DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone kúria

Go down 
+5
Cybergyík
Amethysta
Michelle Sinistresang
Bisur
Vadmacska
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimePént. Május 20, 2011 7:56 pm

Rátalálunk a főnökre, mit ne mondjak, eltöltött a szánalom amikor megláttam, egy ideig csak néztem. Kedvem lett volna lelőni a pondrót, de nem tehettem kellett az információ. Így egy darabog csak álltam és néztem rá.
~ Ezt a férget, nyomorult, tisztességes halált sem érdemel. De beszélnie kell és fog is! Biztos vagyok benne...
Majd hallok valamit, belőlem jön, na ez nagyon meglep, először nem tudom mi az.
~ Bomba? bennem?
De rájövök gyorsan, hogy a telefonom az, ruhám visszahúzódik a testembe, előveszem a telefont, megnézem a számot, majd felveszem.
- Üdvözletem. Miben segíthetek?
Közben másik kezemmel intek Stalkernek, hogy tartsa szemmel a fickót/csináljon vele valamit.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 3:54 pm

Mindenki csak Bisurt nézi, ahogy válaszol a telefonjára. A kövér férfi motyog valamit magában, nagy valószínűséggel istennek ad hálát, hogy még élhet pár pillanatig. Stalker sakkban tartja, míg társa el van foglalva feltételezhetően a magánügyeivel.
- Itt Mr. Falcone Consilieri-re. Új feladatuk van. Azonnal menjenek a Kínai negyedbe a raktárunkba. Mindent hagyjanak ott, ez mindennél fontosabb. Értették? Azonnal! - Ezzel a vonal megszakad, igaz nincs is mit tovább ragozni a dolgokat. A parancs érthető és világos.
Eközben Éj Hölgye még mindig a sötétség oltalmában gyógyulgat, és nem is tud semmiről a külvilágban.


//Késés miatt Stalker, és Michelle Sinistresangkalandján nehezítek.//


A hozzászólást Vadmacska összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 23, 2011 10:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 4:57 pm

Felveszem a telefont, a főnök az, azonnal utasít minket, hogy hagyjunk itt mindent, és menjünk a kínai negyedben lévő raktárhoz.
- Igenis! -felelem-
~ Nem gondolom, hogy ez jó ötlet, még ki kellene vallatni ezt a fickót, megfoszt a kínzás örömétől. De egyet megtanultam, nem szabad felülírni a főnök parancsát.
Szépen elteszem a telefonom, ruhám visszakúszik a testembe. Eközben egy mozdulattal mutatom Stalkernek, hogy nyírja ki a fickót. Ha esetleg valami miatt nem sikerül neki (mondjuk egy hirtelen előkapott pisztoly) akkor megpróbálom én elintézni a fickót, karmaim segítségével. De vigyázok, nehogy velem is valami történjen, megpróbálom ezt megelőzni, kinézek magamnak egy fedezéket.
De igazából arra számítok, hogy Stalker kinyírja a fickót, azután mehetünk is.
- Falcone azt mondta azonnal menjünk a kínai negyedben lévő raktárukhoz.
Ezután kimegyek, meglátom a földön lévő fekete burkot, megpróbálok bele nyúlni és kiemelni onnan a nő testét, hogy vihessem magammal. Ha tudom mozgatni akkor a kocsiig viszem, majd szépen hátul elfektetem az üléseken. Közben intek Stalkernek, hogy fedezzen, nehogy egy megmaradt jómadár rögtön lelőjön távozás közben.
Ha viszont nem sikerül Michellet mozgatni, nincs más hátra, ott kell hagynom.
Hogyha elérek a kocsiig, akkor beindítom és a raktárhoz hajtok, már ha tudok és nem jön közbe semmi.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 9:01 pm

A sötétség ismét kavarogni kezd.. egy másik kép rajzolódik ki belőle.

Látom magam a tükörben. Bonyolult fonatba csavarom fel hosszú fekete hajam. Tárgyalásom lesz. Kisétálok a halba, ahol a férjem áll. Egy pillanatra megdöbbenek. A férfinak nem kéne itt lennie... ez a nyamvadt féreg máshoz sem ért, csak hogy kurvák után járjon és igyon... Felszegem a fejem és lesétálok a lépcsőn.
- Ön mit keres itt?
- Talán te mit csinálsz ribanc! Mi az hogy te tárgyalsz az én üzletfeleimmel?? Hogy mersz beleszólni a férfiak dolgába??? Azt hiszed csak mert szétdobod a lábad annak a nyamvadéknak majd jobb üzletet kötsz nálam??
Megmarkolta a karom és erősen szorította. Éreztem hogy a harag méregként gyűlik fel az ereimben. Hogy mondhat ilyet??? Hogy van pofája hozzá? Soha semmire nem jutott volna nélkülem! Amíg ő csak az élvezeteket kereste én dolgoztam helyette is... arra sem képes, hogy egyedül felöltözzön, nem hogy arra, hogy üzleteket kössön! Szánalmas egy állat a férfi! Azt hiszi okos, közben csak arra van szüksége hogy fitogtathassa az erejét! Szikrázó szemmel néztem farkasszemet azzal a szerencsétlennel, aki tönkre tette az életem. Meg akartam ölni. És meg is fogom tenni.

- Ne haragudj uram... engesztelésül vacsorázzunk egyet... - Az undok kis malacszemek azonnal felcsillannak.
- Jól van asszony, menj és hozz ennem!
Besétáltam a konyhába és kinyitottam egy kicsiny szekrényt. Elővettem az átlátszó eszenciával feltöltött üvegcsét. Beleöntöttem egy kupába, majd negédes mosollyal kivittem az ebédlőbe. Végignéztem ahogy fölhajtja... majd néztem ahogy a méreg hatni kezd... az arca először felpuffadt, majd elkékült, végül elhagyta az élet..
És akkor csengettek. Ránéztem még a hullára, majd ajtót nyitottam. Az üzlettársam volt.
- A férje merre van hölgyem?
- Jelenleg nincs itthon, de kérem menjünk fel az emeletre, a konyhában túl sok a mocsok...
Azzal belekaroltam és elindultunk fel. Igen, jó lesz így. Jobb lett volna a világ, ha Isten, csak nőnek alkotja az embert. Sok bajtól és undok mocsoktól megkímélték volna a világot...
Mintha nevetést hallanék. Arra kapom a fejem. Az árnyékban mintha egy alak állna. De csak a körvonalait látom... fekete vonalakat. Mire egyet pislogok eltűnik...


Az árnyak egyre sűrűbben rám szorulnak, de nem miattuk nem kapok levegőt. Az ő erős kemény páncéljuk csak véd... az emlékek azok amik fojtogatnak... A sebeim már nem fájnak, de a fejem annál jobban, egyre inkább hasogat...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 10:36 pm

Nyugtázom Bisur jelzését és fejbe lövöm a pasast, nem hagyhatunk hátra szemtanút. EMF-el körbe nézek a szobába, főleg a kamerák felvételét tároló gépet keresem, ha sikerül megtalálnom, akkor szétlövöm a gépet, ügyelve, arra, hogy jó pár golyó átmenjen a hdd-n.

Ezután fedezni kezdem Bisurt, aki remélhetőleg már cipeli Michellet. Ha esetlegesen ellenséges tűnik fel, akkor két golyóval a mellkasba, eggyel a fejbe próbálom elintézni.

Ha elérjük a kocsit, akkor beszállok előre.

- Hova kell mennünk, mit mondott Falcone? - kérdezem Bisurtól, miközben a géppisztolyt hátra rakom Michelle mellé.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 11:56 am

A kis csapat eltakarít minden nyomot maga után, legalábbis a beszédeseket. A több, mint egy tucatnyi hulla marad, csak a sérült társukat viszik magukkal. A kijutás minden gond nélkül sikerül, se több ellenséget, vagy veszélyre utaló jelet nem vesznek észre. Az autó ott van ahol hagyták, és nem látnak rajta semmilyen nyomot, ami arra utalna hogy hozzápiszkáltak.
Éj hölgye mikor a kényelmes autókárpithoz ér felébred, és szinte teljesen gyógyultan. A sérülési beforrtak, a golyók pedig ott csücsülnek kényelmesen a bőrén. A hegek látszanak, de tudja, hogy még egy kis regeneráció és annak is búcsút mondhat.
A két férfi az első üléseken foglal helyet, és indulásra várva beszélgetnek.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 4:05 pm

Michellet sikerül felszednem és kivinnem, közben Stalker fedez, de szerencsére nem jön semmi közbe, úgy tűnik, túl jó munkát végeztünk. Ki is érünk gond nélkül a kocsiig, látszólag minden rendben van vele. Le is teszem Michellet a hátsó ülésre, majd beszállok, Stalker is. Megkérdezi mit mondott Falcone.
- Azt mondta azonnal menjünk... mindent hagyjunk itt. És irány a kínai negyedben lévő raktára.
Úgy látom mintha felébredt volna Michelle, oda kapom a fejem, megvizsgálom szemmel, majd hozzá is szólok.
- Látom már jobban van, majd Stalker tájékoztatja a helyzetről.
Ezután bepöccentem a kocsit és a fejembe már le is játszom az útvonalat a raktárig. És máris beletaposok a gázba... de azért figyelek, nehogy túl gyorsan hajtsak. Így próbálok egészen a raktárhoz kocsikázni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 6:21 pm

Hátrafordulok Michellehez, hogy tájékoztassam őt is.

- Falcone a kínai negyedben lévő raktárához rendelt minket. Valószínűleg támadás alatt van és nekünk kell megvédenünk azt. - visszafordulok - Valahogy rossz érzésem van ezzel kapcsolatban.

Lehetetlen, hogy ilyen gyorsan átmenjenek ellencsapásba. Szinte az össze hulla friss még, töröltük a videókat, mindent. Hacsak nem hívták fel a főnököt, hogy baj van, mikor már az ajtó előtt ácsorogtunk. De akkor is, valahogy túl gyorsan történnek a dolgok.

- Lehet, hogy csapda lesz és elakarják varrni az elvarratlan szálakat. A magam részéről én a legrosszabbra készülök. - mondom, miközben kifelé bámulok az ablakon.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 6:54 pm

Ahogy a burok szorosabbra zárul újabb emlékkép ébred fel... ez nem olyan régi, sokkal tisztább, mint a többi.

Kicsi vagyok, a kezeim egészen aprók. Kinyúlok a kiscica felé, aki az árvaház ablakában sziesztázik... Beletúrok a selymes bundába... Hogy én mennyire utálom ezt a vén dögöt... Az ujjaimról fekete árnyfonalak kúsznak le és szoros hálóba fogják a vernyogó dögöt. Nem tudom mik ezek a fekete izék, de nem is érdekel. A kis fonalak bekúsznak a macska száján, majd a hátsóján, végül a szemén is... A fekete vörös patakot szül...
Csak bámulok az egészet. Majd hűvös érintést érzek a vállamon. Éjfekete arcba és hideg aranyos szemekbe bámulok fel.
- Már nincs sok hátra drágám... hamarosan újra egyek leszünk...


Sikítani akarok, de amikor felülök hirtelen nem jön ki levegő a torkomon. Érzem, hogy valami van a tüdőmben, de alig kapok levegőt... aztán a furcsa érzés elmúlik, és viszonylag helyrerázódom, habár még nem tudatosul bennem a világ. Az emlékképek kavarognak a fejemben. Nem értek semmit. Mik voltak ezek a különös látomások? Megfogok egy golyót, ami eddig a bőrömön pihent és szemügyre veszem. Az árnyékburok felszakadozik és a ruhámmá módosul. Amikor Stalker felém fordul és beszélni kezd megjegyzem a szavait, de az értelmük valahogy nem jut el hozzám, csak amikor átgondolom a dolgokat.

- Értem. Ha csapda, vagy nem megyünk, vagy igen, de mivel kell, így ráérünk ezen akkor gondolkozni, ha így történik... majd akkor kitalálunk valamit.
A markom összeszorítom a golyó körül és elmosolyodok. Nem tudom mi ez az egész, de ki fogom deríteni, ha addig élek is...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 10:23 pm

A trió halad a sztrádán és eltévedés nélkül megérkezik a raktárhoz. Még el sem tudnátok téveszteni, csak egy baj volt az útközben. Bisur sérült karját nem tudja használni, így csak egy kézzel tud vezetni. Két halálos karambolt sikerül Stalker segítségével megúsznotok, még jó hogy csapatban dolgoztok.
A környék hamar változik. A díszes gazdag kerületből kiérve, a gothami stílus olcsóbb változata kerül a szemetek elé, és abból sem a jobb fajta. A raktárak, mint megannyi kocka sorakoznak az út mellett. Szerencsétek, hogy tudjátok a címet, mert elmentetek volna a cél mellett.


Folytatás: Közönséges raktárépület
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 2:34 pm

Előzmény: Maróni olasz étterem

Újra itt vagytok. Az utóbbi időben, jó kereső munkákat kaptatok a Falcone családtól, és elég tiszteletetek is van már, mint végrehajtó. Igaz az utolsó nagy ügyetek óta, már hónapok is elteltek, de úgy néz ki újra itt a lehetőségetek a bizonyításra. A keresztapa személyesen fogad titeket, de tudjátok hogy azért még nincs akkora bizalom bennetek, hogy a consilieri-je nélkül beszélhessetek vele.
Falcone kúria - Page 5 2gydndl
Carmine Falcone csak ül, és néz titeket. A jobbkeze pedig folyamatosan sugdos a fülébe. Néha kihalljátok a neveiteket, így feltételezhetitek, hogy az érdemeiteket sorolja fel. Végül vontatott hangon hozzátok szól a keresztapa.
- Sok jót hallottam felőletek. Nagy szolgálatot tettetek a családomnak, és ezért adósotok vagyok. Még egyet kérni fogok tőletek. A drága lányom Sofia a börtönben raboskodik, és nem sokára tárgyalása lesz. - Tart egy kis hatásszünetet, hogy feltudjátok fogni, mekkora megtiszteltetésben is van részetek. Bevont titeket a család gondjaiba.
- Nemsokára eljön a tárgyalása napja, és én biztos akarok lenni benne, hogy szabadlábra helyezik az én drágámat. Ebben kérném a segítségeteket. Számíthatok rátok? - Teszi fel a kérdést, amire mindannyian tudjátok nemleges választ nem adhattok. Megpróbálni meg lehet, de egy keresztapa kérését visszautasítani igen csak szörnyű következményekkel jár.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 12:55 pm

Eddig csak itt-ott segédkeztem a családnak, úgy látszik Vlad "kölcsön adott" nekik, mint valami értéktárgyat. Egyetlen előnye, hogy ennek az alaknak kell melóznom, hogy nem kell látnom Vlad képét. Úgy látszik most megint személyesen akar velünk beszélni. Valószínűleg megint egy mocskos melóra akar felkérni. Bár hova gondolok... ez itt a maffia, itt még a szemetet kivinni is mocskos meló.

- Számíthat a segítségemre, Don Falcone. - mondom tiszteletteljes hangon.

Vajon mibe keveredhetett az ő lánya? Remélhetőleg most már ténylegesen lekötelezhetem őt annyira, hogy én előálljak egy kéréssel. Mikor az a nap eljön, Vlad, neked annyi, de addig is itt kell maradnom ebben a fertőben.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2011 10:13 pm

//Na akkor nem tehetünk mást belehúzunk.//

Carmine Falcone úgy néz ki tökéletesen megelékszik a válasszal. Stalker megadta a megfelelő tiszteletet és szerzett egyjó pontot a keresztapánál.
- Akkor a feladatuk. Aleksandra Lyubochka lesz az bíró. Megkeresik a családját, elrabolják a lányát, a többit már gondolom ki tudják találni. A rendőrség elrejtette valahova azóta nem találjuk. A feladatuk lesz megtalálni, és a legkevesebb felhajtással megtalálni. Remélem érthető, senki nem tudhatja meg, hogy elrabolták. Minden tiszta? - A keresztapa megadta a feladatot, ami nem egyszerű. Most nem a gyilkolás és a tömény erőszak lesz a lényeg, itt a lopakodás a megfontoltság, és a vallatás, az ami nélkülözhetetlen lesz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 24, 2011 8:06 pm

Végighallgatom amit a Don mond még csak eszembe se jut közbeszólni. Minden idegszálammal már a probléma megoldásán gondolkodok miközben mondja. Egy bíró családja... Nem semmire kér minket, kár, hogy nem kérkedhetek a Loeb gyilkossággal.

- Természetesen minden tiszta a számunkra, Don Falcone. - válaszolom ismét ugyanazon a tiszteletteljes hangon. - Engedelmével, rögtön neki állunk a kérés végrehajtásának.

Ha elenged minket, akkor elindulok a kijárat felé, ha még mondana valamit, akkor természetesen végighallgatom és nem vágok a szavába.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 11:56 pm

A keresztapa csak int egyet a kezével, és már más felé is fordítja figyelmét. Ez volt az elbocsájtásotok jele. A triótok megkapja a kívánt felszereléseket, és kint már vár titeket a jól megérdemelt autó. Nem éppen Bisur kölcsönzős kocsija, de legalább annyira lopott és lenyomozhatatlan, mint amennyire arra szükségetek volt régen. A kocsi üresen áll, ti pedig mellette. Most jött el a döntés ideje, rá kellene jönni, hol is van a célpont, vagy a családja. A sima spicliktől ilyen infót nem fogtok tudni kicsikarni, ide már nagyba kell gondolkodni. A tét nagy. Elég tökösek vagytok, hogy megtegyétek, vagy csak az oldalvonal mellől próbáltok információmorzsákat felcsipegetni, és a szerencsére bízzátok magatokat.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 10:02 pm

Ismét egy újabb megbízás személyesen a keresztapától. Őszintén, nincs jó napom, sőt, így hát inkább csak csendben hátra vonulok Stalker mögé, had beszéljen csak ő. Persze azért tiszteletem teszem ha kell, nehogy ne adjam meg a kellő tiszteletet. Közben gondolkozom a dolgokon, amolyan kis filozófiálást végzek. De amire jutok az csak az, hogy igen bizonytalan helyzetben vagyok, végül azért az utolsó foszlányokat meg is fogalmazom magamban.
~ Talán jobb lenne visszavonulni? Ennyi év után már igazán elegem van az egész világból... talán hallgatnom kellene a szívemre is néha napján és nem csak az eszemre. Nagy céltalan dolog ez az élet az biztos.
Ezután távozunk, most még kocsit is kaptunk a melóhoz, kiváló, most jön a következő lépés, kideríteni ezt-azt, ehhez kell egy informátor. beszállok a kocsiba, ezúttal hagyom, hogy Stalker vezessen. Elmémben kutatok informátorok után, vagy bármilyen olyan dolog után ami segíthet, ha ez nem segít akkor a telefonom veszem elő és abban kezdek kutatni, sok hasznos dolog van benne az egyszer biztos, hátha van valami olyan ami segíthet.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 11:45 pm

Figyeltem, hallgattam az emberek szavait. Pitiáner ügyekről, olyan apróságokról, amik jelentéktelennek tetszenek, mégis a világmindenséget jelenthetik egy-egy szerencsétlen halandónak. Nekik ezek voltak a céljaik, kicsinyes csalások és gyilkosságok, csak ennyire vágytak. Hogy én mire vágytam? Ó én csak Rá, hogy ő és én... nah de nem, mire gondolok?

Hirtelen belezavarodtam a saját gondolataimba. Elvesztettem a főnökünk beszédének fonalát is, ami öreg hiba volt. Mostanában elég gyakran történtek velem ilyesmi furcsa dolgok. Elméláztam, és olyasmik jutottak eszembe, amiket egyáltalán nem értettem. Tudtam, hogy fel kellene keresnem az elöljáróm, hogy beszéljek vele, de nem volt időm. Temérdek vér és halál várt engem, sok élet amit ki kellett oltanom.

- Esetleg nem tud nekem egy képet szerezni a célszemélyről, talán úgy megtalálhatnám.
Már próbáltam így keresni embereket az árnyak segítségével. Néha sikerült, néha nem. Ha a célszemély árnyak között volt, olyan helyen ahol éjszaka volt, és eléggé rákoncentráltam, akkor ment. Egy próbát minden esetre megért. Azzal legalább a saját működésképtelenségemről is elterelem a figyelmet.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 12:39 am

A kocsi megindul az ex-kommandós vezetése alatt, és a trió újra együtt új kalandok, és akciók felé száguldva. Legalábbis száguldanának, ha lenne egyáltalán valamilyen tervük, vagy körülhatárolt céljuk. Így csak kocsikáznak, fels-alá az utakon, míg a technikai vívmányok, és a misztikumtól várják a segítséget.
Bisur nyomkodja az új évezredből származó készülék gombjait, amin lassan de biztosan bejönnek a megfelelő információk. A bírónő karrierje, a családi háttere, iskolái, és szinte minden, amit meg lehet tudni róla. Az információk több oldalra rúgnak, és egy egész nap kellene hozzá, hogy végigolvassa valaki.
Eközben Éj Hölgye a társa vállai felett átkukucskálva, megpillanthatja a bírónő arcképét, ami már elég támpontot adhatna neki a kereséshez. A képességét összeszedi, és az árnyait szétküldi az éterben. Hosszú percek telnek el, de semmilyen pozitív választ nem kap. A város csak hatalmas, és még ilyen képességekkel megáldva is napokig tartana megtalálni egyetlen egy személyt, természetesen ha közben a kimerültség, vagy az éhezés miatt el nem ájulnál.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 12:06 pm

Stalker elindítja a kocsit és elindulunk, körbe, körbe a városba, céltalanul, de legalább nem egy helyben vagyunk. Közben neki kezdek a keresésnek, ezért tartom ezt a kütyüt nálam, hogy csinálja a dolgát, szerencsére könnyen behoz egy csomó adatot a bírónőről, kicsit elmosolyodom, mennyi mindent ki lehetett így deríteni róla.
~ Éljen a Google barátom, nem érdekel, hogy, hogy csinálja, de piszok jól csinálja. Na lássuk tud-e még segíteni.
Most jön az a rész, hogy a családjára keresek rá, arra összpontosítok, hogy a családjáról minél többet kiderítsek, remélem ez sikerül, de ha nem akkor a szövegből szemezgetek információkat, hátha kitudok valami hasznosat deríteni. Eközben megpróbálom Stalkernek is elküldeni az információkat, és úgy tartom a telefont, hogy Michelle is láthassa, hogy éppen mit bügykölök. Előbb-utóbb találnom kell valamit, más nem egy címet vagy egy mobil számot, esetleg próbálkozok internetes blogokkal, hallottam, hogy sok embernek van és csomó dolgot felraknak egy ilyen blogra magukról. Minden esetre megpróbálok mindent, közben azért ha kell társaim is tájékoztatom.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 10:37 pm

A sötétség csak üresen kong, egy ilyen hatalmas leplen egy apró porszemet megtalálni nem egyszerű. Azt hiszem ezt az esetet a nem sikerült próbálkozások közé kell elkönyvelnem. De úgy tűnik Bisur és a modern technológia talán megy valamire, ugyanis a társam igencsak az egyik kütyüjére koncentrált. Jelenleg jobb ötletem nem volt, így figyeltem arra, amit láttam azon a vacakon, meg elmélkedtem rajta, hogy vajon mi ez az új furcsaság.

A szemem előtt néha apró tintapacák úsztak el, mintha elájulni készülnék. Esténként néha különös rémálmokból ébredtem, pedig az, aki annyit látott és tapasztat már mint én, annak kevés undorító dolgot tud mutatni a világ... És nézzenek oda, mégis volt valami, csak azt nem tudtam mi, és ez idegesített a leginkább.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 30, 2011 6:21 pm

És már úton is vagyunk hála Falcone autójának, viszont, hogy hova az még mindig kérdéses, eddigi hallgatásomat viszont most megtöröm, de előtte leállok egy parkolóban, vagy az utca szélén.

- Két dolgot is megkéne beszélnünk. Először is a csapatnak kelleni fog egy vezető. Michelle, te túl hallgatag vagy, néha egy kicsit meggondolatlan, de ha választanom kéne, hogy ki húzzon egy szorult helyzetből, akkor téged hívnálak. Bisur még nálam is jobban tudsz eltűnni az emberi szemek elől, viszont te az az ember vagy, akit inkább az ellenség háta mögött akarok tudni és nem a sajátom mögött. Belőled az hiányzik, hogy nem látod át mindig a teljes képet. - szónoklatom közben hol Bisur, hol Michelle szemébe nézek. - A második dolog egy üzenet, amit az oroszoknak küldök most. Közben ne kíméljetek, ha van kritikátok.

Azzal kibámulok az ablakon és elkezdek egy üzenetet küldeni Vladnak.

- Informátorra van szükségünk, kit ajánlasz? - szimpla egyszerű kérdés, Vladnak érdeke, hogy válaszoljon rá, különben bukta a legjobb emberét, legalábbis megszívatja elég keményen.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 1:53 pm

A keresés kutatás tovább folytatódik. Meglepő, hogy egy több emberöltős nindzsa mennyi mindent meg tud tanulni bár hónap alatt. A telefon csak úgy pörög a kezébe, de sajnos nem sok sikerrel. Sok információra rábukkan, de mindegyik több hónapos már. A lakcíme megvan, és nincs is túl messze innen. A családja meglepően kicsit, két főből áll a férjéből és az egy szem lányukból. A bírónő munkahelye, és a férje munkahelye is megvan, a lányuk iskolájának a nevét is megtalálod még. Blogokon nem találsz semmi érdekeset, de a fontos telefonszámok is elkerülik a ketyerédet.
Eközben Stalker meglepő kijelentéssel áll elő, míg a szemüvegén keresztül elküldi az üzenetét. Még a társai válaszolnak, a válasz üzenet meg is érkezik.
- Mire kell neked informátor? Mit akarsz te megtudni Jason? - Jön a kérdések árja, ami egyáltalán nem mindegy, mert egy spicli se tudhat mindent a város ügyes bajos dolgairól.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 12:42 pm

Tovább folytatom a keresést és csak meg van az amit akartam... címek, nevek, telefonszámok, egy picit elmosolyodom, nem a legfrissebb adatok, de azért lehet ezek közül még valamelyik hasznos.
~ Rendben van... úgy tűnik hogy vagy a lányát, vagy a férjét el tudjuk rabolni... vagy mind a kettőt, majd kisütünk valami okosat, nem lesz gond, csak nehogy a rendőrség túl hamar ránk akadjon.
Ezután szépen kigyűjtöm az adatokat és ha lehet egy szöveges fájlba rendezem, ha nem lehet, akkor csak kiemelem őket. Ezután a többieknek és megmutatok mindent amit találtam.
- ...szóval ez minden. Szerintem, meg kellene próbálni a lakásukon. Mit szóltok hozzá?
Amíg válaszra várok, ki-ki tekingetek a kocsiból nem vagyunk-e valakinek útban, vagy túl gyanúsak, esetleg nem figyelnek-e minket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 4:00 pm

Bisur nem ellenkezik, gondolom beleegyezett, mindenesetre jobb lenne tisztázni a biztonság kedvéért, de előbb az informátor.

- Egy olyan informátor kell, aki mindent tud Aleksandra Lyubochka bírónőről. Főleg a lánya holléte kellene. - ennyit küldök el Vladnak.

- Bisur, nem mondtál semmi, beleegyezel? - ezt már hangosan mondom és nem a kummonikátorba pötyögöm.

Míg meg nem jön az infó, addig én figyelem a környezetünket, nehogy valaki megtámadjon minket.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 9:43 pm

A meglepő kijelentés egészen kiránt a furcsa bizonytalan hangulatomból. Kissé meglepetten és értetlenül bámulok Stalkerre. Már egy ideje dolgozom vele, de valamiért most mégis meglepődtem.
Éppen hogy nyitnám a szám, hogy mondjak valamit, de hirtelen nem tudom mit lehetne erre mondani. Valahogy furcsa az egész helyzet. Az információgyűjtésben nem hiszem hogy tudnék segíteni, illetve, úgy tűnik a többiek már aktívan dolgoznak rajta, de ha valóban úgy gondolja jó vezető lenne lelkem rajta legyen.

- Nos ha valóban így gondolod Stalker, az nos.. jó. Ha ennyire biztos vagy a képességeidben, hát vezess minket, nekem igazából mindegy. Azt hiszem a keresésben nem igazán tudok nektek segíteni, az árnyak hallgatnak, a célszemély tehát vagy napfényben tartózkodik, vagy egyszerűen csak mellélőttem éppen.
Közben meghallgatom a többieket is, és hirtelen teljes összpontosítással... milyen nevetséges gondolat... egyet értek Bisurral, főleg amíg Stalker nem tud jobbat.

- Ha tudod a címet Bisur, akkor mond és menjünk el a lakásukra. Esetleg óvatosan körbekérdezhetjük a szomszédokat, vagy csak megfigyelhetünk, esetleg a körzet iskoláját is meglátogathatjuk, hátha az iskolai aktákban benne van valami a lányról. Hány iskola van a lakóhelyük környékén, ahová a lány járhat?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone kúria - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone kúria
Vissza az elejére 
5 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Falcone birtoka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: