viszont , hogy én milyen bunkó vagyok , be sem mutatkoztam a nevem :John és itt lakom az egyik panelben.

Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 2:52 pm

Az apuka meglepődötten tekint rád. Majd egy kicsit megütközik, hogy ilyen ismeretlenül szólsz hozzá. Nem éppen az a város, ahol az emberek egymással csak úgy barátságosan viselkednek. Na meg amikor megemlíted a gyerekeit, főleg hogy milyen szépek a gyanakvása még inkább az egekbe szökik.
- Háááát…. Öhm… Igen azok. De tudja mindig a közelükbe vagyunk a feleségemmel, nehogy valakinek furcsa gondolatai támadjanak. – Az utolsó szavakat igen csak megnyomja, csak hogy a füledig is eljusson mit is feltételez rólad. Végül mikor bejelented, neked is vannak gyerekeid, felenged egy kicsit.
- Igen, a kölykökkel elég nehéz, főleg mikor nem akarnak tanulni. A nevem Mike örülök, hogy megismerhetem. Ő ott a kis Johnny, na meg Sue, és a feleségem Johanna. – Majd mintha egy kicsit újra feléledne benne a gyanú. – És mit keres itt lent a gyerekek nélkül? – Teszi fel a kérdést, ami talán tényleg betalál. Mit kereshet egy korodbéli férfi a városi parkban, ebben az időben, egyes egyedül?
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 4:37 pm

A férfi eleinte nem volt valami barátságos, de ezt valahogy meg is értem Gotham mostanság nem valami barátságos. De szerencsére mikor meghallotta, hogy nekem is vannak gyerekeim, ami persze nem igaz egyből elővette a barátságosabb. Bemutat a gyerekeit és feleségét. Kezdett feloldódni az a rideg hangulat, de ez sajnos nem sokáig tartott. És egy érdekes kérdést tett fel nekem. Hogy mit is keresek itt valójában egyedül:
- Hát igazából ez egy hosszú és eléggé szomorú történet, de röviden elmondom, ha nem gond.
- Postosan egy éve rabolták el az egyik legjobb barátomat itt a parkba és azóta megfogadtam, hogy minden hét e napján kijövök a parkba és megemlékezem rá. Hát ezért vagyok most itt egyedül. Nagyon kell figyelnünk másokra főleg a gyerekeinkre nehogy bajba kerüljenek.
- Nem tudom , hogy mostanság olvastad e a híreket de kb 1 hete raboltak el pár gyereket a parknál .
Nem tudsz esetleg valamivel többet, hisz én is itt lakom és eléggé érdekelne, mivel ott van a két gyerekem és nem akarom, hogy bajba kerüljenek?

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Robinson park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Robinson park
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Sheldon park
» Park környéki lakónegyed
» Vernon emlék park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Robinson park-
Ugrás: